Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 2]

26#5 GADS - Page 2 Empty Re: #5 GADS Pon Gru 13, 2010 6:29 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
1. [0] - :pokerface:
2. [9] - Najlepsza.Spodobało mi sie że nie ma tam spritów LSW.Fajniej było by też gdyby Brolli rozwalił pociąg xd
3. [5] - Też dobra ale praca nr2 lepsza.

27#5 GADS - Page 2 Empty Re: #5 GADS Pon Gru 13, 2010 6:34 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
@up
Nie wystarczy skopiowac ._.

1. [0] - + za piosenkę z openingu dbz xd
2. [10] - Tej mi się już nie chce opisywac..xd
3. [5] - 'I'm Super Vegetto' :< Muzyka totalnie nie pasuję, jest wręcz do dupy, przez co cała dynamika gifa idzie się jebac.Odgłosy dobrze dobrane, zero przeskoków ale.. mało dynamiczna i w sumie walka kończy się na kilku tych samych ciosach.Brolly atakuję, Vegi dostaję, Vegi atakuję, Brolly dostaję.

28#5 GADS - Page 2 Empty Re: #5 GADS Wto Gru 14, 2010 1:41 pm

Pitu

avatar
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
1. [0] - Nieskomentuje.
2. [10] - W tej pracy najlepiej wyszly uderzenia z kamieniami oraz jak Brollego przejechal pociag (spadlem z krzesla xD)No ale jakos sie nieprzekonalem(Bardziej mi sie podoba LSW)
3. [6] -Praca ladnie wykonana bardzo wyczesane efekty transformacja w super vegetto tez troche inna od znanych mi transformacji.No co tu duzo gadac Daje glos na nia.

29#5 GADS - Page 2 Empty Re: #5 GADS Wto Gru 14, 2010 11:07 pm

Cineg

Cineg
Zoan User
Zoan User
1. [0] - Anything else?
2. [11] - Kilka przeskoków, niekiedy brak płynności, jednak ma TO coś!
3. [6] - Praca bardzo, bardzo ładna, nie dostrzegłem przeskoków, płynna. Ale jakoś muzyka nie podchodzi mi pod walkę. Trochę fade zepsute ;s

Cóż, gdybym miał dwa głosy zagłosowałbym jeszcze na trójkę, no ale. Jedyna lipa wrzucania na YT jest taka, że wiadomo kto jaką pracę zrobił. Tak czy siak, mimo iż pierwsza praca nie robi konkurencji 2 i 3, to i tak należą się brawa jej autorowi. Przynajmniej ruszył dvpę i zrobił pracę, mimo iż po 5 sekundach ją wyłączyłem.

@ Edit
Jako że rzadko czytam komentarze innych. :FUUU: Sołti ciut mnie uprzedił, ale pieprzyć.

30#5 GADS - Page 2 Empty Re: #5 GADS Sro Gru 15, 2010 6:37 am

Niss

Niss
Zbanowany
Zbanowany
1. [0] - CHCEMY WIENCEJ TWOICH PRAC!
2. [12] - [ironia]KTOŚ ZJEBAŁ TO NA MAKSA[/ironia]. Praca świetna, dawno takiego gówna (pozytywne znaczenie) nie widziałem. Oczywiście głos.
3. [6] - Nie podobało mi się, jednak było git.

31#5 GADS - Page 2 Empty Re: #5 GADS Sob Gru 18, 2010 10:39 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 2]

Idź do strony : Previous  1, 2

Similar topics

-

» #6 GADS
» #8 GADS
» #7 GADS
» #7 GADS
» GADS

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.