Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 3 z 4]

51[O-S-W] By najtor - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By najtor Pon Sty 17, 2011 1:47 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
To tak włosy, słabo wykonane kontury na twarzy, bez obrazy ale są słabe popraw je. Włosy, górna część, zmień je, ogólnie XD Zrób jakieś "nowe", samo cieniowanie jest całkiem dobre ale co z tego jeśli kontury są słabsze XD Twarz, zbyt dużo najciemniejszego odcienia skóry, pixele są zbyt chaotycznie porozrzucane. Klata, ten sam błąd co w twarzy zbyt wiele pix. Ramie, to samo co porzednio, ogarnij te pix, pozatym nie widzę zarysu mięśni, a jak się przypatrzyłem, to wyszły słabo. Pasek, mogłeś dodać jeszcze jeden kolor tam np, Brązowy ? Spodnie, znów ten sam błąd zbyt wiele i zbyt chaotycznie. Buty, zwykłe. Brakuje mi tutaj jakiejś koszuli, czy jakiegoś innego ubrania. Nie rób wipa, nie warto. (Srry że tak dziwnie pisałem ale dawno nie oceniałem prac.)

KP: 1
/Feli

52[O-S-W] By najtor - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By najtor Nie Sty 23, 2011 6:43 pm

najtor

najtor
Super Saiyan God
Super Saiyan God
News : To miał być Vegeta
[O-S-W] By najtor - Page 3 Vegetad
Credit for : S-H
Proszę o wiele komentarzy xd. :)

53[O-S-W] By najtor - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By najtor Pon Sty 24, 2011 11:48 am

Sage

Sage
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Więc tak:

Plusy:
-kolor włosów
-krztałt włosów(z jednym uchybieniem, mogles dac jeszcze jeden kosmyk po prawej bo wygląda to płasko)

Minusy:
-cieniowanie
-usta(spłaszczają mu twarz)
-base jest do dupy
-czerń na nogach

4/10

54[O-S-W] By najtor - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By najtor Wto Sty 25, 2011 11:58 am

najtor

najtor
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Myślę że, jedna z moich najlepszych, z niego na prawdę chcę zrobić wipa:
[O-S-W] By najtor - Page 3 Nataru
Credit for : Yoh92 ( na base mam pozwolenie ).
Proszę o ocenki.

55[O-S-W] By najtor - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By najtor Wto Sty 25, 2011 12:36 pm

pieteros15

pieteros15
Olympic God
Olympic God
No to zaczniemy oceniac:)
Od góry do dołu więc włosy sa bardzo fajne lecz jak dla mnie troche szpiczaste
i szkoda ze dwu-tonowe cieniowanie ja osobiscie preferuje trzy-tonowe
Koszulka nie rob pasmowego cieniowania bo zle to wyglada ... radze ci zobaczyc poradnik o cieniowaniu od seza
Teraz spodnie spodnie troche jaskrawe lecz dobrze pocieniowane na twoim miejscu nogawke dalsza od "slonca" zrobilbym troche ciemniejsza
Do butow i rekawic nie mam zastrzezen
Ogolna ocena 6/10

56[O-S-W] By najtor - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By najtor Sro Sty 26, 2011 9:21 am

najtor

najtor
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Dodaję nową wersję Nataru, zmieniłem styl cieniowania na koszulce.
[O-S-W] By najtor - Page 3 Nataruv2
Credit for : Yoh92.
Proszę o więcej ocenek.

57[O-S-W] By najtor - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By najtor Nie Lut 06, 2011 9:54 am

najtor

najtor
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Nikt nie ocenił poprzedniego, no trudno daję v.2 :
[O-S-W] By najtor - Page 3 Nataruv2
Credit for : Yoh92
Oceńcie tego :D .

58[O-S-W] By najtor - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By najtor Pon Lut 07, 2011 4:42 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Quick xP
Cieniowanie całej pracy wymaga poprawy. Nie da się tu powiedzieć wiele o jednym elemencie kiedy poprawy wymaga każdy z nich. Włosy popraw, z tyłu mają nie za ciekawe kształty. Jeżeli chodzi o twarz to tutaj mogę wspomnieć jedynie o tym że zdecydowanie za dużo najciemniejszego odcienia. Reszta? Słabe cieniowanie, po prostu do poprawienia.

59[O-S-W] By najtor - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By najtor Pon Lut 07, 2011 5:31 pm

najtor

najtor
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Poprawka za pomocą Yoha i cieniowanie dwu-tonowe :
[O-S-W] By najtor - Page 3 Nataruv3
Myślę, że lepiej.

60[O-S-W] By najtor - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By najtor Sob Lut 12, 2011 8:29 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Włosy- na początku powiem poświcz nad ich cieniowaniem i nieco kształtem, bo jak na razie wydają się jakieś... takie... szorstkie? Twarz może być, jednak ciemniejszy odcień powinien być ciemniejszy i cieniowanie do poprawy. Bluzka ma dziwny kształt, popraw nieco, cieniowanie jej także. Rękaw z kształtu może być z cieni już nie, w sumie to tam prawie cieni nie ma, dłoń też lepiej pocieniuj, więcej jaśniejszego koloru, ale bez przesady.Spodnie kształtem raczej mogą być, cieniowanie do poprawy, buty zwykłe.

Ogółem popracuj nad cieniami, i kształtami.

[O-S-W] By najtor - Page 3 Traini

KP: 1
/Feli


61[O-S-W] By najtor - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By najtor Czw Mar 17, 2011 3:22 pm

najtor

najtor
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Po miesiącu przerwy postanowiłem coś zrobić i tak oto powstał ^Punisher^:
[O-S-W] By najtor - Page 3 Punisherx.th
Credit for :
- Yoh92 ( base )
- Sezu ( pobrałem kolorki z tutka cieniowania )

62[O-S-W] By najtor - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By najtor Sro Sie 03, 2011 8:09 pm

najtor

najtor
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Poprzedniego nikt nie ocenił, trudno następna praca :
[O-S-W] By najtor - Page 3 Nataruv4
Credits for :
-Yoh92 za base
-Sezu kolorki z opaski

63[O-S-W] By najtor - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By najtor Sro Sie 03, 2011 9:17 pm

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Podobają mi się włosy są takie inne, niż innych użytkowników ;D
Pas mi przypomina Mr. Satan'a z Dragon Ball XD
Cieniowanie koszulki się stapiają (dwóch odcieni).

[O-S-W] By najtor - Page 3 57663772
Lewa(od naszej strony) dłoń nie ma cieni. Na prawą również mógłbyś nałożyć ze dwa, trzy inne pixele.
[O-S-W] By najtor - Page 3 76045672
Nie podoba mi się zbytnio cieniowanie spodni, w zasadzie obu nogawek (nie wiem czemu zaznaczyłem jedną ;3 ). Zmieniłeś kolor opaski, z białego zmieniła się na kremowy. A otwarte usta stapiają się z koszulką. I jeszcze coś czego nie zaznaczyłem, topór. Rękojeść (o ile tak to się nazywa?) topora jest trochę zbyt cienka. I nie powinien ją trzymać tak na końcu według mnie ;p. Jestem już trochę śpiący więc sorry za błędy w wypowiedzi etc.
Jak poprawisz będzie wyglądać GIT MAJONEZ! ;D

KP: 2
/Feli

64[O-S-W] By najtor - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By najtor Czw Sie 04, 2011 4:21 pm

najtor

najtor
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Następna praca to :
[O-S-W] By najtor - Page 3 Vatras
Credit for :
Yoh92 - base

65[O-S-W] By najtor - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By najtor Sob Sie 13, 2011 11:15 pm

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Zacznę od góry.
Włosy - średnio podoba mi się ich kształt, jeszcze słabsze cieniowanie. Słabo wygląda z bliska ten fioletowy odcień na włosach, pośród innych niebieskich. Ogólnie mogłeś zrobić całe włosy jednym kolorem.
Twarz - no tu już lepiej, chociaż na szczęce mogłeś dodać z dwa, trzy pixele najciemniejszego koloru.
Klatka i ręce - słabo wyglądają mięśnie i ich cieniowanie, zmieniłeś kolor, zastąpiłeś najciemniejszy odcień na jakiś inny. Ochraniacze na ręce również słabo pocieniowane.
Spodnie i buty - bezsensu, pocieniowałeś białą część butów trzytonowo, a spodnie tylko dwutonowo :dub:, z resztą buty też słabo pocieniowane...
Ta praca wyszła ci na prawdę wyjątkowo słabo, gorzej niż wcześniejsze. Przykro mi, a więc ćwicz dalej :)

KP: 1
/Yoh

66[O-S-W] By najtor - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By najtor Nie Sie 14, 2011 12:57 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Przede wszystkim, zbyt dużo różnych odcieni. Trzy w zupełności wystarczą do tego by praca wyglądała fajnie, a Ty żeś ich nawalił powyżej tej liczby. Sam pomysł na włosy nie jest zły, jednak kształt i cieniowanie wymagają natychmiastowej poprawy - natychmiastowej. W przypadku turkusowego odcienia, inaczej pocieniuj kosmyki. W przypadku niebieskiego, zrób większe przejście między odcieniami, ponieważ przy takich cienie są bardzo słabo widoczne. Dodatkowo, musisz inaczej pocieniować włosy. Z bliska to istna tragedia. Cieniowanie twarzy również nie wygląda dobrze. Zbyt dużo ciemnego odcienia, zbyt dużo średniego, zbyt mało natomiast jasnego - nie wróży to dobrze Twoim kolejnym pracom, jeżeli nie zdecydujesz się na poprawę. Najwięcej ma być jasnego odcienia. Klatka piersiowa wygląda tragicznie - to właśnie tu nie mam zielonego pojęcia po co zastosowałeś aż tyle odcieni. Mięśnie wyglądają sztucznie, a jednocześnie tragicznie - tyczy się to rąk oraz klatki piersiowej, tak dla dokładności. Opaski na dłoniach mogłyby być ciekawym dodatkiem, Ty zupełnie je spieprzyłeś - chodzi mi głównie o cieniowanie. Spodnie wyglądałyby ciekawiej, gdybyś na prawej nogawce ograniczył ilość ciemnego odcienia i dodał tam jeszcze średni. Na lewej nogawce natomiast zwiększył bym ilość ciemnego odcienia na tyle, by wyrównywał się ze średnim w dolnej części spodni i ciemnym, w górnej. Buty są zwyczajnie słabe, brak mi słów - popraw je.

Owszem, używając base Smoka, można stworzyć ciekawą i fajnie wyglądającą pracę - ale trzeba tego jeszcze chcieć, a nie robić zwyczajnie na odwal się.

[O-S-W] By najtor - Page 3 Traini



KP: 3
/Feli

67[O-S-W] By najtor - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By najtor Wto Sie 30, 2011 7:59 am

najtor

najtor
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Mój pierwszy opar z kucykiem :
[O-S-W] By najtor - Page 3 Nicojr
Credit for :
- Smokuxd ( base )

68[O-S-W] By najtor - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By najtor Czw Wrz 01, 2011 10:39 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Włosy jak i ich cieniowanie wymagają poprawek - kucyk również, całkowicie Ci nie wyszedł jeżeli ta ocena ma być szczera. W przypadku LSW i mężczyzn fajnie jest widzieć kosmyki które gumka ledwo utrzymuje; u ciebie nie ma nawet gumki. Cieniowanie oraz wykonanie podkoszulki nie jest zbyt dobre, pocieniuj ją w nieco inny sposób, może pomimo tego wykonania nabierze jakiegoś ciekawszego wyglądu. Outline wewnątrz rękawiczek jest porażką - cholernie mi się nie podoba, ale cóż - Twoja praca, nie moja. Mimo że outline nie jest całkowicie czarny, to powinien być w nieco ciemniejszym odcieniu niż sam średni odcień na rękawiczce. Popracuj nad lewą nogawką OPAR'a. Na prawej dodaj poza ciemnym, również średni odcień. Podkoszulki nie oddzielaj od spodni outlinem. Buty niezbyt oryginalne, ale ostatecznie ujdą - nie mam za specjalnie pomysłu na to by wykonywać lepsze.

Ogółem... Praca wymaga poprawek i to bardzo dużych, nie jest czymś naprawdę dobrym, nie jest jednak także zła - widać że w LSW powoli brniesz do przodu. Oby tak dalej.

[O-S-W] By najtor - Page 3 Traini

KP: 2
/Feli

69[O-S-W] By najtor - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By najtor Sob Wrz 10, 2011 7:35 pm

najtor

najtor
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Następny, poprzedni będzie kontynuowany :
[O-S-W] By najtor - Page 3 Naruno
Credit for :
- Yoh92 ( base )

70[O-S-W] By najtor - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By najtor Nie Wrz 18, 2011 7:34 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Cieniowanie całej pracy leży i błaga o pomstę do nieba. Nie pocieniowałeś dobrze, właściwie żadnego elementu tej pracy, jedyne nad czym nieco więcej się wysiliłeś to włosy - tu jednak mam na myśli tylko i wyłącznie kształt i odpowiednie proporcje. Ciemny pixel na lewym oku OPAR'a, opuść o jeden px niżej, teraz efekt nie jest z daleka zły, ale z bliska wygląda okropnie. Następnie...
[O-S-W] By najtor - Page 3 98115598
Ta niebieska część zaznaczona kółeczkiem, nie powinna mieć racji bytu w Twojej pracy; przez to że zrobiłeś to w taki, nie inny sposób, uzyskałeś „efekt piersi” - znaczy to tyle, że OPAR'ek będący mężczyzną, ma chyba zbyt dużo kobiecych hormonów. Praca będzie wyglądała lepiej, kiedy pozbędziesz się tej nieciekawej wypukłości.

Jeżeli chodzi o tą krótką ocenę; z mojej strony to tyle.
Rada na przyszłość, jeżeli zamierzasz dalej siedzieć w LSW; skup się głównie na cieniowaniu, poszczególne elementy pracy nie wychodzą Ci z tego co widzę źle, choć pewne, niewielkie błędy są widoczne; mimo to, bardziej musisz skupić się na treningu cieniowania, imho to wygląda tragicznie.

KP: 2
/Yoh



Ostatnio zmieniony przez Yoh92 dnia Czw Paź 06, 2011 2:47 am, w całości zmieniany 1 raz

71[O-S-W] By najtor - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By najtor Pią Wrz 23, 2011 7:17 am

najtor

najtor
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Pierwszy oparek na moim base:
[O-S-W] By najtor - Page 3 Mnah
Creditów nie ma.
Proszę o ocenki ^^.
Btw. Nie oceniam tych najlepszych bo nie umie się doszukać jakiegokolwiek błędu ;D

72[O-S-W] By najtor - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By najtor Sob Wrz 24, 2011 11:39 am

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Base nie jest zły, ale cieniowanie jest niezbyt, musisz jeszcze nad nim popracować, choć w porównaniu do ostatniej pracy wyszło ci lepiej. Włosy mają fajny kształt, ale z cieniowaniem jest już gorzej. Z cieniowaniem twarzy również jest niezbyt. Koszulka ci nie wyszła źle, ale białe rękawy ci wyszły słabo, nad rękami mógłbyś popracować, rękę z tyłu powinieneś zostawić tylko w średnich i najciemniejszych odcieniach, bo jest oddalona od nas, to samo z prawą(patrząc od naszej strony) nogą. Jeszcze co do tych białych rękawów, średni i ciemny odcień są za bardzo podobne, przez co się stapiają. Nad pięścią powinieneś jeszcze trochę popracować, tam ci poszedł też jeden piksel przy outlinie za daleko, w miejscu zaciskania pięści, chyba niechcący. Spodnie no trochę lepsze cieniowanie, porównując z ostatnią pracą. Buty są chyba jedną z najsłabszych elementów tej pracy. Ich cieniowanie jest słabe, takie jakby porozrzucane, biały element ci się nie udał, a prawy but jest za szeroki.

KP: 2
/Yoh

73[O-S-W] By najtor - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By najtor Sro Paź 12, 2011 7:43 pm

najtor

najtor
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Następny oparek :
[O-S-W] By najtor - Page 3 Mrrxy
Creditów znowu nie ma. ^^

74[O-S-W] By najtor - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By najtor Sro Paź 12, 2011 8:02 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Wraca ten typek i ocen ma całą elitę.

Zaczynając od góry. Włosy mają ciekawy - w złym tego słowa znaczeniu - kształt. Kosmyki nie trzymają się kupy a całość wygląda jak liście sałaty na głowie. Cieniowanie do poprawy. Twarz... cienie słabe, brak ucha. Zaraz, brak ucha?! Van Gogh?! Bluza - czemu kaptur ma jaśniejsze odcienie niż reszta? Można je nawet nazwać innymi niż jaśniejszymi. Cieniowanie bluzy do poprawy. Początkowo, z daleko podobało mi się jednak po dokładnym przyjrzeniu się widzę całego oparka do poprawy. Idziemy niżej... Ten palec nie jest za długi? Cieniowanie dłoni mogłoby być lepsze. Spodnie mają dziwne cieniowanie zwłaszcza w miejscu "styku" z bluzą. Buty ujdą. Oparek powinien iść do poprawy. Tak czy inaczej nie przejmuj się moją oceną bo podzieliłem się tylko swoją opinią. Ogólnie poziom chyba ci spadł. W porównaniu do Punisher czy pierwszego oparka na twoim base to wyszedł słabo.

Sorry za krótką ocenę ale jest późno i nie mam siły a wiem, że jutro nie miałbym chęci. Peace.

75[O-S-W] By najtor - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By najtor Czw Paź 13, 2011 1:33 pm

najtor

najtor
Super Saiyan God
Super Saiyan God
@Up. Też mi nie przypadły te włosy :)

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 3 z 4]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Similar topics

-

» Najtor
» Do gif by Najtor
» Najtor
» [Gif] by Najtor

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.