Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : 1, 2  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 2]

1[O-S-W] by Kanishima  Empty [O-S-W] by Kanishima Pon Gru 06, 2010 7:42 pm

Kanishima

Kanishima
Wizard
Wizard
Moje nowe prace nie są jakieś ekstra ale się staram
proszę komentować przyjmę każdą krytykę :)

a więc OPAR

[O-S-W] by Kanishima  Dfj

Credit;
Shadow Hunter (za Base stare)
Voku
Yoh92 (zobaczyłem jego ubranko świętego i na nim się wzorowałem)

Shinobi proszę nie kopiować pomysłu na ubranie
[O-S-W] by Kanishima  Tsenre

Credit:
Forte
Shadow Hunter (base)
Shido (opaska)




Ostatnio zmieniony przez Kanishima dnia Sro Gru 08, 2010 4:54 pm, w całości zmieniany 11 razy

2[O-S-W] by Kanishima  Empty Re: [O-S-W] by Kanishima Wto Gru 07, 2010 8:19 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Jeżeli chodzi o strój świętego mikołaja ,to zdecydowanie go skopałeś. Na czapce użyłeś jakichś filtrów ,czy nie wiem czego ... z pewnością pomogłeś sobie jakimś programem graficznym ,co niekoniecznie dało pozytywne efekty.
Na reszcie stroju jak i worku użyłeś co najmniej 4 różnych kolorów. Nie rób czegoś takiego ,dopóki nie będziesz umiał zapanować nad taką ilością tonów. Chciałeś żeby wyszło ciekawie ,a nie umiałeś odpowiednio porozmieszczać pixeli ,więc porozrzucałeś je losowo po całym OPARze. Staraj się układać kolory w warstwy ,jednak unikaj efektu pillowingu i pillow shadingu. Na dobrą sprawę zapomnij o tym co nauczyłeś się przez te 3 lata i zacznij od nowa. Dobrym początkiem powinna być lektura poradników zamieszczonych na forum. Jeden masz na wyciągniecie ręki - kliknij w magiczne 3 ,złote litery na górze ekranu "LSW". Zapoznaj się z tym co jest tam zamieszczone i dopiero potem zacznij robić nowe prace.
Drugiej pracy nie oceniam bo jest za duża i zdaje się ,że źle zapisana ...

KP: 2
/Feli

3[O-S-W] by Kanishima  Empty Re: [O-S-W] by Kanishima Sob Gru 11, 2010 7:35 pm

Kanishima

Kanishima
Wizard
Wizard
Oto nowy projekt
myślę że lepszy od poprzednich
wiem parę poprawek trzeba.
ale wszystko sam zrobiłem żadnych sklejek xd
tylko credit for S-H

[O-S-W] by Kanishima  52293827

4[O-S-W] by Kanishima  Empty Re: [O-S-W] by Kanishima Nie Gru 12, 2010 1:33 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Praca trzeba przyznać ,że wygląda lepiej od poprzedniej ,ale w dalszy ciągu robisz dość poważnie błędy. No ,ale nie da się wszystkiego nauczyć w kilka dni ,prawda?
Włosy są chyba najlepiej wykonaną częścią w OPARze. Czemu? Bo mimo ,że cienie nie są rozłożone bezbłędnie ,to nie są wykonane tak chaotycznie.
Twarz nie wygląda wspaiale ,zdaje mi się ,że eksperymentowałeś tutaj neico z base ,ale mogę się mylić. Z czoła powinien zniknąć ten jasny ton ,tak więc popraw to. Cała reszta to pillowing i ehm no właśnie nie wiem co. Losowo porozmieszczałeś na reszcie ciała poszczególne tony i nie wygląda to specjalnie apetycznie. Pamiętać ,aby podkreślać kształty ciała odpowiednio oraz łagodzić cienie i kontury ciała. Mam nadzieję ,że załapiesz o co mi chodzi ,jak nie to nauczysz się na metodzie prób i błędów - z resztą jak każdy :P.

KP: 2
/Feli

5[O-S-W] by Kanishima  Empty Re: [O-S-W] by Kanishima Wto Gru 14, 2010 4:39 pm

Kanishima

Kanishima
Wizard
Wizard
Kanishima:
[O-S-W] by Kanishima  27315271

nie wiem które włosy lepsze :D
mam mało czasu 1 technikum to nie przelewki ;/

6[O-S-W] by Kanishima  Empty Re: [O-S-W] by Kanishima Wto Gru 14, 2010 4:58 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Moim zdaniem to włoski są git, ale u drugiego, bo nie są tak po przedłużane jak w pierwszym. Cienie na włoskach mogłyby być lepsze, cienie twarzy jakieś słabe, musisz je poprawić. Mieczyk pasuje do niego bardzo i to bym zostawił, uniform nie jest zbyt dobrze pocieniowany, ale w ogóle zmienił bym go, bo jakoś mi nie pasi do niego :P. Buty jak buty, zwykłe, z tymi paskami to dobry pomysł, ale jak będziesz robił sprita z niego to pamiętaj, że będziesz musiał go przewrócić i robić te paski na drugiej nodze, ale dla chcącego nic trudnego :P.
Ocena: ?/10 - Wstawię jak poprawisz to co ci napisałem :P.

1kp

7[O-S-W] by Kanishima  Empty Re: [O-S-W] by Kanishima Nie Sty 02, 2011 5:41 pm

Kanishima

Kanishima
Wizard
Wizard
Nie wiem co napisać xd
nowe wersje
nie wiem które body najlepsze
ale mam dylemat bo parę wersji innych włosów mam xd





[O-S-W] by Kanishima  Beztytuuaik

Wiem cieniowanie nie jest najlepsze xd
ale to dopiro projekcik ;p


8[O-S-W] by Kanishima  Empty Re: [O-S-W] by Kanishima Nie Sty 02, 2011 6:26 pm

Gazille

Gazille
Olympic God
Olympic God
Zrobiłeś bardzo ciekawe włosy, nie zmieniaj swojego stylu bo są całkiem ładne, tylko popraw swoje cieniowanie.
Ten strój z kieszeniami shinobi głupio wygląda, te kieszenie wyglądają jak worki mikołaja :| .
Spodnie są bardzo ładne, zarówno te zwykłe jak i te z bandażem.
buty również ci się udały, ale mogłeś zmienić tam nieco cieniowanie.

5,6/10

9[O-S-W] by Kanishima  Empty Re: [O-S-W] by Kanishima Nie Sty 02, 2011 7:56 pm

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Zrób sprita bo potrzebuję do komiksa widzę że wychodzi ci dość ładnie te oparki shinobi zrób pare spritów nie koniecznie bardzo dużo póz bo to komiks,ale żeby były jakie kolwiek jutsu czy coś ;p z góry ci dziękuje,a twoje prace ocenił bym na 7,8/10 ale mają naprawdę ciekawy pomysł.

10[O-S-W] by Kanishima  Empty Re: [O-S-W] by Kanishima Wto Sty 04, 2011 4:55 pm

Kanishima

Kanishima
Wizard
Wizard
OPAR'ek xd

[O-S-W] by Kanishima  Beztytuuxrv


Fajnie jakby więcej osób z komentowało :D
liczę na dobre rady

11[O-S-W] by Kanishima  Empty Re: [O-S-W] by Kanishima Wto Sty 04, 2011 5:32 pm

daniel af

daniel af
Notowany
Notowany
Widac że fan naruto bardzo duzo oparków z niego robisz ale to dobrze bo u nas to sam dragon ball ta zmiana się przyda a co do oparka
Brzuch przedobrzyłeś stary cieniowanie to katorga włosy hmmmm nie pasują akurat do tego stroju do reszty się nie przyczepie jak te dwie rzeczy poprawisz to będzie extra

12[O-S-W] by Kanishima  Empty Re: [O-S-W] by Kanishima Czw Sty 06, 2011 5:00 pm

Kanishima

Kanishima
Wizard
Wizard
OPAREK new dzisiaj zrobiony xd
nazywa się Jacob


[O-S-W] by Kanishima  Jacob

Credit; Smoku xD
:FUUU:

13[O-S-W] by Kanishima  Empty Re: [O-S-W] by Kanishima Pią Sty 07, 2011 2:03 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Nikt nic nie napisał tutaj mimo tego ,że tyle razy prosiłeś o komentarz na CB ? Ok ,to ja się wypowiem ,ale nie zamierzam być łagodny ,ale obiektywny.

Kształt włosów mało odkrywczy ,ale w sumie dobrze jest od czasu do czasu zobaczyć coś innego niż włosy w stylu DB. Jeżeli chodzi o cieniowanie ,to zdecydowanie do poprawy. Oddzielać od siebie kosmyki włosów oraz używaj nieco bardziej różniących sie od siebie cieni ,bo te neico zaz mocno się zelwają. Twarz koniecznie do poprawy. Trudno Ci będzie teraz wyjaśnić jak powinnawyglądać więc może zajrzyj do tematu użytkownika z jakimś wieskzym stażem i sprawdź jak on radzi sobie z cieniowaniem twarzy ( no ,an dobrą sprawę ogółem całej postaci ). Beoda - do poprawy. Dodać jakiś jaśniejszy kolor zamiast używać jedynie koloru 0 -0 -0. Użyj odcieni z włosów i popraw sam kształt bródki. Koszula co prawda nie wygląda wspaniale ,ale cieszę się ,że nie pokolorwałeśpo prostu base na kolor biały. Jeżeli chdozi o sam kolor ,to kolor biały daje dobry efekt kiedy różnica jaskrawości jest co najmniej 40 pomiędzy każdym z kolorów oraz kiedy dodajesz nieco nasycenia kolorowi. Tak powiedzmy do 30. Co do spodni to rozłożenie cieni wymaga poprawy ,a odcienie mają za małe różnice jaskrawości. Poza tym lewa noga ( OPAR'a ) niemoże być tak samo jasna co prawa. Użtj tam jedynie koloru o tonie śednim oraz najciemniejszym. Co do butów - mogą być.

2kp

14[O-S-W] by Kanishima  Empty Re: [O-S-W] by Kanishima Nie Sty 09, 2011 4:20 pm

Kanishima

Kanishima
Wizard
Wizard
[O-S-W] by Kanishima  Joy2

Credit:
ciężko to wytłumaczyć hmm oglądałem prace
Yosza,Smoka,Samayero więc chyba na nich się wzorowałem

Słabe ;/ kurcze zazdroszczę młodszym ja to się muszę uczyć ;<
A inni co maja więcej czasu maja fajnieee ;p
dobra odbija mi znowu cichajcie nuuuu ;d



Ostatnio zmieniony przez Kanishima dnia Pon Sty 10, 2011 8:28 pm, w całości zmieniany 2 razy

15[O-S-W] by Kanishima  Empty Re: [O-S-W] by Kanishima Nie Sty 09, 2011 5:46 pm

daniel af

daniel af
Notowany
Notowany
Opar niezbyt zachwycający
nie potrzebnie uwziołeś się żeby narysować mu brodę
Cieniowanie na włosach do poprawienia zbyt dużo pocieniowane z prawej strony
Koszulka mogłeś zrobić bardziej orginalne a nie krótki rękaw bądż odkrywczy kolor też bym zmienił pocieniowana poprawnie dobrze podkreśliłeś mięśnie brzucha cienie na skórze też ujdą buty są bardzo dobre podoba mi się motyw na sportowo 7/10 popracuj sądze następny opar będzie porządny

KP: 1
/Feli

16[O-S-W] by Kanishima  Empty Re: [O-S-W] by Kanishima Pon Sty 10, 2011 7:50 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Tak więc kształt włosów nijaki ,po prostu pokolorowałeś czaszkę i dodałeś kilka pixeli. Samo cieniowanie woła o pomstę do nieba. Nie cieniuj w ten sposób ,to jest coś okropnego. Albo twórz włosy gdzie będzie mógł zaznaczyć kosmyki albo ób je nieco dłuższe. Dopiero jak będziesz wiedział jak się zająć nimi ,bierz się za włosy tego typu. Cieniowanie na twarzy nie jest tragiczne ,aczkolwiek przydałoby się miejscami nieco więcej najciemniejszego koloru. Broda wygląda nieco lepiej niż ostatnim razem ,ale w dalszym ciągu czegoś jej brakuje. może to po rpostu przez to ,że dobrałeś tak ciemne kolory. Na koslzuce brakuej mi jasnego koloru. Tutaj dominuje kolor ciemny ,a tak nie powinno być. Jasne w niektórych miejscach przyda się jedno ,czy dwa zagięcia ,ale nie przesadzaj z tym. Poza tym z tego co widzę ,to chciałeś się tajże wziąć za podkreślanie mięśni na koszulce ... omijaj tego typu "zagrywki" szerokim łukiem ,bo zazwyczaj nie dają one pozytywnych efektów. Na reksach brakuej mięśni ,to pewnie między innymi wina koszulki ,natomiast pozostaje jeszczejedna kwestia... wzorowałeś się nza czyichś pracach i się do tego nie przyznałeś. Nie posusuwałeś wszystkich pixelów ,które były na pracach ,którymi sobie pomagałeś. O co mi chodzi ? O to ,że jest tu kilka różnych odcieni koloru skóry. Wątpie ,żebyś sobie dobierał odpowiednie kolory skóry akurat do tej konkretnej pracy ,bo początkujący tego po prostu nie robią. Spodnie zrobione zupełnie innym stylem i o wiele lepiej niż koszulka ( co nie znaczy ,że są wykonane wspaniale ). co do butów to mają ciekawy kolor ,niespotykany ... jestem pewien ,że w jakiejś pracy widziałem identyczne ,przynajmniej z koloru.
Praca nie jest wspaniała ,choć lepsza niż ostatnia ... niestety pozostaje jedna kwestia : Czy rzeczywiście robiłeś ją od początku do końca samemu ?

3kp

17[O-S-W] by Kanishima  Empty Re: [O-S-W] by Kanishima Pon Sty 10, 2011 8:19 pm

Kanishima

Kanishima
Wizard
Wizard
[O-S-W] by Kanishima  Haruhiro
Credit smoku

Mam nadzieję, że już lepszy :)

nie mam wiele czasu na przyjemności więc na razie prace słabe ;/

Co do wypowiedzi Zbira buty wykonałem sam męczyłem się 2 dni żeby je wyobrazić sobie i wykonać

Natomiast fakt zapomniałem dodać credit dla Smoka za base patrzyłem na kilka prac więc niestety masz racje inne style się mieszają próbuje stworzyć własnego base customa lecz to nie takie łatwe :D spodnie mi się udały





Ostatnio zmieniony przez Kanishima dnia Pią Lut 18, 2011 9:11 pm, w całości zmieniany 1 raz

18[O-S-W] by Kanishima  Empty Re: [O-S-W] by Kanishima Pon Sty 10, 2011 9:02 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Co do kształtu włosów ,to jest zbyt nierówny ... jeżeli można to tak określić. Miejscami zostawiaszdodatkowe pixele przy konturach nie wiadomo po co. Jeżeli chdozi o cieniowanie ,to wolałbym zobaczyć włosy z dodatkiem trzeciego najciemniejszego tonu ,a nie dwóch. Jak na chwilę obecną ,to wyglądają słabo. Pamiętaj ,aby Łaghodzić i zaokrąglać włosy w odpowiednich miejscach dodając odpowiednio przy nich po jednym ciemniejszym pixelu. Twarz może być ,raczej ok ,choć czoło mógłbyś nieco przyciemnić. Na koszulce ejst więcej jasnego koloru i w tym momencie wygląda lepiej ,ale jest za ciemny. Pamiętaj ,aby różnice jaskrawości pomiędzy poszczególnymi kolorami byłby nie mniejsze niż 30 ,a w przypadku dodatkowej zmiany nasycenia i odcienia koloru po jego ewentulanym rozjaśnieniu lub przyciemnieu ,będzie on sprawial wrażenie odpowiednio dodatkowo jaśniejszego lub ciemniejszego. Na reku w dalszym ciągu brak mięśni ,a przynajmniej brak ich odpowiedniego podkreślenia ,a ona sama ( ta ręka :D ) ,zdaje się być ptem neico zbyt prosta. Przydalby się ją nieco odchylić w odpowiednim miejscu. Rękawiczka na ręce jak na mój gust nieco za ciemna ,ale może i to dobrze. Spodnie są chyba najlepiej wykonaną zęścią Twojej pracy ,ale postaraj się ,aby zagięcia na nich miały mniej więcej podobyn charakter ,to znaczy ksztłt ,a buty ... z ostatniego OPAR'a.

3kp

19[O-S-W] by Kanishima  Empty Re: [O-S-W] by Kanishima Nie Mar 04, 2012 1:25 am

Kanishima

Kanishima
Wizard
Wizard
Nowy jak na razie one shot Fuck yea.


[O-S-W] by Kanishima  Kanishimav3

20[O-S-W] by Kanishima  Empty Re: [O-S-W] by Kanishima Nie Mar 04, 2012 4:21 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Niepotrzebnie wykonałeś outline włosów w innym kolorze niż całość. Prezentuje się to dobrze tylko w przypadku form Super Saiya'jin - ale też nie zawsze. Ich cienie są zbyt słabe - zmień kolory. Cieniowanie twarzy przydałoby się zmienić. Na uchu wrzuć średni odcień, zamiast jasnego. Nad okiem przydałby się pixel ciemnego odcienia, zaś skoro całą lewą (nasza perspektywa) część twarzy zakrywają włosy to można byłoby również w tym przypadku pomyśleć o padaniu światła na pracę i gdzie, nie gdzie wrzucić te ciemniejsze pixele. Nad cieniowaniem stroju, zwłaszcza tych zielonych elementów bym jeszcze popracował. Cieniowanie trzy-tonowe byłoby w przypadku takiego ekwipunku wskazane, a żeby uzyskać ciekawszy efekt jeżeli dobrze pocieniujesz całość. Aktualnie, jeden kolor jest zbyt ciemny i za bardzo miesza się z czarnym materiałem stroju pod spodem. Dziwnie to wygląda. Pięść pocieniuj w nieco inny sposób. Za mało na niej średniego odcienia, a możesz przecież w bardzo prosty sposób to zmienić. Spodnie wykonane i pocieniowane przyzwoicie - nie mówię, że nie ma tu błędów, ale zwyczajnie nie chcę ich szukać skoro całość wygląda 'znośnie'. Buty wykonane w 'starym stylu'. Może być.

Ogólnie rzecz biorąc, cały shinobi prezentuje się dobrze. Gdyby nie włosy i te zielone elementy ubioru, byłoby dobrze. Na razie, tak jak wspomniałem wcześniej - jest znośnie.


KP: 2
/Feli

21[O-S-W] by Kanishima  Empty Re: [O-S-W] by Kanishima Nie Mar 04, 2012 9:20 am

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Powrót czarnego brata? Miło znów cie wdzieć czanruszku ^^
Ogólnie praca nie prezentuje się najgorzej, jednak znajdzie się kilka sporych błędów. Brak czarnych kotur przy włosach nie był dobrym posunięciem, był wręcz fatalnym pomysłem. Cieniowanie włosów także nie jest czymś dobrym w tej pracy. Ogólnie to całe jej cieniowanie jest do poprawy. No może poza ta największą częscią 'zbri' czy cokolwek to jest. Spodnie są takie sobie, ratują cię jedynie te białe elementy. Nie jet najgorzej, jak po takim kresie nie robienia prac.

KP: 1
/Feli

22[O-S-W] by Kanishima  Empty Re: [O-S-W] by Kanishima Nie Mar 04, 2012 4:26 pm

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
A więc i ja ci ocenię,zacznijmy od włosków są dosyć dobre ale nie pasuję mi outline jak już napisał yoh zmień to koniecznie,co do twarzy to moim zdaniem jest żle pocieniowana w niektórych miejscach brakuje drugiego koloru odcienia,zbroja nie wygląda na złą ale mógł byś moim zdaniem na ramienniki powiększyć i zmienić cieniowanie od góry do dołu zbroi,z tego co widzę to chciałeś stworzyć Shinobi ;D,to ta opaska powinna być na prawej nodze z perspektywy opara.To tyle nie jest ale musisz ćwiczyć tak jak ja z reszto ;p

KP: 1
/Feli

23[O-S-W] by Kanishima  Empty Re: [O-S-W] by Kanishima Wto Mar 06, 2012 5:48 pm

Kanishima

Kanishima
Wizard
Wizard
Dzięki za ocenki rady przyjmuje i zamierzam poprawić :)

Bercik nie wiem czy powrót bo będę tu sporadycznie jak mi się nudzi to siadam i robię oparki ^^". Ale ogólnie dzięki mnie też miło cię widzieć.


Jeszcze do Tuffle "z tego co widzę to chciałeś stworzyć Shinobi 13,to ta opaska powinna być na prawej nodze z perspektywy opara"
Odpowiedź: To jest Shinobi, a opaska jest dobrze ba ja jestem leworeczny i lewonożny i robiłem to pod siebie ;)

24[O-S-W] by Kanishima  Empty Re: [O-S-W] by Kanishima Wto Mar 06, 2012 6:47 pm

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Kanishima napisał:Dzięki za ocenki rady przyjmuje i zamierzam poprawić :)

Bercik nie wiem czy powrót bo będę tu sporadycznie jak mi się nudzi to siadam i robię oparki ^^". Ale ogólnie dzięki mnie też miło cię widzieć.


Jeszcze do Tuffle "z tego co widzę to chciałeś stworzyć Shinobi 13,to ta opaska powinna być na prawej nodze z perspektywy opara"
Odpowiedź: To jest Shinobi, a opaska jest dobrze ba ja jestem leworeczny i lewonożny i robiłem to pod siebie ;)

a no to wybaczam :D

25[O-S-W] by Kanishima  Empty Re: [O-S-W] by Kanishima Nie Maj 06, 2012 8:15 pm

Kanishima

Kanishima
Wizard
Wizard
[O-S-W] by Kanishima  Scaled.php?server=191&filename=kanishimaharuhiro


Nad tą postacią zamierzam dłużej posiedzieć zwłaszcza muszę dopracować włosy i pomyśle nad 1 moim porządnym spritem :)

Mam prośbę by pokazać jak najwięcej błędów i dać kilka rad ^^

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 2]

Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.