Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Takigashi = Filike Empty Takigashi = Filike Sro Sty 12, 2011 3:36 pm

Maly

Maly
Second Child
Second Child
Cóż wiem to od samego początku ale hmm dałem mu drugą szanse i nic nie mówiłem czego teraz trochę żałuje bo jednak na forum roznosi się jego głupota.
Niestety jest tu też moja wina bo nie powiedziałem wcześniej za co przepraszam i nawet jeśli trzeba przyjmę za to warna.

Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:

2Takigashi = Filike Empty Re: Takigashi = Filike Sro Sty 12, 2011 3:43 pm

Umi

Umi
Wizard
Wizard
Dużo o tym osób wiedziało, nawet niektórzy z Adminów, więc Mały.. po prostu nie umiesz trzymać języka za zębami. Po za tym, mogę wiedzieć jedno. Czemu wykonfidentowałeś Filike?
A tak poza tym.. np. Dywan zaczął od nowa jako Gazille i każdy o tym wie, więc.. jaki problem w tym przypadku? Ja tam lubię Filike i uważam, że zasługuje na drugą szansę, ale też trzeba zaznaczyć, że ma trochę trudny charakter. Co dokładnie mam na myśli. Jest chamski, a wręcz wredny i chamowaty jak mało kto. Ja dosyć 'dera stycznym sposobem' dużego wkurzenia się na niego i powiedzeniem mu czegoś zmieniłam go w stosunku do siebie na prawie, że miłego i nie chamskiego. Jakieś resztki w nim zostaną, ale to już po prostu jego osoba, taka prawda. Dziękuję ;P.

3Takigashi = Filike Empty Re: Takigashi = Filike Sro Sty 12, 2011 5:48 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Z Dywanem sprawa wyglądała tak, że od samego początku (także za jego sprawą) się dowiedzieliśmy, że to jego konto i się z tym nie krył (chociaż tak mu zalecałem).

Filike zaś, gdy mu dość dawno temu wysłałem PW na konto Takigashi zarzekał się, że jest swoim bratem i mają to samo IP. Machnąłem na to ręką wiedząc, że przy jakiejkolwiek okazji będzie wylot (nawet jeśli wyjaśnienie by było "brat mi wbił na konto". To dupa, nie wyjaśnienie).

Robienie GTW w chuja to już nie to samo, co po prostu multi. Na 95% będzie ban, 5% to opinia Yosza i Feliego.

4Takigashi = Filike Empty Re: Takigashi = Filike Sro Sty 12, 2011 5:51 pm

Takigashi

Takigashi
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Viego, sory. Ale zastanów się. Dostałem bana za walke na którą sam wyzwałem. Fakt, że kompa nie miałem was nie obchodził, a na forum nie dalibyście mi unbana. Już po tym banie 'Filike' był na tym forum skończony, więc jakoś nie uchodziło napisać, że to ja. Chociaż miałem zamiar sie przyznać ;). Dostane bana czy nie, to już Wasza sprawa, bo wiem, że nie powinienem pisać, jako kto inny. sory.

5Takigashi = Filike Empty Re: Takigashi = Filike Sro Sty 12, 2011 5:59 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Czy znasz przypadek, gdy ktoś założył multi i na samym początku napisał z tego konta z prośbą o drugą szansę, a my go z marszu zbanowaliśmy?

Nie. Nie było na tyle rozsądnego, by zdobyć się na odrobinę szczerości, zamiast próbować być cwańszym niż pozwalają normy unijne. Dlatego każde multi było bezlitośnie banowane.

Teraz zobacz przykład Dywana. Już każdy wie, kto się kryje za nickiem Gazille. Bana nie ma do dzisiaj. Właściwie, był kiedyś jeszcze przypadek, że ktoś poprosił i został, ale to było całkiem dawno, aż dziw, że to pamiętam. Ten user i tak przestał się udzielać, więc wyszło na zero.

Co do walki, to była już twoja wina. Pewien człowiek kiedyś wymyślił kafejki internetowe. Co za problem pójść na chwilę, wejść na forum, napisać "odwołuję, bo nie mam kompa, sorry za problem"?

Chociaż miałem zamiar sie przyznać ;)
Po fakcie to ja też potrafię takim hasełkiem rzucić.

Opinia pozostałych adminów to chyba jedynie formalność.

6Takigashi = Filike Empty Re: Takigashi = Filike Sro Sty 12, 2011 6:35 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Viego nie pamietasz Xamixa na SR xD Do dziś tutaj jestem !

A co do Filika to dostał juz bana wcześniej, potem unban i kolejny ban, no i multi. Dla mnie sprawa jest jasna, ale może YOszu go uniewinni xd

7Takigashi = Filike Empty Re: Takigashi = Filike Sro Sty 12, 2011 6:44 pm

Takigashi

Takigashi
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Viego, po fakcie każdy potrafi. Ale po fakcie trudniej w prawde uwierzyć. No ale cóż. Nie upieram sie bo wiem że mogłem na początku sie przyznać ; ) możecie zamknąć już temat bo wiem że ban będzie.

8Takigashi = Filike Empty Re: Takigashi = Filike Sro Sty 12, 2011 8:27 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
(...) ale może YOszu go uniewinni xd
Czymże są me słowa w porównaniu do Viega..

Nie wiem co tu pomoże ban, skoro pewnie powstanie kolejne konto, ale "róbta co chceta". Póki nie przegina na tym, bo widzę że licznik warnów wynosi '0', jaki sens jest w banowaniu go?

Z Dywanem sprawa wyglądała tak, że od samego początku (także za jego sprawą) się dowiedzieliśmy, że to jego konto i się z tym nie krył (chociaż tak mu zalecałem).
Powiedział później. Na początku mało kto wiedział o tym że to jest on. Przyznam że trzymałem wtedy język za zębami, póki siedział cicho. A sprawdziłem jego IP zaraz po napisaniu pierwszego posta.

Co o tym sądzę?
Bany zawsze będą lecieć, w Waszym interesie jest to by leciało ich mniej. Póki zachowuje się normalnie, można by go zostawić. Cóż.. Słynę ze swojego "dobrego serca".. Skoro moja opinia to tylko formalność, to właściwie i tak nic nie zmienię.

Skoro sobie ustawił sobie swój dawny nick w mailu, to albo był imbecylem, albo to planował. Albo jedno i drugie. Wiedząc, jaki dał do tamtego drugiego konta mail i jeszcze mi o nim mówiąc chyba nie liczył, że nie zauważę czarno na białym. Więc było wiadomo już przed sprawdzeniem IP.

Najłagodniejszym rezultatem tego tematu będzie skok do Notowanego i dziewiątki. Co dodasz?

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.