Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

karzel

avatar
Earthling
Earthling
Siema.
Mam własny ots zrobiony na poradniku Dasa.
I mam All zabezpieczone rzeczy ..
To dlaczego ciągle jak zrobie serwer to albo :
Patryq , ombresik mnie hackuja ...
Co mam zrobić zeby temu zapobiec ?? POmożcie !! :)

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Nie wyjaśniłeś dokładnie w jaki sposób Cię hackują.
Chodzi tu o hacki konta czy coś innego? Pytam bo mało się na tym znam, ale może to ułatwić odpowiedź nieco bardziej wtajemniczonym.

Pomijając ten fakt. Zauważ że to forum graficzne, nie we wszystkim jesteśmy w stanie pomóc. Jeżeli nikt Ci nie odpowie przez dłuższy czas, nie spamuj na forum tematami w których pada to samo pytanie, a odwiedź fora/strony poświęcone takiemu zagadnieniu jak OTS'y i spróbuj tam uzyskać odpowiedź.

karzel

avatar
Earthling
Earthling
spoko ale w końcu może dacie rade na to odpowiedzieć ^^
I chodzi tu o to że ktoś wbija mi na localhosta/phpmyadmin i tam jest :
Login:
Haslo:
I jak sie to wpisze to się wchodzi do bazy danych :) i tam miałem swoją ale jakimś cudem koleś znał moje trudne hasło ....
Wpisał Root i moje hasło i pousuwał mi bazedanych wodbo :/
Chciałbym czekać na wypowiedź dase aczkolwiek on sie raczej zna na takich rzeczach :)

<< Chciałbym wiedzieć co zrobić aby bardziej zabezpieczyć baze danych >>

Dzieki za odp. Z góry :)

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Zablokowałeś cheaty? Masz firewalla? Firewall może blokować wodbo (serwa) ale może pomóc ci nie dostać się na localhosta. Jeżeli nie usunąłeś głównej strony xamppa (czyli tej po wejściu w http://localhost) to pobaw się w ustawienia aby TYLKO twoje IP mogło wejść w PHPMYAdmin. Nie wiem dokładnie, która to była opcja, ale takowa istnieje. Powodzenia :)

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
karzel, może ściągasz pliki z jakichś potencjalnie niebezpiecznych serwerów i nawet na to nie patrzysz. Ale najpewniej zrób to co powiedział Dase.

karzel

avatar
Earthling
Earthling
dase tu masz racje i to najlepsze rozwiązanei ale szukałem tego dość długo i nei moge znaleźć :/

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.