Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 2]

26Viego-dono - Page 2 Empty Re: Viego-dono Sob Cze 21, 2014 11:26 pm

Max

Max
Human Interface
Human Interface
Viersilhelionie! Wszystkiego Najlepszego... ale to już ci mówiłem. Dlatego teraz dam ci prezent.
Złapałem dla ciebie kilka pokemonów. Jestem pewien, że się ucieszysz. Specjalnie wybrałem takie, a nie inne.  Awesome Face 

Spoiler:
Na pewno się domyślisz dlaczego wybrałem właśnie te. ;D
Mam nadzieję, że ci się spodobają.

Btw. Swadloon ma fajną mordkę
Btw2. Masz tu odpisać Viersilhelionie
Btw3. Yoh, jeśli to czytasz to użyj mocy NPC i odpisz na PBF.

27Viego-dono - Page 2 Empty Re: Viego-dono Nie Cze 22, 2014 2:48 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Viersilhelionowi stuknęła dwudziestka!
Wszystkiego najlepszego, dużo szczęścia, pomarańczy, niech Ci nagi Rayem tańczy! xd
Chciałem wrzucić coś bez sensu, jak Bercik - ale przypomniałem sobie o czymś, czego nie skończyłem robić, kiedy straciłem wenę na tworzenie rysunków. Twoja decyzja, czy zrobisz sobie z tego avek, a uprzednio nadasz kolory, czy może po prostu będzie takim sobie prezencikiem:

Spoiler:
Miałem robić całość bez podkładek - wyszło jedynie coś a'la. zakładka do książki/avatar... xd

28Viego-dono - Page 2 Empty Re: Viego-dono Nie Cze 22, 2014 3:01 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Wszystkiego najlepszego, ty stary pryku! xd
W sumie nie bardzo wiem, jaki prezent by cię zadowolił, więc pobawiłem się trochę GIMPem i zrobiłem coś takiego:
Spoiler:

Żebyś miał się z czego pośmiać, gdy najdzie cię ochota, żeby ponarzekać ;)

@Roy
Lol, serio. Dzięki.



Ostatnio zmieniony przez Rayem dnia Nie Cze 22, 2014 5:08 pm, w całości zmieniany 1 raz

29Viego-dono - Page 2 Empty Re: Viego-dono Nie Cze 22, 2014 4:53 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Rayem napisał:Wszystkiego najlepszego, ty stary pryku! xd
W sumie nie bardzo wiem, jaki prezent by cię zadowolił, więc pobawiłem się trochę GIMPem i zrobiłem coś takiego:
Spoiler:

Żebyś miał się z czego pośmiać, gdy najdzie cię ochota, żeby ponażekać ;)

Ponarzekać*

#topic

Ode mnie zwykłe 100 lat. :kappa:

30Viego-dono - Page 2 Empty Re: Viego-dono Nie Cze 22, 2014 5:26 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
To tu był taki temat? Myślałem, że był skasowany rok temu, czy coś tam. I to w zasadzie jest jeden z moich nieużytych argumentów za tym, że tak naprawdę moja obecność tu nie ma zbytniego znaczenia. Drugim jest eksperyment Z1847, o którym się na razie nie dowiecie nic.

>>Bercik
Przypomnienie: zmieniłem nick 20 maja 2013. I na szprychy Arceusa, dude, przepisanie mojego nicka z widocznego miejsca. I jasne, że uznałem za science-fiction. Czekaj, czego mi życzyłeś?
wszystkiego najlepszego, duzo zdrowia, szczescia, hajsu, miłości i spełnienia marzeń
O, właśnie. Dude, takie rzeczy mi się nie zdarzają.

...serio.
Wiesz co, ciekawostka:
Na ćwiczeniach z fizyki w tym semestrze mogliśmy zdobyć maksymalnie 50 punktów. Myślę, że nawet nie muszę dokańczać tego wywodu, prawda?
Gość, który jest wszechkoxem i wymiata będąc technicznie na dwóch kierunkach, miał 46 punktów.
Naprawdę kusiło, żeby poprosić naszego profesora o to, żebym miał jeden punkt mniej. Ale musiałbym mu tłumaczyć całą historię, a że dwie osoby pisały kolosa poprawkowego... Nie chciałem mu zabierać czasu.

Ja nie żartuję. 47. Mam nadzieję, że ten poradnik mi pomoże, dziękować.

>>Max
...po tym Parase...kuźwa, jak się to odmienia. Po tym jak zobaczyłem Parasecta wiedziałem, co wykombinowałeś. Ja pamiętam jego numer w National Pokédexie. Ale wiesz co... pomysł jest fajny. Jeśli kiedykolwiek będę w stanie grać w X/Y, spróbuję zrobić 47-run z tym właśnie teamem. Dzięki za pomysł.

A Swadloon to Batman.

>>Yoh
niech Ci nagi Rayem tańczy
Viego-dono - Page 2 Db9

Nie no, rysunek bardzo fajny. Problem w tym, że wczoraj zrobiłem sobie nowy avatar. Przy czym na razie go wrzuciłem tylko na Nuzlocke Forums. Głównie dlatego, że jest bardzo związany z moim następnym projektem.
Viego-dono - Page 2 85506189738113706082

Btw, to twoje mi trochę przypomina ekran wyboru postaci w Chrono Cross.

>>Rayem
TYLKONIETAŃCZTYLKONIETAŃCZ
Hmm... Powiedz mi, co właściwie ten miks przedstawia. 24 
Bo wiesz, to, co mam w obecnym avku już samo w sobie jest maską.

>>Royalz
Dziękować za życzenie mi tortur 14


A propos tortur, no to teraz wracam do uczenia się na egzaminy. Jutro jeden, w środę drugi, w następny wtorek trzeci. Jupikakurwajej.

31Viego-dono - Page 2 Empty Re: Viego-dono Nie Cze 22, 2014 5:34 pm

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
drobny prezencik ^^
Spoiler:

Nie mam pomysłu na życzenia, ale też w komerche nie wejdę XD
Niech proszek Persil będzie z tobą i wywabi ci kiepski humorek i narzekanie.

32Viego-dono - Page 2 Empty Re: Viego-dono Nie Cze 22, 2014 9:19 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Well, jeszcze zdążyłem. Ale piszę z fona, więc niestety tym razem nie wrzucę nic tak abstrakcyjnego jak pies medytujący na hamburgerach. W sumie nic nie wrzucę. Na razie tylko szczere życzenia ode mnie: więcej optymizmu, a mniej pesymizmu czy nawet realizmu xd Spokojniejszych następnych lat studiów i obyś nigdy nie miał okazji do zniszczenia ludzkości :P Bless!

33Viego-dono - Page 2 Empty Re: Viego-dono Pon Cze 22, 2015 8:38 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Z reguły tego nie robie, bo nie, ale z racji, że widzę jak Nasz ukochany Vieszak zagląda na forum z nadzieją na jakieś życzenia z Naszej strony i pamięć na którą tak zawsze narzekał, to życzę mu wszystkiego naaaaaajlepszego
Viego-dono - Page 2 Maxresdefault

34Viego-dono - Page 2 Empty Re: Viego-dono Wto Cze 23, 2015 7:16 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Najlepszego, Viesiu!
Dostroiłem się na chwilę do fal, o których wspomniałeś. Dostaniesz ode mnie coś, co nie wiem czym jest, choć podpisane było w linku jako smok!
Spoiler:
Twój własny, smoko-podobny bobasek!



Ostatnio zmieniony przez Yoh dnia Sro Cze 24, 2015 6:41 am, w całości zmieniany 1 raz

35Viego-dono - Page 2 Empty Re: Viego-dono Wto Cze 23, 2015 4:55 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Składam podanie do Wszechświata o przełożenie urodzin wszystkich użytkowników ARS o jeden dzień do przodu. Bo ja kuźwa zawsze dopiero wtedy napiszę.

Viesiu, masz tu prezent specjalnie dla Ciebie:
Spoiler:
Istnieje jedyny taki na świecie, doceń to (bo sam go robiłem)!
No i jak jesteśmy w tym temacie to życzę Ci, abyś mógł kiedyś spojrzeć na ten detonator i pomyśleć "hm... nie chcę go użyć." ;)
Sto lat, wariacie :P

36Viego-dono - Page 2 Empty Re: Viego-dono Wto Cze 23, 2015 9:12 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Dziękować, panowie.

Jata, oczywiście, że go nie użyję. Bo się jeszcze nie ewakuowałem. Do zrealizowania wydarzeń z VG brakuje mi tylko inwazji.

Zbir, tak jakbym czegokolwiek oczekiwał. Przestałem dawno temu. Zaglądam na to forum, bo jestem jego adminem, przynajmniej do czasu gdy stwierdzicie, że macie tego dość, wtedy dam Yoszowi hasło.

Yosz, spróbuj się dostroić do tej częstotliwości Wszechświata, z której odbieram improwizację. Jest tam tego od groma.

[y]Nie chcę Twojego hasła! >.<
Czekaj, próbuję się dostroić... Dobra, udało się.
Prezent w poprzednim poście![/y]

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 2]

Idź do strony : Previous  1, 2

Similar topics

-

» Viego
» Viego
» Ban od Viego za nic.
» Viego
» Viego Taimatsu

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.