Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Minecraft Świat pełen pixeli Empty Minecraft Świat pełen pixeli Wto Sie 02, 2011 5:07 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
Będzie to seria letsplay,którą właśnie dziś zacząłem.
Pierwsza część - pierwszy odcinek: https://www.youtube.com/watch?v=8dmsN8Lrkbc&feature=relmfu
Druga część - pierwszy odcinek: https://www.youtube.com/watch?v=b1Bw2lTDz9Y&feature=channel_video_title

A tutaj link,wejdzcie w niego to mi bardzo pomoże
******

/Yoh

2Minecraft Świat pełen pixeli Empty Re: Minecraft Świat pełen pixeli Sro Sie 03, 2011 3:03 pm

Szark

Szark
Mazoku
Mazoku
To raczej nie jest tutorial tylko reklama. Raczej widzów nie zyskasz. Nawet nie będę tego oglądał bo każda nowa seria minecrafta jest tak samo oklepana jak każde inne, no może z małymi wyjątkami.

3Minecraft Świat pełen pixeli Empty Re: Minecraft Świat pełen pixeli Pon Sie 08, 2011 1:07 pm

Darkey

Darkey
Super Saiyan
Super Saiyan
W sumie to są lepsze poradniki, jeśli mam być szczery.
Mimo to próbuj dalej, może wypniesz się na szczyt!

4Minecraft Świat pełen pixeli Empty Re: Minecraft Świat pełen pixeli Pon Sie 08, 2011 6:28 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
Cześć ukazał się nowy odcinek + intro.
Aby śledzić moje poczynania Subskrybujcie mnie ;]
Proszę oto link do Kanału:
https://www.youtube.com/user/DarkEusz198?feature=mhee

5Minecraft Świat pełen pixeli Empty Re: Minecraft Świat pełen pixeli Pon Sie 08, 2011 7:59 pm

Maly

Maly
Second Child
Second Child
"bedzie ona" Staraj się normalnie mówić zamiast "bedzie ona" to będzie ona. Tak samo mówisz "bede musiał" zamiast" będę musiał". Dalej nie chce mi się wyłapywać. Rozumiem, że można pisać bez polskich znaków ale mówić to lekka przesada.
Podasz nazwę muzyczki :D?

6Minecraft Świat pełen pixeli Empty Re: Minecraft Świat pełen pixeli Wto Sie 09, 2011 6:45 am

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
Za niedługo będzie kolejny odcinek ;]
A co do nuty wygenerowana w Corelu

7Minecraft Świat pełen pixeli Empty Re: Minecraft Świat pełen pixeli Wto Sie 09, 2011 8:32 am

pieteros15

pieteros15
Olympic God
Olympic God
ja robilem intro i nuta jest w corel videostudio x3

8Minecraft Świat pełen pixeli Empty Re: Minecraft Świat pełen pixeli Wto Sie 09, 2011 9:17 am

Maly

Maly
Second Child
Second Child
To nie zmienia faktu, że możecie dać download do songa :D

9Minecraft Świat pełen pixeli Empty Re: Minecraft Świat pełen pixeli Wto Sie 09, 2011 12:34 pm

pieteros15

pieteros15
Olympic God
Olympic God
nazywa sie swing that thing

10Minecraft Świat pełen pixeli Empty Re: Minecraft Świat pełen pixeli Wto Sie 09, 2011 6:24 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
Nie Spamujcie mi tu ja tu chce Oceny!!!

11Minecraft Świat pełen pixeli Empty Re: Minecraft Świat pełen pixeli Sob Sie 13, 2011 6:12 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
A co tam walne sobie Db posta.
Są już kolejne odc.
Zapraszam na mój kanał DarkEusz198

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.