Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1#10 FADS Empty #10 FADS Wto Lis 29, 2011 7:29 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
#10 Fick Awards!

Temat prac: Dragon Ball - Kontynuacja
Termin zgłaszania Prac: 9 Grudzień, Piątek, 2011.
Do kogo zgłaszać pracę: Feli
Uwagi: Pamiętacie jak Goku pożegnał się z nami w GT? Waszym zadaniem jest napisanie co stało się dalej... Możecie opowiedzieć jak pokonuję kolejnych przeciwników lub po prostu jak wiedzie spokojne życie to już zależy od was.

Temat wiadomości (nazwa tematu, przy wysyłaniu): #10 FADS(zły tytuł = praca odrzucona).

2#10 FADS Empty Re: #10 FADS Sro Lis 30, 2011 7:18 am

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Błąd w ogłoszeniu. Pisze 09.11, a grudzień to 12. Ot, malutka uwaga.

3#10 FADS Empty Re: #10 FADS Sro Lis 30, 2011 10:37 am

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Dase napisał:Błąd w ogłoszeniu. Pisze 09.11, a grudzień to 12. Ot, malutka uwaga.
Roger that.

4#10 FADS Empty Re: #10 FADS Nie Gru 04, 2011 6:49 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Można też prosić o przełożenie na 10 grudnia? Wiem, że 1 dzień to niby nic, ale przez te próbne egzaminy w środe-piątek nie bd miał czasu przeczytać ficka i go poprawić, by był jak najlepszy. Tak więc... można?

5#10 FADS Empty Re: #10 FADS Nie Gru 04, 2011 8:49 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Dobra, jeden dzień chyba aż takiej różnicy nie zrobi, ale o następnym przesunięciu możecie zapomnieć.

6#10 FADS Empty Re: #10 FADS Nie Gru 11, 2011 3:37 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Praca[1]
Spoiler:

Praca[2]
Spoiler:

1. [0]
2. [0]
Głosowanie rozpoczęte!

7#10 FADS Empty Re: #10 FADS Pon Gru 12, 2011 3:40 pm

Aki

Aki
Jounin
Jounin
1. [1] - Jest kilka niedociągnięć, co do tego ficka. Piccolo nie powinien żyć. Vegeta nie zna techniki telepatii (patrz: komunikowanie się z Ziemianami), chyba że się nauczył przez ten rok. A Goku nigdy by tak nie postąpił, nie zniszczyłby Ziemi, ani żadnego człowieka, który nikomu nie przeszkadza. Jest też masa błędów interpunkcyjny, błąd za błędem. Nie lubię też, jak ktoś pisze opowiadanie, jak kartka z dziennika. Uważam, że mogłeś to trochę inaczej napisać. No i tu następuje dziwna część, bo jednak zagłosowałem na ten fick. Dlaczego? Po pierwsze akcja jest spójna, dialogi dobrze przeprowadzone, a co najważniejsze i przez co się na początku odechciewa czytać , jest długi i można się spokojnie wczytać, akcja się ciągnie i ciągnie, a my dowiadujemy się coraz to nowych rzeczy. Nie podoba mi się zakończenie, ale rozumiem czas naglił i trzeba było jakoś to skończyć.
2. [0] - Fick ma niedużo błędów interpunkcyjnych. No niestety, opowiadanie po prostu jest za krótkie. Gdy dowiadujemy się ciekawych rzeczy, a akcja zaczyna się rozkręcać, fick się kończy. Gdyby był jeszcze raz tak długi to sądzę, że dostałby mój głos.

8#10 FADS Empty Re: #10 FADS Pon Gru 12, 2011 5:54 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
1. [2] - Więcej akcji i w miarę skończona. Są tam błędy i zdarzają się momenty które mi się nie podobają, ale ma mój głos, bo jest moim zdaniem ciekawsza.
2. [0] - Mniej błędów, ale jest dużo krótsza i kończy się w takim momencie, gdzie dalej chce się czytać i dowiedzieć się "co dalej?". Przez to praca straciła swoją szansę na głos.

9#10 FADS Empty Re: #10 FADS Wto Gru 13, 2011 3:16 pm

Vladek

Vladek
Operative Director
Operative Director
1. [3] wiele powtórzeń, błędy merytoryczne , ortograficzne i interpunkcyjne ale mimo wszystko praca niezła ;) zakończenie mnie rozczarowało :c

2. [0] rozczarowała mnie także ta praca pod względem objętości - nie zdążyłem się wciągnąć a już skończyłem :/

10#10 FADS Empty Re: #10 FADS Czw Gru 22, 2011 7:26 am

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Wyniki tutaj: http://www.anrevosprites.net/t3601-10-fads#52248

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» #1 FADS
» #11 FADS
» #2 FADS
» #11 FADS
» #14 FADS

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.