Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Technika podmiany Sprite (Pieniek ;>) Empty Technika podmiany Sprite (Pieniek ;>) Pon Maj 07, 2012 4:53 pm

Garlick back

avatar
Earthling
Earthling
Tylko wbijam i już potrzebuję pomocy <3. Dobra, mianowicie, robię gifa, mam masę spritów z Naruto, a nie mam potrzebnego do mojego gifa tzw "Kawarimi no Jutsu" (czyt. technika podmiany) a dla tych którzy nie ogarniają (nie oglądają/nie czytają Naruto), potrzebuje tego zwyczajnego "drewnianego pieńka" w którego podczas ataku "zamieniali" się niektórzy shinobi. Proszę o szybką reakcję ;).

@Edit.
Zrobię edita, bez spammu. To nie multi, po prostu kiedy ja miałem tamto konto? ;> 2 lata temu? Nie pamiętam passów na konto jak i na tamtą nieaktualną pocztę, stąd kolejne konto ;>.

/W takim układzie, tamto konto zbanujemy.
/@Yoh



Ostatnio zmieniony przez Garlick back dnia Pon Maj 07, 2012 6:12 pm, w całości zmieniany 1 raz

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Słyszałeś kiedyś o Naruto? Wiesz, że było wiele gier na tej serii bazowanych? Wiesz, że są w nich sprity? Wiesz, czym zajmuje się to forum i czego ma zbiory?

I przy okazji. Jesteś najgorzej zakonspirowanym multikontem od czasów Vampera. Zgodzisz się, Garlick?

Shine

Shine
Jounin
Jounin
1 wynik w Google... KLIK!


Nie łamie chyba regulaminu tym linkiem, to nie jest żadna konkurencyjna stronka, c'nie?

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Nah, niech będzie. Ale i tak co najmniej jeden sprite z pieńkiem jest tutaj, wystarczy włączyć więcej neuronów niż te odpowiedzialne za to, żeby wdech i wydech były naprzemiennie.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.