Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 5 z 10]

101[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 5 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Sro Kwi 17, 2013 3:55 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 5 Bleach_oc_custom_pose_by_royalz_bho-d6219a6

Shieeeeet.
Tak, to poprzednia postać, lecz bez płaszcza i w innej pozie ;d

102[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 5 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Sob Kwi 20, 2013 8:30 pm

Qulob

Qulob
Zbanowany
Zbanowany
Na początek odbiorę za punkt odniesienia buty, ponieważ są jakieś krzywe. Zauważ, że but z prawej strony, czyli ten bardziej na przodzie postaci wygląda strasznie płasko tak jakby nie posiadał cieni choć je ma. Uważam, że przesadziłeś z nie dodaniem konturu w bucie, dlatego tak to wygląda. Poza tym jego ręka wygląda tak jakby nie miała łokcia oraz jest taka jakby to powiedzieć... Nie ma mięśni tzn. nie jest w ogóle umięśniony. Poza tym polecam poprawić się w robieniu base niż od razu robić opary od 0 nie zważając na to czy base jest zrobione źle czy dobrze.
Pozdrawiam Qulob.

KP: 1
/Feli

103[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 5 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Nie Kwi 21, 2013 12:30 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Jak wspomniałem ci ostatnio na Chatboxie w pewnym stopniu cie podziwiam. Sypiesz tymi prackami dość często a i są one na wysokim poziomie. Przynajmniej moim zdaniem. Oczywiście niektóre podobają mi się mniej, inne bardziej. Wielkim plusem każdej z nich są ubrania. Głównie są oryginalne i takie wymyślne. Może nie wszędzie jednak wychodzą ci włosy, albo to tylko mój gust. Jednak koniec z ogółem i pora się wziąć za ostatnią prace. Poza prezentuje się dość fajnie, ale chyba nie wyszła do końca tak jak planowałeś, co nie? Rączki wydają się zbyt krótkie, przynajmniej ta bez elektryczności. Cieniowanie jak najbardziej mi się podoba no i oczywiście strój. Niby jest taki zwykły, ale ten biały pas dodaje tego czegoś, co mnie urzekło. Włosy nie w moim guście. Propsy!

/+1 KP

104[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 5 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Wto Kwi 23, 2013 10:27 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Obserwując pracę, dochodzę do prostego wniosku – zmierza w kierunku jakiegoś przeciwnika. Dolna część postaci wyszła naprawdę przyzwoicie – przyjemne dla oka cieniowanie, zachowane odpowiednie proporcje. Niestety, tego samego nie mogę powiedzieć na temat tułowia. Wybacz, ale naprawde nie jestem w stanie pojąć tego co dzieje się na jego klatce piersiowej. Dodatkowo, ręka opuszczona w dół, bądź przesunięta nieznacznie do tyłu wygląda jakby była złamana – chodzi mi w tym konkretnym przypadku o lewą łapkę. Cieniowanie twarzy przydałoby się zmodyfikować. Wykonanie włosów trzyma wysoki poziom – tutaj nie mam zastrzeżeń ani do cieniowania, ani do proporcji.

KP: 1
/Feli

105[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 5 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Wto Kwi 23, 2013 12:29 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 5 Sameyz[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 5 Samey

106[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 5 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Wto Kwi 23, 2013 1:35 pm

Qulob

Qulob
Zbanowany
Zbanowany
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 5 Samey

- Brak konturu lewego buta psuje trochę efekt.
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 5 Konturbuta

- ŹLE: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 5 51804200
Za ciemny szary kolor na zębach, który robi efekt tego, że zęby są "brzydkie". Polecam trochę rozjaśnić ten kolor.

+ Przyjemny dla oka.

+ Ładna poza.

+ Cieniowanie w miarę dobrze wygląda przy tym oparze.

+ Ładne, pasujące do siebie kolory.

+ Dobre cieniowanie.

+ Pasujące włosy do stylu tej postaci.

Pozdrawiam, Qulob!

KP: 1
/Feli

107[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 5 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Sob Kwi 27, 2013 7:10 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 5 Caweo

Winc Grimmjow z walki z Kulombem.

108[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 5 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Czw Maj 09, 2013 6:08 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 5 Another_badass_oc_by_royalz_bho-d64nuul

@Yoh
Przez przypadek wrzuciłem go do Twojego tematu, sr. ;d
/usunięty z tematu jak coś.

109[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 5 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Sob Maj 11, 2013 10:20 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 5 Akali_lsw_by_royalz_bho-d64xipx

110[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 5 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Nie Maj 12, 2013 5:59 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 5 Ssjj

Ref, forma SSJ.

111[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 5 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Pon Maj 13, 2013 1:01 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 5 Another_badass_oc___blitz_by_royalz_bho-d64nuul

SSJ2 _/

112[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 5 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Pon Maj 13, 2013 2:34 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Grimmjow;
Odpowiednie proporcje zostały zachowane. „Custome pose” prezentuje się naprawdę dobrze.
Cieniowanie trzyma wysoki poziom – nie mam zastrzeżeń.
„Another Badass” OC;
Odpowiednie proporcje zostały zachowane. Ciekawa koncepcja na stworzenie postaci.
Cieniowanie trzyma stosunkowo wysoki poziom, aczkolwiek mam pewne zastrzeżenia dot. poszczególnych elementów. Pierwsza kwestia to cienie kamizelki – wygląda na to, że starasz się rozmieszczać cienie w miarę realistycznie. W tym przypadku, efekt po przybliżeniu może i jest ciekawy. Niestety, z daleka niekoniecznie. Druga kwestia to kontur w przypadku opasek na nadgarstkach – zbędny.
Akali;
Odpowiednie proporcje zostały zachowane – nie są jednak charakterystyczne dla LSW. „Custome pose” prezentuje się naprawdę dobrze.
Cieniowanie trzyma wysoki poziom – nie mam zastrzeżeń.
OPAR Tygodnia całkowicie zasłużony.
„Another Badass” OC – Super Saiya-jin;
Odpowiednie proporcje zostały zachowane. Ciekawa koncepcja na stworzenie włosów do poszczególnych form Super Saiya-jin.
Cieniowanie trzyma stosunkowo wysoki poziom – zastrzeżenia jednak są te same, co w przypadku formy bazowej, którą skomentowałem wyżej.

KP: 3
/Feli

113[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 5 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Pon Maj 20, 2013 5:06 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Cd. Akali, to nie jest już LSW, więc nie wiem czy taki zasłużony. xD

[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 5 Lsw_jus_____muscular_base__by_royalz_bho-d65xsna

LSW/JUS (?) muscular base, free2use. Jeżeli zechcesz, możesz dodać do listy base. ;f

114[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 5 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Czw Maj 23, 2013 3:47 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
No to co do base, który można powiedzieć, że bardziej duży LSW ;p Jedynie co mi się w nim podoba to cienie nóg, fajnie zrobione i lekko brzucha no i jeszcze głowa także. Reszta wygląda tak sztywno, np klatka piersiowa. Za prostokątna w cieniach, mięśnie na ramionach tak samo wyglądają, za proste, brakuje im tego czegoś czy takim umięśnieniu całego ciała. Chociaż to cieniowanie tylko base. Może zrób na nim jakiegoś oparka i będzie lepiej do porównania względem konturów.

KP: 1
/Feli

115[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 5 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Czw Maj 23, 2013 4:16 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Sezu napisał:Może zrób na nim jakiegoś oparka i będzie lepiej do porównania względem konturów.

Już wcześniej na tym zrobiłem, ale nie wstawiałem tego tutaj ;d

[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 5 Chase_revamp_by_royalz_bho-d65yz0d

116[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 5 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Pią Maj 24, 2013 7:35 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 5 The_amazing_spider_bat___lsw___by_royalz_bho-d66ezdo

117[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 5 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Sob Maj 25, 2013 2:18 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Base ;
Proporcje przypadły mi do gustu.
Cieniowanie głowy oraz lewej nogi, także jest przyjemne dla oka.
Ale to tyle, jeżeli miałbym wymieniać zalety. Całe „base” jest pocieniowane sztywnie, chaotycznie i niechlujnie – owe określenia chyba najbardziej oddają to, co chcę przekazać. Nie wiadomo jaki efekt chciałeś uzyskać. Pewnym jest jednak, że Ci nie wyszło.

Chase ;
Proporcje uzyskane dzięki użyciu „base”, a więc odpowiednie.
Jedynym elementem jaki tak naprawdę mogę pochwalić, jest kamizelka.
Przy cieniowaniu włosów mogłeś się nieco bardziej wysilić – wiem doskonale, że stać Cię na uzyskanie znacznie ciekawszych efektów. Pomarańczowa podkoszulka zbyt mocno zlewa się ze średnim odcieniem koloru skóry, co z daleka daje po prostu mało przyjemny dla oka efekt wizualny. W przypadku spodni chciałeś uzyskać efekty zgniecenia, lecz niekoniecznie Ci się to udało. Zbyt duża różnica pomiędzy odcieniami? Słabe rozmieszczenie cieni? Naprawdę ciężko mi napisać, co zawiniło. Wiedz jednak, że praca wymaga poprawek.
Dość dużych, zresztą.

The Amazing Spider Bat ;
Proporcje odpowiednie, nie mam zastrzeżeń.
Bardzo ciekawy był również pomysł na stworzenie takiego połączenia.
Warto byłoby, żebyś popracował nad cieniowaniem ciemnej części maski. Możesz ewentualnie sobie je również darować całkowicie – nie robi mi to większej różnicy, jako komentującemu. Z daleka te cienie i tak są słabo widoczne, a jeżeli już się przyjrzymy, najlepiej nie wyglądają. Nie mam więcej zastrzeżeń.

KP: 3
/Feli

118[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 5 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Wto Maj 28, 2013 9:22 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 5 Banenom__sprite__by_royalz_bho-d66y0vy

Rozpierdol 3000 _/

C: Eric Guzman

119[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 5 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Wto Maj 28, 2013 10:50 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
No ,rozpierdol jak się patrzy. Elegancka praca,choć można by się przyczepić do kilku elementów ,od których nieco krwawią oczy ... jak wykonanie nóg.
Nie jestem też do końca pewien kto to jest ... Venom ,zmutowany Punisher lub Bane w nowej odsłonie ?
KP: 1
\f

120[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 5 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Sro Maj 29, 2013 8:08 am

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Zwykle nie komentuje, ale praca rozpierdala. Ogólnie zaleciłbym poprawę tych nóg i cieniowanie nad łbem, te jego czyste mięśnie dziwnie wyglądają. Reszta owni.

121[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 5 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Czw Maj 30, 2013 8:09 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
Nice... Wielka kupa mięśni, fajnie wycieniowana i dobrze dobrane kontury. Tutaj jest się czym pochwalić :D Tylko jedynie lewa ręka według mnie powinna pójść do poprawki. Tak to nie mam zastrzeżeń do reszty. Co tutaj więcej pisać? Oby tak dalej.

KP: 1
/Feli

122[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 5 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Pon Cze 03, 2013 9:03 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 5 Harry_oc_by_royalz_bho-d67p545

C:Tarta Face

123[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 5 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Czw Cze 06, 2013 9:03 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 5 Jaden_oc_by_royalz_bho-d681rm6

C: Storm-bond

Dwutonowe cieniowanie z czarnym konturem.

124[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 5 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Nie Cze 09, 2013 6:06 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 5 It_s_mecha_time____mecha_sprite__by_royalz_bho-d68eahz

Po ostatniej chujowej pracy wstawiam coś dobrego

125[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 5 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Nie Cze 09, 2013 9:14 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Rączki dziwnie ci wyszły, nie wiedziałem, że aż tak ci wyjdzie. O.o Poza rączkami nie mam zastrzeżeń, podobają mi się proporcje nóg co do tułowia.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 5 z 10]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Similar topics

-

» Royalz vs DS
» Royalz vs Yoh
» Royalz
» Royalz
» Ykmo vs Royalz

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.