Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 10 z 10]

226[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 10 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Pią Maj 29, 2015 7:28 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Nooo, teraz wygląda to znacznie lepiej.
W tym przypadku, praktycznie nie mam się do czego przyczepić. Nawet gdybym zauważył jakieś niedociągnięcia w proporcjach, to już nie będzie Twoja wina, a Jatalenia. Jedyna sprawa z rozmieszczeniem cieni to głowa w ostatniej formie. Niepotrzebnie wrzuciłeś tam te "kwadraciki" w ciemnym odcieniu. Poprzednia wersja wypadała pod tym kątem odrobinę lepiej.

227[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 10 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Nie Maj 31, 2015 5:06 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
No to teraz mały vamp postaci znajomego z Vortex'a.
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 10 NMyw7c3

228[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 10 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Sro Wrz 09, 2015 10:24 am

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Halo, dawno mnie tu nie było, więc pora odświeżyć. 
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 10 N4xnP8F [Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 10 V7TOJij

Ten 2 to vamp postaci Bercika jakby kto pytał oraz jak ktoś chce, mogę jebutnąć vampy dwóch waszych dowolnych postaci pod warunkiem, że ocenicie poprzednie prace. Kappa!

229[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 10 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Nie Wrz 13, 2015 7:53 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Poprzednia praca, chłopak w czarnych włosach ma ciekawie wykonany outfit. Ciekaw jestem jak bardzo go zmieniłeś... mogłeś podać linki do oryginalnych prac.
Tak czy siak, pracka wygląda całkiem, całkiem. Ciekawe kolory, cieniowanie troszkę chaotyczne, ale nienajgorsze. Nie podoba mi się jego twarz, głównie chyba ze względu na dziwne oko. Brakuje temu oku chyba jednego pixela przy brwi, bo bez tego zdaje się mieć dziwny wytrzeszcz. Włosy nienajgorzej się prezentują, są ok.

Ta duża pracka przypomina mi mojego kumpla z gimnazjum. Śmieszny, pozytywnie nastawiony do życia grubasek ... Stasiu, pamiętamy o Tobie. Styl wykonania pracy kojarzy mi się z twórczością Afro... domyślam się, że pomysł na pracę wyszedł poniekąd od neigo, prawda? :). Praca radosna, tyle powiem :P

Co do białowłosego ziomeczka, to przypadł mi do gustu naprawdę bardzo. Jednak im dłużej się mu przyglądałem tym coraz to bardziej zdawało mi się, że coś z nim jest nie tak.
Tak mi się zdaje, że jest chyba za chudy. Fakt- są mniejsze i większe opary- kwestia gustu-, jednak przy tak chudych rękach i torsie, nogi i ręce nie powinny być chyba tak bardzo oddzielone od reszty ciała. Wygląda troszkę jakby był powieszony na wieeszaku. Mógłbyś przyciągnąć lewą ręką do torsu, a niego samego nieco poszerzyć. Tak mi przynajmniej podpowiada intuicja ;P. Cała reszta wykonana jest naprawdę dobrze. Podobaja mi się włosy, spodnie są ok, kolory ciekawe, żywe ... także bardzo pozytywnie :).
Poniżej taka mała propozycja zmian tego białowłosego kolegi:
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 10 Ro_Vamp
Może to kwestia gustu, ale zdajemi się, że tak wygląda naturalniej.

[kp]3[/kp]

230[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 10 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Pon Wrz 14, 2015 11:44 am

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Zbir napisał:Poprzednia praca, chłopak w czarnych włosach ma ciekawie wykonany outfit. Ciekaw jestem jak bardzo go zmieniłeś... mogłeś podać linki do oryginalnych prac.
Tak czy siak, pracka wygląda całkiem, całkiem. Ciekawe kolory, cieniowanie troszkę chaotyczne, ale nienajgorsze. Nie podoba mi się jego twarz, głównie chyba ze względu na dziwne oko. Brakuje temu oku chyba jednego pixela przy brwi, bo bez tego zdaje się mieć dziwny wytrzeszcz. Włosy nienajgorzej się prezentują, są ok.

Spoiler:

Zbir napisał:Ta duża pracka przypomina mi mojego kumpla z gimnazjum. Śmieszny, pozytywnie nastawiony do życia grubasek ... Stasiu, pamiętamy o Tobie. Styl wykonania pracy kojarzy mi się z twórczością Afro... domyślam się, że pomysł na pracę wyszedł poniekąd od neigo, prawda? :). Praca radosna, tyle powiem :P

Duża praca to Mankanshoku Barazo z anime Kill la Kill, został on zrobiony na collaba na innym forum spriterskim, bo na vortexie mi IP zbanowali jakieś kilka miesięcy temu. XD

Zbir napisał:Co do białowłosego ziomeczka, to przypadł mi do gustu naprawdę bardzo. Jednak im dłużej się mu przyglądałem tym coraz to bardziej zdawało mi się, że coś z nim jest nie tak.
Tak mi się zdaje, że jest chyba za chudy. Fakt- są mniejsze i większe opary- kwestia gustu-, jednak przy tak chudych rękach i torsie, nogi i ręce nie powinny być chyba tak bardzo oddzielone od reszty ciała. Wygląda troszkę jakby był powieszony na wieeszaku. Mógłbyś przyciągnąć lewą ręką do torsu, a niego samego nieco poszerzyć. Tak mi przynajmniej podpowiada intuicja ;P. Cała reszta wykonana jest naprawdę dobrze. Podobaja mi się włosy, spodnie są ok, kolory ciekawe, żywe ... także bardzo pozytywnie :).
Poniżej taka mała propozycja zmian tego białowłosego kolegi:
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 10 Ro_Vamp
Może to kwestia gustu, ale zdajemi się, że tak wygląda naturalniej.

Faktycznie wygląda lepiej, teraz ta ręka w mojej wersji wygląda bardzo dziwnie, nienaturalnie. Chociaż nie wiem jak z klatką piersiową, jakoś nie bardzo mi pasuje Twoja wersja, tak samo barki i bicek.

231[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 10 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Nie Gru 27, 2015 3:25 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Bum bum

Pierwsza wersja postaci, której sheet miałem robić, ale jak to ja - po kilku spritach mi się odechciało.
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 10 UfqOBkN 
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 10 H2pN9I8 [Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 10 2bneUhb 
Druga wersja; alternatywne ubranie:
C: Zbir
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 10 R73CzHZ

Spider-Gwen, Selfie-Gwen oraz jej faceset:
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 10 WeXlSv8 [Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 10 8yBXMe7 [Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 10 ErSA6W9

Super Boo: (most recent sprite)
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 10 5XcIR6F

232[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 10 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Wto Sty 05, 2016 4:04 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
A szkoda, bo świetna robota, bardzo podoba mi się cieniowanie jego bicków oraz klatki  :)
Ciekawie zrobiłeś styl spodni.

Co do Buu to moim zdaniem sama klata jest brzydka i jego ręce nie są do siebie proporcjonalne.

233[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 10 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Nie Sty 17, 2016 10:41 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Może to tylko moja wyobraźnia, ale zdaje mi się, że przy tworzeniu włosów inspirujesz się rpacami Afro. Nie mowię, że to źle, bardzo mi się podobają jego twory, tylko coś takiego udało mi się zauważyć. Rownież przy tym murzynie, włosy wyglądają naprawdę oryginalnie  i nietypowo, odbiega od tego co robi większość polskiej sceny LSW (o ile cokoliwke robi >.>). Jego muskuły również są niczego sobie, troszkę za dużo się tutaj dzieje moim zdaniem, ale  w dalszym ciągu prezentuje się naprawdę fajnie.
Jakbys nieco poprawił brzuch, to oparek naprawdę równałby z ziemią wszystko do okoła :D. Wszystko jest na swoim miejscu, nic nie jest przesadzone, oparek schludny, a kolory przyjem,ne dla oka. Facet jest za to świenty :).
Super Buu z tych wszyskitch rpac jest zdecydowanie najgorszy. Praca niestety średnia i widać, że robiona troszkę w pośpiechu. Wygląda chaotycznie i nieproporcjonalnie. Tors zdecydowanie powinieneś ukrócić.
Pozdrowionka ;D
Spider- Gwen również wygląda bardzo dobrze,

[kp]3[/kp]

234[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 10 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Pon Mar 07, 2016 6:33 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 10 UP11WMF

235[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 10 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Sro Cze 29, 2016 6:11 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Widać, że włożyłeś sporo pracy w tego pixelka, chociaż szkoda, że to 'tylko' popiersie :P. Bardzo fajnie dobrałeś kolory, szczególnie podoba mi się ta żółć. 
Mam jednak kilka pomniejszych zastrzeżeń, a mianowicie:
- domyślam się, że to miała być jego bojowa poza, brakuje mi tu bardzie agresywnego spojrzenia,
- myślę, że bardziej pochylone brwi oraz bardziej żywa mimika poprawiłyby wygląd obrazka,
- brakuje mi tu inline jego żuchwy - domyślam się, że miał to być zamierzony efekt, ale niczego nie dodaje do pracy
- zdecydowanie potrzebne jest oddzielenie ciemniejszym tonem szyi od głowy, dodatkowo jakiegoś konturu samej szyi, aby wyraźnie odróżniała się nie tylko od głowy, ale od klatki piersiowej.
Są to niewielkie zmiany, a jestem przekonany, że mocno poprawiłyby wygląda całego pixelarta
Czekamy na więcej, Royalku :)

236[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 10 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Pią Sty 06, 2017 5:45 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 10 JvaRAms

Ja to tutaj zostawię, ostatnie punche niedopracowane, bo krótko nad nimi siedziałem. Możliwe, że poprawie, aczkolwiek mocno w to powątpiewam, bo ten sheet mi się znudził.

[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 10 IlA0bNQ [Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 10 J9dfCAy
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 10 YgVnvrx [Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 10 26sKPrL

Do zobaczenia, wrócę za kolejne 10 miesięcy.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 10 z 10]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Similar topics

-

» Royalz vs DS
» Royalz vs Yoh
» Royalz
» Royalz
» Ykmo vs Royalz

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.