Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Yoh92 vs. Mr.Bercikovsky vs. Rayem Empty Yoh92 vs. Mr.Bercikovsky vs. Rayem Sob Wrz 29, 2012 1:15 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Kategoria: OPAR
Temat prac: Cho'Gath
Do kiedy oddajemy prace: 7 Październik, 2012.
Komu oddajemy prace: Samey
Uwagi: Cóż - brak. Chcę życzyć jedynie powodzenia swoim przeciwnikom, jeżeli przyjmą wyzwanie 26



Ostatnio zmieniony przez Yoh92 dnia Sob Wrz 29, 2012 1:31 pm, w całości zmieniany 1 raz

2Yoh92 vs. Mr.Bercikovsky vs. Rayem Empty Re: Yoh92 vs. Mr.Bercikovsky vs. Rayem Sob Wrz 29, 2012 1:17 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Przyjmuję!

3Yoh92 vs. Mr.Bercikovsky vs. Rayem Empty Re: Yoh92 vs. Mr.Bercikovsky vs. Rayem Sob Wrz 29, 2012 2:03 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Challenge Accepted 28

4Yoh92 vs. Mr.Bercikovsky vs. Rayem Empty Re: Yoh92 vs. Mr.Bercikovsky vs. Rayem Pią Paź 05, 2012 9:05 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Wszystkie prace podesłane, zatem niech rozpocznie się Battle Royal pomiędzy Rayemem, Bercikiem i Yohem.

Praca #1
Yoh92 vs. Mr.Bercikovsky vs. Rayem Cho_ga10

Praca #2
Yoh92 vs. Mr.Bercikovsky vs. Rayem 53295057915477334576

Praca #3
Yoh92 vs. Mr.Bercikovsky vs. Rayem 20779956914390566489

Zapraszam do głosowania.
1.[0]
2.[0]
3.[0]

5Yoh92 vs. Mr.Bercikovsky vs. Rayem Empty Re: Yoh92 vs. Mr.Bercikovsky vs. Rayem Pią Paź 05, 2012 9:34 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
fajne pracki, widać że każdy się postarał
1.[1] bardzo podoba mi się wykończenie poszczególnych elementów, ostrza itp.
2.[0] poza, cienie, i gładkie kontury.. Domyślam się kogo to praca 5
3.[0] bardzo fajne szczegóły przy korpusie i kończynach, cieniowanie miejscami średnie

6Yoh92 vs. Mr.Bercikovsky vs. Rayem Empty Re: Yoh92 vs. Mr.Bercikovsky vs. Rayem Pią Paź 05, 2012 10:26 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
1.[2] Kształtem lepsza od 3, nie jestem do końca pewny co do cieni...
2.[0] Kształtem zajebisty, ale jest zbyt jasny, gdyby był ciemniejszy dostał by głos.
3.[0] Wydaje mi się taki 'płaski', dlatego nie otrzymał głosu.

7Yoh92 vs. Mr.Bercikovsky vs. Rayem Empty Re: Yoh92 vs. Mr.Bercikovsky vs. Rayem Sob Paź 06, 2012 9:44 am

Inerno

Inerno
Super Saiyan God
Super Saiyan God
1.[3] Według mnie najlepsza
2.[0] Za jasne kolory
3.[0] Głowa dziwnie ustawiona, mało jej brakowało do zdobycia mojego głosu

8Yoh92 vs. Mr.Bercikovsky vs. Rayem Empty Re: Yoh92 vs. Mr.Bercikovsky vs. Rayem Sob Paź 06, 2012 2:55 pm

Katayachi

Katayachi
Logia User
Logia User
1.[3]
2.[0]
3.[1] - Najbardziej mi się ta praca , podoba choć w niektórych miejscach cieniowanie średnio wygląda.

Najbardziej cieszy mnie fakt ,że prace stoją na wysokim poziomie. Dobra robota Panowie 42

9Yoh92 vs. Mr.Bercikovsky vs. Rayem Empty Re: Yoh92 vs. Mr.Bercikovsky vs. Rayem Sob Paź 06, 2012 4:16 pm

Aki

Aki
Jounin
Jounin
1.[4] - Jak dla mnie jest to najlepsza praca, rozmyślałem na którą pracę oddać głos, czy na tą, czy na pracę numer dwa, jednak, jak widać, zdecydowałem, że na tą poleci punkcior. Najbardziej w tej pracy mi się podoba dobór kolorów, nie zlewają się ze sobą i są bardziej ciemne oraz że tak powiem 'groźne', co pasuje do tej postaci
2.[0] - Praca również na poziomie, zresztą jak wszystkie, za co trzeba pochwalić uczestników BR-a. W tej są lepsze cienie, niestety tak jak większość głosujących, uważam że są za jasne kolory, gdyby nie one, wydaje mi się, że głos oddałbym na tą pracę.
3.[1] - Tak samo jak w przypadku pierwszej pracy, kolory są świetnie dobrane. Gorzej już trochę z konturami, co szczególnie da się zauważyć przy kształcie głowy, lecz wcale to nie oznacza, że praca jest zła - bynajmniej, jest ona również bardzo dobra. Postać, która została wybrana, jest bardzo trudna do wykonania, uważam, że sam bym jej nie potrafił wykonać.

10Yoh92 vs. Mr.Bercikovsky vs. Rayem Empty Re: Yoh92 vs. Mr.Bercikovsky vs. Rayem Sro Paź 10, 2012 4:58 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Hmm, domyślam się, że już nikt więcej nie będzie głosował. Zatem wszem i wobec ogłaszam, że zwyciężył Chog'Gath Yoh'a!
Yoh92 vs. Mr.Bercikovsky vs. Rayem Cho_ga10

Miejsce drugie zajmuję Cho'Gath Mr.Bercikowsky'ego:
Yoh92 vs. Mr.Bercikovsky vs. Rayem 20779956914390566489

A trzecie miejsce z zerową liczbą głosów otrzymuje Cho'Gath Rayem'a
Yoh92 vs. Mr.Bercikovsky vs. Rayem 53295057915477334576

Od siebie dodam, że każda pracka była na wysokim poziomie i ich autorzy wykonali kawał dobrej roboty, zwłaszcza że postać nie była najłatwiejszą do zrobienia. Gratuluję całej trójce.

11Yoh92 vs. Mr.Bercikovsky vs. Rayem Empty Re: Yoh92 vs. Mr.Bercikovsky vs. Rayem Sro Paź 10, 2012 5:50 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Ja się wypowiem. Bo mogę. Po pierwsze chciałbym pogratulowac rywalom tak dobrych prac, a Yohowi zwycięstwa. Po drugie nie wiem na jakiej zasadzie wy głosujecie. Serio. Moim zdaniem wygrać powinien Rayem, a ja powinienem zająć ostatnie miejsce. No, ale cóż. Ciesze się, że nie przegrałem bo takie w sumie było założenie od początku, nie Yoh? Walka odbyła się, bo zaczęliśmy z Yohem oskarżać Rayema o brak Skilla. Pomimo, że się chłopak popisał i tak nie otrzymał ani jednego głosu. Teraz, kto zagłosował na mnie? A Katay! Serio? Stary spójrz na tą głowę. Dobra, ale nie będę się już rozpisywał.
Dzięki za walkę i gratuluję :3

12Yoh92 vs. Mr.Bercikovsky vs. Rayem Empty Re: Yoh92 vs. Mr.Bercikovsky vs. Rayem Sro Paź 10, 2012 6:33 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Wszystkie prace trzymają poziom, ale chyba tylko właśnie Bercik nie zżynał tak jak reszta(pomniejszanie obrazka itp.). Ofc. nawet jeśli Rayem nie dostał nawet głosu to i tak każda z tych prac jest dobra na swój sposób, myślałem, że przeniesiecie Cho'gatha bardziej w LSW. :/

13Yoh92 vs. Mr.Bercikovsky vs. Rayem Empty Re: Yoh92 vs. Mr.Bercikovsky vs. Rayem Sro Paź 10, 2012 8:03 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Zdziwiłem się gdy zobaczłem wyniki. Nieco inaczej obstawiałem autorów poszczególnych prac. Dla wszystkich należą się propsy.

14Yoh92 vs. Mr.Bercikovsky vs. Rayem Empty Re: Yoh92 vs. Mr.Bercikovsky vs. Rayem Sro Paź 10, 2012 9:49 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Aj! A tak niewiele brakowało... XD
No cóż, może i nie udało mi się wygrać, ale bynajmniej przegrałem w dosyć efektownym pod względem poziomu prac starciu. Może gdybym faktycznie zastosował nieco inną paletę barw, miałbym jakieś tam szanse. Nie zmienia to jednak faktu, że jestem zadowolony z mojej, przegranej pracy.
Gratuluję zwycięstwa moim konkurentom i dzięki za rozrywkę ;-)

15Yoh92 vs. Mr.Bercikovsky vs. Rayem Empty Re: Yoh92 vs. Mr.Bercikovsky vs. Rayem Czw Paź 11, 2012 12:36 pm

Katayachi

Katayachi
Logia User
Logia User
Bercik zagłosowałem na pracę , która mi się spodobała. Chociaż wszystkie prace są na wysokim poziomie wykonane. Szczerze mówiąc miałem dylemat nad pracą Rayema a twoja ,a los zadecydował nad twoją pracą.

Jeszcze raz brawa dla wszystkich za udział :)

16Yoh92 vs. Mr.Bercikovsky vs. Rayem Empty Re: Yoh92 vs. Mr.Bercikovsky vs. Rayem Nie Paź 14, 2012 11:44 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Gratulacje dla moich rywali - nie spodziewałem się takiego wyniku, kiedy po raz pierwszy zobaczyłem wystawione prace. Bardziej spodziewałbym się zwycięstwa Rayema, ale jak widać, moja praca przypadła do gustu głosującym. W każdym razie, wszystkie prace trzymały wysoki poziom, dlatego jeszcze raz, serdeczne gratulacje, panowie 4

Shine, czemu od razu pomniejszanie obrazka? Mimo wszystko, prace były wykonane od zera. A na czymś należy się wzorować, kiedy o danej postaci nie ma się zielonego pojęcia 4

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.