Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Neravi Hatsumoto Empty Neravi Hatsumoto Pon Lut 25, 2013 4:23 pm

Neravi

Neravi
Notowany
Notowany
Imię: Neravi
Nazwisko: Hatsumoto
Wiek: 19
Sprite:
Neravi Hatsumoto Neravi_by_neravi-d6j06j3
Rasa: Shinobi

Staty:
Atak: 13
Obrona: 6
Energia: 13
Szybkość: 12
Inteligencja: 10
Siła fizyczna: 6

Opis postaci:
Youni jest wesołym pełnym życia chłopakiem. Uwielbia uprawiać sport jego najlepszy to koszykówka. Trenował wschodnie sztuki walki by zostać silnym shinobim. Uwielbia słodkie lizaki które zawsze bierze ze sobą na dalekie wyprawy lub gdy się mu nudzi. Jest marzycielem który rozmyśla o swojej przyszłości.

Cele:
-Zostać Hokage.
-Stać się najsilniejszym shinobim na świecie.
-Ochrona najbliższych mu osób.

Historia:
Gdy Youni miał 10 lat na jego wioskę napadły 3 wielkie potwory.
Shinobi nie dawali sobie z nimi rady. Ojciec chłopaka czyli przyszły Hokage ruszył do boju z pomocą swoich kolegów, powstrzymali stwory. Lecz po chwili zobaczyli, że nigdzie nie ma Youni'ego, szukali go w całej wiosce. Okazało się, ze rolnik widział jak chłopaka zabrał jakiś zamaskowany ninja. Anbu i jego ojciec ruszyli w pościg. Youni był przestraszony całą sytuacją bo nie wiedział co się z nim stanie.
Nagle zobaczył, że to shinobi z wrogiej wioski. Chłopak zostawiał za sobą lizaki które tak bardzo lubi i miał ich zawsze pełno przy sobie.
Anbu zauważyli, że zostawia za sobą ślady. Youni pomyślał, że może zrobi swojego wodnego klona którego nauczył się w akademii ninja.
Udało mu się i zaczął uciekać lecz przeciwnik się szybko zorientował.
-Wiem może zrobię to technikę wodną którą nauczył mnie ojciec-powiedział Youni.
Zadziałało osłabiony wróg nie był w stanie się nawet podnieść. Anbu znaleźli chłopaka w lesie i wrócił do swej wioski.
Jego zadaniem jako genin było znaleźć scrolla w śród wielkiej puszczy razem z jego 2 kolegami. Po chwili zauważyli, że coś jest nie tak. Wyskoczyła na nich banda złodziei którzy żądali od nich pieniędzy.
-Nic nie mamy.-powiedział Youni.
-Zaraz się przekonamy.
I zaczęła się walka. Grupa młodych shinobi stanęła w kręgu by wzmocnić siły. Lecz i tak musieli się rozdzielić ponieważ leciała na nich ognista kula ognia. Mieli w zanadrzu jedną ze swoich płapek którą wymyślił Youni. Chłopak wykrzyknął:
-Szybko! Dwunastkę robimy!
Jego 2 kolegów zrobiło wodną bramę a Youni który stał za wrogiem użył

Techniki fizyczne:
-Fuck yeah!: potężne uderzenie w pod brudek zakończone ciosem w brzuch.
-Speed attack: seria szybkich uderzeń w brzuch.
-Slow kick: bardzo powolne uderzenie nogą z ogromną siłą.
-Smile: uderzenie pięścią w klatkę piersiową poprawione kopnięciem w twarz.
-KID!: uderzenie głową w twarz oponenta poprawione uderzeniem z pół-obrotu w brzuch.
-Blam!: mocne uderzenie z kolana w twarz.

Techniki energetyczne:
-Kawarimi no Jutsu:
Podstawowa, wręcz nawet Elementarna technika obronna. To właśnie dzięki niej, już początkujący Shinobi, są w stanie uniknąć większość zbliżających się zagrożeń. Technika dosłownie polega na zamienieniu się miejscami, z innym obiektem o gabarytach podobnych do Naszych. Owszem, to czyni technikę bardziej skuteczną u osób bardziej "wątłych".
-Kage Bunshin no Jutsu: technika polegająca na utworzeniu kilku lub kilkunastu materialnych klonów, które po otrzymaniu zbyt dużych obrażeń, zwyczajnie znikają.
-Mizu Bunshin no Jutsu: Tworzymy wodne klony o właściwościach identycznych jak Kage Bunshin, ale wymagają one bliskości wody do powstania. Klony mogą wykonywać jutsu, jednak przy przyjęciu jednego ciosu znów zamieniają się w wodę. Użytkownik wykonujący to jutsu może przekazać klonom większą ilość chakry by mogły one wykonać jakieś jutsu.
-Suijinheki: Wypuszczamy z ust sporą ilość wody, tworząc przed sobą grubą ściane sporej wielkości. Technika używana w defensywie, gdy nie ma możliwości ucieczki.
-Mizu Tensou no Jutsu: Jutsu polega na ukryciu się w dowolnym zbiorniku wodny (Nawet stworzonym przez siebie) Gdy tam jesteśmy nie możemy wykonywać żadnych technik.
-Suirou no Jutsu: Zamykamy przeciwnika w wodnej kuli, z której bardzo trudno się uwolnić, może ją rozbić tylko bardzo można technika. Jest jedna wada kulę musimy cały czas kontrolować chociaż jedną ręką, czyli musimy także stać w jednym miejscu.
-Suishouha: Tworzymy z wodny wypuszczonej z ust ogromne tornado. Ma ono właściwości takie jak jutsu Mizu no Tatsumakim, jednak ma większy zasięg i można w jakimś stopniu kontrolować jego tor lotu.
-Baku Suishouha: Jedna z ulubionych technik shinobi specjalizujących się w Suitonie polega na wypluciu z ust ogromnej ilości wody co pozwala na wykonywanie wszystkich technik potrzebujący jakiegoś zbiornika wody.
-Suikoudan no Jutsu: Technika skuteczna tylko na wodzie i tuż obok wody.! Tworzymy duży wodny strumień, który z dużą prędkością leci na cel. Technika ma duży zasięg lecz jej siła zmniejsza się w zależności od odległości celu od zbiornika wody.
-Mizu Kawarimi:Technika polega na całkowitej przemiany naszego ciała w wodę, możemy wtedy zregenerować swoje ciało. Jutsu można używać też jako techniki kamuflażu.
-Suiryuuben:worzymy na sobą dużą kulę wody, z której wystrzelamy coś na kształ wodnych pocisków ktorą są wstanie przebić się przez niemal wszytko. Bicze wystrzelamy we wszystkich kierunkach.



Ostatnio zmieniony przez Neravi dnia Sro Wrz 04, 2013 1:01 pm, w całości zmieniany 6 razy

2Neravi Hatsumoto Empty Re: Neravi Hatsumoto Pon Lut 25, 2013 4:35 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Water barrier: otacza wybrane pola do którego nikt nie może wejść ani nikt nie może wyjść. Jedyny sposób aby się wydostać to zabić Youni'ego lub gdy ją wyłączy.
Myślę, że ten opis można spokojnie zakwestionować. W momencie pisania tamtego zdania wymyśliłem trzy sposoby, jakimi można przebić wodną barierę, nawet nasyconą dużą energią. A jeszcze nie skończyłem posta. Już mam pięć.

Btw, statystyki ci się sumują do 59, a do wykorzystania jest 60.

3Neravi Hatsumoto Empty Re: Neravi Hatsumoto Pon Lut 25, 2013 4:37 pm

Neravi

Neravi
Notowany
Notowany
Aktualizacja:
Zmieniono wszystko co powiedział viego

4Neravi Hatsumoto Empty Re: Neravi Hatsumoto Pon Lut 25, 2013 4:42 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Nie widzę żadnych przeszkód przed zaakceptowaniem i chyba NPC/Yoh/ktośtam się ze mną zgodzi, a jak nie, niech kontynuuje.

Btw, nie wiem, po co kasowałeś tamtą technikę, skoro wystarczyło zmienić jej opis. To wcale nie było całkowicie naturlane i wcale nie nawiązuję tutaj do nikogo, skądże znowu. Ciekawe, czy słowo "naturlane" w takim użyciu wejdzie prędzej czy później do powszechnego użycia tu na forum...

5Neravi Hatsumoto Empty Re: Neravi Hatsumoto Wto Lut 26, 2013 1:38 pm

Neravi

Neravi
Notowany
Notowany
To jak mogę grać?

6Neravi Hatsumoto Empty Re: Neravi Hatsumoto Wto Lut 26, 2013 2:01 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Możesz.
Postaraj się tylko uzupełnić historię w najbliższym czasie.
Btw, tak z wyglądu ta postać strasznie mi kogoś przypomina 9.

7Neravi Hatsumoto Empty Re: Neravi Hatsumoto Wto Lut 26, 2013 3:42 pm

Neravi

Neravi
Notowany
Notowany
Aktualizacja;
Zmieniono historię. Jest krótka bo nie wiem co jeszcze mogę wymyślić.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.