Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[GIF] Galeria by Bumber Empty [GIF] Galeria by Bumber Nie Kwi 07, 2013 4:04 pm

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Bądźcie pozdrowieni bracia i siostry!

Postanowiłem trochę się pobawić robieniem gif'ów, a że nie chciałem być zły wobec was chciałem je wam pokazać. O to mój pierwszy robiony jakieś 2h, mało moim zdaniem i jest strasznie niedopracowany.

[GIF] Galeria by Bumber Gif1ie

Credit for:
- MasterChefX (Ten co dla Vortex'a robił.)
- Twórca mapy.

Proszę oceńcie ten shit, a może jeżeli będę miał dobry humor odwdzięczę się tym samym.

2[GIF] Galeria by Bumber Empty Re: [GIF] Galeria by Bumber Nie Kwi 07, 2013 6:11 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Gif płynny, ale mało Dragon Ballowego realizmu. Goku na SSJ ewentualnie SSJ2 rozwala Super C17? Dodatkowo atakiem ki, a jak dobrze wiemy SC17 absorbował wszelkie tego typu ataki. Ale wiem że robienie gifów do najłatwiejszych nie należy, nie każdemyu chciałoby się robić tak wiele klatek, z czasem brakuje pomysłu na akcję no i jak zwykle sprity ograniczają się do ataków/bloków/przemieszczania się.
A i jeszcze to, że napis było miejscami słabiej widać przez tło.

KP: 1
/Feli

3[GIF] Galeria by Bumber Empty Re: [GIF] Galeria by Bumber Sro Kwi 10, 2013 9:19 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Animacja wykonana w miarę płynnie.
Jeżeli pomiędzy bohaterami ma powstać dialog, staraj się nie rzucać napisów bezpośrednio na tło – naprawdę niewiele widać. O pomyśle na historię nie wspominam – tutaj prawdopodobnie chodziło ci tylko o walkę oraz jakikolwiek pretekst dzięki któremu mogłaby się ona odbyć. Z doświadczenia wiem, że wykonanie gifa to ciężkie zadanie. Tło oraz wykorzystanie jakichś ciekawszych efektów pochłania dodatkowe ilości cennego czasu. Na chwilę obecną nie jest źle, ale pracuj dalej.

KP: 1
/Feli

4[GIF] Galeria by Bumber Empty Re: [GIF] Galeria by Bumber Nie Kwi 21, 2013 11:24 am

Qulob

Qulob
Zbanowany
Zbanowany
Minusy:
- Zacznę od napisów, ponieważ najdłuższa część tego gifu to dialogi, monotonne dialogi które ani trochę nie zachęcają do obejrzenia tego gifa do końca. Polecam popracować nad tekstem oraz pisać dialogi na jakimś innym tle niż background i żeby to było tło które będzie ładnie się prezentować i potrafiło zachęci do choćby przeczytania dialogów.
- Background w ogóle nie pasuje do sytuacji. Goku przyszedł potrenować do jakiejś przestrzeni z kosmosu i przy tym jeszcze przychodzi SC17 (chyba dobrze mówię) i Goku pokonuje go w pół sekundy.

Jedynym plusem tutaj jest chyba tylko to, że postacie nie skaczą to znaczy, że są dobrze ustawione, ale jak mają skakać skoro jest tylko parę ruchów.

Naprawde nie postarałeś się za bardzo i powinieneś troszkę popracować nad rzeczami które wymieniłem. Nie wierzę, że jest to 2 godzinna praca, ponieważ jedynym wysiłkiem, który tutaj jest widoczny jest to iż tylko napisałeś pare dialogów.
Pozdrawiam, Qulob!

/+2 KP

5[GIF] Galeria by Bumber Empty Re: [GIF] Galeria by Bumber Sob Lip 20, 2013 6:18 pm

Hihori

Hihori
Zasłużony
Zasłużony
Jeeeez,dialogi są ledwo widoczne,ale ich treść jest ok i nawet zgodne z charakterami postaci. Sama walka zwyczajnie rozczarowuje i jest zrobiona na odpikol się. Zero jakiejś wymiany,Goku idzie za łatwo,no po prostu słabo. Płynność jest nawet ok. Daje 3/10 i wysil się co do walki w następnym gifie,bo to one nadają zajebistość.
KP: 1
/Feli

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.