Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Pierwsza Animacja Empty Pierwsza Animacja Pią Sie 16, 2013 4:16 pm

Raixo

Raixo
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
No więc pierwsza animka, pierwsze zmagania. Oceńcie moją pierwszą animację :P
Wiem trochę krótka żeby ją szczegółowo ocenić :D. Ale to moja pierwsza animacja..

Mini-Prolog ^^

^^^Credits^^^
Tajemniczy projekt - AngryBoy i spółka
Paragas - AngryBoy
Android 20 (Gero) - Son Goharotto
Background - Nieznajomy mi ^^

2Pierwsza Animacja Empty Re: Pierwsza Animacja Pią Sie 16, 2013 4:41 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Właściwie, jest za krótka, żeby w ogóle ją ocenić. Postacie się nie ruszają, więc nie powiem nic o płynności. Fabuły jeszcze nie ma, więc nic o niej nie powiem.

Jedyne, co mogę powiedzieć, to zrób coś z tekstem. Albo dawaj jakieś dymki, albo jakąś obwódkę. Raczej Paint to to nie jest, więc powinieneś mieć do dyspozycji warstwy. Dodaj np. warstwę z obwódką dla tekstu. Biały z czarną obwódką jest widoczny dobrze na każdym tle. Internet już o tym wie od dawna (99% memów).

Jeśli chcesz zrobić jakąś animację do poćwiczenia, nie rób żadnej fabuły czy czegoś, po prostu weź dwie postacie i zrób walkę między nimi, wstawiając jak najwięcej różnych ataków i przemieszczeń. Bo przegadany gif nietrudno zrobić. A najlepiej zastąpić komiksem. Ani myślę, Bercik.

3Pierwsza Animacja Empty Re: Pierwsza Animacja Pią Sie 16, 2013 4:46 pm

Raixo

Raixo
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
jak będzie mi się chciało, i będę miał czas to na pewno walkę zrobię żeby dało się ocenić :)

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.