Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Komiks aka Animacja  Empty Komiks aka Animacja Wto Wrz 15, 2015 1:26 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Cześć!
Postanowiłem zrobić porządny komiks/animacje. Nie będzie to tak czasochłonne jak animacje, które robiłem ale nie skończyłem, bo po prostu nużyło mnie robienie kolejnych klatek.
Będzie to komiks zawierający animowane walki. Od jakiegoś czasu staram się napisać całą fabułę na papierze - co sprawia mi nie małe trudności, a dopiero później brać się za tworzenie tego w formie elektronicznej.
Do rzeczy. Potrzebuje waszych spritów, im więcej tym lepiej - wrzucajcie też stare projekty, postaram się wykorzystać każdy z nich użytek.


Imię:
Nazwisko:
Wiek:
Cechy charakteru:
*Dodatkowe informacje:



*jeżeli jest coś o czym powinienem wiedzieć o postaci, jego atakach, protplastach, hobby itp. napiszcie to tu - krótko.

2Komiks aka Animacja  Empty Re: Komiks aka Animacja Nie Paź 11, 2015 8:35 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
dziękuję za prace. Wykorzystam nabór, który zrobiłem dnia 14 lip 2010.

https://anrevosprites.forumpl.net/t1829-shadow-nabory-number-dwa

Pozdrawiam.

3Komiks aka Animacja  Empty Re: Komiks aka Animacja Pon Paź 12, 2015 6:48 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Ku**a mać, lol. Nawet nie widziałem tego tematu xd

Yoh Tsuruko
Yoh Tsuruko - Kaio-ken
Yoh Tsuruko - Super Saiya-jin Forms
Yoh Tsuruko - Berserker
Yoh Tsuruko - Vampire
Yoh Tsuruko - Dark Lord

Silvia Tsuruko

Tutaj masz szczegółowe dane na temat postaci:
https://anrevosprites.forumpl.net/t4581-druzyna-atsuko#69295
Nie zwracaj uwagi na różne nazwiska - to raczej nie ma większego znaczenia xd

4Komiks aka Animacja  Empty Re: Komiks aka Animacja Pią Gru 04, 2015 2:28 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Komiks jest gotowy, ale mam prośbę, czy mógłby ktoś poprawić mój angielski? Najwyraźniej w opłakanym stanie - gdy czytam co tam powypisywałem prawie dostaje torsji.
Jeżeli tak. to proszę priv.

5Komiks aka Animacja  Empty Re: Komiks aka Animacja Sob Gru 05, 2015 3:25 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Jeżeli chodzi o angielski, to sugeruję napisać prywatną wiadomość do Viegaśnego. Jak zrobi dla kogoś coś dobrego i popracuje chwilę przy komiksie, to może będzie chciał coś pokombinować z pikselami xD
W sumie, większość stałych bywalców nie ma problemu z angielskim.

6Komiks aka Animacja  Empty Re: Komiks aka Animacja Sob Gru 05, 2015 4:05 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Yoh napisał:Jeżeli chodzi o angielski, to sugeruję napisać prywatną wiadomość do Viegaśnego. Jak zrobi dla kogoś coś dobrego i popracuje chwilę przy komiksie, to może będzie chciał coś pokombinować z pikselami xD
W sumie, większość stałych bywalców nie ma problemu z angielskim.
Już sam sobie jakoś poradziłem ;)  Enojy https://anrevosprites.forumpl.net/t4632-komiks-komiks-animacja

7Komiks aka Animacja  Empty Re: Komiks aka Animacja Sro Lut 03, 2016 3:10 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Imię: Shigeru
Nazwisko: Nakatoni
Wiek: 23
Cechy charakteru: Shigeru na ogół jest cichy, spokojny i zamknięty w sobie. Jest w pewnym stopniu typem samotnika. Zazwyczaj wszystko robi sam i po swojemu. Nie lubi, gdy ktoś mu w czymś przeszkadza. Nie lubi mówić o sobie i słuchać o przeżyciach innych. Dla obcych zimny i szorstki. Nie obchodzą go uczucia osób, które nic dla niego nie znaczą. Nienawidzi, gdy ktoś miesza się w jego sprawy, sam też stara się nie ingerować w życie kogokolwiek. Leniwy, najchętniej by tylko leżał. Nie przepada za walką, stara się jej unikać tak długo jak to tylko możliwe. Jednak kiedy już do niej dojdzie, zazwyczaj daje z siebie wszystko. Rzadko kiedy wtrąca się w pojedynek innej osoby. To samo tyczy się treningu. Preferuje samotne ćwiczenia. Mówi o sobie White King.
*Dodatkowe informacje: Ataki na spricie są w języku hiszpańskim, wolałbym jednak, gdyby w komiksie (jeśli podczas ataku wypowiadana jest nazwa techniki) używane były angielskie nazwy :P tu masz kilka przykładowych
Sprit:
Shigeru Normal
Shigeru Blue Slayer

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.