Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[Sprite] By Tuffle Empty [Sprite] By Tuffle Czw Sty 21, 2010 12:37 am

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Witajcie chciałbym wam przedstawić mój najnowszy sprite,nazywa się Anuris,wkrótce opisze jego historie.

Tuffle The Sayan
[Sprite] By Tuffle 87662333839197350357
http://iv.pl/images/87662333839197350357.png
I jak ?


Anuris
[Sprite] By Tuffle 08863597698654734959
http://iv.pl/images/08863597698654734959.png
Zapraszam do oceniania.



Ostatnio zmieniony przez Tuffle dnia Czw Sie 05, 2010 2:06 pm, w całości zmieniany 3 razy

2[Sprite] By Tuffle Empty Re: [Sprite] By Tuffle Czw Sty 21, 2010 11:43 am

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Włoski nie wyglądają za ciekawie, ale w sumie jakbyś je trochę odpicował wyszły by nawet ciekawie.
Kształty są średnie, ale cieniowanie i kolorystyka leży. Zły cień czarnego koloru, nie ma tego efektu co powinien być na czarnych włoskach. Ten czerwień na włoskach nie ciekawie pocieniowany, ale pomysł na tę zmianę koloru na włoskach nawet ciekawy. Niżej, twarz tez nie powala, są nie ciekawe cienie ale aż tak źle nie wygląda. Ubranie tutaj to tragedia muszę Ci powiedzieć niestety. Niby fajny dres(?), ale ta rozpinana kurteczka koszmarnie mi się widzi. Jest rozpięta, ta część po naszej prawej strasznie nie realnie wygląda, ale za to druga wraz z ręką wygląda całkiem nieźle, nawet cieniowanie jest tutaj dobre. Przy pasie znowu nie realnie leży ubranie, jest jakby podwinięte w powietrzu czy jak ciężko to opisać. Jakby bardziej "leżała", wyglądałby o wiele lepiej. Spodenki tragedii nie ma, ale aż tak fajnie to nie wygląda.
Cieniowanie jest słabe, nie ma kresek. Sam strój mało oryginalny, ale przyznam ze kolorystyka nawet mi się podoba.
Fajnie że, w Bakujutsu włosy się poruszają za to duży plus. Nawet duzo póz, nie są jakieś ultra ale nawet nieźle wykonane. Ale np. Przy Meele niektóre pozy wyszły koszmarnie. Spodnie nie realnie się uginają i sa pocieniowanie jak jakiś marny Opar.

Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 2kp.
/S

3[Sprite] By Tuffle Empty Re: [Sprite] By Tuffle Sob Sty 23, 2010 12:59 am

Akagi Shigeru

Akagi Shigeru
Genin
Genin
This*hair*is*actually*really*nice.*I*like*it*how*it*makes*him*
look*evil*when*combined*with*the*eyes.TherE*are*some*
good*custom*poses*too!*I*also*see*more*than*onebase*and*you*made*
it*fit*,too.*AWESOME!.
His*attacks*are*nothing*special*though.
Additionaly*I*don't*know*if*it's*on*purpose*but*you*replaced*"R"*with*"K".

6/10



Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 1kp.
/f

4[Sprite] By Tuffle Empty Re: [Sprite] By Tuffle Czw Lip 29, 2010 9:25 am

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Witam odświeżam dodaje new Sprite ;]

[Sprite] By Tuffle 08863597698654734959

5[Sprite] By Tuffle Empty Re: [Sprite] By Tuffle Czw Lip 29, 2010 12:39 pm

Bercik6c

Bercik6c
Zbanowany
Zbanowany
Hmm... Od czego bu tu... No nic przejdę do oceny.

Faceset - Nie podoba mi się, już mówię czemu. Pomijając włosy Vegety i głupowaty wyraz twarzy powiem o tym co mi się najmniej podoba. ON MA ZEZA! Głupowaty uśmiech w 3 Face też mu nie pomaga. Zajebiście wręcz wygląda w ostatnim Face, co to ma byc?! Daj tęczówkę na dół.
Włosy - Włosy mi się podobają, cienie mogłyby być odrobinę lepsze ale te tez mogą być. w tym samym opisze tez głowe bo zbytnio się nie rozpisałem. A więc głowa... Zwykła normlana, cieniowanie przeciętne.
Ubranie - O ile dobrze pamiętam zawsze robiłeś takie kolorowe ubiorki. Kolorystycznie mi sie nie podoba aczkolwiek lubie te kolory. Cieniowanie bluzki mogłbyś poprawic, to samo tyczy się spodni. do cieniowania skóry nic nie mam. Buty mogą byc.

Zabardzo nie miałem się nad czym rozpisac :<

Ogólne wrażenie - Na pierwszy rzut oka jest ok. Niektóre pozy sa ciekawe ale ci nie wyszły. Rozumiem, ze sprit jest nie skończony bo brakuje mu jak obrywa czy przegrywa. Ataki takie sobie, dokończ go całego, dodaj nowe ataki będzie o wiele lepiej. I zmień tego Face!


KP: 2
/f

6[Sprite] By Tuffle Empty Re: [Sprite] By Tuffle Czw Sie 05, 2010 2:07 pm

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Nowy Sprite

Tuffle Tha Sayan
[Sprite] By Tuffle 87662333839197350357
http://iv.pl/images/87662333839197350357.png

Zapraszam do komentowania.

7[Sprite] By Tuffle Empty Re: [Sprite] By Tuffle Wto Sie 10, 2010 6:31 am

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Odświeżam dodaje nowe ataki i poprawiłem niektóre rzeczy.


[Sprite] By Tuffle 43417438457118758597
http://iv.pl/images/43417438457118758597.png

8[Sprite] By Tuffle Empty Re: [Sprite] By Tuffle Sob Sie 28, 2010 12:10 am

Rokan

Rokan
Super Saiyan
Super Saiyan
Faceset - Nie podoba mi się, już mówię czemu. Pomijając włosy Vegety i głupowaty wyraz twarzy powiem o tym co mi się najmniej podoba. ON MA ZEZA! Głupowaty uśmiech w 3 Face też mu nie pomaga. Zajebiście wręcz wygląda w ostatnim Face, co to ma byc?! Daj tęczówkę na dół.
Włosy - Włosy mi się podobają, cienie mogłyby być odrobinę lepsze ale te tez mogą być. w tym samym opisze tez głowe bo zbytnio się nie rozpisałem. A więc głowa... Zwykła normlana, cieniowanie przeciętne.
Ubranie - O ile dobrze pamiętam zawsze robiłeś takie kolorowe ubiorki. Kolorystycznie mi sie nie podoba aczkolwiek lubie te kolory. Cieniowanie bluzki mogłbyś poprawic, to samo tyczy się spodni. do cieniowania skóry nic nie mam. Buty mogą byc.
Zabardzo nie miałem się nad czym rozpisac :<
Ogólne wrażenie - Na pierwszy rzut oka jest ok. Niektóre pozy sa ciekawe ale ci nie wyszły. Rozumiem, ze sprit jest nie skończony bo brakuje mu jak obrywa czy przegrywa. Ataki takie sobie, dokończ go całego, dodaj nowe ataki będzie o wiele lepiej. I zmień tego Face!

1kp

9[Sprite] By Tuffle Empty Re: [Sprite] By Tuffle Wto Kwi 12, 2011 3:40 pm

Banan

Banan
Super Saiyan
Super Saiyan
Hm. Nawet niezły. Włosy bardzo mi się podobają. Ocena: 5,5/10

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.