Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : 1, 2  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 2]

1Animationy Raixo Empty Animationy Raixo Pon Mar 23, 2015 8:26 pm

Raixo

Raixo
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Hm, hmm... Kolejny temat, kolejna animacja. 3 tematy już zrobiłem (włącznie z tym) ale chyba dozwolone to jest, nie? xd. Powracam ze zmarłych wraz z animacją zrobioną nie dawno, pierwsza z dźwiękiem więc pewnie źle mi wyszło ale trudno (Wow, dźwięk! Wreszcie!). Widzę, że forum lekko "upada" więc pewnie nikt nie zobaczy ani tego tematu, ani animacji ale co mi szkodzi dodać, być może jakimś cudem ktoś tu zerknie i oceni...



---Creditsy---
Tło - DarkR
Beerus - MajinVegeta95

[j]Poprzednie tematy zostały zamknięte i przeniesione do archiwum. Postaraj się na przyszłość nie zakładać nowych w tym samym dziale, nie ma takiej potrzeby. Wszystkie takie one-shoty możesz wrzucać tutaj.[/j]

2Animationy Raixo Empty Re: Animationy Raixo Wto Mar 24, 2015 4:31 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Sęk w tym, że to nie jest dozwolone, ale jak widać moderatorzy sobie mało z tego robią :<.
Nie twórz więcej tematów, bo jestem pewien, że i ten prędzej czy później zostanie skasowany.

Co do animacji to pierwszą sprawą są odgłosy, które nie zawsze są odpowiednio zsychronizowane z animacją (przykładowo kiedy wyprowadza serie ciosów stojąc na ziemi słychać 1 odgłos uderzenia, ale w tym samym czasie wysuwa ręce wiele razy, a nie jeden). Również na samym początku kiedy wisi w powietrzu ... on po prostu wisi, a słychać odgłos jakiegoś gwałtownego ruchu.
Niektóre ataki były wyprowadzane zbyt wolno, np. to uderzenie oburącz w powietrzu. Nie jestem też pewien czy, aby na pewno jest potrzeba obracania całego ciała, bo wygląda to dziwnie. Może po prostu zrobić to delikatniej ?
Szkoda też, że nie ma żadnego przeciwnika, bo idea wiecznego samotnego trenowania nie jest dla mnie zbyt pociągająca. Swoją drogą oszałamiająca jakość 240 p także nie porywa tłumów.

Fajnie za to, że wreszcie jest tutaj ścieżka dźwiękowa, bo zdecydowanie milej się tego od razu ogląda. Czekamy na kolejne prace :)

[kp]3[/kp]

3Animationy Raixo Empty Re: Animationy Raixo Pon Mar 30, 2015 4:05 pm

Raixo

Raixo
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Dobraaa, jest kolejna animka tym razem z dwiema postaciami. Chyba mi wyszło ciut lepiej od poprzedniej, przynajmniej tak mi się wydaję... No cóż, to już zostawiam do oceny :x

---Creditsy---
Goku (Normal i SSJ3) - Luka
Kid Buu - Luka
Tło - Nie wiem xd

4Animationy Raixo Empty Re: Animationy Raixo Czw Kwi 02, 2015 5:48 pm

Raixo

Raixo
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Okeeej. Kolejna animacja w której to Goku wykonuje Kamehamehę. Może tym razem ktoś to oceni... xD (Tym razem w HD! xD)
PS: Sorry za double-posta aczkolwiek nie miałem tak to w żaden inny sposób wrzucić tej animacji, jedynie przez edycje poprzedniego/pierwszego ale wtedy nikt by tego nawet nie zauważył... xd

---Creditsy---
Postacie z intra - Luka
Sidou64Doc
Qsab101
Sasuderuto
Xinanemr
MajinVegeta95
Tło - Nieznajomy
Goku SSJ God - Luka/MajinVegeta95
Dust Effects - Theredheadhenry
Skały - Maximus

5Animationy Raixo Empty Re: Animationy Raixo Nie Kwi 05, 2015 12:18 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Szkoda, że podczas czasu trwania Kamehameha, w pewnym momencie nie słychać żadnych dźwięków. W takich sytuacjach najlepiej jest zaopatrzyć się w jakieś soundtracki - lepiej się ogląda ;) Jeżeli chodzi o samą animację - nie mam specjalnych zastrzeżeń. Jest naprawdę fajnie. Chętnie zobaczyłbym w Twoim wykonaniu historię z konkretną fabułą. Nie nastawiam się na cuda, ale może to by delikatnie pchnęło ludzi do zrobienia jakiegoś małego sprita xd

6Animationy Raixo Empty Re: Animationy Raixo Nie Kwi 12, 2015 12:54 pm

Raixo

Raixo
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
No i w końcu narodziła się kolejna animacja! Tym razem nie chciałem robić walki "Tytan vs Gigant" typu "Goku vs Vegeta". Mimo iż Kuririn czy Tien to też super-silni to w porównaniu do właśnie takiego Goku, Beerusa itd... Nijak się mają, ale i tak fajnie mi się robiło ich krótką walkę tak btw. xd A co do jakiegoś fabularnego projektu... Na razie o tym nie myślę. Uważam, że jeszcze nie jestem na tyle dobry w animowaniu by podjąć się czegoś takiego, po jeszcze kilku testach, fajtach spróbuję coś małego, lekko fabularnego zrobić ale jak na razie nie. Moje animacje potrzebują pracy i widać to i choć ja to wiem, to dopiero krok po kroku dochodzę do tego jak je ulepszać i poprawiać. Ale cóż, ocenę zostawiam innym, a teraz już nie przedłużając... 
---Credits---
Tenshinhan - Fernando208
Kuririn - Qsab101
Yamcha - Angryboy
Dust - Theredheadhenry
Tło - Twórca BG (nie znam, jak zwykle)
Soundtrack:
Dragon Ball goes Metal

7Animationy Raixo Empty Re: Animationy Raixo Pią Kwi 24, 2015 5:24 am

Raixo

Raixo
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Dobra, udało mi się wykonać kolejną animacje w ramach testu aury i wyszło coś takiego:

---Creditsy---
Angryboy - Vegeta
Goku - Angryboy/zangetsuichigo1000
Background - Map Maker
Dust - theredheadhenry

8Animationy Raixo Empty Re: Animationy Raixo Nie Kwi 26, 2015 7:29 pm

Raixo

Raixo
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Okeeej. Kolejna animacja, test Ki Balla... Znając życie nikt tu nie zajrzy i nie oceni tak jak poprzednich animacji ale co mi szkodzi je dodawać?

---Creditsy---
Kid Goku GT - Luka
Background - Map Maker
Aura Dust - theredheadhenry
Sałndtrak:
Dragon Ball Kai - Kuu Zen Zetsu Go!

9Animationy Raixo Empty Re: Animationy Raixo Nie Kwi 26, 2015 7:54 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
W sumie, nic Ci nie szkodzi, bo może znajdzie się ktoś, kto skomentuje Ci te animacje raz na jakiś czas.
Jeżeli chodzi o najnowszą produkcję to do efektów czy dźwięków nie mam zastrzeżeń - wyszło dobrze. Postaraj się jednak o troszkę szybszą akcję. Zdecydowanie za długo pokazujesz samą postać, która nie robi zupełnie nic, tylko po to by za moment wystrzeliła pocisk energii. Zwracaj na to uwagę, bo wielu widzów odrzuca brak jakiejkolwiek akcji i pięciosekundowe pokazywanie nic nie robiącego bohatera.
Walka Vegety i Goku natomiast wyszła świetnie. Były ze dwa momenty, gdzie niepotrzebnie przez dłuższy czas przybliżałeś postać, jednak nie trwało to aż tak długo. Dobra rada? Gdy już wykonujesz taki zabieg, pobaw się nieco bardziej twarzą postaci - uśmiech? Złość? Cokolwiek. Aura - zajebista.

10Animationy Raixo Empty Re: Animationy Raixo Czw Maj 07, 2015 4:56 am

Raixo

Raixo
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Okej, Kolejny Animejszyn! Dodaję, bo mogę xD Myślę, że wyszło ciut lepiej, mniej pokazywania postaci (Tylko na początku xD) i trochę poprawiona walka, by nie wyglądała zbyt... Sztucznie, zamiast skalowania pochylam postać by wyglądało to bardziej normalnie i realnie. Jest to bardzo krótka animacja ale zajmuje baardzo sporo czasu, następnym razem, jeżeli nie będę wstawiał nic przez miesiąc-dwa to znaczy, że robię animacje może 3 minutową, nie 30 sekundową xD

---Creditsy---
Goku SSJ - Luka
P. Cell - Luka
Background - Z Super Budoten xd
Soundtrack:
Dragon Ball Z Budokai Tenkaichi 3 - Intro

11Animationy Raixo Empty Re: Animationy Raixo Czw Maj 07, 2015 6:20 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Pod kątem efektów - zajebiście. Nic dodać, nic ująć.
Cieszę się, że zastosowałeś się również do moich rad względem "czasu antenowego" postaci. Dzięki temu animacja nabrała więcej dynamiki. Serio. Wyjątkowo nie mam się do czego przyczepić, a nie chcę Cię zostawiać bez komentarza w temacie xd

12Animationy Raixo Empty Re: Animationy Raixo Sro Lip 15, 2015 1:11 pm

Raixo

Raixo
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
No... Trochę czasu minęło od ostatniej animacji a, że nabrałem znowu chęci to coś wyanimowałem... Krótkie, bo gdy robiłem wcześniej coś trochę dłuższego to nagle program wywalał błąd jak odpalałem projekt i nie dało się już nic z tym zrobić więc zrobiłem coś krótkiego... (Mała jest szansa, że ktoś zobaczy ale jak już zrobiłem to tu dam xD)

---Creditsy---
Goku - MajinVegeta95, Luka
Tło - Twórca mapy ;v


13Animationy Raixo Empty Re: Animationy Raixo Czw Lip 16, 2015 6:59 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
To spowolnienie czasu przy wykonaniu ataku kolankiem jest zbędne. Takie "wydłużacze" najbardziej mnie irytują, aczkolwiek nie wiem, jak w przypadku innych użytkowników. Sama animacja prezentuje się naprawdę nieźle i szkoda jedynie, że jest tak króciutka.

14Animationy Raixo Empty Re: Animationy Raixo Czw Lip 16, 2015 9:35 am

Raixo

Raixo
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
No a ja akurat takie przedłużacze lubię i zawsze u mnie się w jakiś sposób będą pojawiać, po prostu przy krótkich animacjach dają właśnie sztuczne wydłużenie poza tym łatwo i fajnie się to robi i mnie się osobiście podoba ale co kto woli :d no ale spróbuję się z nimi ograniczać a tym czasem w końcu robię jakąś walkę a nie "Shorta" a tą walką będzie bitwa między Goku ASSJG i Golden Friezą xd

15Animationy Raixo Empty Re: Animationy Raixo Pią Lip 17, 2015 4:39 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Hah, to oczekuję z niecierpliwością na animację :D

16Animationy Raixo Empty Re: Animationy Raixo Nie Lis 22, 2015 7:51 pm

Raixo

Raixo
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Nooo miałem zniknąć na dłuższy czas by popracować nad czymś lepszym ale jednak wydawanie animacji hurtowo znudziło mnie i sobie od nich odpocząłem. Wyszedłem z "wprawy" i powracam z tym czymś by sobie poprzypominać jak to działa, by się rozgrzać xd
---Credits---
Broly - Que
Background - ???
Dust - theredheadhenry

17Animationy Raixo Empty Re: Animationy Raixo Nie Lis 22, 2015 8:13 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Będę szczery - wyszło wręcz zajebiście. Dźwięk doskonale współgra z animacją, która także jest dopracowana. Dodatkowo, naprawdę ciekawe efekty wizualne sprawiają, że widz chce oglądać więcej. Tak, chcę więcej. Przy takim poziomie tworzenia animacji przez kogoś na forum, człowiekowi aż chce zabrać się za tworzenie sprita by wykorzystać go w takim dziele xd

18Animationy Raixo Empty Re: Animationy Raixo Pon Lis 23, 2015 7:10 am

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
Mnie się podobają akurat te przejścia pomiędzy kadrami, taki ciemny obraz i łup dobra animacja ;)
Oraz animacja tego tła w tyle, no po prostu coś pięknego! Ogólnie wydaje się jakbym oglądał jakiś zwiastun czegoś :D Mam nadzieję, że pojawi się coś dłuższego.

19Animationy Raixo Empty Re: Animationy Raixo Wto Lis 24, 2015 8:29 pm

Raixo

Raixo
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Krótkie, bo krótkie ale co się dziwić jest to tylko kolejny test Ki Blasta i myślę, że całkiem często będę robił testy Ki Blastów, ponieważ te wychodzą mi bardzo słabo.

---Credits---
SSGSS Vegeta - MajinVegeta95
Background - Map maker

20Animationy Raixo Empty Re: Animationy Raixo Wto Lis 24, 2015 9:51 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Rzeczywiście. Trochę tak jakby "wisi w powietrzu" gdy bawisz się ruchami obrazu. Pod względem wizualnym odrobinę nie pasuje do całokształtu, jednak to najmniejszy problem na chwilę obecną. Nadaj mu troszkę ruchu, jakby to nie brzmiało. Wiesz chyba o co mi chodzi, prawda? xD

21Animationy Raixo Empty Re: Animationy Raixo Sro Lis 25, 2015 6:43 am

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
A mi jedynie po prostu nie podoba się taka kulka. Zbyt prosta, za to fajnie wygląda ręka podczas ładowania ki :) i może obraz trochę zbyt blisko jest przez co wydaje się, że ta kulka tak wygląda jak wygląda. Ale jest dobrze ;D

22Animationy Raixo Empty Re: Animationy Raixo Sro Lis 25, 2015 7:59 pm

Raixo

Raixo
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
No faktycznie dopiero po zrenderowaniu zauważyłem lewitującą kulę xd Aktualnie pracuje nad zwykłą walką pomiędzy Android 18 a Gohanem i będzie to miało minimalnie 1 minutę, przynajmniej już nie 20 sekundowy short xd

23Animationy Raixo Empty Re: Animationy Raixo Pon Gru 07, 2015 8:01 am

Raixo

Raixo
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
No i w końcu jest coś nowego, miała to być walka Android 18 vs Gohan ale kilka razy próbowałem się za to zabrać i ciągle coś mi nie pasowało więc zrobiłem Goku vs Beerus.

---Credits---
Goku SSJG - Luka
Beerus - MajinVegeta95
Tło - moje xd

24Animationy Raixo Empty Re: Animationy Raixo Pon Gru 07, 2015 8:49 am

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
Podoba mi się i to nawet bardzo! Plus za żywe tło, fajnie, że przy takich animacjach robisz ruszające się planety, w poprzednich deszcz itp. Dodaje to takiego smaczku do tej walki, niby nic, ale jednak!
Bardzo fajnie także wychodzą Ci efekty, oprócz jednego :P Pierwszy atak Ki Beerusa taka kula, po prostu żółta i koniec. Jedynie to mi się nie spodobało, ale reszta + dzwięk, piinki! Zaś najlepszy efekt dał, kiedy Goku odbijał te ataki KI. Oby tak dalej!

[kp]1[/kp]

25Animationy Raixo Empty Re: Animationy Raixo Pon Gru 07, 2015 4:42 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Dawno nie odwiedziłem tego działu i powiem szczerze, że żałuję!
Przede wszystkim, bardzo żywe animacje! Świetna robota!
Zacznij robić coś z fabuła, animacje ogląda mi się przyjemnie, aczkolwiek po pewnym czasie ich przeglądania stają się "nudnawe" - nie chodzi o ich wykonie! Skillsy już masz ja na Twoim miejscu, wiem, już to napisałem, zacząłbym robić coś z fabułą!
Jakich programów używasz do ich tworzenia?

[kp]1[/kp]

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 2]

Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.