Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Maximus vs Raixo Empty Maximus vs Raixo Pią Sty 29, 2016 10:17 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
I ja i Raixo nie zdążyliśmy z GADS'em więc...



Kategoria: Animacja
Temat prac: Mystic Gohan vs Goku SSJ3
Do kiedy oddajemy prace: 14.02.2016
Komu oddajemy prace: Zbir
Uwagi: Jeśli chodzi o termin to przedłużymy jeśli będzie taka potrzeba.

2Maximus vs Raixo Empty Re: Maximus vs Raixo Nie Sty 31, 2016 2:01 pm

Raixo

Raixo
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Mówiłem ci, że w sumie średnio chce mi się robić teraz animacje ale przyjmuję

3Maximus vs Raixo Empty Re: Maximus vs Raixo Nie Sty 31, 2016 6:48 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Ale przecież już masz zrobiony kawałek. A i tak ustaliliśmy, że 1.5min minimum, może być 1 min. Mam nadzieję, że dasz radę.
Tylko ta jedna minuta niech będzie dobrą minutą ;)

4Maximus vs Raixo Empty Re: Maximus vs Raixo Sob Lut 06, 2016 11:55 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Mam już jedną pracę. Czekamy na Ciebie, Raixo.

5Maximus vs Raixo Empty Re: Maximus vs Raixo Nie Lut 07, 2016 3:50 pm

Raixo

Raixo
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Ja pewnie oddam na koniec terminu tzn. 13 lub 14 ;v

[z]Ok, tylko nas nie zawiedź ;)[/z]

6Maximus vs Raixo Empty Re: Maximus vs Raixo Czw Lut 11, 2016 8:37 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Jestem bardzo szczęśliwy, bo żaden z uczestników mnie nie zawiódł i przysłał wysokiej jakości animacje.  Serdecznie zapraszam do głosowania:

1.

2.

1. [0]
2. [0]

7Maximus vs Raixo Empty Re: Maximus vs Raixo Czw Lut 11, 2016 9:52 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
1. [1] - jestem za tą pracą.
2. [0]

8Maximus vs Raixo Empty Re: Maximus vs Raixo Czw Lut 11, 2016 9:56 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Przeglądam sobie spokojnie YT, gdy wyskakują mi dwa filmy od Anrevo. Zabieram sie za oglądanie. Oglądam jeden z gifów i stwierdzam - bezapelacyjnie wygrał, nie ma szans, żeby drugi jakkolwiek dorównał, no majstersztyk. Wtedy odpaliłem drugi, tak dla pewności. Niestety byłem w wielkim błędzie. Drugi był też majstersztykiem. Wtedy pojawił się dylemat, który skłonił mnie do ponownego przyjrzenia się obu animacjom. I szczerze powiem, że na chwile obecną nie mam pojęcia, która jest czyja, bo poziom jest mega wyrównany. Naprawdę chłopaki - świetna robota. Jaram się i szczerze gratuluję obu, bez względu na wynik. Ja jednak muszę zagłosować.

1. [2] - Głos leci tutaj. Jest kilka rzeczy, które mi nie pasują - jak np. brak ust podczas gdy Goku mówi, albo jednokolorowy promień podczas pierwszej Kamehy(20 sekunda) - brakuje mi tu białego koloru w jej wnętrzu. Jednak błąd z Kamehą zostą szybko (w moim odczuciu) naprawiony efektem dymu na Gohanie. No i motyw od 40 sekundy - MEGA! No MEGA! Niby takie proste, a mało kiedy widziałem coś takiego w gifach.
2. [0] - Praca świetna. Niestety w moim mniemaniu odrobinkę gorsza od pierwszej. Pierwsze co jakoś mi nie przypasowało, to ciemność na krańcach ;/ Szybko jednak nadrobione zostało to PowerUpem Goku, który strasznie mi się podoba. I tak samo jak w pracy pierwszej, znalazłem tutaj coś, co jest strasznie MEGA! 35 sekunda - rozbłyski ataków. Też niby nic takiego, ale efektownie wygląda i tez chyba nie widziałem czegoś podobnego wcześniej.

Panowie - kawał dobrej roboty. Daliście mi dłuższą chwilę do zastanowienia, na którą prace zagłosować. Mega propsy dla obu. Obaj możecie być dumni. Oby tak dalej :D I niech wygra lepszy!

@Edit
Fuck U Smoku, miałem być pierwszy ;c Wcale sie nie wysiliłeś komentarzem.

9Maximus vs Raixo Empty Re: Maximus vs Raixo Pią Lut 12, 2016 8:02 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Cholera, miałem podobnie jak Bercik. Obejrzałem pierwszą animację i stwierdziłem, że druga nie może być lepsza. Myliłem się... Obydwie prace trzymają cholernie wysoki poziom. Ciężko zagłosować na jedną, ale niestety, na którąś muszę oddać ten cholerny głos.

1. [3]
2. [0]

Zagłosowałem na jedynkę tylko ze względu na efekt od 40 sekundy - jest po prostu świetny.
Nieważne, kto wygra - w obydwu przypadkach należą się Wam owacje na stojąco za wykonanie tak dobrych animacji! Good job, Panowie!

10Maximus vs Raixo Empty Re: Maximus vs Raixo Pią Lut 12, 2016 12:10 pm

Rizuke

Rizuke
Zasłużony
Zasłużony
Zaglądam do tematu mówie może będzie ciekawie i nie ma co żałować ! Obie prace są na mega poziomie nigdy nie myślałem że robienie gifów aż tak pójdzie do góry podobnie jak panowie z góry nie wiedzieli co wybrać ja też miałem nie mały dylemat jednak praca numer dwa miała to coś co mi się spodobało jednak jak mógłbym głosować na obie to bym taki głos oddał!
 
1. [3]
2. [1]

11Maximus vs Raixo Empty Re: Maximus vs Raixo Pią Lut 12, 2016 12:11 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Animacje są tak zajebiste, że chyba tylko wymienię, co mi się w nich najbardziej podoba, bo na doszukiwanie się wad nawet nie mam ochoty :P Tak, więc oto lista samych plusów w moich oczach:
1. [4] - motyw Gohana, który uwielbiam; Kameha-niespodzianka; efekt dymu na Gohanie; zderzenia aur (co bardzo mi przypomina sytuacje z walki Goku i Beerusa); efekt "pierdolnięcia" ok. 50sek, jest moc! :D
2. [1] - power up Goku; użyte efekty dla elementów energetycznych; efekty w czasie zderzeń pocisków ki; różnorodna, dynamiczna walka (z unikami i wgl).

Moje gratulacje panowie, obie animacje są niesamowite! :D Ostatecznie swój głos oddaję na pracę pierwszą ze względu na jej minimalną przewagę w moich oczach. Obejrzenie tych animacji zmotywowało mnie do prac nad grą, bo przez ostatnich parę dni musiałem się do tego zmuszać. Dzięki wam znowu czuję się zdeterminowany ;)

12Maximus vs Raixo Empty Re: Maximus vs Raixo Wto Mar 01, 2016 10:14 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Ogłaszam koniec pojedynku. Zwycięzcą okazał się ... 
Maximus z czterema głosami!
1.

Drugie miejsce zajmuje 
Raixo z jednym głosem
2.

Obu Panom serdecznie dziękujęmy i gratulujemy, bo prace były wspaniałe!

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.