Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 2]

26[Komiks] Komiks - Animacja - Page 2 Empty Re: [Komiks] Komiks - Animacja Czw Sty 14, 2016 1:58 pm

Raixo

Raixo
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Przyjemna część choć nadal nie wiele wiadomo xd no i jest jedna rzecz z którą akurat nie da się nic zrobić ale przynajmniej dla mnie sprite Seza słabo się komponuje z resztą komiksu xd tzn. sprite Seza jest bardziej "LSWi" a cała reszta "LSW".

27[Komiks] Komiks - Animacja - Page 2 Empty Re: [Komiks] Komiks - Animacja Czw Sty 14, 2016 3:01 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Od razu przypomina się stare animacje jak się to ogląda :) Oczywiście, to dobrze, nie źle. No cóż, akcja się rozwija, dużo zabójstw. Wiem, że sprity to ograniczają, ale mógłbyś trochę bardziej postarać się jeśli chodzi o walki.
Jest tam kilka niedociągnięć, ale masz tam jakieś usprawiedliwienie :P
No cóż, czekam na kolejną część ;)

28[Komiks] Komiks - Animacja - Page 2 Empty Re: [Komiks] Komiks - Animacja Sro Sty 20, 2016 12:24 am

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Act 2:
- 1st Part - New Beginning

Kolejna część, próbowałem czegoś nowego (kilka rzeczy pozmieniałem), ale wiecie jak jest - ze zmianami jest jak z narządem, może się nie przyjąć. Mam nadzieję, że się spodoba.

@Update:
Kawałek mapy :)
[Komiks] Komiks - Animacja - Page 2 LG71Wa2ACgAAAAASUVORK5CYII=

29[Komiks] Komiks - Animacja - Page 2 Empty Re: [Komiks] Komiks - Animacja Sro Sty 20, 2016 4:35 pm

Raixo

Raixo
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Nooo w tym parcie jest dużo lepiej. Podobają mi się efekty dźwiękowe w tle, całe zanimowanie różnych obiektów i inne małe szczególiki, to daje świetny efekt! Co do błędów "Tak szybko zdałeś ostatni eatp" ale to nie ważne, całość jest ogólnie lepsza niż wcześniej więc na błędy można przymknąć oko xD I poza tym uwielbiam jak w anime, animacjach, komiksach czy czymkolwiek są sceny z treningu bohaterów więc + dla ciebie, że pokazujesz takie rzeczy :D

30[Komiks] Komiks - Animacja - Page 2 Empty Re: [Komiks] Komiks - Animacja Sro Sty 20, 2016 4:36 pm

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Skoro umieściłeś moją postać w komiksie, głupio byłoby nie skomentować :D Co więcej jesteś pierwszą osobą, która go użyła! 

Przejdźmy więc do rzeczy..
Ogólnie to się jaram, że ktokolwiek się połasił, żeby zrobić komiks, a co dopiero komikso-animację :o! Co do dialogów - mimo tego, co o nich mówisz, nie są one jak dla mnie słabe, dobrze się je czyta - wydaje mi się, że z każdą częścią Ci wychodzą coraz lepiej. Fabuła, mimo że jeszcze niewiele zostało pokazane, wydaję się fajna - mam nadzieję, że niedługo zaczną się już jakieś większe walki :D. Jedynie czasami się zastanawiam przy nowej części, czy na pewno czytałem poprzednią xd. Chodzi mi o to, że początek jest strasznie inny od tego, na czym się zakończył poprzedni rozdział - taki jakby trochę za duży przeskok jest między nimi. Drugie, co się rzuca w oczy też - już o tym też ktoś wspomniał - to ten sprite Seza xd. Brak tego charakterystycznego czarnego outline'u jest widoczny, choć wiem, że to nie jest w żadnym stopniu Twoja wina. W każdym razie z każdą częścią jakoś się do tego i tak przyzwyczajam i nie wadzi mi to aż tak bardzo - pewnie niedługo w ogóle już nie będę na to zwracał uwagi. 
W każdym razie mam nadzieję, że szybko Ci się nie znudzi i czekam na następne części!

[kp]2[/kp]

31[Komiks] Komiks - Animacja - Page 2 Empty Re: [Komiks] Komiks - Animacja Sro Sty 20, 2016 7:33 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Rzeczywiście, przy czytaniu kolejnej części nie do końca człowiek orientuje się co było wcześniej. Nie wiem, czy to kwestia zbyt małej uwagi poświęconej wcześniejszym częściom, ale nie wszystko potrafiłem połączyć ze wcześniejszymi częściami.
Dialogi nie są idealne, chwilami (dosłownie chwilami) sztuczne, ale z pewnością lepsze niż w poprzednich partach. Fabuła dalej łudząco przypomina mi Naruto, ale może to tylko moje odczucie. Troszkę za dużo tu tajemniczych, podejrzanych osób. Bardzo dużo wątków, ale wszystkie zdają się wyglądać identycznie. Nie jest jednak źle, czytało mi się to bardzo przyjemnie. Mimo wszystko komiks mnie zaciekawił i zastanawiam się co będzie dalej. Zaimponowała mi dbałość o szczegóły, jak przez kogoś z góry wspomniane dźwięki przejeżdzających samochodów itp. Jeszcze większym zaskoczeniem była długość samego odcinka, naprawdę mimo mnie to zaskoczyło.
Brawa smoku, bardzo fajny komiks :)

[kp]2[/kp]

32[Komiks] Komiks - Animacja - Page 2 Empty Re: [Komiks] Komiks - Animacja Sro Sty 20, 2016 11:24 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Raixo napisał:Nooo w tym parcie jest dużo lepiej. Podobają mi się efekty dźwiękowe w tle, całe zanimowanie różnych obiektów i inne małe szczególiki, to daje świetny efekt! Co do błędów "Tak szybko zdałeś ostatni eatp" ale to nie ważne, całość jest ogólnie lepsza niż wcześniej więc na błędy można przymknąć oko xD I poza tym uwielbiam jak w anime, animacjach, komiksach czy czymkolwiek są sceny z treningu bohaterów więc + dla ciebie, że pokazujesz takie rzeczy :D
Raxio, dziękuję za wsparcie, za każdym razem upewniasz mnie, że ktoś to czyta zostawiając swój komentarz! : D Było mnóstwo roboty z tworzeniem tych szczególików.

Aki napisał:Skoro umieściłeś moją postać w komiksie, głupio byłoby nie skomentować :D Co więcej jesteś pierwszą osobą, która go użyła! 

Przejdźmy więc do rzeczy..
Ogólnie to się jaram, że ktokolwiek się połasił, żeby zrobić komiks, a co dopiero komikso-animację :o! Co do dialogów - mimo tego, co o nich mówisz, nie są one jak dla mnie słabe, dobrze się je czyta - wydaje mi się, że z każdą częścią Ci wychodzą coraz lepiej. Fabuła, mimo że jeszcze niewiele zostało pokazane, wydaję się fajna - mam nadzieję, że niedługo zaczną się już jakieś większe walki :D. Jedynie czasami się zastanawiam przy nowej części, czy na pewno czytałem poprzednią xd. Chodzi mi o to, że początek jest strasznie inny od tego, na czym się zakończył poprzedni rozdział - taki jakby trochę za duży przeskok jest między nimi. Drugie, co się rzuca w oczy też - już o tym też ktoś wspomniał - to ten sprite Seza xd. Brak tego charakterystycznego czarnego outline'u jest widoczny, choć wiem, że to nie jest w żadnym stopniu Twoja wina. W każdym razie z każdą częścią jakoś się do tego i tak przyzwyczajam i nie wadzi mi to aż tak bardzo - pewnie niedługo w ogóle już nie będę na to zwracał uwagi. 
W każdym razie mam nadzieję, że szybko Ci się nie znudzi i czekam na następne części!

Tak, staram się dialogi pisać najlepiej jak potrafię i sam odczuwam mały progres :) Historia powinna ułożyć się w logiczną całość wraz z rozwinięciem się fabuły - przynajmniej takie mam założenie. Wybacz te przeskoki ale jako, że mam  całą fabułę napisaną w formie tekstu, to pewne fakty z nią związane wydają mi się oczywiste... Postaram się to poprawić. ; ) Ja też mam taką nadzieję! Takie komentarze sprawiają, że kolejne części same się tworzą!

Zbir napisał:Rzeczywiście, przy czytaniu kolejnej części nie do końca człowiek orientuje się co było wcześniej. Nie wiem, czy to kwestia zbyt małej uwagi poświęconej wcześniejszym częściom, ale nie wszystko potrafiłem połączyć ze wcześniejszymi częściami.
Dialogi nie są idealne, chwilami (dosłownie chwilami) sztuczne, ale z pewnością lepsze niż w poprzednich partach. Fabuła dalej łudząco przypomina mi Naruto, ale może to tylko moje odczucie. Troszkę za dużo tu tajemniczych, podejrzanych osób. Bardzo dużo wątków, ale wszystkie zdają się wyglądać identycznie. Nie jest jednak źle, czytało mi się to bardzo przyjemnie. Mimo wszystko komiks mnie zaciekawił i zastanawiam się co będzie dalej. Zaimponowała mi dbałość o szczegóły, jak przez kogoś z góry wspomniane dźwięki przejeżdzających samochodów itp. Jeszcze większym zaskoczeniem była długość samego odcinka, naprawdę mimo mnie to zaskoczyło.
Brawa smoku, bardzo fajny komiks :)
Co do przeskoku fabularnego, to j.w. . Wiem, a raczej zdaję sobie sprawę i obecnie staram się, by ów dialogi były coraz lepsze. Poświęcam na nie o wiele więcej czasu.
Naruto? Jak się nad tym zastanowić to ma to sens, aczkolwiek w bardzo małym stopniu wzorowałem się na innym anime, którego nazwy nie przetoczę ; D ( To osoba, która stworzyła naruto wzorowała się na moim komiskie! xD)
Z kolejnymi częściami chmury zagadek i tajemniczych osób powinny się rozwiać.
Bardzo cieszę się tym, że również zauważyłeś ów szczegóły. Kosztowało mnie to sporo pracy - szczególnie synchronizacja. Będę starał się robić party komiksu w podobnych długościach.
Bardzo dziękuję :)

33[Komiks] Komiks - Animacja - Page 2 Empty Re: [Komiks] Komiks - Animacja Czw Sty 21, 2016 3:46 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Dużo mniej akcji, więcej fabuły - bardzo fajna odmiana. Miło się ogląda, jak i czyta, fajne użyte mapy, co do efektów, to mógłbyś je nieco dopracować. 'Dużo mniej akcji' - nie powiem, że mocno za tym stoję, bo animacje lsw bez walki są nudne, ale tu nadrobiłeś to zainteresowaniem czytelnika :)
No cóż, czekam na następne ;)

34[Komiks] Komiks - Animacja - Page 2 Empty Re: [Komiks] Komiks - Animacja Czw Sty 21, 2016 5:05 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Najbardziej mi się podobało walka Samey'a a głównie moment jak beztrosko wysłał typa w pizdu Gargantą, takie "Giet aut of ma fejs". Ale generalnie komiksogif fajny. Szkoda tylko, że jest takie wielkie wachanie w jakości spritów, no ale cóż poradzić... sam nie aktualizowałem sprita od wieków, a ten co ci dałem to taki na szybko był... także może kiedyś...
Wspominałeś że tam dialogi coś tam, ale generalnie nie przeszkadzały. Jedynie to nawiązanie do Harrego Pottera sprawiło, że sobie hehłem pod nosem. 

Czekam na kolejne "Sam wiesz co"... hehe

[kp]1[/kp]

35[Komiks] Komiks - Animacja - Page 2 Empty Re: [Komiks] Komiks - Animacja Sro Sty 27, 2016 5:27 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Kolejna część, enojy!



- 2nd Part -

36[Komiks] Komiks - Animacja - Page 2 Empty Re: [Komiks] Komiks - Animacja Sro Sty 27, 2016 6:20 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Bardzo fajna część :)
Sporo informacji się dowiedzieliśmy, dopracowałeś sporo szczegółów, chociaż zdarzały się błędy takie jak noga Woogiego.
Dużo postaci się pojawia, jak i dużo ginie w tym komiksie, skąd Ty wziąłeś tyle spritów? :P Mapki jakie używasz są świetne. Po aktualnej pracy jaką wykonuję, sam chcę zrobić kilka swoich animowanych map ;)
Do płynności zastrzeżeń nie mam, fabuła świetnie się rozkręca, aż chce się więcej.

37[Komiks] Komiks - Animacja - Page 2 Empty Re: [Komiks] Komiks - Animacja Sro Sty 27, 2016 7:33 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Maximus napisał:Bardzo fajna część :)
Sporo informacji się dowiedzieliśmy, dopracowałeś sporo szczegółów, chociaż zdarzały się błędy takie jak noga Woogiego.
Dużo postaci się pojawia, jak i dużo ginie w tym komiksie, skąd Ty wziąłeś tyle spritów? :P Mapki jakie używasz są świetne. Po aktualnej pracy jaką wykonuję, sam chcę zrobić kilka swoich animowanych map ;)
Do płynności zastrzeżeń nie mam, fabuła świetnie się rozkręca, aż chce się więcej.

Sprity mam dzięki Yoh'owi, który był łaskaw się ze mną podzielić. Mapek dość sporo się naszukałem, w przyszłości jak będę miał luźniej ze studiami to postaram się zrobić własne.
Dzięki Maximus za komentarz, cieszę się, że komiks się podoba. Postaram się wrzucać części systematycznie : )

38[Komiks] Komiks - Animacja - Page 2 Empty Re: [Komiks] Komiks - Animacja Sro Sty 27, 2016 7:55 pm

Raixo

Raixo
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
No, z części na część robi się coraz lepiej! Fajnie, że w końcu wytłumaczyłeś co nieco fabuły. Tak jak napisał Maximus - chce się coraz więcej. Jest tu kilka błędów no ale kto by się tym przejmował xD. I tak poza tym, nie wyczucie obecności Roya skojarzyło mi się trochę z Kuroko xD

39[Komiks] Komiks - Animacja - Page 2 Empty Re: [Komiks] Komiks - Animacja Sro Sty 27, 2016 11:06 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
O nie mój przydupas! A tak się do niego przywiązałem :<
Muszę przyznać ta część najbardziej mi się podoba jak dotąd, może trochę długie dialogi, ale trza rzeczy wytłumaczyć więc cóż poradzić. 
Nie za bardzo wiem co ci poradzić, bo kij ja się tam na tym znam. Więc po prostu powiem jest oglądalne, czekam na wincyj!

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 2]

Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.