Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 3]

1[O-S-W] By Tuffle Empty [O-S-W] By Tuffle Czw Sty 28, 2010 3:51 pm

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Więc tak przestawiam wam mojego wipa zaczynam robić z niego sprita .

Włosy są 100% Custom
[O-S-W] By Tuffle Uuc4aapv3d4mugurimcu

Czekam na Komentarze i Podpowiedzi czy coś zmienić.



Ostatnio zmieniony przez Tuffle dnia Pon Lut 08, 2010 2:27 pm, w całości zmieniany 1 raz

2[O-S-W] By Tuffle Empty Re: [O-S-W] By Tuffle Sob Sty 30, 2010 11:59 am

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Pomysł ciekawy ale musisz jeszcze popracować.
1 podoba mi się bardziej,po update'cie stracił "to coś".
Usuń kontur między twarzą a włosami. Wygląda to koszmarnie. Albo możesz usunąć tylko część pixeli i zobaczyć jaki będzie efekt.
Popracuj nad włosami. Zrób tak aby było widać ze są zebrane od czoła do tyłu głowy.
Możesz je także wydłużyć aby opadały na plecy.
Zmień kolor stroju. Jest za jasny. Daj ciemniejsze odcienie. Będzie mroczniejszy a przez to ciekawszy,fajniejszy. Włosy także przydałoby się ściemnić,łatwiej szło by cieniowanie.
Buty mi się nie podobają. Dadaj coś do nich.
Ten ogonek na mieczu też jest słaby. Daj mu jakiś kontur.

Pracuj dalej ^^


Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 3kp.
/f

3[O-S-W] By Tuffle Empty Re: [O-S-W] By Tuffle Sob Sty 30, 2010 1:53 pm

Riseq

Riseq
Wizard
Wizard
Ciekawie to wygląda,ale do rzeczy włosy jakoś do mnie nie przemawiają popraw je jakoś,zrób może troszkę dłuższe i ciemniejsze.Koszulka mi się podoba gdybyś dał trochę ciemniejszy kolor byłoby lepiej i zmień kolor paska na koszulce będzie fajniej wyglądał :D.Spodnie też przyciemnij.Buty mogą byc ale jeszcze parę poprawek i byłoby lepiej.Ogonek na mieczu nie podoba mi się ja bym go usunął.Po uptade'cie wygląda yyyy tak dziwnie jakoś xD.
Ocena-7,5/10



Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 2kp.
/S

4[O-S-W] By Tuffle Empty Re: [O-S-W] By Tuffle Pon Lut 08, 2010 2:28 pm

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Witam Zamieszczam new Wipa !!!
[O-S-W] By Tuffle Uuc4aapv3d4mugurimcu

5[O-S-W] By Tuffle Empty Re: [O-S-W] By Tuffle Pon Lut 08, 2010 3:48 pm

Takesori

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Oceniam tego pocieńowanego:
No fajnie, że nie cieniujesz obustronnie, ale te cienie w niektórych miejscach, są źle porozmieszczane np, na ręce (oczywiście lewej)!

Bardzo ładnie pocieńowałeś włosy nie tak jak większość, że porozrzucają cienie po włosach i HEYAH, skóra piękna, chyba wciera codziennie w skórę krem Nivea czy inny kosmetyk, przy koszulce zmaż dekolt, ale ma umięśnione ręce, cieniowanie koszulki niezłe, cienie spodni za jaskrawe kolory, butki to są złe popraw je koniecznie na standardowe!

8/10


Akcja "Oceniam Kreatywnie" - 2kp : o
/S

6[O-S-W] By Tuffle Empty Re: [O-S-W] By Tuffle Pon Lut 08, 2010 11:05 pm

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Więc tak po wypowiedzi TAKESORI dokonałem poprawek.

[O-S-W] By Tuffle Kjsuw9hj33qr7g6iz5lj

Która VER LEPSZA S-H czy AngryBoy

7[O-S-W] By Tuffle Empty Re: [O-S-W] By Tuffle Wto Lut 09, 2010 11:18 am

Cineg

Cineg
Zoan User
Zoan User
Ło żesz w mordę kopany.

Lepsza S-H, więc ją ocenię.

Włoski kształtem nie zachwycają, cieniowaniem też. Jeszcze te niewyraźne cienie... Uah. Odcienie skóry są dosyć dobre, chociaż mogłyby być lepsze. Nawiasem, dziwnie pocieniowana jest twarz. Nie potrzebnie dodałeś usta. Dalej, koszulka. Cieniowanie takie... dziwaczne. Za daleko pociągnąłeś ciemnym odcieniem i dziwny efekt. Po prawej stronie dałeś dziwne cienie. I spróbuj zrobić bez czarnego konturu przy głowie. Możliwe, że będzie lepszy efekt. I jak chcesz mięsień zrobić, to przesuń ten najciemniejszy odcień skóry piksel w lewo (tak, ten przy koszulce). Spodnie-zaszalałeś! Dosyć dobre, aczkolwiek, trochę te zagięcie nie pasują. Powinieneś spróbować wycieniować wkoło. Buty zwyczajne. I jeszcze ręka. Tak, specjalnie na koniec. Pogratulować, wyszedł ci mięsień, ale trochę dziwnie wygląda. Jest za gruby, no, ale nie jest źle.


Akcja "Oceniam Kreatywnie" - 3kp.
/S

8[O-S-W] By Tuffle Empty Re: [O-S-W] By Tuffle Wto Lut 09, 2010 4:43 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Hmm ciężko stwierdzić, bo na Angryboju wydaje się lepsza koszulka i taka jest ale za to zasrane spodnie i na odwrót na sh. Więc raczej na AngryBoy'u ale musiałbyś całkiem zmienić nogi/spodnie. No więc włoski ciekawe, rzadko spotykany kolor to dobrze. Cieniowanie też spoko, nie mam większych zastrzeżeń. Bluzeczka też dobra lepsza chyba na AB wyszła, jest taka szersza no do tego ta rączka jest szerzej dzięki temu wygląda na takiego kozaka xd.
Na AB kompletnie zawaliłeś spodnie, człowieku czy ty nie widzisz jak on je ma wysoko? No i wygląda jakby miał koszulke w gaciach żenada.. Cieniowanie na spodenkach średnie, sprzydały by się mocniejsze kreski i trochę polepszone cieniowanie bo złe aż tak nie jest.
Ogólnie nie jest źle, ale niektóre błędy rażą bardzo.


Akcja "Oceniam Kreatywnie" - 3kp.
/S

9[O-S-W] By Tuffle Empty Re: [O-S-W] By Tuffle Wto Lut 09, 2010 5:39 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
wg. mnie nie pasuje do niego bese AB :? więc ocenie to z lewej :^^:
pan up ma rację koszulka na ab jest lepsza a na sh troszkę gorsza :/ ale dorzeczy
Włosy bez obrazy ale jakoś nie przemawiają do mnie.. w kilku miejscach przydało byś zabrać niektóre kosmyki włosów, a w innych wręcz przeciwnie dodać
Cienie na nich nie są jakieś porażająco świetne xD ale też do dupy całkiem nie są :D
Mordka troche przesadziłeś z najciemniejszym cieniem :/ mogłeś przesunąć go kilka pixeli w lewo
Oczy różowe miodzio xD
Koszula kolor jest ok podoba mi się nie mam zastrzeżeń aczkolwiek cienie nie zachwycają
ręce dobre cienie chyba też tylko te rękawiczko frotki Ci nie wyszły :^^:
Spodnie dupa nie podobaja mi się cienie na nich zarówno kolory :/
Buciki ładne unikalne b. mi się podobają
Ogólnie nie jest źle ale może być lepiej moja ocena 3/5 dopracuj go :D


Akcja "Oceniam Kreatywnie" - 3kp.
/S

10[O-S-W] By Tuffle Empty Re: [O-S-W] By Tuffle Sro Lut 10, 2010 3:13 pm

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Witam oto Update.

Inaczej ułożone cienie skóry,i koszulki.

[O-S-W] By Tuffle Agyyoj55w6g7n2xiws3

11[O-S-W] By Tuffle Empty Re: [O-S-W] By Tuffle Sro Lut 10, 2010 7:11 pm

Death

Death
First Child
First Child
No to zaczynam...

Ogólnie postać zapowiada się nieźle (ta 1 jest duuuuużo lepsza) ,ale niestety jest parę wad...

Zacznę od plusów:

+ciekawe cienie

+dobre włoski

+niezłe ubranko

Wady:

-włoski są za wysoko

-spodnie w 1 są zbyt ciemne

-trochę nie pasuje butkom ten jasno niebieski

ogólnie jest nieźle i dostajesz 7+/10

Pozdro


Akcja "Oceniam Kreatywnie" - 1kp.
Napieprzanie spacjami Ci nic nie da,a powiem więcej,zaszkodzi.
/S

12[O-S-W] By Tuffle Empty Re: [O-S-W] By Tuffle Wto Kwi 13, 2010 1:22 pm

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Witam chciałbym wam pokazać mojego new wipa.

[O-S-W] By Tuffle 76536211350934594865

13[O-S-W] By Tuffle Empty Re: [O-S-W] By Tuffle Sro Kwi 14, 2010 11:55 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Kiedy ktoś ocenia moje prace, zawsze może liczyć na odpowiedź w swoim temacie. No więc, do dzieła!

Włoski pocieniowane dwu-tonowo dały całkiem dobry efekt. Ładnie je pocieniowałeś, tak aby wyglądały jak najlepiej.
Mam zastrzeżenia tylko do tego włoska, opadającego z lewej strony OPAR'ka.. Mogłoby go nie być w ogóle.

Twarzyczka.. No, no.. Wyrabiasz się. Nie jest źle, ale jeszcze nie jest też idealnie.

No i przyglądając się co jest zrobione niżej, zaczynam powątpiewać czy to twoje włoski zrobione od zera, czy sklejka.
Cieniowanie bluzeczki jest słabe, naprawdę słabe. Koniecznie musisz je zmienić, bo teraz nie wygląda naturalnie.
Tak samo spodnie. Są źle pocieniowane, i dają dziwny efekt gdy się na nie przygląda. Koniecznie do poprawy, jak wyżej.
Buciki w miarę fajne :) Takie normalne, ale jednocześnie inne..

Cóż.. Ogółem nie jest źle, ale dużo do poprawy. Idziesz w dobrym kierunku, i oby tak dalej ;)

6/10

2kp

14[O-S-W] By Tuffle Empty Re: [O-S-W] By Tuffle Pią Cze 11, 2010 5:10 pm

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Witam zamieszczam nową pracę,czas zrobić jakiegoś nowego sprita.

Nazywa Sie Oshimo Narukaza.
[O-S-W] By Tuffle 74044253225785207054

15[O-S-W] By Tuffle Empty Re: [O-S-W] By Tuffle Pią Cze 11, 2010 8:15 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Tak jak powiedział Yosh idziesz w dobrym kierunku. Ta praca znacznie bardziej podoba mi się od poprzednich ,choć nie jest wolna od błędów.

Zaczynając od włosów ,to będę musiał się powoli przekonywać do teorii Yoh 'a ,iż są posklejane z kilku. Mówię teraz o tajemniczym fioletowym pixelu we włosach ,który zapodział się tam z niewyjaśnionych przyczyn. Chociaż ,może teraz mnie nieco ponosi ,z tym pixelem ,ale mam to do siebie ,ze wszędzie czuję spisek XD.
Sam kształt włosów jest OK ,jedynie nie podoba mi się kosmyk po prawej stronie twarzy ... jest taki jakby krzywy. Cieniowanie jest bez większych zarzutów ,chociaż nie jest też jakieś wspaniałe. Nie dotyczy to oczywiście włosów niebieskich które nie podobają mi się za cholerę. Kolory twarzy są w porządku.

Jeżeli chodzi o strój ,to powiem Ci ,że fajny pomysł ,niestety gorzej z wykonaniem.
Po pierwsze wytłumacz mi ,co to za białe pixele zataczające niepełne koło na tej białej części ,górnego ubioru. Ta niebieska część po środku wydaje się być krzywa oraz to cieniowanie ... .Po lewej stronie tego niebieskiego cosia znowu jest ta biała /szara część ,która jest ciemniejsza od tej po prawej ,na którą teoretycznie pada mniej światła ... czemu ?

Jeżeli chodzi o rękę ,to sposób w jaki jest pocieniowana niespecjalnie mi się podoba. Fajny pomysł miałeś z tą rękawiczką ,ale mógłbyś coś zrobić ,ażeby się nie zlewała z palcami ,bo widać je wyraźnie dopiero przy przybliżeniu.

Pasek nic specjalnego ,po prostu zwykły pasek :P. Przy spodniach nie będę miał się do czego przyczepić. Tradycyjne cieniowanie ,daje całkiem ładny efekt ,tylko ,czy nie zbyt pospolity? Buty są na tyle delikatnie pocieniowane ,że dają efekt ich braku ( tzn cieni ).

Wersja pierwsza 6/10

Wersja druga 5/10

3kp

16[O-S-W] By Tuffle Empty Re: [O-S-W] By Tuffle Wto Cze 15, 2010 8:00 am

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Odświeżam pracę.
Włosy są Krychy95 a nie moje!!!

[O-S-W] By Tuffle 87921458772101354556
Liczę na wasze komentarze.

17[O-S-W] By Tuffle Empty Re: [O-S-W] By Tuffle Wto Cze 15, 2010 9:11 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
No.. Trzeba w końcu uzbierać trochę KP, a nie tylko na tym PBF katować ;)

Przede wszystkim, włosy. Ich nie ocenię gdyż nie są twoje, i chcę to na początku powiedzieć. Druga rzecz... Czyli cała reszta xd!

Na początek, cieniowanie skóry. No cóż.. W miarę wysoki poziom, ale czy to nie jest cieniowanie bazowe? To na rękach? Na głowie trochę gorszy poziom, ale jak na siłę to już ujdzie.
Co to te niebieskie paski? Mają jakieś szczególne zastosowanie czy jedynie ozdoba? Pocieniuj je jakoś, dodając choć jeden ciemniejszy kolor tam gdzie jest to wymagane.
Podoba mi się kamizelka, jest chyba jedynym w miarę normalnym elementem w którego stworzenie włożyłeś więcej niż 2 minuty.
Cieniowanie koniecznie do zmiany, proporcje dobre.
Pasek nie jest w ogóle pocieniowany, popraw to.
Rękawice mieszają się z kolorem skóry. Mam na myśli ten biały.. Cóż..
Błąd jakiego pewnie nie zauważyłeś.. Przy lewej rękawicy po rozjaśnieniu monitora niema czarnego px, bo na jego miejscu jest czerwony. Pozostałość po bazowym bandzie?
Spodni nie oceniam bo niema co. Nic nie zmienione, jedynie prze kolorowane bazowe cieniowanie. Nic nadzwyczajnego.
Buty słabe. Cieniowanie sux, koniecznie do poprawy.
Lewy but ma ten sam błąd co lewa łapka. Po rozjaśnieniu monitora mamy tam czerwony, nie czarny px.. Nie. Nawet dwa xd.

Ogółem.. Włosy dobre, ale nie twoje.
Twoje elementy nie trzymają w miarę wysokiego poziomu. Można powiedzieć że jest przeciętny. Nie jest zły, ani dobry. Stoisz w miejscu, ale robisz prace lepsze niż słabe ;)

5/10

3kp

18[O-S-W] By Tuffle Empty Re: [O-S-W] By Tuffle Sro Cze 16, 2010 8:04 am

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Witam zamieszczam nowy projekt myślę nad zmianą kolorystki i edycji włosów,ale mam nadzieję że pomysł stroju się podoba ;p.

[O-S-W] By Tuffle 60792810325230942228
Liczę na wasze komentarze.

19[O-S-W] By Tuffle Empty Re: [O-S-W] By Tuffle Sro Cze 16, 2010 9:31 am

Studnia

Studnia
Steel Saint
Steel Saint
No więc ja zacznę.To co napisałeś o zmianie kolorystyki i edycji włosów,to naprawdę trafna uwaga.Teraz nie wygląda to źle,a nawet bardzo dobrze,ale pozmieniaj kolory w stroju.Możesz np.zamieścić tutaj kilka wersji,a userzy pomogą Ci wybrać.Co do zmiany włosów,to zgadzam się z Tobą.Wydaje mi się,że powinieneś odjąć parę kosmyków.Szczególnie z tyłu.Pomysł stroju bardzo mi się podoba.Nie mam żadnych zatrzeżeń.Cieniowanie nan włosach i stroju jest według mnie bardzo dobre,ale prawie wogóle nie widać cieniowania skóry.Co do stroju,to buty wyszły Ci ciekawie.Bandany już nie za bardzo.Za pracę ode mnie masz 9/10.Jak już mówiłem odejmij parę kosmyków z tyłu włosów i zmień bandany.



/f
KP: 2

20[O-S-W] By Tuffle Empty Re: [O-S-W] By Tuffle Sro Cze 16, 2010 9:39 am

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
@up dzięki wielkie za komentarz,ale bandany nie zmienię ponieważ w atakach będzie miał Kwiat Lotosu z Rock Lee ;].

a teraz mały update.
Zmiana Palety i Włosów.
[O-S-W] By Tuffle 96951577979655807321
Liczę na wasze komentarze.

21[O-S-W] By Tuffle Empty Re: [O-S-W] By Tuffle Sro Cze 16, 2010 9:50 am

Studnia

Studnia
Steel Saint
Steel Saint
No i teraz jest już dużo lepiej.Włosy są teraz o wiele lespze.Widzę,że zmieniłeś odcień na spodniach.Nie widać jednak zbytnio różnicy.Co do stroju,to dalej jest super.:DJednak jest coś w pasku co powinieneś jeszcze zmienić.Odejmij jeden poziom pixeli w górę,bo wygląda,jakby mu ta złota klamra zwisała i była przypięta do spodni w kroku.Cieniowanie skóry jest dalej słabo widoczne.Użyj odrobinę ciemniejszego tonu.Skoro bandany tak mają być specjalnie do ataku,to w porządku.I powiedz mi jeszcze jedną rzecz.Pytam tak z ciekawości:Za co credit dla Yoha??Tylko tak z ciekawości pytam.No to teraz mowa końcowa:D:
Ogólnie jest teraz bardzo dobrze,ale jednynie z tym paskiem coś zrób.Za opara masz 9,9/10.Jak zmienisz ten pasek,to zamieść zmianę tutaj.Ale już nawet teraz śmiało możesz zrobić z niego sprita.


/f
KP: 2

22[O-S-W] By Tuffle Empty Re: [O-S-W] By Tuffle Sro Cze 16, 2010 10:00 am

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Studnia oto ci chodzi ? czy jeszcze jakoś inaczej a credit dla Yoh ponieważ wzorowałem się na jego cieniowaniu ;]
[O-S-W] By Tuffle 39466021300757475893

23[O-S-W] By Tuffle Empty Re: [O-S-W] By Tuffle Sro Cze 16, 2010 2:23 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Włoski ujdą, choć możnaby nad nimi jeszcze trochę popracować... Może spróbuj ich górę przesunąć trochę w lewo (nasze)? Są takie jakby... Nie wiem... Zbyt trójkątne? Nie do końca potrafię wytłumaczyć to, co widzę xd. Ubranie niezbyt dobrane kolorystycznie. Połączenie czerwieni z zielenią to chyba nie najlepszy pomysł... Dziwnie wyglądają te brązowe/złote elementy, no i to białe na kurtce. Optakało go :P? Cieniowanie może być, chociaż popraw trochę dół lewej nogawki (z naszej lewej): dziwacznie wygląda ta krecha pionowa... Włosy możesz też trochę mocniej pocieniować.

Db.


/f
KP: 2

24[O-S-W] By Tuffle Empty Re: [O-S-W] By Tuffle Sro Cze 16, 2010 4:42 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
Na samym Początku powiem że włosy mi się nie Podobają :/ Cienie na nich są słabe i sam kształt mi się na nich nie podoba.

Pomysł na strój miałeś dobry ale tak jak mówił Woogy źle dobrałeś Paletę kolorów :/

Ta kamizelka może by ładnie wyglądała gdyby miała inny kolor , bo teraz wygląda jak zielona szmata (bez obrazy) i co to jest za kółeczko na niej?? Chyba to miał być jakiś Emblemat ale niestety nie wyszedł ci;/ I cienie na niej są słabe :/. Czerwona koszulka jest źle pocieniowana :/.

Spodnie no jak spodnie tylko inny kolor i cienie. ale mam ale do nich xD źle pocieniowałeś spodnie strasznie to wygląda :/ .

Więc napiszę ci co masz poprawić: Włosy i cieniowanie na nich , Zmień paletę kolorów ubrania , kamizelka i Emblemat i ogólnie popraw cieniowanie.

niestety ocenka będzie słaba :/ 6/10

/f
KP: 2

25[O-S-W] By Tuffle Empty Re: [O-S-W] By Tuffle Pią Cze 25, 2010 4:39 pm

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Zamieszczam wam nowego opara czekam na wasze komentarze co poprawić,co dodać co zmienić.

[O-S-W] By Tuffle 60332172560939327082

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 3]

Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.