Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 3]

26[O-S-W] By Tuffle - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Tuffle Pią Cze 25, 2010 7:57 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Włosy trochę za bujne, mam wrażenie. Spróbuj może trochę je "zwęzić". Cieniowanie nie jest złe, ale osobiście zrobiłbym większy kontrast między najciemniejszym a najjaśniejszym tonem... Cienie twarzy też nie są najgorsze, choć nie pasuje mi ten najciemniejszy kolor z prawej (naszej) strony. Koszulka b. ładnie wykonana, troszkę mocniejsze tony można by dać. W spodniach nie przypasowały mi za bardzo te fałdki, pokombinuj z nimi trochę. Ponadto bardzo mi nie pasuje i razi w oczy dobranie kolorów pomarańczowego i zielonego. Proszę, zmień to :P. Pasek może być. Frotka troszkę dziwna, słabo widoczna. Buty dają radę.
Możesz pomyśleć jeszcze nad jakimiś ozdóbkami do ubrania, czy coś, ale i tak jest nieźle.

Db.

/f
KP: 2

27[O-S-W] By Tuffle - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Tuffle Wto Lip 06, 2010 7:50 am

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Witam zamieszczam wam mój projekt Revamp Mojego Tuffle.

[O-S-W] By Tuffle - Page 2 45911914132023730523

Liczę na wasze komentarze.

28[O-S-W] By Tuffle - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Tuffle Wto Lip 06, 2010 8:17 am

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Hmm... 1st komentuję ci WIPa na tej stronie xd
No więc, w porównaniu do starego... no tak... podobnie jak u Diwana, też go gdzieś zgubiłem... :/

No to improwizacja!
Włosy-Wydaje mi się, że są lepsze od starego (coś przecież pamiętam xD). Jest więcej jasnych cieni i myślę, że to daje ładny efekt. Ale nigdy nie zrozumiem tych co robią 2 kolorowe włosy z tyłu i barwią kawałek z przodu xd Jak z tyłu to z tyłu! xD
Cienie na twarzy są OK.
Tylko jeśli chodzi o spodnie i kurtkę... Według mnie są za jasne. Wyglądają dobrze, ale jakoś brak mi w nich pewnego uroku cieni ;)
Pasek krzywo założył czy co? xd
Butki są fajne. Chociaż do końca nie wiem co przypominają to efekt jest super xd

3,5/5 ode mnie .

2kp

29[O-S-W] By Tuffle - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Tuffle Pią Lip 16, 2010 7:18 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
I jeden i drugi mi się podoba :D Ale nowy Tuffle jest dziwnie pocieniowany :P Lepiej by było gdybyś pocieniował go tak jak tego w zielonych spodniach :D chodzi o ubrania, bo włosy to lepiej u Tuffle pocieniowane :P
Wygląd ubrań jest fajny i jednego i drugiego, twarze fajnie wyglądają. aha jeszcze co do ubrania to po wyglądzie nie patrząc na cienie lepsze jest u Tuffle :P
Ocena: 7/10 (za cienie Tuffle :P)

1kp

30[O-S-W] By Tuffle - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Tuffle Czw Lip 29, 2010 10:12 am

Death

Death
First Child
First Child
Oparek wygląda fajnie, lecz ma wielką wadę główną 0_0 ( cienie ubrania)

Są bardzo dziwne, za dużo w nich jasnego koloru, mógłbyś je bardziej przyciemnić, cienie na pasku powinieneś odwrócić w poziomie, będą wyglądać lepiej, włoski i cała reszta jest w porządku.


7/10

pozdro

31[O-S-W] By Tuffle - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Tuffle Pią Lip 30, 2010 7:53 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Hmm.. Ogólnie, OPAR nie prezentuje się źle, ale bez cieni wyglądałby już lepiej niż z tymi co ma aktualnie.

Kształt włosów jest dobry. Ciekawie Ci wyszedł, a kombinacja kolorów które pierwotnie należą do Viega wyglądają całkiem, całkiem. Jednakże to cieniowanie, mogłoby być zdecydowanie lepsze. Myślę że stać Cię na coś więcej, zważając na to że aktualnie nie wygląda to zbyt ciekawie.
Mógłbyś dokonać modyfikacji cieniowania na skórze głowy. Mam na myśli to, że nie wygląda ono fajnie, a mogłoby gdybyś zmienił lekko styl i trochę się przyłożył.
Ubranie jest wykonane całkiem fajnie, oryginalne choć nie tak bardzo. Cieniowanie jednak pozostawia wiele, oj naprawdę wiele do życzenia.
Podkoszulka, pasek i inne niebieskie elementy są pocieniowane całkiem dobrze, jednakże te ciemne elementy typu, spodnie czy bluza, w ogóle nie pasują.
Musisz koniecznie zmienić cieniowanie, albo przynajmniej zastosować inne odcienie. Tutaj jest zbyt mocny ciemny i zbyt słaby jasny kolor. Co nam daje takie coś? Właśnie to co mamy u Ciebie na OPAR'ku. Nie zbyt ciekawy efekt cieniowania.
Także, koniecznie go popraw.

Ogólnie, nie mam dużych zastrzeżeń. Musisz jedynie zmienić i bardzo dużo pracować nad cieniowaniem, które jak zauważyłem jest twoim słabym punktem.

KP: 2
/f

32[O-S-W] By Tuffle - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Tuffle Pon Sie 02, 2010 7:47 am

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Łapajcie mój nowy opar,mówcie co poprawić co zmienić.

[O-S-W] By Tuffle - Page 2 31256401470402117705

@edit
poprawione włosy.
[O-S-W] By Tuffle - Page 2 51278913588830561555

@edit
dodana kamizelka
[O-S-W] By Tuffle - Page 2 17964646354921520554

33[O-S-W] By Tuffle - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Tuffle Pon Sie 02, 2010 11:34 am

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Dobra ocenie ci z kamizelką bo poco wszystkie 3? :P
Włoski-o kształcie nie będe sie duzo rozpisywał (sam nie umie robic to co będe krytykował innych xD) ale podobaja mi sie.Ale nie podoba mi sie ten jeden kosmyk co nachodzi na twarz.Cieniowanie jest dobre niemam do niego zarzutów.
Bluzka/Kamizelka-Wszystko fajnie ale ta kamizelka wydaje mi sie zbyt płaska :shock: Cienie na kamizelce są dobre.Niemog zaprzeczyć ale można je tak odrobinke poprawic.Na bluzce duzo niema co oceniac.Tylko troche jej jest ale jej cienie sa ok.A kamizelka jest płaska bo wygląda jakby to była ciągle ta sama bluzka tylko że troche niebieskiego jest.
Pasek-pasek jest normalny ale zlewa sie ze spodniami i bluzka.
Spodnie-Spodnie jak spodnie.Cienie są spoko ale według mnie faułdka (kreska na spodniach) powinna być niżej.
Butki-Niewiem poco ta czarna kreska.Dziwnie to wygląda.Ogólnie butki normalne ale ta kreska dziwaczna.
Cienie skóry-Cienie jak cienie co o nich duzo pisać?
Frotki-zwyczajne niebieskie frotki.
Ogólnie oparek zwyczajny.Ta kamizelka jest płaska i z nią trzeba coś zrobić.Mozna też usunąć te czarne kreski na butach albo coś z nimi zrobić.
Ocena to 5,4/10


KP: 2
/Feli

34[O-S-W] By Tuffle - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Tuffle Wto Sie 03, 2010 6:45 am

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Witam zamieszczam wam mojego next opara.

[O-S-W] By Tuffle - Page 2 14247914370992149119

35[O-S-W] By Tuffle - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Tuffle Wto Sie 03, 2010 8:15 am

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
I tak niemam co robic to ci ocenie.
Włoski mają według mnie nawet fajny kolor ale cienie da sie poprawić.Bo ogólnie kształt i kolor jest spx ale cienie gorsze.Kamizelka teraz już nie jest płaska a wyszła ci nawet dobrze.mi sie podoba.Cienie też o wiele lepsza.Niemam do nich zastrzeżeń.Na czarnej koszulce w środku kamizelki jest czarna kreska.Albo koszulka jest obcisła albo niewiem.Mozna by lekko poprawić cienie na rece ale to szczeguł.Bardzo ważny szczeguł xD.
Pasek jak pasek rozumiem ale czy nie za duży?Na spodniach lepiej byłoby gdybyś fałdki zrobił.bo takto cienko wyglądaja.Ogólnie jest dobrze ale fałdki trzeba zrobic.zmieniłes tez buty.Teraz wyglądają lepiej.Cienie na nich tez niezłe.Cienie skóry (tutaj mówie o głowie)niezłe.Ba nawet dobre mi sie podobają ale na ręce juz mniej.
Too taka moja skromna ocena bo grad wali mi po oknach i sie skupic niemoge xD
Ocenka to 6,4/10


KP: 1
/Feli

36[O-S-W] By Tuffle - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Tuffle Wto Sie 03, 2010 10:23 am

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Włosy - zwyczajne, nie podobają mi się, cienie do tych włosów akurat są dobre.Cienie twarzy - ujdą.Kamizelka ma fajne cieniowanie ale ogólnie kolorystyka całego oparka jest bardzo ciemna i trudno ją dostrzec(kamizelkę).Podkoszulek pod kamizelką czy co to jest też ma fajne cienie.Tak samo jak ręce.Spodnie - cienie w ogóle mi się nie podobają, popraw je ! Dodaj jakieś fałdy czy coś, ale te co zrobiłeś teraz są złe.Buty jak buty, wszystkie takie same, cienie na nich są dobre.Popraw cienie spodni i rozjaśnij oparka.To na tyle.


KP: 1
/Feli

37[O-S-W] By Tuffle - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Tuffle Sro Sie 04, 2010 8:03 pm

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Oto moje najnowsze dzieło mogę robić sprita czy jeszcze nie?

[O-S-W] By Tuffle - Page 2 89742762488092770392

38[O-S-W] By Tuffle - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Tuffle Czw Sie 05, 2010 5:37 am

Niss

Niss
Zbanowany
Zbanowany
Poprawiłeś się kur*a, okropnie.
Nie znam się na tym, ale powiem Ci, że niezły.
Spodnie mógłbyś tylko pocieniować tak jak oparki wyżej, czarno-czerwone włosy dobre.
Kamizelka za dużo Puckowata.
8/10.

39[O-S-W] By Tuffle - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Tuffle Czw Sie 05, 2010 8:46 am

Bombi

Bombi
Paramecia User
Paramecia User
Na pierwszy rzut oka wydawał się być ładny...no bo jest ładny, ale jest parę błędów.
Włosy, hmmm.... Od razu zobaczyłem ten czerwony kosmyk na twarzy po lewej (naszej) stronie. Jest on taki prosty i w złym miejscu się zaczyna. Lecz ten po prawej jest już o wiele lepszy xD. Ogólnie włosy są ładne pod względem cieniowania i kształtu. Popraw ten lewy kosmyk i będzie dobrze :D. Może spróbuj go przemalować na czarny xD. Dalej ubranie, także coś rzuciło mi się w oczy. A dokładnie po prawej (naszej) stronie, ta częśc rękawa. Ta co wystaję od kamizelki ( Ten 1 pixel :D). Wygląda jak jakiś "cypel" :D. Nie wiem jak to nazwać.
W miejscu "Tułowia" :D jest takie wcięcie przy kamizelce, nie wygląda to zbyt fajnie :D. Ogólnie cieniowanie kamizelki jest ładne. Te bandy są takie proste xD. aaa... zapomniałem o jednej rzeczy. Chodzi mi o to cos pod rękawem. Nie wiem czy to jest przedłużenie rękawa czy coś. Ale jeżeli to jest przedłużenie to po co ta czarna kreska. Cieniowanie spodni jest ładne, podoba mi się :D. A buty... na szarej części butów nie ma cieniowania.

Ocenka 6/10

/Y
+2KP

40[O-S-W] By Tuffle - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Tuffle Czw Sie 05, 2010 10:35 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Zatem...
Zacznę od włosów...z wyglądu są dość dobre, lecz ten typ włosów średnio przypada mi do gustu, pomijając ten fakt włosy są dosyć dobrze pocieniowane, jednakże nie podobają mi się te czerwone kosmyki włosów... mi tam nie pasują ;d.
Twarz jest dobra, oczy nieco dziwnie wyglądają, ale ostatecznie mogą być, cieniowanie twarzy z daleka mało widoczne dopiero po przybliżeniu je widać no i nie jest takie złe.
Kamizelka trochę dziwna się wydaje, jakaś taka krzywa? ;d. Jej cienie... no są niezłe.
Bluzka pod spodem no wydaje się być normalna jednak rękaw jakiś taki...dziwnie wyglądający, cienie w miejscu rozpiętej kamizelki jak dla mnie słabe, a na rękawie mogą być.
Umięśnienia na rękach nie widać, frotka normalna, cienie ręki takie sobie, mogły by być lepsze.
Spodnie z wyglądu normalne, ich cienie nie są złe jednak nie są one także najlepsze, buty nieco dziwne z wyglądu no i nie pocieniowane, jedynie ten niebieski czubek.

Opar jest średni, moja ocena to 5,5/10

KP: 1
/Feli

41[O-S-W] By Tuffle - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Tuffle Nie Sie 08, 2010 10:46 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
No cóż jeżeli chodzi o to ,czy masz z niego robić WIP'a ,czy nie ,to już Twój wybór ,jednak myślę ,że stać Cię na coś więcej ,no ale nie ważne. Bierzmy się do oceniania.
Na sam początek w oczy rzuca się dość nudna kolorystyka ... ciemny czerwony ,ciemny niebieski i czarny. Może same w sobie kolory nie są złe ,jednak Twoje cieniowanie w żaden sposób ich nie podkreśla.
Kształt włosów jest mało interesujący ,a kosmyki są krzywo wykonane. Nie podoba mi się także to ,że raz dajesz czerwony kosmyk opadający ,raz taki który się unosi zamiast dać dwa opadające. Sposób cieniowania jak już wcześniej wspomniałem jest niewłaściwy ,na dobrą sprawę przechodzi w lekki pillow shading. Twarz ok ,bez zastrzeżeń.
Teraz już będzie krótko ... kamizelka źle pocieniowana ,koszulka to samo. Bandy nie wyglądają jakoś przepięknie ,nawet jak na tak prostą rzecz są wykonane kiepsko. Pasek nic specjalnego ,to samo co bandy. Spodnie to chyba najlepiej wykonana część OPAR'a zaraz po twarzy. Cienie są ok ,ale nie są też jakieś piękne. Jeżeli chodzi o buty ,to strasznie musiałeś być leniwy ,bo nawet nie skończyłeś ich cieniować ... poza tym sam kształt i pomysł zwyczajnie oklepany.
Podsumowując problem masz z tworzeniem włosów jak i z cieniowaniem na całym oparze. Zrezygnuj czasem z konturów ( przykład bandy i pasek ) oraz nie ograniczaj tak bardzo udziału odcieni najjaśniejszych.
3+/10

KP: 3
/Feli

42[O-S-W] By Tuffle - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Tuffle Wto Sie 10, 2010 6:55 am

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Witam zamieszczam wam Androida 8

[O-S-W] By Tuffle - Page 2 61683938662574687282

43[O-S-W] By Tuffle - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Tuffle Sro Sie 11, 2010 2:11 pm

Filike

Filike
Zbanowany
Zbanowany
Ogólnie opar prezentuje się fajnie. Spróbuj na głowie zrobić mu tą bliznę. Cieniami jest dobry. Mówie od razu ogółem, żeby potem nie było czemu nie oceniłem cieni ubrań. No i teraz ubranie. Za duża tam tego wszystkiego. On miał przecież niebieski sweter i garniak. To nei wygląda jak sweter, to coś co ma pod szyją. Spróbuj zrobić tam arę pixeli takiego koloru, żeby wyglądało jak frotka. Spodnie ma takie jak w anime, przynajmniej tak wyglądają. Buty mają za dużo koloru szarego. Zmień to a będzie dobrze. Pozdro, 7/10

1kp

44[O-S-W] By Tuffle - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Tuffle Sro Sie 11, 2010 2:57 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Głowa... powinna być bardziej prostokątna ; d, przynajmniej mi się tak wydaje bo android c8 miał taką prostokątną głowę. Pomijając ten fakt to włosy z wyglądu są dość podobne, cieniowanie dość mało widoczne z daleka, z bliska już lepiej, raczej może takie być.
Twarz... powinien mieć taką bliznę na czole, ale to taki detal... cienie mogą takie zostać.
Tułów ... koleś powinien być jakby bardziej "wielgachny" , a tak to jakoś licho wygląda, można by go porównać do oklapniętego sufletu... ale pomijając ten fakt i wracając do oceniania...
... sweterek pod spodem mało widoczny bo kurtka go zasłania, a to co widać może być źle to nie wygląda, cienie mogą zostać takie jakie są.
Kurtka wygląda dość dobrze, cienie na rękawie średnio mi się podobają, reszta wydaje się dobra. Dłoń ... zmienił bym u niej cienie, ale ja tak bym zrobił ty rób co chcesz.
Spodnie normalne, cieniowanie zbytnio unikalne nie jest , lecz nie jest złe i może być.
But po mojej prawej jakoś dziwnie wygląda... poza tym, cienie są właściwie zrobione więc ok.

Opar średni... 6/10

KP: 2
/Feli

45[O-S-W] By Tuffle - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Tuffle Sro Sie 11, 2010 5:29 pm

Mimie

Mimie
Second Child
Second Child
Tak więc Tuffle, ocenię Ci tego opara :P
Ogólnie nie jest źle, ale w każdej pracy są błędy ( Tak Yoh w twoich też -.- ). Głowa jest zbyt wydłużona w górę przez co wygląda jak by jego czoło było większe niż cała reszta twarzy. Włosy może i są podobne, ale mi nie leżą, po prostu nie lubię takich włosów. Cieniowanie na nich nie jest złe nie mogę się czepiac. Kolory jego ciuchów są jak na mój gust zbyt jednolite i ciemne, hoc podoba mi się to coś zrobione jaśniejszym niebieskim kolorem :P Podoba mi się cieniowanie kurteczki czy czegoś co mi ją przypomina. Spodnie są ładne, aczkolwiek ja bym zmienił nieco ich cieniowanie i na prawej nogawce dał ciut więcej jasnego po środku. To pomiędzy spodniami, a butami też ciekawie wygląda, nie mam zastrzeżeń też do butów bo są nieźle pocieniowane prócz tego, że podeszwy w ogóle cieni nie mają.
Ogółem cieniowanie opara mi się podoba z wyjątkiem twarzy. Kolory nie są złe chociaż mógłbyś dac jaśniejsze.

Ogólnie opar jest zrobiony nieźle :P
Pozdrawiam, Mimie.

KP: 2
/Feli

46[O-S-W] By Tuffle - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Tuffle Sob Sie 14, 2010 6:55 am

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Ok, włosy.Trochę plastik ale nie miałeś tu zbytnio dużego pola do popisu..Więc je zostawmy w spokoju.Cienie twarzy - jak należy, bardzo dobre ;] To coś pod kurtką ma złe cienie, spróbuj inaczej, bo teraz wygląda jak plastik.Spróbuj dodac jakieś minimalne "wgniecenia" myślę, że będzie to wyglądac ładniej.Ręką - WTF!? Co to za cienie ? Sux na 100% Zmień je.Dodaj mięśnie czy coś ale tak nie cieniuj X< Dłoń i opaska w miarę dobrze pocieniowane.Do spodni nie mam zastrzeżeń, buty zwyczajne.Ogółem opar całkiem niezły.

KP: 1
/Feli

47[O-S-W] By Tuffle - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Tuffle Wto Wrz 07, 2010 7:36 am

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Odświeżam dodaje Nowego Wipa Wkrótce Sprita ;]

[O-S-W] By Tuffle - Page 2 55414096462705348585
Credit:
-S-H
-Son Goharotto

48[O-S-W] By Tuffle - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Tuffle Wto Wrz 14, 2010 4:08 pm

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Witajcie zamieszczam wam moje prace robiłem je z braku internetu nie są wspaniałe ale myślę że jakoś ujdą.

[O-S-W] By Tuffle - Page 2 47154948824054748974

Comment plz ;]

49[O-S-W] By Tuffle - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Tuffle Wto Wrz 14, 2010 7:23 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Jakoś nie chce mi się wierzyć ,że zrobiłeś je wszystkie przez kilka dni ,chyba ,że pisząc "kiedy nie miałem internetu" ,masz na myśli nie pojedynczy przypadek ,a kila ,kilkanaście. Tutaj jest chyba ze 100 OPAR'ów ,niestety muszę Ci powiedzieć ,że każdy z nich nie trzyma specjalnie wysokiego poziomu. Może zamiast robić 5 cienkich OPAR'ów ,zrobić 1 ,a dobry? Za ilość chętnie dałbym 10/10 ,ale ich jakość wykonania zmusza mnie do dania Ci oceny równej 3+/10

@DOWN
Nie upadłem na głowę ,jestem obiektywny.



Ostatnio zmieniony przez Zbir dnia Sro Wrz 15, 2010 10:34 am, w całości zmieniany 1 raz

50[O-S-W] By Tuffle - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Tuffle Sro Wrz 15, 2010 8:39 am

Danioss

Danioss
Don
Don
@up
chyba na glowe upadles
@topic
zbir chyba nie wie co mowi , bardzo ladnie ci to wyszło , aczkolwiek nie kazdy przypadl mi do gustu , niektore sa lepsze niektore gorsze ale no coz , tak czy tak , wlosy , bardzo dobrze pocieniowane (w niektorych mi sie nie podoba bo nie maja wlosow albo co :D) jezeli nie ma wlosow to , no coz ale glowy mi nie przypadly do gustu w sensie np babidiego (czy jak to sie pisze xd) klata/bluzka/futro(u ssj4)
nie sa zle klaty sa dobre, bluzki w miare, futro ssj4, nom takie se ale moga byc , spodnie ok nawet w kazdym , to zalezy takze .
dobra daje ci 8/10

a wlasnie , sory ze nie ma ł ę ś itd, ale jestem u kuzynki i cos ma z klawiatura , a teraz kopiowalem i wklejałem

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 3]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.