Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Pucek Empty Pucek Sob Lut 27, 2010 8:43 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Pucek obraził mnie śmiertelnie Hey! Hey! Hey!

Pucek 53706180332184000229
Pucek 51298279948975140920

Wypraszam sobie!
Ja mam rodziców!

Za takie zachowanie, a że jest jeszcze Moderatorem, powinien być zdegradowany.

2Pucek Empty Re: Pucek Sob Lut 27, 2010 11:06 pm

szczepan

szczepan
Don
Don
Ja też bym dał skarge za taką obraze odrazu degradować pucka za to przesadził ale zobaczymy co na to Admini

3Pucek Empty Re: Pucek Nie Lut 28, 2010 8:28 am

Pucolini

Pucolini
Silver Saint
Silver Saint
Tak to moja wina.
On rozmawiał z sezem a ja wbiłem i zacząłem go bluzgać od rozmaitych i jego rodzine jak widać na screenie(tam jest czarno na białym że używam super ultra bluzgów i jade po nim jak tylko mogę). Nie będę miał nic przeciwko jeżeli zostane zdegradowany na forum jak i na cb 4 ever.

4Pucek Empty Re: Pucek Nie Lut 28, 2010 8:46 am

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Niektórzy mają jak dla mnie trochę ograniczone poczucie humoru.

Ja uważam,ze ta "obraza" zasługuje na jakąkolwiek większą karę a tym bardziej degradacje. Wystarczy chyba informacja,że nie życzysz sobie takich żartów. Zwracam uwagę,że Pucek poinformował,że to co mówił jest żartem.

Jak dla mnie :niewinny.

Musisz przestać brać niektóre rzeczy na poważnie bo w przeciwnym razie nie wyjdzie ci to w przyszłości na zdrowie.

5Pucek Empty Re: Pucek Nie Lut 28, 2010 8:56 am

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
OMG a może ktoś mi da dowód że w regulaminie jest napisane "zakaz przezywania"? Bo nie pisze -.-

/V
Jest zakaz umieszczania treści obraźliwych, i na forum, i na c-boxie. Pozostaje tylko kwestia interpretacji.

/Dase
Cóż, ale niektórzy jak zerkną na punkt z CB (punkt bodajże 7) to nic tam takiego nie przeczyta, radzę to tam umieścić...

6Pucek Empty Re: Pucek Nie Lut 28, 2010 9:45 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Niewiem po co ja pisałem tą skargę jak Adminom to i tak wisi.
Każdy kto jest wyżej postawiony jest niewinny?
Jakby to napisał jakiś zwykły użytkownik to pewnie dostałby warna, no ale Moderatorzy, Admini i inni co są wyżej od zwykłych użytkowników są jak zwykle niewinni.

/Viego
Porażka, człowieku, skoro nie zauważasz, co się dzieje na forum i swoją sprawę uważasz za świętą. "Każdy postawiony wyżej jest niewinny"... Naucz się chłopie czytać, poczytaj sobie uważnie zawartość Centrum Warnów.

7Pucek Empty Re: Pucek Nie Lut 28, 2010 11:37 am

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Jakbyś zauważył to gdy jest większe towarzystwo to co chwila lecą bluzgi i nikt się nie czepia :S.

8Pucek Empty Re: Pucek Nie Lut 28, 2010 7:05 pm

Danisz

Danisz
Hamon User
Hamon User
Ale Pucolini juz sie przywzyczaił do tego bo ja coraz wiecej widzę jak on bluzga i nic nie robią(tak samo jak z nim gram ^.-).

/P
Z tobą nie da się inaczej ; >
Po za tym to dotyczy bardziej zachowania na forum niż w grach...może zrób ss ze steama albo jakiegoś komunikatora i naskarż na mnie na forum ; o


Niewazne to co sie dzieje w grze to nasza sprawa xD. Sry ze wsponialem ;s



Ostatnio zmieniony przez Danisz dnia Wto Mar 02, 2010 4:25 pm, w całości zmieniany 1 raz

9Pucek Empty Re: Pucek Wto Mar 02, 2010 7:47 am

Filike

Filike
Zbanowany
Zbanowany
Nie no, obraza jest ale takie jakby przeprosiny też są. Kara się należy może nie zbyt ostra ale jednak..

10Pucek Empty Re: Pucek Wto Mar 02, 2010 9:08 am

Free

avatar
Earthling
Earthling
Ja uważam że Pucu sobie tak zażartował z nudów poza tym napisał że to był joke. Nie bierz wszystkiego na poważnie, i prosił o "fybaczenie" wybacz mu i tyle :pika1:

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.