Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 3]

1Tragedia w Smoleńsku Empty Tragedia w Smoleńsku Sob Kwi 10, 2010 7:57 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Cóż.. Każdy wie i każdy już słyszał.
Jednakowoż, dla pamięci powinien powstać tu taki temat.

Dziś, tj. 10.04.2010 roku w 70. rocznicę Mordu w Katyniu o godzinie 8:56 miała miejsce na tej ziemi kolejna tragedia. Jak podają media, rozbił się tam samolot prezydencki, którym leciały najważniejsze osoby w państwie Polskim. Nikt nie przeżył tej strasznej katastrofy.

Jak podając serwisy społecznościowe, takie jak Onet czy Interia, na pokładzie samolotu było 96 osób, z czego 88 to najważniejsze osoby w państwie, a 8 to załoga samolotu.

Wśród ofiar był prezydent RP, Lech Kaczyński wraz z małżonką. Zginęli także najważniejsi rangą wojskowi dowódcy, politycy, księża, przedstawiciele rodzin katyńskich i inne ważne osobistości.

Więcej dowiecie się zapewne z informacji, czy w/w serwisów społecznościowych. News'a napisałem jedynie po to, abyśmy na ARS, jedynym forum o LSW w Polsce, pamiętali. Pamiętali o tych którzy zginęli dzisiejszego dnia.

Piszcie co o tym wszystkim sądzicie.. Mądre komentarze naprawdę mile widziane, głupie karane Ostrzeżeniem. To nie temat do żartów.

2Tragedia w Smoleńsku Empty Re: Tragedia w Smoleńsku Sob Kwi 10, 2010 8:04 pm

Raziel

Raziel
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Żałuję tego, co się stało. To naprawdę tragedia dla państwa polskiego, ale dla mnie, to wcale nie wygląda na przypadek. Samolotem leciały najważniejsze osobistości z kraju - Prezydent, Generałowie itd. - to wygląda na jeden wielki przekręt.
Dlaczego tak myślę:

1. Z rana jak włączyłem telewizor, dziennikarze w TVN 24 mówili, że Tajne Służby rosyjskie ogrodziły cały teren i nie pozwalają nikomu się zbliżać.
2. Zarekwirowali wszystkim kamery i kazali milczeć.
3. Putin to jebany krętacz.

No, ale nic się nie można już zrobić.

Bóg, Honor, Ojczyzna.

3Tragedia w Smoleńsku Empty Re: Tragedia w Smoleńsku Sob Kwi 10, 2010 8:17 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Myślę to samo co Ty. Nie wydaje mi się że to "wypadek" jak mówią nam media. W większości przypadków tuszują pewne informacje lub zupełnie kłamią.

Oczywiście, to ogromna tragedia dla całego państwa Polskiego. Niestety, teraz już nic na to nie poradzimy.
Samolotem leciały najważniejsze osoby z Polski, a liczba samych ofiar przekroczyła 90 osób.
Nie chcę wiedzieć co teraz przeżywają rodziny ofiar.
Dziękuję.

Rosja maczała w tym swoje zasrane paluchy, jestem tego pewny. Niech media mówią co chcą, ale ja wiem swoje.
Niech jednak wypowiedzą się inni, a cała dyskusja się rozwinie.

[*] Prowizoryczny znicz, dla wszystkich ofiar katastrofy.

4Tragedia w Smoleńsku Empty Re: Tragedia w Smoleńsku Sob Kwi 10, 2010 8:21 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
No cóż ja tak samo się zgadzam z Raziel'em. Też mi tutaj coś śmierdzi. Podobno już takie samoloty tam lądowały, chociaż nie przy takiej mgle (jak takowa była). Więc... ? Chociaż kto wie ? Może jednak było tak jak podają w mediach ? Tego jak na razie się nie dowiemy. Jedynie kilka najbliższych dni pokaże nam czy coś się za tym kryje, czy po prostu straszny wypadek ;s

5Tragedia w Smoleńsku Empty Re: Tragedia w Smoleńsku Sob Kwi 10, 2010 8:23 pm

Halls

Halls
Logia User
Logia User
Według programu Rady Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa, na liście pasażerów prezydenckiego samolotu TU-154, który rozbił się w Rosji powinni znajdować się m.in.:

Lech Kaczyński Prezydent RP

Maria Kaczyńska

Ryszard Kaczorowski, ostatni Prezydent RP na Uchodźstwie

Krzysztof Putra, wicemarszałek Sejmu RP

Krystyna Bochenek, wicemarszałek Senatu RP

Jerzy Szmajdziński, wicemarszałek Sejmu RP

Władysław Stasiak, szef Kancelarii Prezydenta RP

Aleksander Szczygło, szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego

Jacek Sasin, sekretarz stanu, zastępca szefa Kancelarii Prezydenta RP

Paweł Wypych, sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta RP

Stanisław Komorowski, podsekretarz stanu w MON

Grzegorz Dolniak

Leszek Deptuła

Grażyna Gęsicka

Przemysław Gosiewski

Zbigniew Wassermann

Sebastian Karpiniuk

Izabela Jaruga-Nowacka

Aleksandra Natali-Świat

Arkadiusz Rybicki

Jolanta Szymanek-Deresz

Wiesław Woda

Edward Wojtas

Janina Feklińska

Stanisław Zając

Jerzy Bar - ambasador RP w Rosji

Janusz Kochanowski - rzecznik Praw Obywatelskich

Sławomir Skrzypek - prezes NBP

Janusz Kurtyka - prezes IPN

Tomasz Merta - podsekretarz stanu w Ministerstwie Kultury

Maciej Płażyński - szef Stowarzyszenia Wspólna Polska

Mariusz Kazana dyrektor protokołu dyplomatycznego MSZ

gen. Franciszek Gągor - szef sztabu generalnego WP

Mariusz Handzlik - podsekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta

Andrzej Kremer - podsekretarz stanu w MSZ

Andrzej Przewoźnik, sekretarz generalny Rady Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa

Paweł Wypych - minister Kancelarii Prezydenta RP

Janusz Krupski - kierownik Urzędu ds. Kombatantów i Osób Represjonowanych

Ks. bp, gen. dywizji Tadeusz Płoski - ordynariusz polowy WP

Miron Chodakowski - prawosławny ordynariusz WP

Ks. płk. Adam Pilch - ewangelickie duszpasterstwo polowe

Ks. ppłk. Jan Osiński

Edward Duchnowski

Ks. Prałat Bronisław Gostomski

Ks. Józef Joniec

Ks. Zdzisław Król

Ks. Andrzej Kwaśnik

Gen. broni Bronisław Kwiatkowski - dowódca Sił Operacyjnych

Gen. Andrzej Błasik - dowódca Polskich Sił Powietrznych

Gen. Tadeusz Buk - dowódca Polskich Sił Lądowych

Gen. Wojciech Potasiński - dowódca Sił Specjalnych

Wiceadmirał Andrzej Karweta - dowódca Marynarki Wojennej

Gen. Kazimierz Gilarski - dowódca Garnizonu Warszawa

Tadeusz Lutoborski

Bożena Łojek

Stefan Melak

StanisŁaw Mikke

Bronisława Orawiec-Lofler

Katarzyna Piskorska

Andrzej Sariusz-Skąpski

Wojciech Seweryn

Leszek Solski

Teresa Walewska-Przyjałkowska

Gabriela Zych

Ewa Bąkowska

Maria Borowska

Bartosz Borowski

Dariusz Malinowski

6Tragedia w Smoleńsku Empty Re: Tragedia w Smoleńsku Sob Kwi 10, 2010 8:37 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Każdy wcześniej myślał o Prezydencie jak o kaczce że taka osoba jaką był Kaczyński nie mógł być prezydentem. Nikt by się nie spodziewał że On umrze w katastrofie samolotu. Teraz większość osób pamięta go z tej dobrej strony i chyba tak pozostanie. Teraz Lasy katyńskie nie będą pamiątką zbrodni oficerów polskich, będą pamiątką śmierci prezydenta RP.
Czasem tak się dzieję że niektóre osoby umierają tak szybko...niepostrzeżenie.

7Tragedia w Smoleńsku Empty Re: Tragedia w Smoleńsku Sob Kwi 10, 2010 8:50 pm

Katayachi

Katayachi
Logia User
Logia User
Zgadzam się z Razielem ... Napewno Bolszewki miały coś z tym wiązanego .

Pamieć dla Nich ....

Lecz i tak zapomnijmy o nich , za kilka dni ...

8Tragedia w Smoleńsku Empty Re: Tragedia w Smoleńsku Sob Kwi 10, 2010 10:32 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Lecz i tak zapomnijmy o nich , za kilka dni ...
Polacy są wbrew pozorom pamiętliwym narodem. Skoro pamiętamy o papieżu, to o takiej tragedii na pewno nie zapomnimy tak szybko.
W dodatku, dzień 10 Kwietnia stał się dla Polski nie tylko dniem upamiętniającym zbrodnię katyńską, ale także dniem upamiętniającym tragedię z jaką przyszło nam się dzisiaj spotkać, wszystkim. Tragedię w Smoleńsku, w której zginęło 88 najważniejszych Polskich osobistości.

9Tragedia w Smoleńsku Empty Re: Tragedia w Smoleńsku Sob Kwi 10, 2010 11:09 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Hehe, byłem pewny że napiszesz taki temat. No cóż, nie ma nic do śmiechu, swoje teorie każdy może pisać. Mnie to za bardzo nie interesuję, no ale śmierć człowieku to już mnie rusza..
Oby już nie było takiego wypadku

[*]
Znicz kupiłem w Tesko :'D.

10Tragedia w Smoleńsku Empty Re: Tragedia w Smoleńsku Nie Kwi 11, 2010 8:46 am

Death

Death
First Child
First Child
To straszna tragedia, nie zginął tylko nasz prezydent i jego żona, lecz także wielu znanych, najlepszych polskich polityków, np. ostatni prezydent II RP na uchodźctwie, Ryszard Kaczorowski, a ten dzień jest od dzisiaj symbolem podwójnej krzywdy narodu polskiego.

11Tragedia w Smoleńsku Empty Re: Tragedia w Smoleńsku Nie Kwi 11, 2010 9:23 am

Danisz

Danisz
Hamon User
Hamon User
Kto Kur#a wklada pare prezydencką i cale dowodztwo do jednego samolotu? No jakim to trzeba być debilem? No i w dodatku kto kur#a mówił że ląduje w smoleńsku chociaż gó#no widać? No oczywiscie pan prezydent bo on wie najlepiej. Tak duzo wie ze nie mamy ani dowodztwa ani prezydenta. Kontrola lotowów i ostrzegała nie kur#a prezydent musi tutaj bo gdzie indziej nie moze. Oni tam podobno krazyli z 2 godziny. NIkt kur#a sie nie domyslil zeby po 1H poleciec gdzies indziej? No co za zje#em trzeba być? Rozibili sie i juz odrazu tragedia. Niektorzy mysla ze tam byla bomba bo jedna osoba nie wsiadla ktora jest madra :O Myslicie ze nie mam szacunku? BLAD! Kazde zycie ludzkie jest wazne i nie cicesze sie z tego. To jest wrecz tragedia. Moze nastepny prezydent bedzie cos robic a nie tylko mowic i obiecywac jak politycy itp.

P.S. Ja nie zartuje. Ja slyszalem ze tak bylo

12Tragedia w Smoleńsku Empty Re: Tragedia w Smoleńsku Nie Kwi 11, 2010 9:28 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Cóż, dzień przed tym zdarzeniem obejrzałem Zeitgeist: Addendum i po usłyszeniu o tej katastrofie pierwsze, co skojarzyłem to fragment owego filmu poruszający kwestię "ekonomicznych zabójców", którzy próbowali najpierw korumpować przywódców państw nie chcących ulec korporacjom, a potem wysyłali zamachowców.

Przypomnijcie sobie, że dzień wcześniej rozpoczęto oficjalnie budowę gazociągu północnego, gdzie to był sam obecny prezydent Federacji Rosyjskiej. Polska była temu projektowi stanowczo przeciwna. Tak więc elita polskiej polityki, wojskowości, także finansjery (choć de facto te wszystkie organizacje powinny zniknąć, razem z legislacją, ale to temat na inny temat), leciała samolotem produkcji rosyjskiej do Smoleńska, leżącego w Rosji na obchody rocznicy mordu, jaki dokonały dawne władze radzieckie. Po wypadku strona rosyjska zapowiedziała śledztwo i, jak zaznaczył Raziel, rosyjskie służby zabezpieczyły teren. Prezydent miał odebrać z rąk strony rosyjskiej "odnalezione niedawno" dokumenty dotyczące Katynia.

A ja w zbiegi okoliczności nie wierzę.

Tak więc, choć mogliśmy nie lubić prezydenta czasami, przez sposób jego prowadzenia polityki, trzeba przyznać, że jednak starał się pracować dla narodu. Szkoda wszystkich, którzy byli wtedy w samolocie, niezależnie od stanowiska, jakie zajmowali. Jeśli jednak wierzycie w życie pozagrobowe, wierzmy, że teraz są wolni od wszystkich trosk naszego świata, wszystkich absurdów i malwersacji, jakie nim rządzą.

Na koniec pozwoliłem sobie na coś więcej niż gwiazdka w kwadratowych nawiasach.

Tragedia w Smoleńsku 78656114294118824915

Pokój z wami, z nimi i z całą populacją planety.

@Danisz
Dodam do tego tylko: rosyjska kontrola lotów.

Garnitur?! XDD :FUCK YEA:
/f

13Tragedia w Smoleńsku Empty Re: Tragedia w Smoleńsku Nie Kwi 11, 2010 9:47 am

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
A ja pragnę przypomnieć, że od kilku lat jest łamany przepis, który nakazuje maximum 2 ważne osobistości w jednym samolocie (czy jakoś tak, mówię ogółem, dokładnej treści przepisu nie pamiętam) - jak widać łamanie prawa nie jest karane tylko więzieniem ale i życiem.

dziennikarze w TVN 24 mówili, że Tajne Służby rosyjskie ogrodziły cały teren i nie pozwalają nikomu się zbliżać.
Bo to był teren wojskowy

2. Zarekwirowali wszystkim kamery i kazali milczeć.
Bo to był teren wojskowy, nie powinno się znać tajemnic wojskowych cudzego państwa, chodź przyznam, że coś mi tu śmierdzi ;P

3. Putin to jebany krętacz.
Tą sugestie pozostawiam jedynie tobie

ale dla mnie, to wcale nie wygląda na przypadek. Samolotem leciały najważniejsze osobistości z kraju - Prezydent, Generałowie itd. - to wygląda na jeden wielki przekręt.
To nie "jeden wielki przekręt" tylko jak pisałem na początku, łamanie przepisów przez... tego kto organizował "wypad do Katynia" gdyż w samolocie może być albo Prezydent + jego żona i nikt więcej z ważnych osobistości, albo dowódca sił lotniczych - wtedy dowódca sił lądowych już nie leci tym samolotem... by uniknąć takich wypadków, tak do działa.

14Tragedia w Smoleńsku Empty Re: Tragedia w Smoleńsku Nie Kwi 11, 2010 12:26 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Powiem tyle, że to wielka tragedia dla narodu, chociaż gardzę osobami, które ciskały po prezydencie jaki jest on zły, że zjebanie rządzi, a teraz zapalają e-znicze. Poza tym to wina też prezydenta, chciał koniecznie tam wylądować, mógł przecież polecieć parę miast dalej i potem pociągiem/whatever tam przyjechać.

/V
Padamy ofiarą syndromu MJa.

15Tragedia w Smoleńsku Empty Re: Tragedia w Smoleńsku Nie Kwi 11, 2010 4:46 pm

Impact

avatar
Namekian
Namekian
Hmm gdyby Kaczor niebył taki dumny pewnie by niezgineli.
To on kzazał podchodzic 4x do ladowania ;)
(W Samolocie prezydenckim prezydent jest KAPITANEM)
Wiec to wina Kaczora* przypusczalnie

[*] x 90~ = [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] ~~ x około 10.000 zniczy = dużo

16Tragedia w Smoleńsku Empty Re: Tragedia w Smoleńsku Nie Kwi 11, 2010 6:13 pm

szczepan

szczepan
Don
Don
Kaczor jak to powiedzialeś to nie jakiś tam sobie człowiek to prezydent kaczyński a nie kaczor to że niezyje to nie znaczy żę masz go przezywać tylko uszanować jego śmierć

17Tragedia w Smoleńsku Empty Re: Tragedia w Smoleńsku Nie Kwi 11, 2010 8:00 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Kaczor jak to powiedzialeś to nie jakiś tam sobie człowiek to prezydent kaczyński a nie kaczor to że niezyje to nie znaczy żę masz go przezywać tylko uszanować jego śmierć
To prawda. Impact, mógłbyś uszanować to że nie żyje i zamiast Kaczor, napisać - "Kaczyński", bądź "Lech Kaczyński"?

Kawałki zwłok Lecha Kaczyńskiego (Nie wiem jak inaczej to nazwać...) już są w pałacu prezydenckim w Warszawie. Co do jego żony, jej ciało nie zostało jeszcze zidentyfikowane.

Cóż, to zapewne słyszeliście więc nie wiem po co to piszę. Chyba dla czystej informacji O.o . Niewątpliwie, można aktualnie rzec że Polska jest "EuroSierotą". Nie mamy prezydenta, gdyż zginął.

Ahh.. Szczególnie to mi szkoda córki pary Prezydenckiej, matki Kaczyńskich i właśnie Jarosława Kaczyńskiego, brata Lecha Kaczyńskiego.
Nie chcę wiedzieć co muszą oni przeżywać, aczkolwiek jeżeli chodzi o córkę Leszka i Marii Kaczyńskich, to jakim ciosem musiała być dla niej śmierć obydwojga rodziców razem. W jednej chwili stracić rodziców.. Aff.. Z matką która przed świętami leżała w szpitalu, też nie jest zapewne wesoło, ale cóż poradzić?
Brat przeżywa to równie mocno..

Pier****ne w du*ę nie doje***e ruskie ku**y! Czuję że maczali w tym swoje tłuste paluchy, aczkolwiek nie ma żadnych dowodów właśnie na to wskazujących. Ku**a!
Pier*****y Putin!

18Tragedia w Smoleńsku Empty Re: Tragedia w Smoleńsku Wto Kwi 20, 2010 4:54 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
https://www.youtube.com/watch?v=WujtAaY9mn8&feature=related

Znowu poruszam temat Smoleńska.. No, ale kilka rzeczy wydaje się naprawdę niejasne, a ten filmik pokazuje ciekawe zdarzenia..

19Tragedia w Smoleńsku Empty Re: Tragedia w Smoleńsku Wto Kwi 20, 2010 5:48 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
https://www.youtube.com/watch?v=PxIFh3NkEvM&feature=topvideos
Moim zdaniem tu widac więcej ;s
A co do filmika, ciekawy, słychac strzały i widac postacie, dziwne.

20Tragedia w Smoleńsku Empty Re: Tragedia w Smoleńsku Wto Kwi 20, 2010 6:47 pm

Rizuke

Rizuke
Zasłużony
Zasłużony
wierzcie w to a będziecie chodzić w kapciach w zieme ;r

21Tragedia w Smoleńsku Empty Re: Tragedia w Smoleńsku Wto Kwi 20, 2010 7:31 pm

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Nie no. Nie chciało mi się pisać posta ale chyba muszę x/

Wierzcie lub nie ale Ruscy mieli w TO wkład. Większy czy mniejszy ale mieli.
Film może być fakem. Ok.
Ale czemu ruscy mówili,że lotnisko było oznakowane? Nie było. Wysłali "swoich" aby wkręcali żarówki. Kłamstwo.
Kłamią jak przy Katyniu: " To nie my. To Niemcy! Jak śmiecie nas podejrzewać!?! Zrywamy stosunki dyplomatyczne" i wtedy byliśmy w czarnej dupie.
Teraz wyhujał nas cały zachód jeśli chodzi o pogrzeb Prezydenta. Lepiej pociapać w golfa ;s
Powiem jeszcze coś: Jeżeli Jarosław się nie przełamie i nie będzie kandydował i wybory w czerwcu wygra PO to będziemy W ZAJEBISTEJ CZARNEJ DUPIE. Od razu mówię,żebyście uczyli się Ruskiego a jebali niemca czy francuza. Tusk nas sprzeda ;s Sprzeda wszystko. Do ostatniego ara.
On dba tylko o własne dupsko. Oby było w nie ciepło. A Putin ma specjalne głowice,które ową dupę rozgrzewać będą ;s
USA pomoże? Niemcy przyjdą z odsieczą? Pierdolnie następna pyłowa chmurka i co najwyżej będziemy mogli liczyć na Gruzinów,którzy nas nie opuszczą [w to wierzę. Rękę dam uciąć]. Kto jeszcze? Litwa,Łotwa i Estonia? Ew. Ukraina? Białoruś nas wyhuja. Przynajmniej ta polityczna część. Łukaszenko i tak wylizyje rodzyny Putinowi ;s
"Dziękujmy Rosjanom! Dziękujmy PUTINOWI i MIEDWIEDIEWOWI!" . Jak widzę to w wystawowej gazecie to mam ochotę podpalić kiosk...
Dobry Rosjanin to Prawdziwy Rosjanin. Od pokoleń. A nie jakiś pieprzony mieszaniec ze stażem w KGB ;s
PiS ostatnią nadzieją. Jak damy się wyruchać PO to możemy już uczyć się Bukw ;s

22Tragedia w Smoleńsku Empty Re: Tragedia w Smoleńsku Wto Kwi 20, 2010 8:02 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
http://koniecswiata.info/2010/04/przepowiednia-nostradamusa-o-katastrofie-prezydenckiego-samolotu
A co wy na to ? :D

23Tragedia w Smoleńsku Empty Re: Tragedia w Smoleńsku Wto Kwi 20, 2010 8:51 pm

Cineg

Cineg
Zoan User
Zoan User
Widzę "prorokowanie, więc wrzucę tu swoje dwa grosze"... A więc...

Skoro głowa naszego państwa padła, razem z "koksami", jesteśmy dosyć mocno osłabieni. chaos polityczny i tak dalej... Na filmie Ketsa można wywnioskować, że Ruskie maczały w tym palce. A więc, według mojej teorii będzie mniej więcej taka sytuacja:
Ruscy napadną Polskę, gdy będzie bezbronna. W tym czasie, Ameryka zaatakuj rusków, by wyeliminować tych "silniejszych", potencjalne zagrożenie dla nich. Włączą się chiny i te inne państwa. Będzie 3 wojna światowa, której szczerze mówiąc, spodziewałem się w najbliższych kilku latach. No cóż, time to die.

Streszczając: Ruscy chcą zagarnąć świat dla siebie. Ameryka również, więc robi kontrę na Rusków. Włączają się pozostałe państwa, a my łazimy po bunkrach z AK47 czekając na wroga.

Oczywiście, nie twierdzę, że to wszystko prawda, ale cóż. Tak mi się zdaje i chciałem coś napisać :> Odnośnie końca świata. Jeżeli ma on nastąpić, to myślę, że i tak to będzie podczas wojny. O jedną bombę za dużo. Skażenie ziemi, ludzkość wymarła i takie tam.

(Cholercia, coś mam skłonności do myślenia... może zostanę generałem? XD)

24Tragedia w Smoleńsku Empty Re: Tragedia w Smoleńsku Wto Kwi 20, 2010 9:16 pm

Rizuke

Rizuke
Zasłużony
Zasłużony
prędzej to Azja zbuntuje się przeciw Europie i zaatakuję jako pierwszych - nas i tak się zacznie napieprzanie

25Tragedia w Smoleńsku Empty Re: Tragedia w Smoleńsku Wto Kwi 20, 2010 10:25 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
No to ładnie.
Na filmiku Ketsa jest wszystko ładniej pokazane, a ja nie mam wątpliwości że to Ruscy zabili polską elitę.
Dzięki też za tego Nostradamusa.

I wtem wielki ptak metalowy upadnie, a na nim znajdować się będą osoby ważne kraju niezwyciężonego,
a na kraj ogarnięty chaosem i żałobą, wrogi najeźdzca ze wschodu uderzy.
Zostaje chyba szykować gnaty i broń, po czym czekać aż na nas pierdolną, a My się nie obronimy.
Można się domyślić że TA przepowiednia dot. Polski.

Zobaczycie, że tylko papież umrze, to zacznie się prawdziwa masakra. Jak powiedział Cineg, na koniec pierdolnie bomba, wszyscy wyginą przez głupie władze i skończy się istnienie ludzkości.
Ameryka nie przyjdzie nam z pomocą, a tylko nas pogrąży.
Jarosław Kaczyński nie będzie kandydował, za żadne skarby świata. Jestem tego pewien.
Rosja jako pierwsza jebnie na nas całą siłą. A że nie mamy Dowódców żadnej jednostki Wojska, to ByeBye obrono.
Komorowski i Tusk raczej mało pomogą, jak powiedział Sołtys. Choć.. Ten pierwszy co do Ruskich ma mieszane uczucia.
Jak to sobie ciekawie wymyśliłem:
"Polskie LSW jest w dupie, ale cała Polska jest jeszcze dalej."

Wszystko dot. końca świata w 2012 zaczyna się składać w jedną spójną całość.. Cóż.. Pozostało nam czekać tylko na to co wydarzy się w ciągu najbliższych lat/miesięcy.

i co najwyżej będziemy mogli liczyć na Gruzinów,którzy nas nie opuszczą
To Ci tą rękę własnoręcznie utnę na polu walki, jak dożyjemy spotkania xD
Wątpię żeby nam pomogli, a nawet jeśli to wiadomo że zostali by szybciej wyeliminowani niż by wkroczyli z odsieczą.

wierzcie w to a będziecie chodzić w kapciach w zieme ;r
Sam w to uwierzysz, jak zobaczysz. Poczekaj.. Ja Ci tylko mówię, poczekaj..

Co do filmików, właśnie..
Najdziwniejsze są strzały i postacie.
Z kokpitu ktoś wyskakiwał, a później padł.
Polska vs. Rosja 0:1

"Dawajcie gnata!"
"Nie zabijajcie nas!"
Mówi samo za siebie.
Polska vs. Rosja 0:2

Dodając do tego strzały które wtedy padły, a także to ile ofiar pochłonęła tragedia..
Polska vs. Rosja - Jesteśmy głębiej niż w najciemniejszym zakamarku czarnej dupy.

Gotowi do wojny? Ja nie i miejmy nadzieję że to wszystko to nieprawda.. Ale.. Ehh..



Ohh! Edytuję posta, gdyż znalazłem coś interesującego.
http://astral-projection.blog.onet.pl/2,ID404487538,index.html

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 3]

Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.