Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 3 z 3]

51Tragedia w Smoleńsku - Page 3 Empty Re: Tragedia w Smoleńsku Sro Kwi 28, 2010 4:25 pm

Wzol

Wzol
Paramecia User
Paramecia User
Bo naprawdę tracę wiarę w sens życia...
Ta.. ja się od tego powstrzymuje... jakoś.
Po drugie : Leży na Wawelu bo zasłużył na to.
No niby tak, i jak chcecie wiedzieć, to wcale nie leży tam, bo tak chcaił, czy coś tam. Tam leżą najwięksi (nie o rozmiar chodzi - przepraszam nie mogłem się powstrzymać) polacy.
Gdyby nie tacy ludzie jak on to w zależności w jakim mieście mieszkasz to albo napieprzałbyś po rusku albo po niemiecku.
Ja po niemiecku (bo "austriackiego" nie ma...)

Ja bym radził zamknąć ten temat, bo to już nie ma sensu. Wierzmy, że Jurek wygra i będzie nam się lepiej żyło (a sami to zinterpretujcie).

52Tragedia w Smoleńsku - Page 3 Empty Re: Tragedia w Smoleńsku Sro Kwi 28, 2010 6:50 pm

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Cytat:
Bo naprawdę tracę wiarę w sens życia...

Ta.. ja się od tego powstrzymuje... jakoś.

Nie chodzi o moje życie.

Ja po niemiecku (bo "austriackiego" nie ma...)
Nie ma się z czego cieszyc xP

Wierzmy, że Jurek wygra...
Ostro... O_o

Nieważne, kto głosuje, ważne, kto liczy głosy
Józef Stalin
Nie wiem jaki głebszy lub płytszy lub jakikolwiek sens,prawdę życiową ma dla ciebie ten cytat. Za wschodnią granicą nie jest to nic zabawnego.

Ja bym radził zamknąć ten temat, bo to już nie ma sensu. Wierzmy, że Jurek wygra i będzie nam się lepiej żyło (a sami to zinterpretujcie).
Temat ma sens. I to duży.

53Tragedia w Smoleńsku - Page 3 Empty Re: Tragedia w Smoleńsku Sro Kwi 28, 2010 7:02 pm

Wzol

Wzol
Paramecia User
Paramecia User
Literówka 🤦

Temat ma sens. I to duży.
Temat ma, ale dyskusje jakie zaczynają z tego wynikać już nie. Masz coś jeszcze odkrywczego do dodania, czy dalej będziesz wyszukiwał błędy w zdaniach ?

Nie chodzi o moje życie.
O mój boże... Twoje istnienie jest nieodłączne z istnieniem ludzkości. Dla ciebie ma, a dla mnie nie... jednego pseudofilozofa mniej.

Nie ma się z czego cieszyc xP
No może co do języka to się zgodzę, ale i tak wolałbym austriackie kobiety, niż niemieckie ;)

54Tragedia w Smoleńsku - Page 3 Empty Re: Tragedia w Smoleńsku Sro Kwi 28, 2010 8:15 pm

Raziel

Raziel
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Język językiem, ja nie chce, żeby wygrał Jerzy Kaczyński... najlepiej zamknijmy temat i czekajmy na nowy, żeby było można własne poglądy wymienić.

P.S Ostatnio w TV (!!) prokuratura mówiła, że jednak to był zamach .;[ A nie mówiliśmy?;]

/V
Jerzy? To jest jeszcze trzeci?

55Tragedia w Smoleńsku - Page 3 Empty Re: Tragedia w Smoleńsku Sro Kwi 28, 2010 9:55 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Ja bym radził zamknąć ten temat, bo to już nie ma sensu. Wierzmy, że Jurek wygra i będzie nam się lepiej żyło (a sami to zinterpretujcie).
Nie zamykamy tematu, jedynie zbaczamy z kursu. Powróćmy do niego moim postem :)
Wierzę że Jurek wygra. Dlaczego? Komorowski i Tusk nie są warci tego stanowiska. Niech Bóg ma nas w swojej opiece kiedy jeden z nich by wygrał.

Ech... Teraz Jarek startuje, żal! Smoku ma racje, Polska zawsze miała przejebane. Nie tylko podczas II wojny, ale ze względu bycia między Niemcami i Rosją, dwoma potęgami.
A czy to źle? Na pewno lepiej gdy on zostanie Prezydentem niż ten cały Komorowski albo nawet Tusk. Obaj są siebie warci.
Nie mam nic do Jarka, ale jak zwykle pewnie nie będę zgadzał się z jego poglądami politycznymi :D
Co do dwóch potęg.. Jestem pewien że historia miała powody udupiania Nas w ten sposób :P Zapewne kiedyś się to nam zwróci.. Mam przynajmniej taką nadzieję.

Mój wychowawca wyłapał jeden mały szczegół w tym wszystkim - piloci wiedzeli, że się rozbiją.
Mnie natomiast interesuje, skąd ON wiedział o tym szczególe. Pewnie żartował.
Poza tym, gdyby piloci wiedzieli że się rozbiją, to nie startowaliby w ogóle. Nie wydaje mi się, aby ktoś im coś dał za to że zginą. Zresztą, na co by im to było kiedy zejdą z tego świata?
I taki mały szczególik. Ci piloci byli bardzo dobrze wyszkoleni, i nawet w trudnych warunkach pogodowych wiedzieliby jak lądować.

1. Czemu prezydent jest na wawelu. 2. Robią z niego teraz takiego wielkiego bohatera, a wcześniej wszyscy się z niego wyśmiewali.
1. Ponieważ mimo wszystko był prezydentem, a Tobie wydaje się że zrobił mało dla kraju. To co zrobił miało mały wpływ na społeczeństwo, natomiast większy na prawidłowe funkcjonowanie kraju.
2. To prawda, śmiałem się z niego, czego się nie wstydzę. Śmiałem się jednak z niego jako POLITYKA. Nie pasowały mi jego poglądy, a niekiedy były.. głupie.
Do samego człowieka nic nie miałem, niczym mi nie zawadził i nawet w najgorszym przypadku nie życzyłbym mu śmierci.

Język językiem, ja nie chce, żeby wygrał Jerzy Kaczyński... najlepiej zamknijmy temat i czekajmy na nowy, żeby było można własne poglądy wymienić.
Co stoi na przeszkodzie do założenia nowego tematu w HydeParku w odpowiednim dziale? Nie widzę przeszkód. Btw. Niema kogoś takiego jak Jerzy Kaczyński u Kaczyńskich w rodzinie.. A może to ja nie wiem o czymś o czym powinienem wiedzieć?

P.S Ostatnio w TV (!!) prokuratura mówiła, że jednak to był zamach .;[ A nie mówiliśmy?;]
Jeżeli tak mówili, to bardzo dobrze. Przynajmniej wszystko wyszło na jaw.
A i tak raczej utrzymywałem się w przekonaniu że to Ruscy są wszystkiemu winni. Pytanie tylko, czy na ten zamach miał wpływ Putin.. Jeżeli tak, może z tego wyniknąć niezła afera międzynarodowa.

Btw. Nie piszmy już na temat tego czy Jarosław Kaczyński kandyduje czy nie, bo w tym temacie jest to mało istotne.
Ten temat raczej ma służyć do rozmów na temat tego co wydarzyło się 10 kwietnia 2010 :P

Wracając do tematu tejże katastrofy.
Analiza filmu wideo nakręconego zaraz po katastrofie. Jest to analiza raczej ścieżki dźwiękowej, gdzie autor trochę wyraźniej podkreślił niektóre dialogi i ogólnie dźwięki.
https://www.youtube.com/watch?v=OX4bO0Op0Tw

56Tragedia w Smoleńsku - Page 3 Empty Re: Tragedia w Smoleńsku Sro Maj 19, 2010 9:00 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
@Double Post

Mgła nad katastrofą

Od tragedii w Smoleńsku mija 40 dni, a Polacy wciąż nie mają wiedzy o jej przyczynach. Śledztwo nie wykluczyło nawet hipotezy o zamachu. Rząd ukrywa zdjęcia satelitarne, które otrzymał z USA, oraz zapisy kontrwywiadu dotyczące lotu. Nie zlecono ekspertyz, czy prezydencki Tu-154, spadając z kilku metrów, mógł rozlecieć się na drobne kawałki – a takie badania rzeczoznawców rozwiałyby spekulacje. Zamiast tego przeprowadzono symulację ostatnich chwil lotu, która nie dała odpowiedzi, jak doszło do katastrofy.

Zginął prezydent i elita narodu, a niezawisła polska prokuratura praktycznie nic nie wie. Minister Witold Waszczykowski z BBN już dwa tygodnie temu powiedział „GP”, że powinniśmy przynajmniej mieć informacje, co się nie stało – że nie uderzył piorun, rakieta, nie wybuchła bomba. Mijają kolejne tygodnie, a my wciąż nic nie wiemy.

Nadal nie ustalono, skąd pochodziły strzały, jakie słychać na krążącym w internecie filmie, zarejestrowanym przez Rosjanina, który znalazł się na miejscu katastrofy zaraz po tragedii. Jak ustaliła „Gazeta Polska”, nie były to odgłosy wystrzałów z broni BOR-owców ani detonacje dodatkowej amunicji, którą posiadali.

– Wszystkie siedem sztuk broni i pełne magazynki, jakie mieli przy sobie, zostały odnalezione. Dwoje, w tym Agnieszka Pogródka-Więcławek, nie miało w ogóle broni – mówi nam jeden z pracowników Biura.

Rosyjscy milicjanci też zaprzeczyli, że to oni strzelali, ale potwierdzili, że także słyszeli strzały, o czym poinformowało Radio Zet, powołując się na przecieki z prokuratury wojskowej. Nie tylko nie wiadomo, skąd pochodziły odgłosy wystrzałów, ale prokuratura od kilku tygodni odmawia, m.in. „Gazecie Polskiej”, odpowiedzi na pytania dotyczące ww. filmu, mimo iż potwierdziła, że jest autentyczny.


Rosjanie zabronili BOR mieć broń

Nieprawdą jest również, według naszego informatora, że funkcjonariusze, którzy pilnowali ciała prezydenta Kaczyńskiego, strzelali czy odbezpieczyli broń. – Nie mogli tego zrobić, bo byli bez broni. Dzień przed wylotem do Smoleńska Rosjanie cofnęli nam zgodę, by nasi ludzie, którzy mieli zabezpieczać wizytę prezydenckiej delegacji, zabrali ze sobą broń. Nasi funkcjonariusze czekali kilka godzin przy ciele pana prezydenta, aż do czasu przyjazdu premiera Tuska, który wylądował w Witebsku na Białorusi i stamtąd 130 km jechał do Smoleńska – mówi pracownik Biura.

Po tragedii BOR-owcy, którzy byli na lotnisku, natychmiast zjawili się na miejscu, zabezpieczyli – jak twierdzi nasze źródło – trzy ciała, m.in. prezydenta Lecha Kaczyńskiego. – To, że Rosjanie nie zabrali ciała prezydenta, było możliwe także dzięki polskiemu konsulowi – mówi nasz rozmówca. – Nasi funkcjonariusze zrobili wtedy na miejscu dużo zdjęć aparatem fotograficznym i telefonami komórkowymi, pokazywali je nawet mediom. One mogą być dowodem w śledztwie – mówi nasz informator.


Nie wykluczają, lecz nie badają

– Odtworzenie przez rosyjskich ekspertów (symulacja) ostatnich minut lotu prezydenckiego tupolewa nie przyniosło wyjaśnienia kluczowej kwestii, co spowodowało katastrofę – podkreślił Edmund Klich, szef Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych i przedstawiciel Polski akredytowany przy Międzynarodowej Komisji Lotniczej w Moskwie. Prokurator generalny Andrzej Seremet wykluczył kilka dni temu zamach bronią konwencjonalną, dopuszczając tym samym możliwość ataku bronią niekonwencjonalną. A więc na przykład eksplozję bomby paliwowo-powietrznej [o tej hipotezie pisała tydzień temu „Gazeta Polska”]. Nie zlecono także, według naszych informacji, fizyko-chemicznych badań śladowych, zmian powierzchni szczątków rządowego Tu-154 i ubrań oraz przedmiotów z samolotu w zakresie spektrometrii, spektrografii oraz zmian strukturalnych szczątków wraku, które pozwoliłyby stwierdzić, czy w prezydenckim Tu–154 doszło do eksplozji. Nic dziwnego, skoro Rosjanie zaraz po tragedii wykluczyli, bez żadnego uzasadnienia, wybuch na pokładzie samolotu. Jednak zamach jest – jak stwierdził podczas konferencji prasowej prokurator Seremet – jedną z rozpatrywanych hipotez.

Nadal nie została wykluczona wzbudzająca najwięcej emocji hipoteza o zamachu, natomiast do Moskwy udaje się polski psycholog, który na podstawie zarejestrowanych rozmów w kokpicie ma ocenić poziom stresu polskich pilotów przed tragedią. Rosyjska komisja i podporządkowani jej polscy specjaliści oraz zależni od niej polscy prokuratorzy rozpatrują kolejny raz winę polskich pilotów, nie zajmując się kwestią podejrzanego rozczłonkowania Tu-154 na drobne kawałki ani winą kontrolerów wieży lotniska w Smoleńsku czy zweryfikowaniem hipotezy o fałszywych radiolatarniach, które mogły mylnie naprowadzić polski samolot w dolinę przed lotniskiem. Polski rząd wydaje się zachwycony „postępami” rosyjskiego śledztwa. Także polskie media publikują „newsy”, które zamiast dociekać prawdy, dociskać rząd, mieszają ludziom w głowach.

Źródło:
http://media.wp.pl/kat,1022943,wid,12279367,wiadomosc.html?ticaid=1a312

57Tragedia w Smoleńsku - Page 3 Empty Re: Tragedia w Smoleńsku Sob Maj 22, 2010 3:02 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Kolejna ciekawostka.
Ja z tym jestem na bieżąco, więc macie co czytać xD

http://www.dziennik.pl/katastrofa-smolensk/article612052/Co_naprawde_zobaczyl_autor_filmu.html

Niby to Wladimir Iwanow jest autorem filmiku. Heh.. Zabawne xD

Wladimir Iwanow nie jest autorem filmiku. Celowa manipulacja.
Autor filmu z katastrofy Smoleńskiej, to Andriej Mendierej i już dawno gryzie ziemię.

http://polskanews24.wordpress.com/2010/04/20/zbieramy-na-dalsza-dzialalnosc-aby-dzialac-przez-caly-maj-potrzebujemy-jeszcze-410-zl-wiecej-informacji-tutaj-andriej-mendierej-%E2%80%93-autor-filmu-amatorskiego-ze-smolenska-nie-zyje/

http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100420/katastrofa_samolotu_prezydenck/828735679

No i jeszcze jedno..
http://maciwoda.salon24.pl/184951,andriej-mendierej-to-wladimir-iwanow-zaslona-dymna-fsb

Heh.. Coś mi się wydaje że Ruscy się 'nami bawią'.

@Edit
Jeszcze tak do poczytania ;P
http://smolensk-2010.pl/2010-05-20-eksperci-od-nawigacji-satelitarnej-to-byl-zamach.html

58Tragedia w Smoleńsku - Page 3 Empty Re: Tragedia w Smoleńsku Wto Cze 01, 2010 1:45 pm

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
Dobra piszę w tym temacie pierwszego posta, ale jest ważna rzecz. Ujawniono zapis z stenogramu, który ma 41 stron. Link do rozmowy:

http://slimak.onet.pl/_m/TVN/tvn24/stenogram.pdf

A jeżeli to nie wczyta się to: www.tvn24.pl/czarneskrzynki

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 3 z 3]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.