Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 12]

26[Rysunki] by Yoh92 - Page 2 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Pon Lis 12, 2012 1:46 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Eh, ostatnimi czasy nachodzi mnie na rysowanie, tak jak kilka lat temu. Może to i lepiej? Póki co, same gęby.

Silvia
Spoiler:

Yoh
Spoiler:

27[Rysunki] by Yoh92 - Page 2 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Pon Lis 12, 2012 2:01 pm

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Ogólnie to szkoda, że rysunki nie są pocieniowane choćby w minimalnym stopniu, no ale do rzeczy.
Silvia ma taki dziwny, nienaturalny wyraz twarzy. Dodatkowo nie podoba mi się to że nie rysujesz dolnych kresek oczu, nie muszą być na całą długość oka ale chociaż krótka kreska wg mnie dałaby lepszy efekt.
Następną rzeczą, która mi się rzuca w oczy to krzywe kolczyki, wiem że to tylko szczegół ale przy samej twarzy mogłeś się bardziej postarać do takich detali. Kolejnym błędem są dla mnie takie mocne linie na szyi, wg mnie u kobiet powinny one być mniej widoczne.
Co do Yoha to tutaj jeszcze bardziej brakuje mi tych dolnych kresek oczu. Cała twarz wydaje się taka pusta. Jest tutaj mniej błędów, ale mimo wszystko Silvia już mi się bardziej podoba. Mogłeś chociaż dokończyć mu włosy, bo naprawdę ten rysunek wydaje się strasznie pusty.
Nie bierz wszystkiego na poważnie, bo nie znam się na rysunkach, to tylko moja opinia. Ogólnie całkiem ładnie, ale jak wspomniałem na początku, brakuje mi cieniowania no i mogłoby być więcej elementów na Twoich rysunkach.

/2 KP
/@Yoh

28[Rysunki] by Yoh92 - Page 2 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Pon Lis 12, 2012 2:04 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Nie bierz wszystkiego na poważnie, bo nie znam się na rysunkach, to tylko moja opinia. Ogólnie całkiem ładnie, ale jak wspomniałem na początku, brakuje mi cieniowania no i mogłoby być więcej elementów na Twoich rysunkach.
Dzięki za komentarz, a jak chodzi o więcej elementów i bardziej "wypełnione" twarze, to z pewnością jeszcze zobaczysz takie rysunki. To rysowałem rano, jak wstałem, walnąłem kawusię i ni stąd, ni zowąd miałem po ocenie pracy Kisy wenę do narysowania czegoś. Zresztą, dziwne, bo dalej mam ochotę rysować xd

29[Rysunki] by Yoh92 - Page 2 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Wto Lis 13, 2012 10:07 pm

June

June
Saiyan
Saiyan
No weź tak wszystkiego nie ucinaj no. :D

Ekhm! < chrząka i ustawia się prosto >
Popracuj nad twarzą, tutaj co przedstawiłeś zaliczyłabym jeszcze do chibi lub do ... dzieci. Może zewzoruj się na obrazkach z Videl oraz Goku, lub Gohana - Jak kto woli. Chodzi mi o same owale twarzy i ewentualnie oczy.
Yoh ma oczy Goku z pierwszej serii DB co nie czyni go zbytnio... niebezpiecznym.
Silvia zaś sprawia wrażenie jakby była w wieku Pan z GT lub Bry z końca Zetki.

30[Rysunki] by Yoh92 - Page 2 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Sro Lis 14, 2012 8:18 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Popracuj nad twarzą, tutaj co przedstawiłeś zaliczyłabym jeszcze do chibi lub do ... dzieci. Może zewzoruj się na obrazkach z Videl oraz Goku, lub Gohana - Jak kto woli. Chodzi mi o same owale twarzy i ewentualnie oczy.
Yoh ma oczy Goku z pierwszej serii DB co nie czyni go zbytnio... niebezpiecznym.
Silvia zaś sprawia wrażenie jakby była w wieku Pan z GT lub Bry z końca Zetki.
Daj mi wrócić do formy sprzed dobrych kilku lat, gdzie na lekcji religii rysowałem portrety Jana Pawła II. xD
O tablet pytałem, bo kurwica mnie strzela z kartkami papieru i robieniem zdjęć. Dzięki rysowaniu na tablecie mógłbym przede wszystkim uzyskać lepsze efekty, a po drugie w łatwiejszy sposób eliminować jakieś błędy bez widocznych zgnieceń kartki czy dawnych śladów po ołówku. W każdym razie, dzięki za komentarz, Kisa 26 A za ową informację, dotyczącą używanego tabletu, daj mi się rozbudzić i oczekuj nowej formy June w wersji LSW.

31[Rysunki] by Yoh92 - Page 2 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Nie Lis 18, 2012 8:39 pm

Agost

Agost
Super Saiyan
Super Saiyan
Widzę, że rysujesz w typowo DB stylu. Cóż wychodzi ci to nawet przyzwoicie. Postaram się wyrazić swoją subiektywną opinie na ten temat, chociaż wychodzę z założenia, że prac tego typu nie powinno się oceniać.
Więc, prace są zachowane w odpowiednim klimacie (jeśli rzecz jasna celowałeś w DB)Wydaje mi się, że utrzymujesz proporcje, co jest ważne.
Co się tyczy techniki. Kiedy twoja praca jest już gotowa (nieważne czy jest to szkic czy nie)postaraj się usuwać nadmiar kresek (przykład: Ostatnie dwie prace) Pojedyncza, "mocna" linia daje o wiele lepszy efekt. Staraj się również pamiętać o wycyrklowani głowy po środku szyj. W przypadku Yoha jest to nieco nie dokładne, co daje dziwny efekt.
Są to chyba najważniejsze mankamenty które wypatrzyło moje amatorskie oko. Ogólnie rzecz biorąc prac są dobre.

/2 KP
/@Yoh

32[Rysunki] by Yoh92 - Page 2 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Wto Lis 20, 2012 12:24 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Takie tam...
Rysunek, który zacząłem, a którego za cholerę nie chce mi się już kończyć.
Tak wiem, lewa łapa. Tak wiem, pas. I tak, wiem, twarz - musiałem mu ją zetrzeć, bo mi się nie podobała xD

Niespecjalnie się tym przejmuje, bo kilka dni to już ma xd Na razie zajmuję się czymś innym.

[Rysunki] by Yoh92 - Page 2 Takie_tam_by_yoh92-d5lofhz

33[Rysunki] by Yoh92 - Page 2 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Wto Lis 20, 2012 3:06 pm

Neravi

Neravi
Notowany
Notowany
Więc zacznijmy:
Może spróbuj narysować swoją wymyśloną twarz przez siebie samego. Moim zdaniem trochę za szeroka jest tłów co psuje wygląd tej postaci, zrób ją trochę chudszą. Musisz też pamiętać żeby postać była pocieniowana. Przydała by się tu jakaś groźna mina (według mnie). Pracuj nad każdym szczegółem itd.
Musisz też uważać na proporcje.

Pozdro. Neravi :pokerface:

/1 KP
/@Yoh

34[Rysunki] by Yoh92 - Page 2 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Wto Lis 20, 2012 3:34 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Kilka szkiców wykonanych dosłownie przed chwilą. Nie wiem czy można to uznać za powolny powrót do formy sprzed ponad 3 lat, ale sami oceńcie. Mi to właściwie lotto xd

Uprzedzając - nie starałem się uzyskać ciekawych efektów, bo na kartce papieru pozostaje mi robienie tylko i wyłącznie szkiców postaci. Nie ma więc czego ścierać, czy jakoś koniecznie starać się o ciekawy wygląd. Z czasem i tak wszystko będę poprawiał. A szkice staram się wykonywać różnymi stylami - jak widać, na razie Tite Kubo i Akira Toriyama. Co dalej? Zobaczymy xd
[Rysunki] by Yoh92 - Page 2 Szkic__1_by_yoh92-d5lorqv

35[Rysunki] by Yoh92 - Page 2 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Sro Lis 21, 2012 6:26 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Kolejne szkice - tym razem wykonane w pracy, ale zawsze coś.
[Rysunki] by Yoh92 - Page 2 Szkic__2_by_yoh92-d5lrjlp

[Rysunki] by Yoh92 - Page 2 Szkic__3_by_yoh92-d5lrjnr

36[Rysunki] by Yoh92 - Page 2 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Czw Lis 22, 2012 1:55 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Nie ma to jak spam ocen...
...
...
W przeciwieństwie do Was, mi nie są one naprawdę do szczęścia potrzebne 4
[Rysunki] by Yoh92 - Page 2 Szkic__4_by_yoh92-d5luigv

37[Rysunki] by Yoh92 - Page 2 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Czw Lis 22, 2012 5:00 pm

Orzeszek

Orzeszek
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
rysunki dobre

kontury przyzwoite proporcje odpowiednie tylko że te pomocnicze kontury psują obrazek, a i spróbuj je cieniować bo z cieniami były by o wiele lepsze

a więc nie jest źle ale może być lepiej 6+/10

38[Rysunki] by Yoh92 - Page 2 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Czw Lis 22, 2012 5:05 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Idzie Ci coraz lepiej, widać że się uczysz cały czas. Nawet dłoń, która jest chyba najtrudniejszym elementem jest niezła. Podoba mi się też Twój styl (czyt. kreska). Podobny do Akiry, co lubię. Zacznij też trochę wykańczać prace, żeby nie było widać tych pierwotnych szkiców 4. Btw, Yoh z avatara jest Twój? Bo wygląda na prawdę kozacko.
Ponadto nie chcę Cię podpuszczać - ale nie narysujesz Woogyego ;>.

W każdym razie - zmierzasz w dobrym kierunku. Może spróbuj rysować coraz więcej elementów? Jakieś popiersie?

/1 KP
/@Yoh

39[Rysunki] by Yoh92 - Page 2 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Czw Lis 22, 2012 5:46 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
kontury przyzwoite proporcje odpowiednie tylko że te pomocnicze kontury psują obrazek, a i spróbuj je cieniować bo z cieniami były by o wiele lepsze
Cóż, póki nie dostanę tabletu, muszę pozostawiać te linie pomocnicze.

Btw, Yoh z avatara jest Twój? Bo wygląda na prawdę kozacko.
heh... Nie, to już jest praca Safari.

Ponadto nie chcę Cię podpuszczać - ale nie narysujesz Woogyego ;>.
Narysuję, ale nie będzie to dzieło sztuki, a jedynie słabo zrobiona postać.

Może spróbuj rysować coraz więcej elementów? Jakieś popiersie?
Z twarzami cały czas mam problem, lecz staram się mazać również popiersie i tak dalej - wolę nie wrzucać, bo od razu byście się załamali xD

A, żeby nie wyszło na to, że sobie spamuję i zwyczajnie odpisuję użytkownikom, którzy odważyli się skomentować moje prace, wrzucam coś nowego - efekt nudy, z serii "takie sobie" xd

[Rysunki] by Yoh92 - Page 2 Z_serii__takie_sobie_by_yoh92-d5lwokd

[Rysunki] by Yoh92 - Page 2 Szkic__5_by_yoh92-d5lwugz

40[Rysunki] by Yoh92 - Page 2 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Czw Lis 22, 2012 9:12 pm

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
Te, ten pierwszy to nie przypadkiem Neo z Matrixa xD
Okulary, coś a'la sutanna, to musi być Neo

Yoh radze ci poćwiczyć też inne ujęcia, bo wyglądają podobnie
No się ciesze, że rączkę ćwiczysz, bo takie pykanie myszką na ekranie przy tych spritach raczej nie rozwinie tego co umiesz w łapkach

Jak dla mnie powinieneś się wystarać o skaner do takich rzeczy, bo prace tracą strasznie na jakości co brzydko wygląda
No i też tracą swój urok jaki prezentujesz swoim stylem, a szkoda
Bo nawet fajna ta kreska, a tylko ją udoskonalić we własnym kierunku.

/1 KP
/@Yoh

41[Rysunki] by Yoh92 - Page 2 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Pią Lis 23, 2012 3:13 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Jak dla mnie powinieneś się wystarać o skaner do takich rzeczy, bo prace tracą strasznie na jakości co brzydko wygląda
No i też tracą swój urok jaki prezentujesz swoim stylem, a szkoda
Bo nawet fajna ta kreska, a tylko ją udoskonalić we własnym kierunku
Gdyby to tylko była tania sprawa, to jak najbardziej. Na razie, zawartość mojego portfela zmalała przez kupno tabletu oraz zmaleje ponownie, na rzecz świąt. Po nowym roku będę rozmyślał nad skanerem, aczkolwiek... zobaczymy.

Yoh radze ci poćwiczyć też inne ujęcia, bo wyglądają podobnie
Będę się starał, aczkolwiek tutaj jak sama widzisz, nawet takie proste profilowe ujęcia mi nie wychodzą zbyt ekstra. Z drugiej strony - warto próbować czegoś nowego, by takie ćwiczenie miało w ogóle sens.

Dzięki za komentarz.

42[Rysunki] by Yoh92 - Page 2 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Sob Lis 24, 2012 5:49 pm

Agost

Agost
Super Saiyan
Super Saiyan
Kolejna porcja? Świetnie. Pozwolisz, że skupie się głównie na twoich dwóch ostatnich pracach.
Jeśli chodzi o postać pierwszą (tą w okularach). Oglądając ją miałem wrażenie, że jest ona wykonana ciekawie. Jedynym mankamentem mogą być nieco źle narysowane włosy.
Praca druga. Oceniając twoje wcześniejsze rysunki doceniłem to, że starasz się (co wychodzi ci nieraz świetnie) utrzymywać proporcje. Niestety przy rysowaniu owej postaci chyba nieco o tym zapomniałeś. Obserwator może odbierać wrażenie,iż postać jest wciśnięta na siłę. Oprócz tego odnoszę wrażenie, że twarz jest nieco zbyt "płaska".
Jeśli chodzi o poprzednie pracę, uważam, że są one w porządku i naprawdę nie można się do niczego przyczepić. Podoba mi się również to, że starasz się eksperymentować z różnymi rodzajami szkiców.
Pozdrawiam!

KP: 2
/Feli

43[Rysunki] by Yoh92 - Page 2 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Nie Lis 25, 2012 12:14 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Drugi szkic wykonany na tablecie. Nie znam póki co nawet podstaw obsługi, ale miejmy nadzieję, że szybko się w to wkręcę. Za miesiąc kupuję również drukarkę ze skanerem, więc same rysunki powinny być również w lepszej jakości.
Uprzedzając - pierwszego szkicu nie pokażę, bo szkoda mi w ogóle go wrzucać. Poza tym, chyba usunąłem go z komputera xd
[Rysunki] by Yoh92 - Page 2 Yoh_atsuko_by_yoh92-d5m7ydr

44[Rysunki] by Yoh92 - Page 2 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Nie Lis 25, 2012 11:09 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[Rysunki] by Yoh92 - Page 2 11111
Komentarze i oceny mile widziane.

btw. tak, to jest bardziej szkic i praca czekająca na ogólną ideę, niż gotowy art.

45[Rysunki] by Yoh92 - Page 2 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Pon Lis 26, 2012 2:24 pm

Neravi

Neravi
Notowany
Notowany
Więc tak: wygląda to jak Hollow, który ma ogonek jak lisek.
Zrób mu palce chyba, że jest to potwór który ich nie ma.\
Musisz zrobić mu inne oczy i usta ponieważ te nie pasują to wyrazu postaci,
sprawia to, że wygląda bardziej jak kreskówka. Przypomina mi to też małpę ponieważ ma większe ręce niż nogi. Jeszcze szyja się znajduje za głową co daje to afekt jakiegoś kibola. Jest to chyba nieudany szkic z tych właśnie względów.
Jak chcesz coś z tego zrobić to musisz dużo tu pracować na proporcjami itd.

PS. Oczy mają słabe proporcje

Pozdro Neravi :|

KP: 1
/Feli

46[Rysunki] by Yoh92 - Page 2 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Pon Lis 26, 2012 5:54 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
https://i.servimg.com/u/f47/14/67/53/78/11111.png
Prawe ramię mocno podkreśliłeś ale po drugiej stronie przeciwieństwo - nieproporcjonalnie to trochę wygląda.

http://fc06.deviantart.net/fs71/f/2012/330/0/8/yoh_atsuko_by_yoh92-d5m7ydr.png
niektóre kosmyki trochę koślawe, podoba mi się szyja i klata są po prostu dobrze wykonane. Generalnie wyszedł całkiem spoko.

47[Rysunki] by Yoh92 - Page 2 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Pon Lis 26, 2012 7:27 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Lol, Yoh. Edytowałeś posta i jednak narysowałeś Woogyego! No cóż, wyszedł nie najgorzej, natomiast myślę, że wiele Twoich postaci (również ostatni Yoh) wychodzi trochę dziecinnie. Tzn. te ich proporcje - wydaje mi się, że są za niskie w porównaniu do ich "szerokości".
Włosy Josza Ci trochę nie wyszły, są za wysokie zdeczka. Pod oczami kreski też dziwne. Ale za to podobają mi się Twoje mięśnie.
Swoją drogą - czy Atsuko nie miał bandażu na prawej ręce?

Hollow (o ile to jest Hollow) wygląda dość zabawnie, jakby karykaturalnie. Choć powiem szczerze, że nawet mi się podoba, pomimo, że nie jest to jakaś poważna praca.

Generalnie widać progress i poprawę jakość, chociażby dzięki tabletowi.
Tak dalej, powodzenia!

KP: 2
/Feli

48[Rysunki] by Yoh92 - Page 2 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Pon Lis 26, 2012 11:45 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Dzięki za komentarze. Dwie nowe prace:
[Rysunki] by Yoh92 - Page 2 Yoh_atsuko_by_yoh92-d5mdk5z

Szkic:
[Rysunki] by Yoh92 - Page 2 Szkic_by_yoh92-d5mdmns

I coś dla Feliego xd
[Rysunki] by Yoh92 - Page 2 Feli_by_yoh92-d5mdv3h

49[Rysunki] by Yoh92 - Page 2 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Wto Lis 27, 2012 3:41 pm

Neravi

Neravi
Notowany
Notowany
Więc tak: 1 rysunek jest zdecydowanie lepszy od pozostałych.
Zacznijmy od tego czemu on nie ma cieni? Gdybyś je dodał rysunek by był lepszy.
Fajnie połączyłeś ten niebieski z postacią dodało to tego zarąbistego efektu (bardzo mi się to spodobało). Postać jest dobrze wykonana lecz dziwnie wygląda ten kolczyk na jego końcu i jeszcze obok ucha ten kawałek włosów nie pasuje to wyglądu tej postaci gdybyś to poprawił była by lepsza. Fajnie tuta też wygląda szyja, jest bardzo dobrze namalowana (moim zdaniem). Może spróbuj też dodać jakiś dodatek żeby postać była ciekawsza np. jakiś miecz, opaskę itd. Ale rysunek sam w sobie jest nawet dobry i dość ciekawy. Fajny też zastosowałeś też wyraz twarzy, mało są takie stosowane ponieważ mało osób umie ją narysować.

KP: 2
/Feli

50[Rysunki] by Yoh92 - Page 2 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Wto Lis 27, 2012 4:46 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
http://fc06.deviantart.net/fs70/f/2012/331/b/d/yoh_atsuko_by_yoh92-d5mdk5z.png
No, tutaj włosy wyglądają zdecydowanie lepiej. Kosmyki współgrają ze sobą tworząc ciekawą fryzurę. Twarz też całkiem przyzwoicie wygląda.

http://fc04.deviantart.net/fs71/f/2012/331/3/4/feli_by_yoh92-d5mdv3h.png
Ciekawy efekt, bardzo gęstych włosów naprawdę idealnie się tutaj komponuję. Część ubrania na szyi imho nie ma większych błędów.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 12]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.