Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 12 z 12]

276[Rysunki] by Yoh92 - Page 12 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Sro Paź 14, 2015 8:54 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Trzeba w końcu coś narysować, lol. Ruszam na pełnej kurwie do przodu! :v
[Rysunki] by Yoh92 - Page 12 Sketch___genao_girls_by_yoh92-d9d3rx6

277[Rysunki] by Yoh92 - Page 12 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Sob Paź 17, 2015 1:21 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Kaylin ( ta ostatnia... tak sie nazywala, prawda?) ma strasznie szeroką szyję i dziwnie wysuniętą twarz.
Poza tym trochę razi mnie ich wzrost. Od razu skojarzyły mi się z tym:
[Rysunki] by Yoh92 - Page 12 Two_amazons_from_johnny_bravo_series_by_trecegato-d8gqh37
Może gdyby miały szersze biodra, klatki i były nieco bardziej przy sobie to nie sprawiałoby to takiego wrażenia. Możliwe, że był to zabieg celowy (wtedy to już kwestia gustu), ale domyslam się, że to zwykła pomyłka :P.
Postacie zdają się być wykonane samodzielnie, za co wielki plus. Prócz wcześniej wspomnianymi proporcjami nic innego nie kole w oczy. Wszystko jest ładnie ze sobą zgrane i niczego nie brakuje. Są barki, bioderka, mięśnie brzucha, krocze, cycki, roczki, nozki, takze git :P
Bardzo podoba mi sie twarz tej srodkowej- az chce sie ja przytulic :)

Tak wracajac na chwile do tego wzrostu, to juz wiem chyba w czym problem... zrobiles zbyt wysoki tors. Potem dostosowales do jego dlugosci nogi, ktore tej zdaja sie byc za dlugie prtzy tak malenkiej glowie.
Staraj sie trzymac mniej wiecej proporcji 1:4 oraz 1:1. 1:4 czyli czoło-broda stanowi jedną czwartą odległości od końca czoła do krocza., a 1:1 (tutaj zachowane ) długość nóg równa wcześniej wspomnianej odległości czoło-krocze.
U Ciebie proporcja ta została zachwiana, więc i postacie wyglądają nietypowo:
[Rysunki] by Yoh92 - Page 12 Yosz
[kp]3[/kp]

278[Rysunki] by Yoh92 - Page 12 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Pią Paź 30, 2015 9:37 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
To raczej będzie porzucony projekt. Tymczasem, chwilowa przerwa od "mangi" i tradycyjne podejście do rysunku ;) Na chwilę obecną to jedynie szkic.

[Rysunki] by Yoh92 - Page 12 Squirrel___sketch_by_yoh92-d9ex88m

279[Rysunki] by Yoh92 - Page 12 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Wto Lis 03, 2015 6:59 am

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
Wiewiór! Głowa bardzo fajnie Ci wyszła, futerko ładnie wycieniowane. Jedynie czego mogę się przyczepić, to dlaczego nie ma reszty?! :D Z chęcią bym zobaczył jak poszła reszta ciała.

280[Rysunki] by Yoh92 - Page 12 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Nie Mar 06, 2016 7:43 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Na wiewiórkę jeszcze nie wróciła wena, ale - mam nadzieję - że powoli uda mi się rozpalić ten mały płomyk. Poniżej szkice Silvii i Sandry.

[Rysunki] by Yoh92 - Page 12 Ars14

[Rysunki] by Yoh92 - Page 12 Ars15

281[Rysunki] by Yoh92 - Page 12 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Nie Mar 13, 2016 5:55 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[Rysunki] by Yoh92 - Page 12 Kaylin_cemineya_by_yoh92-d9v31ic

282[Rysunki] by Yoh92 - Page 12 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Nie Mar 13, 2016 7:19 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Bla bla, pisze komentarz.
Jest spoko, dokoncz to i wgl.
Kaylin wyszła najzgrabniej. Niemniej jednak brakuje mi majtek u niej. Niech ma je pod fartuchem, niech bedzie widac ze ma, bo nogi bez tego wydaja sie puste.
Coś jak tutaj Link!

Rób dalej, dokoncz to i popraw. Miałeś pierw dokonczyc Sandre i Silvie a potem robic kolejne postacie... czyli już spoiler - nie skonczysz tego nigdy ;)

283[Rysunki] by Yoh92 - Page 12 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Nie Mar 13, 2016 7:29 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[Rysunki] by Yoh92 - Page 12 Rose_by_yoh92-d9v3gkh
Rób dalej, dokoncz to i popraw. Miałeś pierw dokonczyc Sandre i Silvie a potem robic kolejne postacie... czyli już spoiler - nie skonczysz tego nigdy [Rysunki] by Yoh92 - Page 12 2879099665
Silvię już zacząłem. Łatwiej skupić mi się na robieniu lineartu, gdy wykonam ze dwa, trzy szkice na rozprostowanie. A w przypadku OCków kobiecych mam duże pole do popisu. Nie martw się - linearty też będą.

Wracając na chwilę do rozmowy na CB - w linearcie powyższej pracy będzie zmiana na spódniczkę lub spodnie dresowe bo nieświadomie upodobniłem ją do stroju Bry xd

284[Rysunki] by Yoh92 - Page 12 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Pon Mar 14, 2016 10:44 am

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
Hm... A mogłeś idąc swym tokiem dać większe cycki


Z innej beki: kiedy wiewióre skończysz ?

285[Rysunki] by Yoh92 - Page 12 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Pon Mar 14, 2016 6:22 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Z innej beki: kiedy wiewióre skończysz ?
Nikt mnie tak nie pożądał, jak tego rysunku. Nie jesteś pierwszą, drugą, ani też trzecią osobą, która mnie o to pyta xd W odpowiedzi będę szczery - nie mam zielonego pojęcia. Pierwszym krokiem jest odnalezienie kartki, na której ją rysowałem.

286[Rysunki] by Yoh92 - Page 12 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Nie Paź 29, 2017 7:06 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Próbując odświeżyć dawne umiejętności...
[Rysunki] by Yoh92 - Page 12 Promise_v1_1_by_yoh92-dbs3m4n

Gdzieś przed przeprowadzką chyba miałem tą kartkę z wiewiórką jakby kogoś to interesowało. Nie jest więc jeszcze stracona! : O

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 12 z 12]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.