Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 38 z 40]

926[O-S-W] by Yoh - Page 38 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Lut 21, 2013 5:36 pm

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
Wiesz co ?
Zaskoczyłeś mnie xD
Dosłownie i dość mocno
Nie spodziewałam się, ze zrobisz sprita tego wymyślonego przeze mnie (przed paru laty) Fakemona
Proporcje dobre i jakie to śmiechowato słodziaszne ^^
Ciekawe jakby ci wyszła wersja animowana

Fakt, że cieniowanie nieco kuleje, ale tak źle to nie jest

KP: 1
/Feli

927[O-S-W] by Yoh - Page 38 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Mar 12, 2013 7:59 pm

Szark

Szark
Mazoku
Mazoku
Pokemon trochę przypomina pichu, pikachu, raichu.. z nich wszystkich ma coś w sobie. Typ elektryczny czyli wiadomo żółte, pomarańczowe kolorki i ogon w kształcie jakiegoś pioruna - ogólnie ciało jest ok. Żółta wersja wydaje mi się trochę za jasna, ale pomarańczowa jest dobra. Mało pocieniowany, ogólnie na żółtym widać te cienie trochę słabo ale na pomarańczowym jest ok. Ogólnie pokemon ładny i do tego ma takie małe słodziutkie ząbki :3

KP: 1
/Feli

928[O-S-W] by Yoh - Page 38 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pią Mar 29, 2013 4:47 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[O-S-W] by Yoh - Page 38 Fusion_ha__by_yoh92-d5zobrr

Silyano - Silvia Sawako & Ayano Morioka
Ayanei - Ayano Morioka & Gemmei Nobunaga
Yohari - Yoh Atsuko & Safari
Rayoh, Yorem - Yoh Atsuko & Rayem Uruka

929[O-S-W] by Yoh - Page 38 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pią Mar 29, 2013 5:25 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Normalne ciuchy i kolczyki, normalne ciuchy i kolczyki, normalne ciuchy i kolczyki, metamoran, metamoran.

OH WELL

Ale cóż, przy Potarach jest chociaż trochę dowolności przy stroju.

Silyano - jest ciekawie, jest dwoje różnych oczu, ale... za cholerę nie widzę, jak podczas stania w takim półprofilu, będąc tak przedstawionymi, te cycki miały być tej samej wielkości. Zrobiłeś to tak, że albo ta część garderoby (jakiekolwiek pomysły, jak się to nazywa?... po angielsku chyba tanktop) jest tak niesymetryczna, że prawy jest prawie całkiem poza nią, albo nie tylko na oczach jest rozrzut (skoro lewe oko od jednej, prawe od drugiej, to tutaj... która ma większy obwód? Ocenimy, czy można przypisać każdej z nich połowę ciała).

Ayanei - nie rozumiem, jak w twoim zamierzeniu ma wyglądać ten strój.

Yohari - to Yoh z nieznacznymi modyfikacjami

Rayoh/Yoyem (Yoh + Rayem = Yoyem) - dałeś dwa imiona, jakbyś chciał wstawić dwie fuzje, metamorańską i potara. A tu tylko metamoran, tylko jeszcze jako SSj. Nie wiem, jak Samey, ale ja tutaj widzę trochę Rayema, włosy są. Nie tak jak u Yohariego, gdzie to mógłby równie dobrze być po prostu przefarbowany Atsuko.

Nic nie mówię o cieniowaniu czy innych kwestiach kształtu, z przyczyn oczywistych dla ciebie, bo widocznych w tych kilkunastu pw. Po prostu nie mam jak się przyczepić, niech zrobi to ktoś inny.

KP: 3
/Feli

930[O-S-W] by Yoh - Page 38 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Kwi 11, 2013 12:12 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Dragon Ball Z Movie: Battle of Gods - Bills:
[O-S-W] by Yoh - Page 38 Bills_by_yoh92-d6183tt

931[O-S-W] by Yoh - Page 38 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pią Kwi 12, 2013 2:23 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Komentarz miałem napisać wczoraj, lecz sen mnie złapał i musiałem odespać kilka godzin, ale to nie jest ważne.
Z daleka postać prezentuje się dobrze, lecz razi mnie jedna rzecz - jego wysokość. Ta postać była/jest wysoką postacią, wyższą nawet od Goku.
Z bliska natomiast widać kilka błędów.
Pierwszym z nich (a przynajmniej dla mnie) jest usunięty kontur.
[O-S-W] by Yoh - Page 38 Hkxgyi
Drugim błędem jest jaśniejszy odcień w dalszej części pracy.
[O-S-W] by Yoh - Page 38 5t9ys9
Więcej błędów nie widzę, choć można się jeszcze pobawić z cieniami na dłoni oraz z cieniami na spodniach.


2kp

932[O-S-W] by Yoh - Page 38 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Kwi 21, 2013 12:30 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
To było do przewidzenia, że prędzej czy później zobaczymy choć jedną postać z Kami to Kami w twoim wydaniu. Łysy koto-królik nie wygląda źle. Wygląda nawet dobrze. Kontury są dobre, cieniowanie też mi się podoba. Niezbyt mam się do czego przyczepić. Na siłę mógłbym do twarzy, czy tam pyszczka, jednak wiem, że nie łatwo jest coś takiego odwzorować w LSW. Przynajmniej dla mnie... Nieważne. Praca na poziomie.

933[O-S-W] by Yoh - Page 38 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Kwi 21, 2013 2:39 pm

Qulob

Qulob
Zbanowany
Zbanowany
[O-S-W] by Yoh - Page 38 Bills_by_yoh92-d6183tt
Postać z pozoru wygląda ładnie, lecz jak widać jest pare błędów.
+ Postać ma łokieć, a tego się oczywiście zawsze najbardziej czepiam. W miarę dobre cieniowanie.
- Brak kontur w niektórych miejscach powoduje zniechęcenie i odruchy wymiotne. Ogon wygląda jakby był z tektury (mam na myśli, że wygląda jakoś tak płasko, ponieważ nie ma cieni, a w tym przypadku cienie na ogonie by się przydały.
To chyba wszystkie błędy, który wyłapałem.
Pozdrawiam, Qulob!

/+1 KP

934[O-S-W] by Yoh - Page 38 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Maj 04, 2013 12:37 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Po pojedynku z Royalzem...
[O-S-W] by Yoh - Page 38 Samey11
C4: Samey

935[O-S-W] by Yoh - Page 38 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Maj 04, 2013 10:17 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Pan motor napędowy ostatnio spuścił z gazu i co raz mniej wrzuca. Ogólne odczucia po tej walce? Chciałeś zrobić postać w całości przez Cb i nie chciałeś skopiować tych rąk od innych, dlatego zrobiłeś po swojemu i uciąłeś mu palce. Praca technicznie jest dobra, nie ma błędów w cieniowaniu, a sam opar wygląda dość oryginalnie. Niestety te dłonie wyglądają przerażająco, ale cieszę się, że poszedłeś za moja prośbą, która wrzuciłem kilka miechów temu, mianowicie więcej własnych póz!

/1 KP

936[O-S-W] by Yoh - Page 38 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Maj 05, 2013 10:17 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Pan motor napędowy ostatnio spuścił z gazu i co raz mniej wrzuca.
Whatda-...
Serio. Jaki "motor napędowy"?

Niepocieniowana praca, która miała iść na konkurs:
[O-S-W] by Yoh - Page 38 Crash10

Dzięki za komentarz, Shine.

937[O-S-W] by Yoh - Page 38 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Maj 05, 2013 10:48 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Serio. Jaki "motor napędowy"?
Motor Drive, ifkwim.

Crash... muszę aż zobaczyć na google, bo ni cholery nie kojarzę.
...
...
aha, ok.

Normalnie twarz wygląda jakoś trochę dziwnie i paradoksalnie wygląda o wiele lepiej w powiększeniu. Też tego nie pojmuję. Bo tak odrobinę Mr. Popo.
Przez chwilę myślałem, że stanowczo przesadziłeś ze zwężeniem przy nadgarstku i kostce, ale po przyjrzeniu się artworkom stwierdzam, że jednak tylko coś jest nie tak z nadgarstkiem. Nawet jeśli byłby tak chudy, to ja bym go przytwierdził do ręki gdzieś na środku jej szerokości, a nie tak blisko kciuka.

A ten Yoshi-podobny stwór całkiem nieźle wyszedł. Tak myślę, nie wiem, co miałbym wpisać, żeby go znaleźć.

Ale serio, jego twarz. Tak jakby miał właśnie komuś powiedzieć "to nie jest to, na co wygląda, naprawdę".

/2 KP

938[O-S-W] by Yoh - Page 38 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Maj 09, 2013 10:53 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Keishin Atsuko
[O-S-W] by Yoh - Page 38 Keishin_atsuko_by_yoh92-d64mryb

Ryunosuke Sawako
[O-S-W] by Yoh - Page 38 Ryunosuke_sawako_by_yoh92-d64msbt

939[O-S-W] by Yoh - Page 38 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Maj 09, 2013 11:10 am

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
Ogólnie to bardziej podoba mi się ta druga postać, w pierwszej jakoś tak dziwny jest ten zarost :P W dodatku nieco mi się wydaje jakby za bardzo ręka była wykrzywiona. Za to cieniowanie jest pinki!
Dawaj jakiegoś customa połsa z nich :)

940[O-S-W] by Yoh - Page 38 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Maj 09, 2013 11:16 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Dawaj jakiegoś customa połsa z nich :)
Łatwo powiedzieć, Sezu ^^
Cholernie dawno nie robiłem jakiejś "custome pose". Nie tylko dlatego, że trochę podupadłem na skillu, ale również dlatego, że mam ciągle lenia xd

941[O-S-W] by Yoh - Page 38 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Maj 09, 2013 11:26 am

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
A gdzie tam, tylko łatwo powiedzieć. Zrobić tak samo! Weź dodaj np tego typa na falach, albo jak jeździ na na rolkach z kimś :D i pomysł jest, to teraz wykonanie :)

942[O-S-W] by Yoh - Page 38 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Maj 09, 2013 12:09 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Komentarz z dA:

Kuźwa. Czemu te wasze oc są tak podobne ? Kolory ubrań już chyba w 4(?) OC są takie same. . . Yoh, w/w, Silvia Sawako i OC Neraviego. . .
Wykonany dobrze, ale kurde, te kolory są wszędzie.

943[O-S-W] by Yoh - Page 38 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Maj 09, 2013 12:50 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Wykonany dobrze, ale kurde, te kolory są wszędzie.
Ja się nimi posługuje od dawna. Szczerze mówiąc, pasuje mi właśnie taka kolorystyka postaci, aczkolwiek nie twierdzę, że to jedyna paleta kolorów jaką dysponuję. Sam Yoh czy Silvia lubią te kolory. W przypadku Ayano nie można obejść się zaś bez czegoś kolorowego - dlatego ma w palecie kolor różowy ;)

944[O-S-W] by Yoh - Page 38 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pią Maj 10, 2013 3:43 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Yoh Atsuko - nastolatek
[O-S-W] by Yoh - Page 38 Yoh_atsuko_by_yoh92-d64q08s

945[O-S-W] by Yoh - Page 38 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Maj 14, 2013 3:20 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
@double,

Akemi Sawako, Rei Atsuko:
[O-S-W] by Yoh - Page 38 Akemi__amp__rei_by_yoh92-d657io6

946[O-S-W] by Yoh - Page 38 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Maj 14, 2013 9:02 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Nie jestem w stanie wypatrzyć jakichkolwiek błędów, o których mógłbym wspomnieć, a których nie mógłbyś wytłumaczyć powołując się na swój styl. Może tylko to, że brzydko wyglądają u młodego Yoha kłaki tuż przy głowie - za duży ciemny obszar.
Zauważę więc jedynie, że chyba absolutnie wszystkie postacie żeńskie, które robisz, mają identyczny kosmyk włosów spadający na twarz z przodu. Rei, Akemi, Silvia, Ayano, Gemmei (przy tych trzech się powołałem na te wrzucone na wiki).

Patrząc na jeden z oparów w drugim poście rozumiem, że zająłeś się grafiką wektorową?
tak, musiałem.
KP: 1
/Feli

947[O-S-W] by Yoh - Page 38 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sro Maj 15, 2013 10:34 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Zauważę więc jedynie, że chyba absolutnie wszystkie postacie żeńskie, które robisz, mają identyczny kosmyk włosów spadający na twarz z przodu. Rei, Akemi, Silvia, Ayano, Gemmei (przy tych trzech się powołałem na te wrzucone na wiki).
A no. Nie wszystkie postacie jakie tworzę, mają wspomniany kosmyk - ale znaczna większość tych, na których historii zamierzałbym się skupić w opowiadaniu. Taka cecha charakterystyczna dla OPARów kobiet, które stworzę 4

948[O-S-W] by Yoh - Page 38 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sro Maj 15, 2013 3:35 pm

Neravi

Neravi
Notowany
Notowany
Yoh atsuko nastolatek:
Praca jak zawsze wykonana i pocieniowana bardzo dobrze.
Dobrze dobrane kolory i oczywiście zarąbiste buty. Włosy dosyć ciekawe. Dziwi mnie to jedynie w tym obrazku, że na jednej ręce ma biały bandaż a na 2 ma szarą opaskę dla mnie to tak wygląda.
Rei atsuko:
Wygląda trochę jak wampirzyca bo ma czerwone oczy.
Ma serio duży biust 53 . Ale jedno mnie zastanawia i proszę o odpowiedź co to jest nad butami te różowe? Czyżby to podkolanówki czy co innego??

Yoh lubi duże cycki, kto by się spodziewał.
1kp

949[O-S-W] by Yoh - Page 38 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pią Maj 17, 2013 11:49 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Dzięki za komentarze, panowie.

Zmodyfikowałem włosy w przypadku Akemi Sawako oraz Rei Atsuko.
[O-S-W] by Yoh - Page 38 Akemi_sawako_and_rei_atsuko_by_yoh92-d657io6
Poniżej zaś Sakiyurai oraz Shiganori Atsuko 4
[O-S-W] by Yoh - Page 38 Sakiyurai_atsuko_by_yoh92-d65m0c1 [O-S-W] by Yoh - Page 38 Shiganori_atsuko_by_yoh92-d65m7o2

950[O-S-W] by Yoh - Page 38 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Maj 18, 2013 12:53 pm

Neravi

Neravi
Notowany
Notowany
;O ZARĄBISTE WŁOSY CHCE TAKIE ;O
Widać, że zrobiłeś go na podstawie shiningami kapitana. Włosy Tak fajne, że aż
....(nie powiem). Cieniowanie zarąbiste i oczywiście te japonki na nogach w skarpetach też są git. Fajnie skonstruowana postać i jej całkowity wygląd jest naprawdę zarąbista. Tak myślę, że to chyba twoja z lepszych prac.
Sakiyurai:
Wyglądem przypomina Vegetę ze znanego nam anime Dragon Ball Z (i reszta).
Cieniowanie jak zawsze wzorowe (czego ja niestety nie potrafię :;.;: ). Ale tak niedawno zauważyłem, że całkiem dużo postaci robisz w rękawiczkach lub bandażach :D. Ogólnie całkiem fajnie ci wychodzą wszystkie postacie które robisz.

KP: 1
/Feli

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 38 z 40]

Idź do strony : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.