Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 39 z 40]

951[O-S-W] by Yoh - Page 39 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Maj 18, 2013 1:53 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Neravi napisał:
Cieniowanie jak zawsze wzorowe (czego ja niestety nie potrafię :;.;: ).

Trudno jest umieć cieniować wzorowo bez robienia jakichkolwiek prac. . .

#topic
Cieniowanie i same postacia ciągle takie same, co robi się już nudne.
Spróbuj bardziej urozmaicać te postacie, dodawaj więcej dodatków, spróbuj pocieniować je inaczej.

952[O-S-W] by Yoh - Page 39 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sro Maj 22, 2013 1:00 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Yaminoshi Sawako:
[O-S-W] by Yoh - Page 39 Yaminoshi_sawako_by_yoh92-d6619xb

Fuzja - Yoh oraz Shigeru:
[O-S-W] by Yoh - Page 39 Shigeo___yoshige_by_yoh92-d661a57

Safari:
[O-S-W] by Yoh - Page 39 Safari_by_yoh92-d664c6s

953[O-S-W] by Yoh - Page 39 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sro Maj 22, 2013 11:49 am

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
To może ja skomentuję.
na pierwszy rzut oka wszystkie pracy wyglądają bardzo estetycznie,starannie zrobione i dobrze dopasowana paleta kolorów.Najbardziej w twoich pracach zadziwiają mnie włosy,w każdym oparku inne i urozmaicone zeby nie było nudno,ja zato mam problem zrobic 1 kosmyk w twoim stylu...
Cienie świetne.To chyba tyle zapraszam do oceny moich prac w dziale rysunki

KP: 1
/Feli

954[O-S-W] by Yoh - Page 39 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Maj 23, 2013 3:54 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
Z tych nowych trzech prac najlepiej według mnie wygląda Yaminoshi Sawako. Safari z tym jednym kosmykiem (no w sumie z dwoma), ale chodzi o ten do góry pomarańczowy wygląda według mnie nieco śmiesznie :P Jest on za duży w porównaniu do reszty tutaj akurat. Co do cieniowania to nie mam zastrzeżeń, wszędzie cienie idealnie się wpasowują, oraz kontury wyglądają świetnie. Może jakaś fuzja z Sezu? :D

KP: 1
/Feli

955[O-S-W] by Yoh - Page 39 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pią Maj 24, 2013 9:11 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Może jakaś fuzja z Sezu?
Nie miałbym nic przeciwko xd

LSW/JUS Base:
[O-S-W] by Yoh - Page 39 Lsw_jus_base__male__by_yoh92-d66daii

Dzięki za komentarze - na pewno się wam odwdzięczę, ale pierw muszę się wyspać po nocnym dyżurze, żeby to co napiszę miało jakikolwiek sens 4

956[O-S-W] by Yoh - Page 39 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Maj 26, 2013 3:23 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Dzięki za komentarze. Spróbuję się zastosować do waszych rad :61:

Yuki Atsuko:
[O-S-W] by Yoh - Page 39 Yuki_atsuko_by_yoh92-d66l0sm

Shinji Atsuko:
[O-S-W] by Yoh - Page 39 Shinji_atsuko_by_yoh92-d66l0xk

Hikari Atsuko:
[O-S-W] by Yoh - Page 39 Hikari_atsuko_by_yoh92-d66l12k

957[O-S-W] by Yoh - Page 39 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Maj 26, 2013 10:20 am

Majek

Majek
Super Saiyan
Super Saiyan
LSW/JUS Base

- Do tego base mam parę zastrzeżeń. Zaczynając od góry. No z głową nic nie można powiedzieć bo wszystkie są praktycznie takie same, ale gdy już patrzymy na szyję to od razu rzuca mi się w oczy hmm... mięśnie szyi? (dobrze mówię? ;d) ta bardziej wysunięta w prawo zaczyna się od kaptura gdzie moim zdaniem lepiej wygląda gdy wychodzi z pod brody, tak samo lepiej gdy one nie łączą się przy klacie (nawet chyba tak powinno być jeżeli mamy zachować proporcje). Mówiąc o klatce to jest ona nie proporcjonalna do mięśni brzucha [środek klaty powinien być równy z linią środka mięśni brzucha (trochę takie masło maślane, ale mam nadzieję, że rozumiesz :P) ewentualnie klata powinna być przesunięta bardziej w prawo]. Przy twoim base można powiedzieć, że koleś ma wklęsłą klatę albo wzdęty brzuch. Idąc dalej barki lepiej bardziej zaokrąglić niż dać takie kwadratowe (base jest większe, więc możesz bardziej wyszczególnić niektóre mięśnie). Ręce wyglądają dobrze, jedynie w prawej ręce przedłużył bym o jeden pixel w dół w przedramieniu. Nogi jako tako też dobrze wyglądają, ale nie rozumie dlaczego wykrzywiłeś mu tą lewą nogę, patrząc na nią mam wrażenie, że ma ją połamaną ;d Lepiej ją bardziej wyprostować.
Pozwoliłem sobie zaznaczyć te błędy poniżej oraz poprawić wszystko co wypisałem wyżej (gdzie nie gdzie zmieniłem parę pixeli). Mam nadzieję, że nie masz z tym nic przeciwko.
[O-S-W] by Yoh - Page 39 20802089633526646630
Poniżej jest pierw troje base te drugie jest po moich poprawkach.

/3 KP

958[O-S-W] by Yoh - Page 39 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Maj 28, 2013 9:35 am

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
A co mi się akurat rzuca w oczy kiedy patrzę na base, to iż ma bardzo małą głowę i dziwnie według mnie mało proporcjonalną co do reszty ciała. Cienie prawie wszędzie mogą być, ale już większość tutaj osobą powyżej wymieniła co by można było i jak zmienić. Ja dodam tylko, że mięśnie brzucha wyglądają dla mnie dosyć dziwaczenie, tak samo ogólnie prawa noga. Jakaś taka bardzo krzywa, gdzie jest pięta? Ogólnie co do reszty to jest spoko. Tylko te kilka błędów przy takiej większej pracy. Co do rodzinki Atsuko to wygląda bardzo fajnie Najbardziej wyszły Ci włosy Shinji, oraz te słuchawki. Co do cieniowania tutaj nie mam żadnych zastrzeżeń. Tylko przy Hikari ten kosmyk co jej opada na oczy jakoś dziwnie się prezentuje.

KP: 2
100kp!
/Feli

959[O-S-W] by Yoh - Page 39 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pią Cze 07, 2013 1:45 pm

Rizuke

Rizuke
Zasłużony
Zasłużony
Widze że twój poziom ciągle rośnie ciągle mnei zaskakujesz huh. Szczerze to chyba dawno mnie tu nie było bo nawet nie wiem co tak naprawde mógłbym tutaj skrytykować. ;o
Wszystkie trzy oparki są świetne tylko w tym pierwszym nie pasuje mi jedna rzecz a mianowicie jak zaczyna się prawa ręka i kończy cycek to wziąłbym tego pikselka jednego wcisnął wyżej tak aby wyglądało to bardziej zaaokrąglonie bo takto to taki klocek się wydaje dziwny x d ale nie wiem jak będzie wyglądać po zmienieniu tego więc nie słuchaj mnie! Również ten trzeci oparek włosy a mianowicie prawa strona ich wygląda bardzo dziwnie tak jakby miała hmm jakiegoś gluta tak płasko to wygląda nie wiem jak to określić ale serio dziwnie. Ogólnie jesteś gość bo razisz skillem ;d

960[O-S-W] by Yoh - Page 39 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pon Cze 24, 2013 10:17 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[O-S-W] by Yoh - Page 39 Ayano_morioka___take_over__samael_soul_by_yoh92-d6aezcc
Ayano Morioka, Take Over: Nightmare Samael Soul.

961[O-S-W] by Yoh - Page 39 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pon Cze 24, 2013 1:48 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
@double

[O-S-W] by Yoh - Page 39 _lsw__olbaid_by_yoh92-d6afh6s
Olbaid.

962[O-S-W] by Yoh - Page 39 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pon Lip 08, 2013 11:55 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
@triple!
[O-S-W] by Yoh - Page 39 Mr__satan_by_yoh92-d6ci89a

963[O-S-W] by Yoh - Page 39 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Lip 09, 2013 2:13 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
@quadruple
[O-S-W] by Yoh - Page 39 Nightmare_trio_by_yoh92-d6cm3r8
Nightmare Trio.

964[O-S-W] by Yoh - Page 39 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Lip 09, 2013 7:46 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Ten succubus wygląda całkiem fajnie ,podobają mi się jej skrzydła ,a może raczej skrzydło ,bo widać tylko 1. Nie wiem ,czym jest ten żółty element ,ale wyjebane. Większych zastrzeżeń nie mam ,prócz tych wielkich ,sztucznych cycochów.

Niebieski kosmita fakt oryginalna postać ,ale o ile dobrze pamiętam design nie Twoj ... Tak czy siak ,pracka wykonana dość starannie ,dobrze się rpezentuje ,choć możnaby popracować nad wykonaniem mięśni. Jego nóżki wyglądają na tłuściutkie ;p

Herkules wygląda dobrze ,ale jest kilka rzeczy któres nieco go szpecą. Przykladowo wykonanie dłoni ,obu. Są naprawdę nieestetyczne ,to samo tyczy się jego prawej stopy ( w sensie z naszej perspektywy prawej ;)). Lewa ręka zdaje się być wykonana z gumy ,jest najzwyczajniej w świecie zbyt okrągła.

Co do mrocznego Trio ,to trudno cokolwiek powiedzieć. Wyglądają po prostu dobrze ,nie ma co się przyczepiać do cieniowania ,czy ich ubioru ,bo w ogóle nie istnieją ;).
KP: 2
/Feli

965[O-S-W] by Yoh - Page 39 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sro Lip 17, 2013 3:34 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[O-S-W] by Yoh - Page 39 Free_commission___woogy_roleyo_by_yoh92-d6dtcyj
Woogy Roleyo

[O-S-W] by Yoh - Page 39 Free_commission___taizo_by_yoh92-d6dthmj
Taizo

966[O-S-W] by Yoh - Page 39 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sro Lip 17, 2013 9:33 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Taizo:
Nie wiem czy się wzorowałeś tym moim z dA, ale ok:
- chudzik z niego straszny :D
- włoski... Ten gruby środkowy kosmyk miał być przed bocznymi, równy z opadającymi na czoło. Jest ok, ale według mnie to powinno wyglądać inaczej 9
- klatka piersiowa nie wydaje Ci się za duża? Przynajmniej ten prawy cycek, jego prawy.
- Jeśli się wzorowałeś, to spodnie nie miały tak wyglądać, powinny być takie bardziej luźniejsze. 'Pas' - na środku powinien wychodzić jeden większy kawałek, po bokach dwa mniejsze 4
Jeśli nie wzorowałeś się spodniami i 'pasem' z mojego to wygląda dobrze 4
- buty jak to buty, na lsw dużo na nich nie zmieścisz, dobre :)

No to tyle, Woogy'iego może później Ci ocenię, bo śpieszę się do pracy.
Powodzenia przy następnych pracach :)

KP: 2
/Feli

967[O-S-W] by Yoh - Page 39 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Lip 20, 2013 9:51 am

Neravi

Neravi
Notowany
Notowany
Siemano! Powróciłem na forum i co pierwsze postanowiłem to ocenić opara od Yoh'a :P
Więc tak najpierw Nightmare Trio:
Opary są takie, że aż chce się patrzeć i nie mogę oderwać od tego oczu. Zapomniałem już jaka to była frajda :D.
Najbardziej z tych trzech podoba mi się ostatni. Wyglądają jak bracia syjamscy ;p. Zarąbiście kolory się zgrywają na co fajnie się patrzy. W 1 transformacji jakoś ten żółty mi tam nie pasuje, lepszy by był z białym lub fioletowym moim zdaniem. Jeszcze fajne są te czarne płomienie.

/„Oceniam Kreatywnie”
/1 KP

968[O-S-W] by Yoh - Page 39 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Wrz 03, 2013 3:27 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Felix:
[O-S-W] by Yoh - Page 39 Felix_by_yoh92-d6k91lm

C4: Luka, Felixthespriter
Tak! Yosz daje credity!

969[O-S-W] by Yoh - Page 39 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Wrz 17, 2013 7:30 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[O-S-W] by Yoh - Page 39 Death_oc___2013_by_yoh92-d6mojoz

970[O-S-W] by Yoh - Page 39 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Wrz 17, 2013 9:07 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Komencior z dA:

Włoski jeszcze ujdą w tłumie, ale przydałaby się im lekka zmiana w kosmkach.
Ciało...tak, tutaj przydałyby się ogromne zmiany. Wszystkie postacie są takie same, mają takie same kontury, żadnych dodatków, nic, ciągle to samo, nawet większość kolorów jest taka sama.
Dodatkowo twarze, twarze też są takie same, zero zmian.
Shinji Atsuko jest fajny, w końcu jest coś nowego, są inne kolory ubrań, są dodatki w postaci słuchawek, a tutaj ? Nic nowego, włosy podobne do włosów Goku SSJ, standardowe ubranko, kolory to samo. Yoh, zmień to. :<

Dodam jeszcze, że nawet cienie są identyczne jak te z Twojego base.

/„Oceniam Kreatywnie”
/1 KP

971[O-S-W] by Yoh - Page 39 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Wrz 17, 2013 9:28 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Włoski jeszcze ujdą w tłumie, ale przydałaby się im lekka zmiana w kosmkach.
Ciało...tak, tutaj przydałyby się ogromne zmiany. Wszystkie postacie są takie same, mają takie same kontury, żadnych dodatków, nic, ciągle to samo, nawet większość kolorów jest taka sama.
Dodatkowo twarze, twarze też są takie same, zero zmian.
Shinji Atsuko jest fajny, w końcu jest coś nowego, są inne kolory ubrań, są dodatki w postaci słuchawek, a tutaj ? Nic nowego, włosy podobne do włosów Goku SSJ, standardowe ubranko, kolory to samo. Yoh, zmień to. :<
A więc, gotowa odpowiedź z dA ;)
To nawet nie jest moja postać - stąd powtarzalna paleta kolorów i kontury :P
Poza tym, mam swój styl - nie chcę go zmieniać i robić wyjebanych w kosmos customów. O ile co jakiś czas sprawdzę się w nieco większych spritach, to wolę trzymać się standardowych proporcji jakie oferuje LSW.
Kwestia cieniowania... Cóż poradzić... Mogę sobie pozwolić na wykonanie pracy na własnym base, a jednocześnie złapać lekkiego lenia i nie psuć dobrego schematu cieni, prawda? ;)

[O-S-W] by Yoh - Page 39 Ykmo___2013_by_yoh92-d6mozpx

972[O-S-W] by Yoh - Page 39 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sro Wrz 18, 2013 3:24 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
@double,
[O-S-W] by Yoh - Page 39 Seuru___2013_by_yoh92-d6msaig

973[O-S-W] by Yoh - Page 39 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sro Wrz 18, 2013 4:42 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
@triple,
[O-S-W] by Yoh - Page 39 Eva_and_rebou_by_yoh92-d6msk85

974[O-S-W] by Yoh - Page 39 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Wrz 19, 2013 1:22 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
@x4,
[O-S-W] by Yoh - Page 39 Pucolini___2013_by_yoh92-d6muoc3

975[O-S-W] by Yoh - Page 39 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Wrz 19, 2013 3:15 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
x5,
[O-S-W] by Yoh - Page 39 Mura___2013_by_yoh92-d6muugy

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 39 z 40]

Idź do strony : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.