Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 5 z 5]

101[O-S-W] szajn galeri - Page 5 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Nie Lis 03, 2013 1:05 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Jezeli chodzi o C17 to dobrze ,że pozbyłeś się ust ,jednak chyba niepotrzebnie zacząłeś kombinować z okiem. Przesuń je troszkę w górę i lewo ,bo dziwnie to wygląda :P. Twarz zdaje się być pusta ,płaska ,a i cieni żadnych tam nie widać. Swoją drogą teraz zwróciłem uwagę na jego ogromny bark - zbyt ogromny jak dla mnie. Minimalnie mógłbyś się postarać go zmniejszyć. Poza tym miodzio  ;)

Jeżeli chodzi o Shine'a z przyszłości ,to widać ,że robiłeś go na szybko. Płaszcz wykonany słabo ,tak jak powiedział Yoszaka. Koszulkę pod nim Można by chyba zrobić w nieco innym kolorze niż spodnie ,bo wygląda przez to nieco nudno. No i można by jeszcze troszeczkę nad brudką popracować tak jak wspomniał yoszaka

Generalnie fajnie wiedzieć ,że coś tam robisz ,oby tak dalej zią ^^

/„Oceniam Kreatywnie”
/2 KP

102[O-S-W] szajn galeri - Page 5 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Pon Lis 04, 2013 9:48 am

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Jakoś wzięło mnie za revampy...
[O-S-W] szajn galeri - Page 5 TErYdqJ

103[O-S-W] szajn galeri - Page 5 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Pon Lis 04, 2013 1:18 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Dawaj ty jaśniejsze tła, bo nic nie widać na ciemnym tle...
Klata fajna, dobrze zrobione mięśnie, a w szczególności brzuch.
Ogółem to nie ma się do czego przyczepić, wyszedł Ci taki normalny oparek.

104[O-S-W] szajn galeri - Page 5 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Wto Lis 05, 2013 4:30 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Ciekawie wykonane włoski - podoba mi się ten styl.
Mięśnie także nie wyglądają źle, a klatka piersiowa utwierdza mnie w tym przekonaniu.
Całkiem oryginalny i fajny pomysł na design postaci. Ogólnie rzecz biorąc, nie mam większych zastrzeżeń. Dobra robota.

105[O-S-W] szajn galeri - Page 5 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Wto Lis 05, 2013 10:44 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Na ciemnym tle włosy nie prezentowały się tak dobrze ,bo nie było ich najzwyczajniej w świecie widać ,natomiast przy zmianie tła na białe baaardzo miło się zdziwiłem ( no może niekoniecznie zdziwiłem ;)) ,bo nagle zaczęły prezentować zupełnei inny poziom. Stanowią chyba najlepszą część oparka ,istne cudo jak dla mnie. Z torsem bym troszkę popracował ,żeby nie wyglądał na takiego grubaska ( chodzi mi o klatkę piersiową w której ograniczenie najjaśniejszego tonu zdecydowanie poprawiło by jej wygląd ... moim zdaniem ). Fajny też pomysł z tą maską. Nogi jak nogi wyglądają dobrze :)
Generalnie revampik bardzo udany ,brawo :>

/„Oceniam Kreatywnie”
/1 KP

106[O-S-W] szajn galeri - Page 5 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Wto Lis 05, 2013 11:47 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Akurat jak napisałeś tego posta ja byłem pochłonięty kolejnym revampem. Cóż, Zbir napracował się przy tych revampach, ale sam o Sb zapomniał.
[O-S-W] szajn galeri - Page 5 2iqouLB
C4Zbir

107[O-S-W] szajn galeri - Page 5 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Sro Lis 06, 2013 5:45 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Zarówno ten jak i poprzedni opar bardzo mi się podobają. U zbira bardzo podoba mi się przód włosków, śmiem stwierdzić, że są lepsze niż w oryginale. Jednak nie przypadły mi do gustu te dwa tylne, wydłużone kosmyki. Trochę jakby nie pasowały do całej reszty. Jaram się cieniowaniem ubrań. Jest po prostu to coś. Koszulka i spodnie miodzio, zwłaszcza spodnie. Przyczepić się jednak muszę do jego prawej nogi. Wydaje mi się odrobinę krzywa, ewentualnie źle usytuowana. Nie wiem, może to przez takie spodnie, albo to tylko moja interpretacja. Tak czy inaczej świetny opar, propsy. Dobrze, że ktoś pomyślał o Zbirku ;p

/„Oceniam Kreatywnie”
/1 KP

108[O-S-W] szajn galeri - Page 5 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Pon Lis 11, 2013 12:18 am

Shine

Shine
Jounin
Jounin
[O-S-W] szajn galeri - Page 5 QasuXAJ 
 Pamięta ktoś tego OC'eka? Byłbym wdzięczny, gdyby ktoś mi podesłał starą wersję. ;)

109[O-S-W] szajn galeri - Page 5 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Pon Lis 11, 2013 9:55 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Bardzo fajny OPAR'ek ... kogo to ? Prócz uwag takich czysto kosmetycznych ( w sumie jakich innych by oczekiwać w LSW ;p ) ,to nie ma się do czego przyczepić. Wydłużyłbym rękę o 1 pixel i troszeczkę pomabił się z jego cycochami ,ale to wszysko. Bardzo wykonane oparek zarówno pod względem cieniowania jak i konturów. Gut dziab jaśniutki.

110[O-S-W] szajn galeri - Page 5 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Sob Mar 15, 2014 12:48 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
[O-S-W] szajn galeri - Page 5 Z6v3ZXP
Heisenberg aka Walter White z serialu Breaking Bad
leca podziekowania(aka credit) dla Zbirsona
Chciałem poeksperymentować jak wyglądała by postać w ciemnych barwach, więc pobawiłem się trochę.
W międzyczasie mam prawie gotową kolejną postać.

111[O-S-W] szajn galeri - Page 5 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Sob Mar 15, 2014 1:11 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Twarz wygląda tak, jakby została wykonana przez jakiegoś amatora.
Nasrałeś tam zbyt dużo pikseli, które wydają się być porozrzucane w losowych miejscach.
Dodatkowo, o ile cieniowanie spodni jeszcze ujdzie to przy górnej części pojawia się poważny problem - nie reprezentuje specjalnie wysokiego poziomu.
Ciekawy pomysł z tym ciemnoszarym konturem.
Dobrze, że nie boisz się eksperymentować ale w przypadku tej pracy nie wyszło to na pewno na dobre.

112[O-S-W] szajn galeri - Page 5 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Sob Mar 15, 2014 5:38 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Dość długo dopieszczałeś tego oparka i szczerze mówiąc spodziewałem się troszeczkę więcej. O ile kontury są całkiem ok ,to cieniowanie mogłoby być troszeczkę lepsze. Może nie samo rozmieszczenie pixeli co użyta paleta kolorów niszczy tą pracę. Mówię o kolorze skóry - ręce w innej palecie ,twarz również w jeszcze innej ( ta niezwykle dziwnie dobrana ). Poza tym cała postać jest w kolorze czarnym ,mogłeś wcisnąć troszkę więcej kolorów ,może jakaś zieleń ,czy beż. Coś na ten deseń:[O-S-W] szajn galeri - Page 5 Group1
Serialu nie znam ,ale google podpowiada ,że występował w wielu barwnych wersjach.


@Yoh:
„Oceniam Kreatywnie” - 1 KP

113[O-S-W] szajn galeri - Page 5 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Wto Maj 01, 2018 8:32 am

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Kiedy ostatni post w tym temacie ma grubo ponad 4 lata, a ty sam ostatni raz tknąłeś pejnta na dłużej grubo ponad 2,5 roku temu. 

No ale obiecowałem to Zbirowi przecież, choć post jak i obietnica dawno przeterminowana:

1.[0]
2.[7] -> Zbir właśnie zniechęcasz do zrobienia jakiejkolwiek pracy [O-S-W] szajn galeri - Page 5 4257297559 nastepna może za rok
3.[0]



Odpaliłem jakieś tam base z 2015 roku, a raczej niedokończony revamp postaci Smoka z tamtego czasu(najdłuższy Work in Progress w historii ARS?) i w pół godziny maznąłem całego wariata. Prawdopodobnie bazowałem na jakiejś pracy Seto, także credit dla niego.

[O-S-W] szajn galeri - Page 5 D6VOaMt

any comments? sam nie jestem zbytnio zadowolony, ale po takiej przerwie coś tam gra

114[O-S-W] szajn galeri - Page 5 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Wto Maj 01, 2018 4:46 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
O, Shine. Dobrze Cię widzieć! Po takiej przerwie... jest naprawdę dobrze. Zazdroszczę nie zanikającego skilla xd
Generalnie, cieniowanie i sama praca wygląda nieźle. Przyczepić się mogę natomiast do mordki - wygląda dziwnie. Może to zasługa cieniowania, a może tego, że jest po prostu długa. Nie podchodzi mi też cieniowanie włosów w ten sposób ale to już raczej kwestia gustu, a nie Twojego wykonania ;)
Mam też wrażenie, że podwyższając prawą rękę postaci uzyskasz troszkę lepszy efekt.

Cóż... Jest dobrze. Czekam na więcej :D

115[O-S-W] szajn galeri - Page 5 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Sro Maj 02, 2018 10:46 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Jak na pracę w pół h, to nawet fajna postać.
Po przybliżeniu prezentuje się dużo lepiej jak z daleka. Jeśli chodzi o cieniowanie dwutonowe włosów, to według mnie pasuje to jak najbardziej do ciemnych włosów, ale z tyłu głowy powinien być sam ciemniejszy odcień.
Twarz jest jakby spłaszczona, a może lepiej pasuje lekko wklęsła? No nie podoba mi się.
Po długiej przerwie i tak jest super. Produkuj więcej  ;)

116[O-S-W] szajn galeri - Page 5 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Sob Sie 25, 2018 4:34 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Dawno mnie tu nie było i bardzo mi miło, że zaskoczyłem się revampem mojej pracy!
Sylweta super, czyli wszystko czego brakuje w moim wykonaniu znajduje się w Twojej poprawce - Twoja zmiana dodaje kręgosłup, bark i zwiększona klatka piersiowa, naprawdę super!:).
Przyczepiłbym się do włosów, troszkę za krótko ścięty i pozostałbym przy mojej palecie barw. Nie mniej jednak, bardzo mi się podoba!

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 5 z 5]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.