Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 5]

26[O-S-W] szajn galeri - Page 2 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Czw Sty 14, 2010 2:03 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Zdecydowałem iż to nie będzie ojciec Chaosa a jego towarzysz, w każdym timie nie może zabraknąć kobiety :>


[O-S-W] szajn galeri - Page 2 ChristinaDylanChaos


Credity(za załość) - AB, Sezu, S-I


Od lewej - Christina, Dylan, Chaos

27[O-S-W] szajn galeri - Page 2 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Czw Sty 14, 2010 3:56 pm

Xoni

avatar
Pillar Man
Pillar Man
No więc tak, statek jest dobry, ale z prawego boku trochę zgięty.

Plusy:

-Statek pokolorowany.

-Frezer całkiem dobrze zrobiony.

Minusy:

-Brak cieni na statku (nie widać)

A teraz twój opar.

Koszula jest stylowa, a klata nie podoba mi się.
Spodenki fajne i buty.
Ale te spodnie takie w ten bok przesunięte >>

Ocena za wszytko 9/10

Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 2kp.
/f

28[O-S-W] szajn galeri - Page 2 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Nie Sty 17, 2010 11:45 am

Katayachi

Katayachi
Logia User
Logia User
Zacznę od lewej strony ^^

Christina - Sexi ciuszki xd , troszkę słabo pocieniowana ta skóra , znaczy to jest only my zdanie

Ciekawy kolor włosów

Dylan - ta klata , taka dziwna kwadratowa , ale cieniowanie jest na wysokim poziomie ^^ , do reszty nie mam żadnego bluźnierstwa .

Chaos - najlepiej zrobiony kox wygląda , wszystko mi się podoba :pika1:

Cieniowanie zarąbiste ogólnie kox , rox i orzeszki xd

Christina - (-8/10).

Dylan - 8/10.

Chaos - 10/10 . :sparta1010:


Za całość : -26/30 dzielone na 10 = -2,6 /3


Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 2kp.
/f

29[O-S-W] szajn galeri - Page 2 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Wto Sty 19, 2010 7:31 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Dzięki za liczne komenty, mam nadzieję, że tym którym komentowałem odwdzięczą się i pokomentują(liczę na Bumbera, Yoha etc.)


Grimmek :D

[O-S-W] szajn galeri - Page 2 Grimmjow

credit dla Sezu i Saske-Isza

30[O-S-W] szajn galeri - Page 2 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Sro Sty 20, 2010 8:28 am

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Ocenie ci Grimma bo nikt Ci widzę nie ocenia :(
No więc włosy są dobre, podobne do niego.Kurtka bardzo dobrze ci wyszła tak samo jak klata.Ten pas trochę dziwnie wygląda, nie wiem czemu ale mi się nie podoba.Może przez te czarne kreski.Dół ubrania też dobrze wyszedł.Buty jak buty, w nich niczego zepsuć się nie da.Cieniowanie na wysokim poziomie.Ogólnie opar jest udany.

Akcja 'Oceniam Kreatywnie'- 2KP
/S

31[O-S-W] szajn galeri - Page 2 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Sro Sty 20, 2010 10:29 am

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
No u Ciebie 'Grimikov' wyszedł nieco lepiej niż u Yosza.
Zacznijmy od początku. Włoski - Tak samo jak u Yosza wydają się być zbyt duże. Ich tył powinien być bardziej wysunięty. Cieniowanie na nich mi się bardzo podoba.
Następnie, ta jego sexi bluzeczka powinna mieć dłuższy rękaw. U Ciebie niestety jest za krótki :( przez co jakoś dziwacznie wygląda cieniowanie na lewej ręce. Hmm... Jak tak się przyglądam jego klacie, to jakoś dziwacznie ona wygląda. Być może przez tą czarną kreskę. Spodnie widzę, że z lekka je troszkę zmieniłeś. A butów nie pocieniowałeś ;>

Następnie to ta wesołą 'rodzinka' Xd - Kobitka -
Wygląda dosyć dobrze, tylko wydaje mi się, że ma z lekka za szeroką rękę, jak na takie 'ciałko'.

Akcja 'Oceniam Kreatywnie'- 3KP
/S

32[O-S-W] szajn galeri - Page 2 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Sro Sty 20, 2010 2:12 pm

rekinxxxl

rekinxxxl
Don
Don
Grim jest świetny!
Ubranko super
cienie na skórze i ubraniu super tak samo jak i na włosach
wszytko jest ładnie pięknie ale nie widze dziury na brzuchu x<
jeśli to ten mały krzyżyk to ok..
9/10

Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 1kp.
/S

33[O-S-W] szajn galeri - Page 2 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Sro Sty 20, 2010 3:02 pm

Pikachu

Pikachu
Sennin
Sennin
Grimm-czop ;x
Fajny fryz, kształt jak w orginale xP
Cieniowanie bardzo ładne
Twarz, dobre cieniowanie, uwzględniłeś cień od włosów.
Ta "kurteczka" : Mógłbyś ją troszke przedłużyć, teraz wydaje m isięza mała.Dobre cieniowanie.
Klata... w porzadku , dziura na brzuchu mogłaby być troszke większa.
"Spódnica xP"Najlepsza że wyszstkiego, kox cieniowanie I pasujący kształt :]
Dziwne buty, Białe?
Kontur powinien być x/

Ogólnie ładne cienie, i podobny do oryginału


Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 2kp.
/S

34[O-S-W] szajn galeri - Page 2 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Sro Sty 20, 2010 7:17 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Pikacz - sandałki muszą być miałe bo jakbym dał kontur to byłyby czarne :<.


Poprawiony
[O-S-W] szajn galeri - Page 2 Grimmjow-1
credity te same.

35[O-S-W] szajn galeri - Page 2 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Sro Sty 20, 2010 7:41 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
O tak! Co za genialny opar ;D
Włosy - zajebiste, dobrze odwzorowane (Grimmjow czyż nie? :D). Cieniowanie - zajebiste! Nic dodać nic ująć.
Bluza - ładne cieniowanie i fajnie "pozgniatana" w niektórych miejscach. Klatka piersiowa i twarz dobrze pocieniowane.
Spodnie - spodniamy bym to nie nazwał ale to w końcu Arrancar więc...cieniowanie dobre, zagięcia też są, ogólnie gitez majonez. Sandałki też spoko.
Ogółem - zarąbiście, gdybyś zrobił z tego sprita to wiec, że byłby zajebisty ;D Wydaje mi się nawet lepszy od sprita Hitsugai z Jump Ultimate Stars! Git opar. 9/10
Pozdrawiam, Dase.

Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 3kp.
/S

36[O-S-W] szajn galeri - Page 2 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Sro Sty 20, 2010 8:15 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Zrobiłem na razie base Na'vi z Avatara bez cieni :3. Jakby co oni mają ucho dopiero nad gałami i są wykurwiście duże.


[O-S-W] szajn galeri - Page 2 Navibase

cred ow korz dla S-I

37[O-S-W] szajn galeri - Page 2 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Sro Sty 20, 2010 10:03 pm

Rizuke

Rizuke
Zasłużony
Zasłużony
co za gówno nieno nie jest zły uszy to Ci chujowo wyszły jak Feliemu jego żarty nogi dobre bardziej mi to przypomina tego AQua z dbz'eta ogólnie dużo niema co tu oceniać ale co tam oczy ładnie wyszły i klata też trochę pozdro

38[O-S-W] szajn galeri - Page 2 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Czw Sty 21, 2010 1:02 am

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Więc tak Shine ocenie ci Grimma,i avka

Grimmjow
Włoski Bardzo ładne kosmyki wyglądają jak by żywcem wyciągnięty z anime,cienie bardzo ładne,jedyne co mi się niepodoba to te butki niewiem dlaczego ale niepasują mi.9/10

Avatar
Niejest zły ale powinien być większy typu Brolly czy coś w tym stylu,ale ogólnie bardzo ładnie wygląda 10/10.

39[O-S-W] szajn galeri - Page 2 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Nie Sty 24, 2010 9:55 am

Marej

Marej
Super Saiyan
Super Saiyan
Avatar - Dość niezły chociaż zdaje mi się że ma zbyt zielony kolor skóry, powinien być bardziej niebieski. Oczy ma takie groźne a nie powinien. Uszy trochę dziwne. Tułów i ręce spoko. Nogi chyba za grube są.
Grimmek - Zaczynając od głowy. Dobre kontury i cienie włosów. Ta koszula spoko fajnie z daleka wygląda. Spódnica spoko, sandały tak samo. Ogólnie Dobre cienie i kontury.

40[O-S-W] szajn galeri - Page 2 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Nie Sty 24, 2010 12:03 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Zacznę od tego że każdy z OPAR'ków jest świetny! Szkoda że nie zrobiłeś ich nie mając Base, bo być wymiatał w tej dziedzinie. Ale, ok.. Dalej..

Grimmjow
Naprawdę świetne wykonanie. Włoski, jakby zdjęte z oryginalnego Grimmjow'a, a w dodatku to cieniowanie.. Ahh.. Szkoda że jeszcze czegoś takiego nie umiem ;D
Ubranko wykonane świetnie, poza butami.
Jakoś dziwnie wyglądają.

Base Na'vi
Hmm.. Nie oglądałem jeszcze Avatar'a, więc nie powiem Ci czy wykonałeś te Base dobrze, czy źle. Mogę jedynie powiedzieć, że aktualnie mi się podoba.
Jedynie wkurza mnie ta prawa noga. Jest jakaś gruba na górze..

Grimm~
9/10

Na'vi
7/10




Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 2kp.
/S

41[O-S-W] szajn galeri - Page 2 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Nie Sty 24, 2010 12:12 pm

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
Osobiście polecam film Avatar.
Też miałem w planach zrobić Na'vi, ale jak ty już ty robisz to porzucam plany.
Może być, tylko zrób bardziej niebieskawą skórę, popraw w niektórych miejscach konturki. I kurde zrób go troszku jeszcze wyższego.
:^^:




Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 1kp.
/S



Ostatnio zmieniony przez Coolt dnia Wto Sty 26, 2010 2:23 pm, w całości zmieniany 1 raz

42[O-S-W] szajn galeri - Page 2 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Wto Sty 26, 2010 10:31 am

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Poprawione base Na'vi, dziwne, że nikt nie wspomniał o ogonie :3.
[O-S-W] szajn galeri - Page 2 Navibase-1
Zabraniam używać i wzorować się (-.-'). Credit for SI.

43[O-S-W] szajn galeri - Page 2 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Wto Sty 26, 2010 10:49 am

Marej

Marej
Super Saiyan
Super Saiyan
No teraz wygląda lepiej. Tylko te ucho według mnie powinno wyglądać tak [O-S-W] szajn galeri - Page 2 Ucho .
Jego lewa ręka jest nie pocieniowana. W ogonie chyba za dużo tego czarnego. Nie licząc tego co wymieniłem to jest dobrze wykonany i pocieniowany.

44[O-S-W] szajn galeri - Page 2 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Wto Lut 09, 2010 8:09 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Pewnie znów dostanę gówno, a nie komenty, a sam innym komentuje -.-.

A więc tak będzie wyglądał mój przyszły sprit, będzie miał około 100+ póz? Tak czy siak zapewne go skończę przed wakacjami, ale przynajmniej będzie, może potem dorobię z wersję z kamizeleczką ;x.
[O-S-W] szajn galeri - Page 2 Custom

Akurat pierwszą pozę łatwiej mi się robiło, natomiast w spricie trza będzie przerabiać :/.

Credit for AfroLuffy i AngryBoy za główkę xd.

45[O-S-W] szajn galeri - Page 2 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Wto Lut 09, 2010 8:58 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
Jakoś ten styl cieniowania spodni mi się strasznie nie podoba ;s Jedna nogawka taka jasna druga zaś ciemniejsza ;s Nie, nie to nie pasuje dobrze. No niby rozumiem padanie cieni itp, ale niee, nie pasuje. Następnie przyczepię się do twarzy ;s Te jego oczy wyglądają jakby były całkowicie białe, takie puste.
Sumując - Wip nie wygląda źle, lecz ten styl cieniowania na niektórych rzeczach mu nie pasuje.


Akcja "Oceniam Kreatywnie" - 1kp.
/S

46[O-S-W] szajn galeri - Page 2 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Wto Lut 09, 2010 9:44 pm

Pikachu

Pikachu
Sennin
Sennin
Z tego robisz sprite?Średniawo troche :(
Włosy, cąłkiem kox.Ale mogłyby być większe(na sayana muasuhahus xD)Ładne cienie.
Twarz, fajnie.Co z tego że szare oczy, ważne że cienie kox.
Klata fajna ... a to na brzuchu to bandaże xd?Też ładnie pocieniowana.
Ręce... nie mam pojęcia co na nich jest, w każdym razie niezbyt mi się podoba.
Spodnie, takie troche dziwaczne cienie, ale mogą być.
Buty, fajne , chociaż tego samego koloru co spodnie i oddziela je tylko niebieska kreska.
Cienie fajne, chociaż ja bym nei robił z tego sprita.Brakuje mu tego... tego czegoś co by go wyróżniło.Aczkolwiek, całkiem fajny kolorek aury xd.


Akcja "Oceniam Kreatywnie" - 2kp.
/S

47[O-S-W] szajn galeri - Page 2 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Wto Lut 09, 2010 11:06 pm

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Więc tak
Zacznijmy od włosów.
Włosy-Wyglądają naprawdę dobrze cienie idealne.
Spodnie-Sposób cieniowanie nie jest dobry jakoś do mnie nie przemawia zmień styl.
Ogólnie-Cienie skóry są naprawdę dobre ale wydaje mi się że on nie posiada mięśni hehe no chyba że nie chcesz.

Ocena:8+/10

48[O-S-W] szajn galeri - Page 2 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Sro Lut 10, 2010 3:28 pm

Marej

Marej
Super Saiyan
Super Saiyan
Skomentuje ci ostatniego wipka. A więc zaczynając od góry muszę powiedzieć że podobają mi się włosy. Cienie skóry mogą być. Ten pas wygląda spoko. Spodnie dobre chociaż bym trochę inaczej je pocieniował. Buty i opaski na rękach są dobre.

49[O-S-W] szajn galeri - Page 2 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Sro Lut 10, 2010 3:32 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
I po takich komentach odechciało mi się robić sprita, ahh mój słomiany zapał :). Rivamp Yoha, czyli Yoh LSWi ;). Powtarzam, że nie umiem takich włosków cieniować i chcę wmówić Yohowi, że taki CC niszczy całego opara; x.

[O-S-W] szajn galeri - Page 2 Beztyoytuu
Troszeczkę bluza mi nie wyszła, credit dla AngryBoysa

50[O-S-W] szajn galeri - Page 2 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Sro Lut 10, 2010 7:47 pm

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Ocenię ostatniego.

Włoski z daleko cienkie cieni mają ale z bliska mi się podobają. W ogóle nie podobne do włosków Yoh'a jak na moje oko. Twarz bardzo dobrze pocieniowana. Bluza może i nie wyszła ale dobrze wygląda. Do niebieskich spodni płomień raczej nie pasuje. Buty dobre.

Ocena: 7/10
Średnio ci wyszedł.

Akcja "Oceniam Kreatywnie" - 1kp.
/S

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 5]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.