Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 3 z 5]

51[O-S-W] szajn galeri - Page 3 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Czw Lut 11, 2010 1:07 pm

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
Żal... Ale mi revampa nie zrobiłeś i sam musiałem się pofatygować... :<

52[O-S-W] szajn galeri - Page 3 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Czw Lut 11, 2010 1:34 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
W najbliższym czasie zrobię, bo nie mam nic do roboty - lagi już drugi dzień -.-. Szykuję się format

53[O-S-W] szajn galeri - Page 3 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Sob Lut 13, 2010 12:38 pm

Rexio

Rexio
Bronze Saint
Bronze Saint
Ocenie Yohacza tylko ;D
On kozak jest :D Włosy fajnie zrobione, spodnie i butki też kozak, ale nie wiem co to jest to coś na spodniach, to brązowe :D
Twarz po prostu 🤦 xd
Ogólnie fajnie wygląda, ale jest taki jakiś blady.
8/10

54[O-S-W] szajn galeri - Page 3 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Sob Lut 13, 2010 7:37 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Czemu bluza nie wyszła?? Mi się bardzo podoba :D A, że jest kaptur to w ogóle jest zajebiaszczo :D
Włoski mi się podobają są fajnie pocieniowane, twarz też jest dobrze pocieniowana.
Spodnie też są spoko.
Buty są dość wysokie ale fajne :D
Ocena : 9/10

55[O-S-W] szajn galeri - Page 3 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Nie Lut 14, 2010 6:51 am

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
Nie podoba mi się... I to na całego ;s No może trochę bluza, ale za to reszta do kitu. Wyrzuć ten Base i nie ruszaj go ! Albo po prostu cieniuj po Swojemu, a nie tak dziwacznie ;s. A co mi się 'aż' tak w nim nie podoba ? Ta jego kwadratowa twarz... Te jego oczy ;s No i te spodnie... Man it's sux ;s Z jednej strony jaśniejsze, a z drugiej ciemniejsze ;s No to nie pasuje raczej ;s


Akcja "Oceniam Kreatywnie" - 2kp.
/S

56[O-S-W] szajn galeri - Page 3 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Nie Lut 21, 2010 11:28 am

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Nowa Yoko, spejs kostjum.

[O-S-W] szajn galeri - Page 3 84027762216390330929

Credit for SkyX/MrChaos and Sezu :P.

57[O-S-W] szajn galeri - Page 3 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Nie Lut 21, 2010 12:02 pm

Krycha95

Krycha95
Don
Don
No więc, włoski bardzo ładnie wyszły , cienie świetne.
Ciuszki ładnie, cienie świetne.Skóra ładnie pocieniowana, cycki fajnie pocieniowane,fajnie się prezentują.Naramiennik dobrze ułożony, i fajne cienie.
Pracka świetnie się prezentuje.
10\10

58[O-S-W] szajn galeri - Page 3 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Nie Lut 21, 2010 12:33 pm

Takesori

avatar
Zbanowany
Zbanowany
No ładne!
Włosy ci wyszły zajekurwabiście, piękne cieniowanie, kształt!
Skóre to powinni sie od ciebie uczyć cieniować, ale oczy mi się nie podobają, praktycznie ledwo je widać, ja bym nie miał pomysłu jak je poprawić, ale ty chyba coś wymyślisz?
No dobra o ubraniu nie będę wspominał, bo ci tak wychwalę, że się zrobisz zbyt pewny siebie, ale wspomne o jednym małym szczeguliku, że to coś ciemne co jej z pleców wyrasta to między reką, a brzuchem to wygląda jakbyś zapomniał zmazać poprzedniego tła, ale i tak ta szara szmata mi tu nie pasuje, zmaż ją!

Daje 10/10


Akcja "Oceniam Kreatywnie" - 2kp.
/S

59[O-S-W] szajn galeri - Page 3 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Nie Lut 21, 2010 12:35 pm

Sage

Sage
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Hmm ładne, ładne tylko cyce ją przygniatają xDD
trochę taka zbyt wypięta klata i ręka odstaje leciutko
cieniowanie za to mi się bardzo podoba i włosy świetne oraz oczy ładne, nowatorskie więc takie dobre:
8,5/10

60[O-S-W] szajn galeri - Page 3 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Nie Lut 21, 2010 1:51 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Dobra, zacznijmy od tego, na co zwracamy uwagę na samym początku, czyli c...czerwone włosy :P

Z kształtu bardzo dobre, cieniowanie tak samo. Na szczęście masz w jakimś stopniu wyobraźnię przestrzenną, skoro kucyk, warkocz czy jak to do diabła się zwie pocieniowałeś od drugiej strony. W końcu de facto znajduje się on za postacią.

Teraz twarzyczka. Cien... Cieniowanie na całym OPARku jest świetne, z jednym wyjątkiem, nie chce mi się tego bez celu powtarzać cały czas.
Wracając do twarzy. Oczy, jakkiekolwiek by nie były, powinny się wyróżniać z twarzy. Te mogłyby być... nie wiem, nieco mniejsze w pionie i/lub jej prawe oko przesunięte o piksel w naszą prawą? Nie wiem, jak by wyszło, ale tylko tak sugeruję.

Zostawiamy twarz, zjeżdżamy nieco w dół... Możemy się tu zatrzymać? Nie!!! Dobra, dobra...

Płaszczyko-zajebisto-coś, jak to na c-boxie nazwaliśmy. Kształt i cieniowanie świetne, ale dwa zastrzeżenia. Pierwsze to pusta pelerynka. Choć trochę cienia by się na niej przydało... No i czy nie była czasem centralnie na środku bardziej wycięta? Druga rzecz to znów pelerynka oraz lewa ręka, i niedokonczone kontury. Nazwij to sobie jak chcesz, bo z nazwą wszystko wydaje się przemyślane i pasujące, ale to są po prostu niedokończone kontury.

Buty jak reszta, dobre, ale ten prawy i wstawiony na widok obcas jakiś taki dziwny się wydaje. Jesteś pewien, że powinien być widoczny z tego kąta? Bo mam lekkie wątpliwości.

Nic więcej mi do głowy nie przychodzi, co mógłbym jeszcze dodać. Ogólnie jest po prostu świetnie.


Przez fakt, że po przypadkowym otwarciu nowej strony albo odświeżeniu nie wraca wpisana już treść posta (hmm... wydaje mi się, że np. na mojeforum wracała..), to, co widzicie, to czwarta wersja posta. Szajn, doceń, że w końcu go w ogóle dokończyłem i wysyłam :P

61[O-S-W] szajn galeri - Page 3 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Sob Lut 27, 2010 9:10 am

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Purumpum, nowy opar, poza 100%, wzorowałem się na spricie małego Goku robionego w całkiem innym stylu, wzorowałem się na AngryBoyu, ale jestem zadowolony bo wyszły całkiem inaczej :P.


http://iv.pl/images/apu5bap4ta0y0a3nm8an.png
[O-S-W] szajn galeri - Page 3 Apu5bap4ta0y0a3nm8an


Credit for AB

62[O-S-W] szajn galeri - Page 3 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Sob Lut 27, 2010 9:21 am

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
Wyszedł Ci tak 'Vortexowo'. Ogólnie bardzo dobrze wygląda. Cienie włosów ciekawe, kontury tak samo. Lecz przy głowie mogłeś dodać jeszcze troszkę ciemniejszych cieni, aby tak podrasowało efekt SSJ. Bluza świetnie wygląda, lecz spodnie już jakoś mniej ;s Prawa noga wygląda jakoś tak krzywo i cień na niej jakoś dziwnie ułożony. A przy lewej nodze to nie podoba mi się ta czarna kreska co dodałeś.
Ogólnie rzecz ujmując jest świetnie, ale lekko do poprawki ;>


Akcja "Oceniam Kreatywnie" - 2kp.
/S

63[O-S-W] szajn galeri - Page 3 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Pon Lip 12, 2010 8:46 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Nowy oparek po jakiejś trzymiesięcznej przerwie lub dłuższej. Więc lekko sux.


[O-S-W] szajn galeri - Page 3 Psioniker

Wzorowałem się na - https://2img.net/r/ihimizer/img94/662/psioniker.jpg


Wiem, że nogi sux, będę musiał jakoś popracować nad cieniami ;s. Credit for AB

64[O-S-W] szajn galeri - Page 3 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Sro Cze 22, 2011 1:15 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Uwaga, nakurwiam na nowo


Cieniowanko sux, ale zgubiłem skilla, stary oparek.
[O-S-W] szajn galeri - Page 3 Gwynbleidd.th
100% ;] wyświetla mi się w .jpg, a wam? ;x

kolejne stu procentuwy, tym razem mniej więcej ja, na piłke nie patrzeć.
[O-S-W] szajn galeri - Page 3 Jabiegnacyjakpieszapilk.th


piratek, sux butki co nie? też sto procent

[O-S-W] szajn galeri - Page 3 Pajratzkaraibuw.th

Moja pociecha ;] - credit dla onisa za ten drugi łeb z jednym okiem, i nie pamietam dla jakiegos typa z pomysłem na gacie, tak to stuprocentuwa
[O-S-W] szajn galeri - Page 3 Randomguy



pisze niepoprawnie po polsku, jestem trollem?

:FUUU: :FUUU: :FUUU:

65[O-S-W] szajn galeri - Page 3 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Czw Cze 23, 2011 12:28 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Uwaga, nakurwiam na nowo
Jak Sołtys, czyli zapewne na niedługo.. :/ No cóż, zawsze jednak te kilka prac to już coś, nie?

Pierwszy koleś wygląda fajnie jeżeli chodzi o proporcje i pozę. Sam pomysł jest dosyć ciekawy. Nie mogę jednak ocenić cieniowania z wiadomych chyba dla każdego powodów, prawda?
Drugi koleś wygląda również ciekawie, pomysł dosyć interesujący. Podkoszulka do poprawy, głównie cieniowanie. Za bardzo przesunięta w prawą stronę OPAR'a, nie daje to zbyt dobrego efektu wizualnego.
Pirat wygląda dosyć ciekawie. Popracuj jednak nad proporcjami rękawa oraz cieniowaniem spodni. Z daleka zbyt ciekawie to nie wygląda.

I ostatnią pracę mogę już normalnie ocenić.. Cudownie. Irokez to dosyć.. innowacyjny pomysł. Było co prawda kilka prac z taką fryzurą, ale nie były tak dobrze wykonane jak ta. Przy irokezie, a właściwie dolnej jego części, outline.. Dodaj tam jakieś pixele w najciemniejszym odcieniu skóry. Jeżeli chodzi o styl wykonania oczu to do gustu przypadł mi zdecydowanie styl który reprezentuje pierwszy OPAR'ek. Ciekawe wykonanie klatki piersiowej, nie mam tu zastrzeżeń. Mięśnie rąk można by bardziej podkreślić. Dół wygląda ciekawie, nie mam tu prawie żadnych zastrzeżeń. Gdzie nie gdzie pokasowałbym outline żeby praca ciekawiej wyglądała, jednakowoż nie jest źle. Całość wykonana jest w miarę przyzwoicie.
Widzę że idziesz za „modą” i lekko przesuwasz prawą nogę OPAR'a.

Ogółem.. Prace prezentują się nieźle, ale mimo wszystko jest tu dosyć dużo błędów. Na przyszłość, nie zapisuj w .jpg .

KP: 2
/Feli

66[O-S-W] szajn galeri - Page 3 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Czw Cze 23, 2011 7:00 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Ocenię tylko ostatnią pracę ,bo tylko ona została zapisana we właściwy sposób ... sam się załatwiłeś.
No więc irokez bardzo mi się podoba. Zdecydowanie jego największym atutem jest sam kształt. Co do cieniowania ,jest ok. Cienie głowy mogłyby być wykonane lepiej ,ale nie jest źle. Chodzi mi raczej tylko o dodanie kilku pixeli najciemniejszego tonu przy włosach ,aby wygładzić krawędzie. Tors wygląda dobrze ,nie ma sensu wymieniać jakichs dupereli. Co do rąk ... ,no ich wykonanie pozostawia trochę do życzenia ,ale nie wiele. Ta czerwona bluza i pasek wyglądają ładnie ,są ok. Spodnie zakryte w dość dużym stopniu ich nie skomentuje ,natomiast cieniami butów mogłeś się zająć nieco inaczej ,ale jest ładnie mimo to.
Praca mi się podoba ,zdecydowanie najlepsza z tych wszystkich czterech co pokazałeś ... ,chociaż co do 1. to nie mam pewności. Może gdyby była dobrze widoczna ... ,no nie ważne. Fajnei byloby gdybyś powrócił na dłużej ,ale jak już wspomniał Yoszaka - długo tutaj nie zabawisz ,podobnie jak Sołtys.

KP: 1
/Feli

67[O-S-W] szajn galeri - Page 3 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Sro Cze 29, 2011 9:41 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
[O-S-W] szajn galeri - Page 3 Wiedzminq
Postanawiam nakurwiać na nowo w lepszym formacie, więc oto wiesiek w dobrym formacie, wywionrzcie sie z formalnosci to dostaniecie wiencej miensa bidoki (mienso = nowe opary). Plx plxpxlpxlp lkoment

a i kreditson dla Zbira za mieczyk, nie chciałem już kombinować to skopiowałem klingę miecza od Zbira ;].



agtagaga ragefykklllyyy PAPOIEZ PEDAL POSADZIC GO
NAPISALEM ragefykkkluyyyesr bo nie umiem emotikonek robic, nowy jestem co nie hlopaki

68[O-S-W] szajn galeri - Page 3 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Nie Lip 03, 2011 10:03 am

Pikachu

Pikachu
Sennin
Sennin
Głowa, fajne włosy. Oryginalne, inne niż wszystkie. Cienie na nich jak zwykle, super. Twarz, ciekawy wygląd oczu, cieniowanie luz.
Ręce, mimo całkiem ciężkiej pozy , fajnie ci wyszły, cieniowanie na nich jest spoko, tylko w dłoniach jest lekki burdel i ciężk mi się połapać. Troche mieszanina pixeli :/.
Miecz fajny, dobrze dobrałeś kolory, fajne cienie na nim.
Nogi(bo klaty za bardzo nie widać ^^), super kolor spodni. Dobrałeś kolory i dobrze pocieniowałeś, przez co spodnie wyglądają naprawde fajnie.
Buty, pasują do spodni.
Jak najbardziej, oparek super. Cieniowanie jest na wysokim poziomie. Bardzo przypomina mi takiego typowego pixel-arta z gier. Good Job!


KP: 1
/Feli

69[O-S-W] szajn galeri - Page 3 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Nie Lip 31, 2011 11:27 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Dzięki za ocene Pikacz.

Bebi jea
[O-S-W] szajn galeri - Page 3 Bebiabsorved
credit dla afroluffyego za kolor wloskow, inspiracje no i troche zrzeniłem tych włosków ;d. zas ten bebi to ofc forma mojego OC

[O-S-W] szajn galeri - Page 3 Gruby12
na poczatku mialbyc to josz ale nie wyszlo xD

[O-S-W] szajn galeri - Page 3 Cybersubzero
cyber sub zero

[O-S-W] szajn galeri - Page 3 Basel
base stylizowane na ab, mozna uzywac ;]
[O-S-W] szajn galeri - Page 3 Randomix
Wczesniej wspominany oc
[O-S-W] szajn galeri - Page 3 Ninjasw
ninjah
[O-S-W] szajn galeri - Page 3 Trunksrozpierdalacz
trunks ;] credit dla oniska za kolorki ;]
[O-S-W] szajn galeri - Page 3 Trunksrozpierdalaczbard
ussj trunks, credit dla zbira za kolorki wloskow.


alalalala nowa porcja, nie bedzie przed dluzszy czas sauce wiec zapomnijcie o postach typu moar dzifko

70[O-S-W] szajn galeri - Page 3 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Pon Sie 01, 2011 9:43 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Mam dylemat czy ocenić wszystkie na raz i dostać tylko trzy KP czy oceniać kilkukrotnie... Hm.

Pierwszy:
Włoski mają ciekawy kształt, może tylko ten jeden, przedni kosmyk bym usunął. Cieniowanie też spoko, 4 tony ^^. Twarz, trochę przydługa jednak dobrze pocieniowana. Nie jest taka pusta przez te paski. Nie usuwaj tych pixeli z brody... nieestetycznie to wygląda. I cieniowanie właśnie w tamtym miejscu mi się nie podoba. Te "poduszki" na ramionach fajnie zrobione, aż zachciało mi się zrobić opara fuzji xdd. Cieniowanie na nich też dobre, tego samego nie moge powiedzieć o klacie - tu wydaje się trochę gorsze. Spodnie jak spodnie, nie lubię tego stylu z rozkrokiem. Kilka pixeli w cieniowaniu mógłbyś poprawić. Dodatki takie jak rękawice też fajnie się prezentują. Nie mam większych zastrzeżeń poza tą szyją.

Drugi:
Niby Yosz... jednak nie Yosz. Włoski znajome, jednak chyba nie są to te Yoha. No cóż, kształt jest fajny a cieniowanie mógłbyś trochę poprawić. Dziwnie wygląda ten biały pixel pomiędzy szyją a kosmykiem włosów... Napraw to. Fajnie się prezentuje to, że grzywka spada mu na oczy. Twarz i jej cieniowanie jak najbardziej dobre. Cholerny brak pixeli brody, chociaż tu nie wygląda aż tak tragicznie jak w pracy wyżej. Bluzkę nie zabardzo mam jak ocenić... Kolorystycznie nic nadzwyczajnego a cieniowanie spoko. Fajnie prezentuje się ta opaska na ramieniu - czyżby SOS? Rękawice też są ciekawym dodatkiem. Pomimo tego, iż pasek pixelowy wygląda fajnie. Spodnie fajnie pocieniowane, kolorystycznie też ok. To samo tyczy się butów.

Trzeci:
Początkowo myślałem, że to Metal Cooler. Fajna poza, sam pomysł też. Gdzieniegdzie zjebałeś kontury. Cieniowanie dwutonowe jakoś ci nie służy bo wygląda niefajnie, serio.

Siódmy:
Lub jak to się plik nazywa "Trunksrozpierdalacz". No cóż... moja druga ulubiona postać w DB. Oparek bardzo przypomina mi tego Cinega. Włosy mają fajny kształt, to samo tyczy się ich cieniowania. Twarz też ok. Mimo, iż nie przepadam za nosem i ustami u ciebie wygląda to fajnie. Tu także jakoś ukryłeś fakt, że nie ma kontur głowy. Najbardziej podoba mi się kamizelka, ma fajny kształt i ciekawe cieniowanie. Ręce też są niczego sobie. Reszta oparka także. - nie będę się już powtarzał z prac wyżej ocenionych.

Ósmy:
Bardziej rozpierdalający Trunks ma dziwnie znajome włoski, które są zajebiste. Kształt i cieniowanie naprawdę mi się podobają. Twarz też świetna, gdzie te czarne pixele? :<
Armor! Mój ulubiony ciuch w DB! Dziwnie wygląda tylko to jedno ramiączko... Poza też nie powala na nogi ale zawsze jakaś różnica. Ogólne cieniowanie oparka dobre.

Nie dawaj następnym razem tak dużo to się rozpisze na temat jednego oparka :<


KP: 3
/Feli

71[O-S-W] szajn galeri - Page 3 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Pią Sie 05, 2011 7:40 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
bump, co jest kurva, ludzie pisanie nie boli ;/

72[O-S-W] szajn galeri - Page 3 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Pią Sie 05, 2011 9:19 pm

najtor

najtor
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Trochę za dużo prac wrzuciłeś za jednym razem ;x, więc ocenię tylko Trunksa normal.
Włosy - kształt jest ok, ale nie podoba mi się jkoś ten odstający kosmyk ;/ tak jakby wychodził znikąd, cieniowanie jest na wysokim poziomie.
Twarz/głowa - twarz jest ok, ładnie pocieniowana i fajny efekt nosa oraz ust.
Kamizelka - cieniowanie jest po prostu dobre, ale jest jedna rzecz która mi się nie podoba JEGO lewe ramię, jest takie wypukłe.
Ręce - do prawej ręki nie mam zastrzeżeń ale lewa wygląda jak maczuga jaskiniowca.
Pasek - pasek jest po prostu dobry.
Nogi - kształt jak i cieniowanie mi się podoba.
Buty - cieniowanie niezłe ale kształt mi się najbardziej nie podoba z całego oparka.
Ocenka 9/10 :^^:
Myślę, że się odwdzięczysz. ;D


KP: 2
/Feli

73[O-S-W] szajn galeri - Page 3 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Sob Sie 27, 2011 11:19 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Nowa porcjonszon

[O-S-W] szajn galeri - Page 3 Simonttgl

Simonka chyba znacie

[O-S-W] szajn galeri - Page 3 Treningowy

i jak sama nazwa wskazuje to treningowy i od razu mówię, że się zamieszam bo przez jakiś tydzień się mazgaje w paincie i stwierdzam, że na chwilę się zawieszam bo weny nie ma korwa.

74[O-S-W] szajn galeri - Page 3 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Czw Wrz 01, 2011 8:55 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Żadnego komentarza ... ,nawet mojego =O - nieładnie z mojej strony.
Gdyby nie OT ,to bym sobie nie przypomniał ,aby się odwdzięczyć mój drogi kolezko :).
Tak więc jeżelei chodzi o pracę nr. 1
Włosy tutaj są chyba najsłabszą ,a raczej najgorzej wykonaną częścią całego opara. Cieniowanie wygląda naprawdę słabo ,aż się zdziwiłem jeżeli mam być szczery.
Twarz jest ok ,co do kurtki ... zdaję mi się ,że weny zyskałeś przeglądając Vortex'a ,ale moge się mylić. Samo wykonanie jest ok ,choć nie powala ,wygląda dobrze i tyle. Naszyjnik to fajny dodatek ,tylko nie jestem pewien co robi po srodku niego ( pod broda ) ten jeden czarny pixel ? Ah ,niewazne ,to tylko szczegol.
Krótkie spodenki do kurtki ... dziwne połączenie nieco ,ale jak kto lubi. Wykonane są same w sobie ładnie. Co do butów ... wyglądają całkiem przyzwoicie :)

Dwójeczka:
Włosy kształtem bardzo mi się podobają ,twarz nieco podobna do Vegety ,jest świetna moim zdaniem. Mięśnie na barku wyglądają po prostu bosko ,nic dodać nic ująć. Rękawica także jest bardzo fajna ( z resztą to samo tyczy się butów ). Podkoszulka wygląda ok ,ale osobiście inaczej bym się nią zajął ... ,może to tylko kwestia gustu w tym momencie. podnie są bardzo fajne ,cienie i sam ich kształt ... cud miód malina ^^.

Generalnie jeżeli miałbym podsumować ,to dwójka jest znacznie lepiej wykonana od pierwszej pracy ,nie rozumiem czemu ... ,a nieważne. Niektóre przemyślenia lep siebie. Dobra robota tak czy siak ;)[table border="0"]
KP: 3
/Feli

75[O-S-W] szajn galeri - Page 3 Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Wto Gru 27, 2011 12:22 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
jou zią. Troszq się martwię - dawno nie dodawałem prac, a moja galeria nadal była na 1 stronie... Lipa jest!


[O-S-W] szajn galeri - Page 3 Oldspritez
kilka sprituf,niedokończone.

[O-S-W] szajn galeri - Page 3 Pendzler
taki jakiś z nudów powstał...

[O-S-W] szajn galeri - Page 3 Szajn
i pracka z której jestem zagurwiście dumny. Włoski mi epicko wyszły ;d

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 3 z 5]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.