Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[Video Gif] DBExpert The Movie Empty [Video Gif] DBExpert The Movie Pon Maj 31, 2010 11:44 am

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
DBExpert The Movie to gif, dla pewnej strony, dla której go robię (;s). Pewna wymyślona historia o użytkownikach tejże strony (linku tutaj nie podam, regulaminek). Gif może i nie jest najdłuższy i najlepszy, ale nie chcę się przemęczać robiąc go, i robię go relaksacyjnie w PS'ie. Po prostu robię to bo lubię, nie robię by się męczyć itd.

DBExpert The Movie - Odcinek 1 - Wielki Chaos



Ostatnio zmieniony przez Dase dnia Pon Maj 31, 2010 5:20 pm, w całości zmieniany 1 raz

2[Video Gif] DBExpert The Movie Empty Re: [Video Gif] DBExpert The Movie Pon Maj 31, 2010 12:30 pm

Hattori

avatar
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
A więc ja ocenię jako pierwszy...

Ogólnie gifik bardzo fajny i ciekawy. Fabuła jest bardzo dobrze przemyślana. Dobra, wracając do gifa to... Dźwięk jest bardzo dobrze dobrany. Przeskoków żadnych nie widziałem, a efekty są bardzo ciekawie zrobione oraz jest bardzo łatwo przeczytać napisy.

Ocenka - 9/10


/f
KP: 1

3[Video Gif] DBExpert The Movie Empty Re: [Video Gif] DBExpert The Movie Pon Maj 31, 2010 12:46 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
A więc tak. Gif jak na razie wydaje się być dosyć ciekawy. Pewne osoby jakimś cudem stały się postaciami z DB. Ciekawy pomysł nawet. No cóż czekam na dalsze rozwinięcie tego oto wątku. No i ja tam się pojawiłem ! Ale jako ja ! MDUshaDUAShduas Xdd
Gif jest płynny, nie widzę żadnych przeskoków. Dobrze dobrana muzyka. Jedynie co mnie odstraszyło to ten początek - przedstawienie postaci. Za długi i bez żadnego 'soundtrack'a'. Mogłeś cośik tam dodać, aby było weselej. Tą walkę pomiędzy Tobą, a tym Cell Jr. (Nie pamiętam jak on miał) Mogłeś zrobić nieco dłuższą. Mam nadzieję, że kolejna walka będzie dłuższa i bardzo ciekawa. No cóż, powodzenia z dalszymi częściami.


/f
KP: 2

4[Video Gif] DBExpert The Movie Empty Re: [Video Gif] DBExpert The Movie Pon Maj 31, 2010 2:38 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Eh, zauważyłem z 3 przeskoki, ale w sensie że nagle leci i zamiast odlecieć od ciosu to już stoi.
Dialogi są naprawdę fajne, bardzo ciekawie mi się je czytało tak samo czcionka towarzyszy miła dla oka. Udźwiękowienie też dopasowane do sytuacji, tak jak i muzyka w tle fajnie się prezentuje. Animacja płynna dość, jak to poprzednicy mówili, ale było parę właśnie takich błędów jak na początku pisałem. Widziałem też parę literówek typu "kostjum" itp.
No walka nawet fajna, ale krótka więc nie wypowiem się za bardzo ; o.

dodaj tag..

/Dase
Tag dodany, wybacz... zapomniałem xd

5[Video Gif] DBExpert The Movie Empty Re: [Video Gif] DBExpert The Movie Wto Cze 01, 2010 2:35 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
O kurfa robisz coraz lepsze animacja powiem Ci ,nawet lepsze odemnie zresztą nigdy w to nie wątpiłem. Co do gifa jestem lekko zakłotpotany nie wiem o co biega. napisy ładnie zrbione ,dobrze się je czyta. Płynność jest xd sprity które użyłeś są good !coś co mnie denerwuje w tym gifie to brak dzwięku na samym początku (te napisy) ale tak jest zajebiście xd 4/5

6[Video Gif] DBExpert The Movie Empty Re: [Video Gif] DBExpert The Movie Wto Cze 01, 2010 6:50 pm

Bombi

Bombi
Paramecia User
Paramecia User
Więc zacznę od samego początku. Te przedstawienie postaci to zapewne robiłeś w After Effects. Bardzo ładnie ci to wyszło. Taki mały opening. Tylko szkoda, że na początku nie ma muzyczki. Takiej fajnej :). Fabuła jest ciekawa. Bardzo mnie zaciekawiła. Ciekawie co będzie dalej :). Ale jak na początku zobaczyłem, że się zamienili w postacie z Anime, to się przestraszyłem. Ale potem jakoś mi się spodobało. Przeskoki... pfe, pfe, pfe. Co ja tu mówię o przeskokach jak to Dase robił. Nie ma prawa w twoich gifach być przeskoków. Zabraniam Ci :). Chyba każdy się ze mną zgodzi. Nie które Sprite są bardzo fajne, np: Podoba mi się ten Buu i Vegeta :D. Nigdy ich nie używałem. Oczywiście ten w zbroi :). Gif bardzo ładny.

Ocenka: 9/10

/Y
+3KP

7[Video Gif] DBExpert The Movie Empty Re: [Video Gif] DBExpert The Movie Sro Cze 02, 2010 10:54 am

pieteros15

pieteros15
Olympic God
Olympic God
Na poczatek.Przedstawienie postaci dobry pomysl ale minus ze bez dzwieku.Przejdzmy do spritow.Bardzo ciekawe nigdy takich nie widzialem.Akcja plynna i ciekawa przeskokow nie widzialem.Podobalo mi sie przyblizenie w czasie walki cell vs vegeta.Musisz popracowac nad bledami np "kostjum"wiem ze to blachostka ale bezblednie wyglada lepiej.Muzyka dopasowana do akcji.I jak rozmawiali na poczatku byly obrazki emocji przy Brollym tego nie widzialem poszukaj w dziale "sprity.Wporzadku tez bylo podzielenie na party.

Ocena: 9/10 :spartabest:

Czekam na czesc 2

/Y
W twoim poście aż roi się od błędów ort.. Postaraj się je ograniczyć, proszę.

+1KP

8[Video Gif] DBExpert The Movie Empty Re: [Video Gif] DBExpert The Movie Czw Cze 03, 2010 9:28 pm

Tray

avatar
Saiyan
Saiyan
Hmm... Ciekawe, serio. Tylko popełniasz dalej ten amatorski błąd... - Między ciałem, a ręką Vegety ze zbroją jest biała plama, o! Duży minus, zaś plus za fabułę. Oryginalnie jest, ale ich imiona mnie nie przekonują. Damianx? Kojarzy mi się z nobem xd. Mniejsza... Drugi błąd to dziwny "przeskok", ot co. Dase bije tego Cell'a, a on skacze w dół, ta. Mówię o ostatnim ciosie. Chyba, że to było zamierzone, ale... Tak czy siak wygląda to do dupy. No i trzeci rażący dla mnie błąd - KOSTJUM. CO TO K.URWA JEST KOSTJUM!? Pisze się kostium, zapamiętaj ;p Plusów nie wymienię, bo mi się nie chce powtarzać w kółko, że płynnie itp. No poza tym, że fabuła owni. (Pisałem wcześniej) Podoba mi się, kontynuuj to, a jak wejdę znów na forum, to na 100% obejrzę i ocenię! Peace. :)

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.