Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Szukam poradnika do Ps... Empty Szukam poradnika do Ps... Pią Cze 18, 2010 8:01 pm

keciam

keciam
Saiyan
Saiyan
Tak jak w temacie , szukam poradnika do ps jak zrobic sygnaturke , i jak jeszcze mozna to polskiego ps bym prosił.

Z gory dzieki.

2Szukam poradnika do Ps... Empty Re: Szukam poradnika do Ps... Pią Cze 18, 2010 8:33 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Poszukaj na googlach wystarczy że tę frazę która masz w temacie wpiszesz w google i napewno coś znajdziesz. Ja tu i nikt inny nie będę podawał linków szczególnie do for graficznych bo tam zazwyczaj są tutki. No ale jak mówię, google i tylko google :P.

3Szukam poradnika do Ps... Empty Re: Szukam poradnika do Ps... Pią Cze 18, 2010 9:09 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Na forum widziałem z 2 poradniki co do sygien, a jeżeli chodzi o tutki z innych for graficznych, to nie damy linków bo to by było promowanie konkurencji.

4Szukam poradnika do Ps... Empty Re: Szukam poradnika do Ps... Sob Cze 19, 2010 4:48 am

Wzol

Wzol
Paramecia User
Paramecia User
No ja wiem, że nie podajecie przez regulamin ;) Nie chcecie warna i tyle :P Nie ważne...
Tutków na SYGNĘ na stronie jako takich nie ma, ale jest parę (włąściwie to para, z tym, że w jednym obrazki nie działają) przydatnych efektów, o :
Kod:
http://anrevosprites.forumpl.net/tutoriale-f4/gimpeasy-tutorial-na-clipping-mask-t430.htm
Nikt się chyba nie obrazi jak mu dam linka (no ok, na pw) do UMARŁEGO, OPUSZCZONEGO i ZAPOMNIANEGO forum z dobrym tutkami ;P Moimi postami na forum się nie sugeruj, bo szczylem byłem, i tyle ;)

5Szukam poradnika do Ps... Empty Re: Szukam poradnika do Ps... Sob Cze 19, 2010 8:36 am

keciam

keciam
Saiyan
Saiyan
Dobra dzieki Wizol


@mozna zamknac

/Y
Hahahah XDDD Zamykam, zamykam XDD
ŁIZOL XDDD!!

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.