Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Szukam filmów Empty Szukam filmów Sro Sie 15, 2012 5:57 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Już nie mam gdzie się zwrócić. Przestudiowałem większość for o filmach, pytałem znajomych i rodziny, więc przyszła pora i na was. Dzielnych userów ARS xd Otóż poszukuję dwóch filmów.

1.
Jeden opowiada o kontroli umysłów przez rząd, który robił to za pomocą anten/satelit. Organizacja zatrzymywała prace mózgu, przez co ludzie zatrzymywali się w miejscu. Uzbrojony niczym komandosi oddział 'badał' ludzki umysł. Pobierał z niego dane i ból. Wydaje mi się także, że wprowadzał ten ból. Jedyną obroną była miedź. Pewien starszy czarnoskóry mężczyzna mieszkał w pokoju, którego ściany okrył miedzią. To samo zrobił z czapką, aby odbijać sygnał. I teraz może trochę o głównym bohaterze. I mam nadzieje, że w tej chwili nie zmieszam dwóch filmów. Fabuła zaczyna się w biurze, gdzie jeden z pracowników wyskakuje z shotgunem i robi zadyme. Bohater ma żonę, która także jest w tej organizacji i jedyne co pamiętam, to to, że podczas kłótni bohater rozbija talerze, które 'są prezentem ślubnym' od teściowej. I jest na świecie taki jedyny zestaw. Organizacja czyści mu pamięć, jednak on wszystko sobie przypomina właśnie dzięki sklejonym talerzom. Mam nadzieje, że wyjaśniłem to dość jasno i ktoś mi pomoże xd.
Film bardzo podobny do Władcy umysłów i może trochę do Incepcji oraz Dark City.

2.
Drugi film opowiada o kolesiu, którego ścigają i zabijają 'cienie'. Dlaczego to robią? Cóż kolejny raz pojawia się motyw organizacji. Ścigają go i 'zabijają', gdyż on zabił jednego z nich. Mężczyzna po śmierci wraca do życia pod inną postacią i tak za każdym razem. Najważniejsze jest to, że bez różnicy w jakim jest wcieleniu zawsze spotyka tą samą kobietę. Co najważniejsze on także jest z 'organizacji', która go szuka. Organizacji, która nie potrafi zabijać swoich członków, przez co wracają oni pod inną postacią. On jednak ma moc zabijania swoich i oni starają się to z jego wyciągnąć. Niestety nie oglądałem filmu do końca, ale znalazłem opis osoby, która również go poszukuje a także nie znalazła odpowiedzi.
Był pewien mężczyzna który był zabijany przez takie że tak powiem cienie które zamieniały się w ludzi no i po każdym zabiciu pojawiał się on w innym miejscu lecz za każdym razem widział tą samą kobietę. W końcu te cienie złapały go do jakiegoś rodzaju szpitala i zaczęli go torturować wyciągając z niego jakąś informację (albo to żeby przyłączył się do nich już nie pamiętam...). Po kilku dniach tortur jakiś starszy typek przyszedł do niego powiedział, że musi chronić tą kobietę która widział no i, że on odpuścił i zabili jego kobietę (pewnego rodzaju sytuacja opisywanego przed chwilą gostka) no i potem dał mu się zabić a ten posiadł jakąś moc i zmieniał swoje ręce w takie czarne noże coś ala z gry prototype i zaczął polować na tych którzy polowali na niego.Był pewien mężczyzna który był zabijany przez takie że tak powiem cienie które zamieniały się w ludzi no i po każdym zabiciu pojawiał się on w innym miejscu lecz za każdym razem widział tą samą kobietę. W końcu te cienie złapały go do jakiegoś rodzaju szpitala i zaczęli go torturować wyciągając z niego jakąś informację (albo to żeby przyłączył się do nich już nie pamiętam...). Po kilku dniach tortur jakiś starszy typek przyszedł do niego powiedział, że musi chronić tą kobietę która widział no i, że on odpuścił i zabili jego kobietę (pewnego rodzaju sytuacja opisywanego przed chwilą gostka) no i potem dał mu się zabić a ten posiadł jakąś moc i zmieniał swoje ręce w takie czarne noże coś ala z gry prototype i zaczął polować na tych którzy polowali na niego.



Mam ogromną nadzieje, że ktoś mi pomoże bo szukam tych filmów już 2h i nikt nie potrafi mi pomóc.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.