Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[Szukam] PBF Empty [Szukam] PBF Pią Lis 16, 2012 9:09 pm

Agost

Agost
Super Saiyan
Super Saiyan
Hej! Hej!
Sprawa przedstawia się następująco. Odkąd pamiętam na forum zawsze był ktoś kto zajmował się prowadzeniem PBF (tak, wiem o istnieniu tego na forum)a więc jeśli i tym razem znajduję się tu taka osoba, bądź ktoś znający coś godnego polecenia proszę o odpowiedź!

Dzięki z góry. Pozdrawiam!

2[Szukam] PBF Empty Re: [Szukam] PBF Sob Lis 17, 2012 7:15 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Przede wszystkim, zajrzyj na Nasz portal i zjedź na dół strony - powinieneś mieć buttony for z którymi mamy wymianę - jeżeli dobrze się orientuję, są wśród nich dwa PBFy - akcja jednego rozgrywa się w uniwersum Dragon Balla, drugiego w uniwersum Naruto.

Zależy również, czego konkretnie szukasz. Propozycji PBFów jest masa - między innymi, Nasz, forumowy PBFik, za dostęp do którego musisz zapłacić jednorazowo 40 Kreatywnych Punktów, zbieranych za pisanie komentarzy oraz ocen użytkownikom. Cóż, zapewne lekko zniechęcające, ale uwierz mi - akurat u Nas gra jest zwyczajnie niepowtarzalna i każdy gracz Ci to potwierdzi xd

3[Szukam] PBF Empty Re: [Szukam] PBF Sob Lis 17, 2012 4:55 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Cóż, zapewne lekko zniechęcające, ale uwierz mi - akurat u Nas gra jest zwyczajnie niepowtarzalna i każdy gracz Ci to potwierdzi xd
Żeby nie było - potwierdzam xd.
Serio zachęcam, bo ostatnio nam trochę ubyło aktywnych graczy, a na prawdę warto. Niezwykle duża swoboda działania w połączeniu z wyobraźnią i realizmem podejmowanych decyzji graczy, tworzy unikalny klimat.
Polecam, Woogy xd.

Pozdro!

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.