Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 2]

31Panoramio 12 - Page 2 Empty Re: Panoramio 12 Czw Lip 29, 2010 6:47 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Wszedł do domu.
- Zaraz, czy ja w ogóle byłem kiedyś w Hyperbolic Time Chamber? Eh, już nie pamiętam. Nieważne. Muszę naprawić Linkera i lecieć... Tak. To będzie najlepsze wyjście. Jinka Ittai. Tylko gdzie jest największa głębia na tej wersji Ziemi... Będę musiał kogoś zapytać... No, do roboty.
Z Linkerem na ręce zaczął próbować go uruchomić. Zdjął go w końcu i otworzył //nie na śruby, nie na rzep, nie na zacisk ani na korbkę. Sposób znają tylko dwie osoby. Zgadnijcie, jakie xP// obudowę, by znaleźć źródło mocy.
- No, jest tutaj. Otworzę i sprawdzę, jak się ma nasza magiczna bateryjka.
Otworzył małą sferę w centrum - w środku był fragment ciemnej, połyskującej kulki - 1/7 część rozbitego Hōgyoku. Viego próbował przelać w nią część swojej energii i zaczęła połyskiwać mocniej.
- No, wiedziałem że co jak co, ale to nie ucierpi. Czyli ta babka w jakiś sposób po prostu wyłączyła wszystkie połączenia. Dobrze, że nie ma tu żadnych kabli, byłoby nieciekawie. Wystarczy tylko przełączyć wiązkę i...
WAKE UP. PROFILE UNLOADED
- Unloaded? Hmmm... Spróbuję włożyć...
Wkłada na rękę.
LOW ENERGY. FORMAT DATA DRIVE ACTIVE
- Czekaj, nie... kur...
FORMAT COMPLETE. ACTIVE MODES:
- Nie, nie chcę tego już chyba słuchać...
LINK MODE...
- Tak myślałem... Wszystko poszło się j...
ACTIVATION. PHOENIX MODE. GARUDA MODE. THUNDERPHOENIX MODE. LIGHTKNIGHT MODE. SOLAR PHOENIX MODE.
- Czekaj. Odblokowało w jakiś sposób wsz...
WARNING. ENERGY REQUIRED. SUGGESTION: JINKA ITTAI
- Ta, to już wiem. Ale chociaż Linker działa. Idę do Yoha zapytać o to miejsce.
Aktywował Kōsoku i momentalnie znalazł się przed domem Yoha.

32Panoramio 12 - Page 2 Empty Re: Panoramio 12 Pią Lip 30, 2010 12:24 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Przyleciał ze stratosfery bezpośrednio do domku, poszedł do ogródka, położył się na trawie i zasnął.

33Panoramio 12 - Page 2 Empty Re: Panoramio 12 Pią Lip 30, 2010 1:59 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Viego się budzi, ale nie otwiera oczu.
- O, to ci Do... Doku... Dokumentacja Gidayu? Doktryna? Dokarmianie ptaków zimą? A, niech będzie Domowe Przedszkole Gidayu... Walcie się, ja śpię.
Chwila błogiej ciszy.
- No dobra, lecę zobaczyć. Ale najpierw...
Włożył Linker na rękę i aktywował.
FULLY POWERED. ORDER NEEDED.
- Czyli wszystko w porządku. Ale na chwilę obecną mi się nie przyda. Po Jinka Ittai osiągnąłem taki poziom spoczynkowy, jak z Linkerem.
Wstał i poleciał pionowo w górę na jakieś 75 metrów.
- Tendou, z tego co pamiętam, jest w Las Selvas. No, lecę. Tenga, Kōsoku.
Poleciał natychmiastowo w stronę Las Selvas, bez zatrzymywania, z prędkością c.

34Panoramio 12 - Page 2 Empty Re: Panoramio 12 Nie Maj 01, 2011 3:40 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Otworzył drzwi i wszedł do środka.
- Kayla, jestem.
Kaylin wyszła z kuchni.
- Ale długo ci to zajęło.
- To było do przewidzenia. Z czasem nie będą robić takiej sensacji i przywykną do tego, że dostali okazję zmienić swój świat.
- Naprawdę nie wiem, po co sobie zadajesz trud. Uczestniczyłeś przy zasiedlaniu Beralzy, udział przy tworzeniu jednego społeczeństwa już masz.
- Wiesz przecież, że jestem perfekcjonistą. Każdy świat zasługuje na to. Gdybym mógł, to bym pełnił taką rolę ambasadora Beralzy w każdym świecie, ale zwyczajnie nie jestem w stanie. Tam, gdzie są moi alter, oni mogą to zrobić. Ciekawe, czy kiedykolwiek uda się zjednoczyć całe multiwersum...
- Aleś się teraz idealista zrobił... Chodź, jemy.
Zasiedli do stołu i zabrali się do jedzenia. Kurczak z krewetkami na naprawdę ostro.

35Panoramio 12 - Page 2 Empty Re: Panoramio 12 Nie Maj 01, 2011 8:19 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
- Słyszałeś?
- Mhm.
- To nie... Yoh i Silvia?
- No tak.
- Wiesz może, o co mogło teraz pójść?
- Zielonego pojęcia nie mam.
- I bez naszych zmysłów ognia dało się wyczuć, że coś się fajczy. Myślisz, że...
- No, biorąc pod uwagę, co Yoh tam krzyczał, chyba właśnie o to poszło. Niezbyt rozważne, ranić uczucia kogoś, kto cię mało nie zabił zrzucając na ciebie kolosalny kawał kamienia i zamykając w ciemnej, nabijanej kolcami trumnie.
- No cóż... A właśnie, myślisz, że mogłabym kontrolować jeszcze jeden żywioł?
- W sumie, czemu nie. Ale wiesz, jakby to nie był piorun, musiałabyś sama się w nim tak naprawdę wyćwiczyć.
- Nie musiałbyś właściwie przebudowywać mojego Linkera?
- Nie, prawie każdy Linker ma jeszcze wolne miejsce i w danych, i w konstrukcji, żeby umożliwić jeszcze jedną kombinację. Linker Y działa na kod binarny, jedna kombinacja jest wolna. Linker C ma miejsce na drugim "ramieniu". Linkera A nie ukończyłem.
- Prawie każdy?
- Tak, nie przewidziałem dodatkowego miejsca w Linkerze V oraz O. Dlatego Hypernova Phoenix aktywuję trochę jak Quincy Letzt Stil.
- Skoro w mojej wersji zrobiłeś coś na kształt Hyper Zectera, czemu nie zmodyfikowałeś swojej?
- Nie chciało mi się. Choć, nie licząc prototypu, nigdy nie użyłem jeszcze Hypernova Phoenix w walce, chyba się przyzwyczaiłem do tego systemu. Szczególnie przez kod, jaki ustaliłem dla tej formy. Dziękuję.
Wstał i zabrał swój talerz do kuchni. Kaylin zrobiła to samo. Zaczęli wspólnie myć naczynia.
- Jaki kod dałeś? Aż jestem ciekawa.
- Goroawase, 573.
- 573? Czekaj, ko...na... A, już wiem.
Po umyciu naczyń wyszli do ogrodu i położyli się na trawie. Ot, takie opieprzanie się. Oboje sobie ucięli drzemkę.

//
573 = ko-na-mi
Przyznać się, kto nie pamięta Kodu Konami, znanego czasami jako "kod z Contry"? xd
Panoramio 12 - Page 2 85078672721686039482
//

36Panoramio 12 - Page 2 Empty Re: Panoramio 12 Pon Maj 02, 2011 12:18 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
- Hej, Viego. Na równinach coś się dzieje.
- No, na to wygląda... Chcesz sprawdzić?
- Czemu nie. No to idziemy.
- Idzie... no dobra. Otworzysz przejście czy polecimy Timebreakerem?
- A, nie kłopoczmy się aż tak. Już otwieram.
Oboje wstali. Kaylin pstryknęła i otworzyło się przejście na równiny.
- Masz Linkery?
- Nie będą nam potrzebne.
Przeszli przez przejście.

//Worldwide Timebreaker - tak właśnie nazwałem jednoczesne użycie The World oraz Clock Up. Ze względu na zbieżność nazw Clock Up i działania The World można powiedzieć w przenośni, że jest to dosłowne "przebijanie się przez czas" (z taką prędkością I w zatrzymanym czasie). Wredne, nie?//

37Panoramio 12 - Page 2 Empty Re: Panoramio 12 Pon Maj 02, 2011 9:42 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Weszli z powrotem do domu, nalali sobie po szklance soku i o czymś tam sobie zaczęli rozmawiać.

38Panoramio 12 - Page 2 Empty Re: Panoramio 12 Wto Maj 03, 2011 7:40 am

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Chłopak podszedł pod drzwi domu Viega.
Miał pewien pomysł dlatego zapukał i czekał aż ktoś do niego wyjdzie.
Gdy Viego otworzy wita go i wchodzi. A gdy Kaylin(?) otworzyła przedstawił się i zapytał czy zastał Viega. XD
Gdy zaczeli rozmawiać chłopak opowiedział o swoim dość dziwnym pomyśle.
-A więc co byście powiedzieli na biwak ! Ale bez urzywania absolutnie żadnych mocy... I żadnych użądzeń ułatwiających rozpalanie ognia i td.
Była by to ciekawa rozrywka... Ray znów zaczął by gryźć jakieś pręty lub drzewa.

39Panoramio 12 - Page 2 Empty Re: Panoramio 12 Wto Maj 03, 2011 8:35 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Viego otworzył drzwi, ale Kaylin od razu podeszła, żeby zobaczyć, kto przyszedł.
Gdy Toshi skończył mówić, spojrzeli na siebie.
- Hahahahahahahahahahahahaah... nie. //jednoczesne//
- "Normalny" biwak byłby dla nas wszystkich zbyt nudny. Ale biwak "po naszemu", czemu nie. Ja robię ognisko, Yoh chłodzi piwo, a Ray ładuje agregat, żeby był prąd elektryczny. Uwierz mi, taki biwak byłby naprawdę o wiele fajniejszy. Chodźmy do Yoha. Toshi, zamknij drzwi.
Viego wyszedł i podszedł do płotka oddzielającego działki 12 i 14, po czym go przeskoczył. Kaylin szła spokojnie, z rękami splecionymi na klatce piersiowej, po czym nagle się znalazła po drugiej stronie. //Tak, użyła The World. A w zatrzymanym czasie zrobiła Reverse Vault przez płot. Niekoniecznie czekali na Toshiego, bo to tylko dom obok.

40Panoramio 12 - Page 2 Empty Re: Panoramio 12 Wto Maj 03, 2011 4:04 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Weszli do domu.
- No, to co mamy brać?
- Daj tą torbę z szafy, weźmiemy trochę jedzenia i wyposażenia, reszta jest w zwojach, wrzucimy od razu.
- Myślałem, że skoro jest blisko do morza, jakieś ryby złowimy... Niech ci będzie.
Zaczęli pakować to, co chcieli i po chwili wyszli z jedną średniej wielkości torbą. Wrócili na podwórko przed domem Yoha.

41Panoramio 12 - Page 2 Empty Re: Panoramio 12 Sro Maj 11, 2011 6:11 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
//Dodałem plan domu w pierwszym poście.//
Viego i Kaylin wrócili do domu. Viego rzucił torbę gdzieś w przedpokoju i oboje poszli wziąć prysznic. Kaylin wzięła sobie jakąś lekką koszulę nocną, Viego bokserki. Poszli do sypialni i leżąc, oglądali coś w telewizji jakiś czas, a potem zasnęli.

42Panoramio 12 - Page 2 Empty Re: Panoramio 12 Sob Maj 14, 2011 1:59 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Po obudzeniu, zjedli sobie coś. Mieli już wyjść gdzieś na miasto, gdy...
- Energia.
- Pustynia.
- Puerta.
Kaylin otworzyła Puerta del Mundo, Viego odłożył kubek i oboje weszli do środka.

43Panoramio 12 - Page 2 Empty Re: Panoramio 12 Pon Sie 15, 2011 11:05 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Gdy Alister doleciał do numeru 12, wysiadł i już chciał krzyknąć "pierwszy", zauważył Viega opartego o ścianę i leżącą obok niego deskę.
- No daj spokój. Przynajmniej jestem dru...
Wtedy okno domu się otworzyło i Kaylin przez nie wyjrzała.
- Ali, co tak długo? Sypialnia już przygotowana.
Alego zatkało. W końcu się odezwał.
- Nie no, akurat ty oszukiwałaś! Ścinanie zakrętów przez portal się nie liczy!
- Dotarłam tu pierwsza, pogódź się z tym. Zaparkuj swoją maszynę przy domu albo ją przełącz do deski i gdzieś postaw w ogrodzie.
- Ehh... No dobra...
Wyłączył systemy Tetvarina i go zostawił przed domem. Viego wziął deskę i poleciał na dach, gdzie wrzucił ją przez właz do ukrytej części swojego gabinetu. Cała trójka weszła do domu, Alister obejrzał pokój, a Viego i Kaylin zrobili coś do jedzenia i wszyscy usiedli w salonie.
- Może wpadniemy do sąsiadów? Jeszcze się nie widzieliśmy z Silvią.
- Dobra, ale za chwilę. Odpocznijmy po tej robocie.
- Nie powinniśmy wziąć jakiegoś prezentu dla dziecka? Czy w tym świecie nie ma takiej tradycji?
- O właśnie. Viego, masz jakiś pomysł?
- Myślałem, że coś skonstruuję, ale może ty wymyślisz, co. W końcu mają córkę.

44Panoramio 12 - Page 2 Empty Re: Panoramio 12 Pon Sie 15, 2011 3:32 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Gdy Viego, Kaylin i Ali gadali o możliwym prezencie dla córki Yoha, nagle z kieszeni Viega rozległa się muzyka. //Millions of Me, jeden z niewielu znanych mi utworów dostępnych legalnie w necie xd brzmi to tak, a zostało użyte w Kamen Rider Decade przy okazji pojawienia się dwóch Kamen Riderów będących de facto jedną osobą (ale z różnych punktów w czasie). A czemu to jako dzwonek wiadomości od Yoha? A popatrzcie na tytuł xD//
- O, wiadomość od Yoha.
- Co pisze?
- Cholera. Jest na Naizen ze swoim bratem. Walczą z... Maximusem.
- Co? Dlaczego?
- Jest pod wpływem jakiejś substancji, która mu skasowała pamięć i "zaprogramowała" na zabicie Yoha. Potem się zastanowimy nad prezentem.
Viego pobiegł na piętro.
- Gdzie idziesz?
- Do pracowni!
Kaylin pobiegła za nim, a Alister się zaraz dołączył. Weszli za Viegiem do jego gabinetu, ale nie było tam za wiele interesujących rzeczy. Dopiero gdy zdjął z biblioteczki jedną książkę i otworzył zobaczyli, że w środku jest jakaś elektronika. Viego wpisał jakieś hasło i odłożył książkę, biblioteczka odsłoniła przejście do drugiego pokoju. Viego od razu wszedł i zasiadł przy dużym komputerze. Cały pokój wypełniały różne maszyny, pod ścianami były części.
- To tu było?
- Cały czas. Damensaya, zgłoś się.
- Jestem.
- Połącz mnie z Centrum Nauk na Yatras, jednocześnie daj informacje dotyczące znanych w tym świecie środków wywołujących amnezję.
- Pan Taimatsu, dawno pana nie widzieliśmy. O co chodzi?
Viego w tym czasie przeglądał dane.
- Czy ktoś ostatnio zgłaszał odkrycie jakiejś substancji, która wywołuje amnezję?
- Tak, był jeden taki, zgłosił się do prezydenta Eminy, a ten zwołał zebranie naukowe. Wezwali najlepszych z kontynentu, sam na nim byłem.
- To może być to. Skoro zgłosił odkrycie, musiał przedstawić dane opisujące je. Macie to?
- Tak, mimo wszystko to wpisaliśmy choć zastosowania to nie ma zbytniego. A o co właściwie chodzi?
- Ten facet wybrał sobie naprawdę dobry cel i go użył, z drobnymi modyfikacjami. Podeślijcie mi te dane.
- Już je wysyłam.
- Dzięki, bez odbioru. Cathedral Terra, zgłoś się.
- Co tam?
- Przyglądałeś się Eminie gdy nas nie było?
- Gdybym miał coś lepszego do roboty, to bym nie obserwował.
- Jakiś czas temu było spore zebranie w Eminie, zjeżdżali się ludzie z całego kontynentu. Sprawdź to i spróbuj zidentyfikować wszystkich, którzy wtedy opuszczali ratusz. Szczególnie tych, którzy wyglądali na naukowców.
- Jaki priorytet?
- Dwa.
- Już się za to biorę.
- Viego, są już dane.
- Widzę. Mhm... mhm... Widziałem już tą neurotoksynę. Ta modyfikacja związana z programowaniem to tylko dodatkowe doczepione białko, wystarczy unieszkodliwić główną część. Ale potrzebna będzie próbka krwi Maximusa żeby antidotum współpracowało z jego białymi krwinkami i nie zabiło mu neuronów.
- Viego, mamy w laboratorium odpowiednie substancje. Zacząć syntezę?
- Tak.
Podłączył swój WDG do portu.
- Połącz, Yoh Atsuko. Start: "Zaraz zrobimy antidotum. Musicie pobrać od niego krew. Jak to zrobicie, przerzuć ją portalem na Latające Miasto albo daj nam znać, chwilę po tym przyjdziemy z gotową odtrutką."
- Komu mogłoby zależeć na zabiciu Yoha?
- W tej chwili? Połowie multiwersum. Kaylin, otworzysz przejście na Naizen?
- Nigdy tam nie byłam, nie jestem pewna.
- Nie szkodzi, mam Gyaku JigenRide. Potem, gdy już tam będę, będziesz mogła mnie namierzyć. Namiary Naizen na pewno nie będą bezużyteczną informacją. Teraz chodźmy do Damensayi. Kaylin, skoordynujesz produkcję antidotum.
- Dobra.
- A ja? Mogę jakoś pomóc?
- W sumie, mógłbyś polecieć ze mną na Naizen. Ale nie wiem, czy wytrzymasz taką walkę. Maximus, czy jest kontrolowany, czy nie, jest trudnym przeciwnikiem.
- Spoko, dam radę. To tylko odwrócenie uwagi, żebyś mógł mu wstrzyknąć tą odtrutkę.
- Będę was obserwować z pokładu, w razie czego was stamtąd wyciągnę. Lecimy do Damensayi?
- Oczywiście.
Kaylin otworzyła przejście i cała trójka przeszła do Latającego Miasta, od razu do laboratorium.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 2]

Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.