Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 3 z 4]

51Niezrozumiałe teksty - Page 3 Empty Re: Niezrozumiałe teksty Pon Maj 10, 2010 1:18 pm

Sebek

Sebek
Zbanowany
Zbanowany
Pedał podał dla kolegi pedała.

52Niezrozumiałe teksty - Page 3 Empty Re: Niezrozumiałe teksty Pon Maj 10, 2010 2:57 pm

Karlinek

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Avek Sebka jest fajny.

53Niezrozumiałe teksty - Page 3 Empty Re: Niezrozumiałe teksty Pon Maj 10, 2010 3:03 pm

Wzol

Wzol
Paramecia User
Paramecia User
Kapusta została zmielona przez potencjalnie niegroźnego miksera do rzodkiewek.

54Niezrozumiałe teksty - Page 3 Empty Re: Niezrozumiałe teksty Pon Maj 10, 2010 4:29 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
O co chodziło z pomidorami, na lotnisku z gungiem?

55Niezrozumiałe teksty - Page 3 Empty Re: Niezrozumiałe teksty Pon Maj 10, 2010 6:27 pm

Akagi Shigeru

Akagi Shigeru
Genin
Genin
Ushu shushus, shusuhsuhsuhush, bushugugh.

That was, something in the language of Shushu.
If that is, considered spam in any way, I will delete the post if that's OK.

56Niezrozumiałe teksty - Page 3 Empty Re: Niezrozumiałe teksty Czw Cze 03, 2010 8:46 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
siedzi baba na lawie a dziadek tez ma sandały

57Niezrozumiałe teksty - Page 3 Empty Re: Niezrozumiałe teksty Czw Cze 03, 2010 9:02 pm

Bombi

Bombi
Paramecia User
Paramecia User
Zamknij zimno bo okno :D

58Niezrozumiałe teksty - Page 3 Empty Re: Niezrozumiałe teksty Nie Cze 06, 2010 7:27 am

pieteros15

pieteros15
Olympic God
Olympic God
Ziomek lata na uszach ale macha nogami

59Niezrozumiałe teksty - Page 3 Empty Re: Niezrozumiałe teksty Czw Cze 17, 2010 3:54 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Pucek niema adma bo hoY niema moda xd

60Niezrozumiałe teksty - Page 3 Empty Re: Niezrozumiałe teksty Czw Cze 17, 2010 4:38 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Dziadek spadł ze schodów ,a babcia też ma kapcie xd

61Niezrozumiałe teksty - Page 3 Empty Re: Niezrozumiałe teksty Czw Cze 17, 2010 6:26 pm

Mor

Mor
Bronze Saint
Bronze Saint
Ludzie zawsze biegają po koniach w domu.

62Niezrozumiałe teksty - Page 3 Empty Re: Niezrozumiałe teksty Czw Cze 24, 2010 7:59 pm

sinico

avatar
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Yyy.. mój czekoladowy kot pracuje w rybnym i szprzedaje banany! Czasami jeździ to tesco spytać gdzie jest real bo w carrefourze jest przecena warzyw a on musi kupić drukarke w castoramie... wniosek - warzywa z media markt są nie świeże !!

63Niezrozumiałe teksty - Page 3 Empty Re: Niezrozumiałe teksty Czw Cze 24, 2010 8:14 pm

ChrisPLful

ChrisPLful
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
wchodzi baba do windy a tam schody , idzie baba po schodach a tam winda

64Niezrozumiałe teksty - Page 3 Empty Re: Niezrozumiałe teksty Wto Sie 03, 2010 7:40 pm

Filike

Filike
Zbanowany
Zbanowany
ODKOPUJE ! MWAHAHAH
Twoja stara jest taka stara że przy twojej starej moja stara jest stara. ^.- żal :D

65Niezrozumiałe teksty - Page 3 Empty Re: Niezrozumiałe teksty Wto Sie 03, 2010 10:27 pm

matejss

matejss
Saiyan
Saiyan
ide na kolacje o 9 rano, bo moj syn ktora jest wysoka i ma 1,50 cm.
Wole kartofle bo maja skorupke.
Moja syn pojechal do polski aby kupic rekina.
bylem wczoraj na targu rybnym i kupilem mentosy.
Poszedlem do Ikei spytac sie gdzie Ikei'a.
moja mama jutro ozenila sie z moja wnuczka.
Gram na komputerze, bo lubie obierac ziemniaki.
moj GPS pokazuje ze otworzyli bar ziemniaczany.
napisalem ten post, aby kupic maslo.
FLike zrobil odkop bo je sniadanie.
Wczoraj urodzi mi sie mama.
Tata byl w ciazy z psem i urodzil mi kapuste.

Ccccccombo Breaker!

66Niezrozumiałe teksty - Page 3 Empty Re: Niezrozumiałe teksty Sro Sie 04, 2010 6:19 am

Mimie

Mimie
Second Child
Second Child
Nie ma to jak krowa o poranku na plaży w Sopocie ;o ?

67Niezrozumiałe teksty - Page 3 Empty Re: Niezrozumiałe teksty Sro Sie 04, 2010 6:38 am

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Czemu ta szklanka wygląda jak ser !?

68Niezrozumiałe teksty - Page 3 Empty Re: Niezrozumiałe teksty Czw Sie 05, 2010 5:51 am

Niss

Niss
Zbanowany
Zbanowany
Bo Jezus.
Ale Jezus jest w niebie.
Ale może być żółty.

69Niezrozumiałe teksty - Page 3 Empty Re: Niezrozumiałe teksty Czw Sie 05, 2010 8:28 am

Szark

Szark
Mazoku
Mazoku
Moja babcia lubi mjonsz ale tesco nie lubi bo tam mjonsz jest za 9.90 bo potrzebowała drukarki super kororowej ale na planecie dupa jest wiele mjonszów gdzie mjonsze lubią mjonsze a te mjonsze inne i tak dalej. Ale moja babcia kupiła konia na biegunach i ten frajer nie biega. Poszła po mjonsze które lubią mjonsze a inne lubią mjonsze a te mjonsze lubią moją babcie

70Niezrozumiałe teksty - Page 3 Empty Re: Niezrozumiałe teksty Czw Sie 05, 2010 8:58 am

Wzol

Wzol
Paramecia User
Paramecia User
Londyn sprzedał nam wszystko. Zapasy w magazynach skończone. Tutejszy główny łowczy Hudson chciałby sprowadzić dla nas samice bażantów. Czy wydał pan już dyspozycje? Jedyne oferty to samce. Co kupować ? Teraz możemy jeszcze coś z tym zrobić. Lep na muchy to dobra oferta. Musimy natychmiast zadecydować, bo może zniknąć.


Sensu nabiera gdy czytasz co czwarte słowo (zaczynając od wszystko, bo pewnie mało kto by się domyślił). Taki fragment odnalazłem w książce.

71Niezrozumiałe teksty - Page 3 Empty Re: Niezrozumiałe teksty Czw Sie 05, 2010 1:47 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Biegłeś z sokiem w ręku ale wylał się na oko, ponieważ pies który Cię ugryzł był na wakacjach z frytkami na głowie. Bump.

72Niezrozumiałe teksty - Page 3 Empty Re: Niezrozumiałe teksty Pią Lis 05, 2010 3:13 pm

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Jadą 2 samochody jeden skręca w prawo, drugi też jest zielony.

73Niezrozumiałe teksty - Page 3 Empty Re: Niezrozumiałe teksty Pią Lis 05, 2010 4:18 pm

daniel af

daniel af
Notowany
Notowany
W gorącym cieniu na miękim kamieniu stojąc siedziała i nic nie mówiąc odezwała się doniskiego faceta wysoiego wzrostu z dużą brodą bez zarostu

74Niezrozumiałe teksty - Page 3 Empty Re: Niezrozumiałe teksty Pią Lis 05, 2010 7:31 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
bo wtedy kot z brodom na chlebie poszedł po ogórki.

75Niezrozumiałe teksty - Page 3 Empty Re: Niezrozumiałe teksty Pią Lis 05, 2010 10:57 pm

Vladek

Vladek
Operative Director
Operative Director
'pojde wlasnorecznie!'

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 3 z 4]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.