Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 4]

1AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Empty AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Wto Lip 27, 2010 12:45 am

HestiNN

HestiNN
Gold Saint
Gold Saint
Zapraszam do obejrzenia jednego z moich najlepszych filmików :)
https://www.youtube.com/watch?v=b_dcouqZ2Mw

Jeśli coś zrobiłem złe walić śmiało przyjmę każdą krytykę. Pozdro :)

2AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Empty Re: AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Wto Lip 27, 2010 8:39 am

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Musiałeś dać muzykę Randy'iego Orton'a? Jego muzyka suxi :(. Mogłeś dać Triple h albo DX :). Scenki nie dopasowane do muzyki :(. Ogólnie to niema co oceniać, efektów brak.

Ocena: 2/10

Słabiutko, powinieneś jeszcze popracować.

3AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Empty Re: AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Wto Lip 27, 2010 11:24 am

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Ehh.. Nawet jak dajesz fade, czy te ściemnienie to ono też nie jest zsynchronizowane z muzyką. To dość duży minus, bo właśnie w AMV o to chodzi. Aby było to jakoś dynamicznie zsynchronizowanie. Co do efektów to tylko fade, pewnie zrobienie AMV nie dużo Ci zajęło.
Przy ostrzejszych bitach mogłeś wstawić ten klip tam gdzie jest jakiś punch.
No ogólnie początki.

Całe forum szacun dla Feliego za napisanie posta o numerze 20.000!
IT'S OVER 20000!

4AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Empty Re: AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Sro Gru 15, 2010 9:54 pm

HestiNN

HestiNN
Gold Saint
Gold Saint
Witam. Wracam po długiej przerwie na te super forum ^^ oczywiście nie z pustymi rękoma. Daje moje nowe amv :).

5AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Empty Re: AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Sro Gru 15, 2010 10:00 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Mogłeś zaopatrzeć się w jakieś efekty, wiem że nie chciałeś spamu, ale blur lub jakiś shake ładnie by tu wyglądał, szkoda że przy tylko paru momentach jest synchro i właśnie skoro tego jest mało to AMV powinno być dłuższe.
Jednak podoba mi się kreska, co na tym forum często jest problemem chodź powinno być na porządku dziennym, u Ciebie to jest za to plus oczywiście, no cóż mógłbym pochwalić synchro ale go strasznie mało. Można z tego było wycisnąć o wiele więcej dynamizmu.

6AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Empty Re: AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Sro Gru 15, 2010 10:09 pm

HestiNN

HestiNN
Gold Saint
Gold Saint
a powiedz mi gdzie moge sciagnac jakies dodatkowe efekty do Windows Movie Maker na XP ? bo chce cos wiecej pokombinowac i jesli sie uda to oczywiscie pokaze wam moja prace ;)

7AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Empty Re: AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Sro Gru 15, 2010 10:33 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Uuu, jeżeli chcesz tworzyć AMV to polecam Adobe Premiere lub Sony Vegas. One posiadają już sporo efektów, nawet jak Ci będzie mało będziesz mógł do nich ściągnąć dodatkowe.

8AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Empty Re: AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Czw Gru 16, 2010 4:17 pm

HestiNN

HestiNN
Gold Saint
Gold Saint
nie potrafie obslugiwac Vegasa dla mnie ten program to czarna magia ;/

9AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Empty Re: AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Czw Gru 16, 2010 5:09 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
wiadomo, też tak miałem. W necie jest sporo tutów, poszukaj.

10AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Empty Re: AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Sob Gru 18, 2010 4:01 pm

david287

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Możesz też robić AMV w Ulead VideoStudio 11 Plus PL, także ma dużo efektów i jest po polsku.

11AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Empty Re: AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Sro Sty 05, 2011 9:21 pm

HestiNN

HestiNN
Gold Saint
Gold Saint
No cóż Feli... zmotywowałeś mnie i troche sie pobawiłem w Vegasie. (To moj 1 filmik w tego typu programie)

PS: Muzka nie jest zadnego "Randy'iego Orton'a"
Artist: Papa Roach
Song: To Be Loved

Zapraszam do obejrzenia i skomentowania :)

12AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Empty Re: AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Czw Sty 20, 2011 3:21 pm

HestiNN

HestiNN
Gold Saint
Gold Saint
Wstawiam 1 z moich najlepszych amv ^^ myślę że sie spodoba :D

13AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Empty Re: AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Czw Sty 20, 2011 5:36 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
oj, widać postęp ale i tak nie jest za dobrze. Synchro leży przy flashu, jakoś na początku było widać starania jednak od 0:12 zero starań, trochę mało dynamiki, serio jak na taką muzykę mogłeś stworzyć jeszcze bardziej coś mocniejszego, powtarzanie w efektach nudzi. W dodatku napisy z Anime, w AMV nie powinno ich być, albo mogłeś zrobić zooma albo jakąś maskę dać. Wszelkie fragmenty przejść między klipami nie są w ogóle rozpracowane, w dodatku lipsync na początku to też nie jest zbyt mile widziane; rozumiem jakbyś usunął na dole napis "Sasuke" i umieścił go w dogodnym z piosenką miejscem. Tego tutaj brakuje. Dobrze że poprawiłeś jakość klipu, od razu lepiej się ogląda. Przy beatach mogłeś się trzymać, a przy ostrzejszej piosence króciej ciąć, ogólnie długa droga przed tobą.

2kp

14AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Empty Re: AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Czw Sty 27, 2011 6:48 pm

HestiNN

HestiNN
Gold Saint
Gold Saint
Daje nowe myślę że będzie lepsze niż poprzednie :)



Dochodzi Nastepne :)

15AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Empty Re: AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Pon Kwi 25, 2011 2:56 pm

HestiNN

HestiNN
Gold Saint
Gold Saint


Trailerek do walki Sasuke vs Itachi :)

16AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Empty Re: AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Pon Kwi 25, 2011 4:15 pm

Mimie

Mimie
Second Child
Second Child
No to mnie się naprawdę podoba :]
Moim zdaniem jest to znacznie lepsze niż te poprzednie.
Lepiej dopasowana muzyka, fajne scenki, nie ma nasranych 10 kg efektów.
Ogółem serio fajnie :o A prawdę mówiąc oglądając te poprzednie, które średnio przypadły mi do gustu stworzyły we mnie wątpliwości co do tej nowej pracy.
Jedyne co wygląda słabo, to zbyt długa przerwa bez muzyki.

17AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Empty Re: AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Wto Kwi 26, 2011 10:26 am

HestiNN

HestiNN
Gold Saint
Gold Saint
I następne :)

18AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Empty Re: AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Nie Lis 06, 2011 8:34 pm

HestiNN

HestiNN
Gold Saint
Gold Saint
Po dłuższych pracach na vegasie zacząłem robić bardziej sensowne amv.
Wstawię 1 z nich resztę jeśli ktoś się wypowie.

19AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Empty Re: AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Pon Lis 07, 2011 3:41 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Wcześniejszy AMV jest dla mnie dużo fajniejszy niż ostatni. Parę anime w jednym, to mi się bardzo podobało. Muzyka i w jednym i drugim jest super. Bardzo fajnie dobrałeś akcje w tym poprzednim AMV, super to wyszło i do tego dobrze wpasowałeś tą muzykę. W ostatnim AMV fajne akcje z drugiej kinówki Broly'ego, a pod koniec z kinówki z Janembą i z końca Buu Sagi.

10/10 wcześniejsza,
9/10 ostatnia.
Pozdro.

KP: 1
/Feli

20AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Empty Re: AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Sro Lis 09, 2011 5:56 pm

HestiNN

HestiNN
Gold Saint
Gold Saint
Dzieki ;).

Teraz jedno z nowszych.

21AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Empty Re: AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Sro Lis 09, 2011 8:21 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Mmm.. krótki klip akcji, nic nadzwyczajnego. Synchro jest w porządku ale ocenianie tego w tak krótkim AMV mija się z celem. Popracuj nad oryginalnością swoich produkcji, zanim zaczniesz tworzyć przemyśl co chcesz przedstawić i nastaw się na jakiś jeden klimat. Czekam na coś dłuższego.

22AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Empty Re: AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Sro Lis 09, 2011 9:50 pm

HestiNN

HestiNN
Gold Saint
Gold Saint
No to wrzucam tutaj moje najnowsze amv.
Nie jest mi łatwo stworzyć amv trwające powyżej np 1 minuty bo jest to bardzo sporo pracy i trzeba mieć full weny jednak kiedy mnie ona natchnie na pewno coś takiego uda mi się stworzyć.



Moje najlepsze amv...

23AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Empty Re: AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Sro Lis 09, 2011 10:42 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Bardzo fajne AMV ,dobre zgranie muzyki z obrazem ,ogląda się naprawdę fajnie. Szkoda tylko ,że takie krótkie ,no i dość mocno oklepany utwór do AMV'ek ,ale to taki mały szczegół.
Zdecydowanie to AMV podoba mi się najbardziej z całej reszty którą zdążyłeś nam pokazać.
Tak więc czekam na więcej prac ,oby były tak tobre jak ta ;)

24AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Empty Re: AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Pią Sty 13, 2012 3:57 pm

HestiNN

HestiNN
Gold Saint
Gold Saint
Wstawiam kolejną z najlepszych prac. Nie będę wrzucał staroci bd wrzucał te które uznaje za lepsze.

25AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Empty Re: AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Sob Sty 14, 2012 3:36 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Nie znam się na tym nawet trochę, ale widzę że jakiś komentarz na zachętę Ci się przyda w temacie. AMV jest wykonane całkiem przyzwoicie. Scenki ładnie wepchnąłeś w filmik, acz myślę że tutaj lepiej sprawdziłby się sam Dragon Ball AMV, niźli Dragon Ball i Naruto - nie rozumiem, dlaczego masa ludzie powiązuje ze sobą tak bardzo te dwa anime. Całość jest dynamiczna, ciekawa i dobrze wykonana - nie mam tutaj choćby i najmniejszych zastrzeżeń.
Oby tak dalej :)
Czekam na więcej.


KP: 1
/Feli

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 4]

Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.