Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 3 z 4]

51AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) - Page 3 Empty Re: AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Nie Cze 10, 2012 1:46 pm

siiwuha

siiwuha
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Mam przyjemność zobaczyć tylko 2 ostatnie i tylko moge powiedzieć jedno WOW

/Prosiłbym mimo wszystko o bardziej złożone wypowiedzi.
/@Yoh

52AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) - Page 3 Empty Re: AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Pią Lip 06, 2012 11:18 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Bercikovsky Theme!
Nie znam się zbytnio na AMV. Zazwyczaj podoba mi się każde. Sam nie jestem w tym dobry. Nie potrafię dopasować obrazu do muzyki, więc i może podczas oglądania nie dostrzegam tego, że autor tez popełnił ten błąd i dlatego uważam, że praca jest dobra. W twoim przypadku jednak widzę, że wszystko jest świetnie dopasowane. Genialnie to wygląda. Praca pomimo tego, że uboga w jakieś zajebiaszcze efekty jest po prostu świetna. Powala swoją 'prostotą'. Nie chodzi mi o to, że włożyłeś w nią mało pracy, ale o to, że pomimo tego, że nie ma takich efektów jak uwydatnienie jednego koloru(nie znam nazw efektów) wideo jest dobre. Jak już mówiłem, może się nie znam, ale twoja praca jest na wysokim poziomie. Powiedz mi tylko jeszcze jedno. Ile ci zajmuje sklejenie czegoś takiego?

KP: 2
/Feli

53AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) - Page 3 Empty Re: AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Sob Lip 07, 2012 2:23 pm

HestiNN

HestiNN
Gold Saint
Gold Saint
To na prawdę zależy od tego czy mi się chce czy nie i czy mam wene :).
Jeśli wszystko jest na dobrej drodze to jakieś 2 - 3h jeśli jednak trace powoli koncentrację to zajmuje to nawet dni ;p.

a to nowa praca (polecam obejrzeć w HD):


Wiem Yohu że nie jest to 1:30 ale wiesz... to DBZ ! xD Musisz ocenić :)
A nad 1:30 jeszcze pracuje bo nie mam na razie weny na nią ;x

54AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) - Page 3 Empty Re: AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Sob Wrz 08, 2012 9:29 pm

HestiNN

HestiNN
Gold Saint
Gold Saint
Witam po dłuższej przerwie... wstawiam może nie nowość ale coś chyba dobrego. Resztę wstawię po jakimkolwiek poście...

55AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) - Page 3 Empty Re: AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Sob Wrz 08, 2012 9:48 pm

Inerno

Inerno
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Świetnie zrobione AMV. Nie ma za bardzo do czego się przyczepić. Plus dla ciebie, że nie rozwaliłeś całej swojej pracy nieodpowiednią rozdzielczością. Co prawda sam utwór był dość trudny do zaaranżowania, ale poradziłeś sobie z nim dość dobrze. Coś koło 15 sekundy za szybko ustawiłeś przejścia między Sasuke ze swoją pieczęcią a Naruto. Te kolorowe prostokąty świetnie komponują się z całością. Zakończenie całego AMV niewiarygodnie płynne. Niestety nie ma tego flow, mimo iż nie posiada żadnych błędów. Inne aspekty pracy są :perfect: Oby tak dalej.

KP: 2
/Feli

56AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) - Page 3 Empty Re: AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Nie Wrz 09, 2012 1:48 pm

HestiNN

HestiNN
Gold Saint
Gold Saint
Dzięki za komentarz i wrzucam kolejne (Sceny są większości te same jednak inaczej skonstruowane)

57AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) - Page 3 Empty Re: AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Nie Wrz 09, 2012 2:14 pm

Inerno

Inerno
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Mehehe skoro mam czas to sobie ocenię. Tak samo jak poprzednie to także trzyma wysoki poziom. Perfekcyjnie zsynchronizowana piosenka od 33 do 36. Nałożenie tak żywych kolorów tzn. czerwony, zielony i niebieski nie przypadły mi do gustu. Może spróbuj z jakimiś filtrami etc. Poza tym wszystko ładnie zsynchronizowane, całe AMV ogląda się przyjemnie i nie ma się wrażenia, że było to robione od niechcenia. A jeszcze na początku wydaje mi się, że piosenka jest jakoś ucięta w nieodpowiednim miejscu. Jak będziesz naciskał cały czas 0 to na pewno zrozumiesz o co mi chodzi.

KP: 1
/Feli

58AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) - Page 3 Empty Re: AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Nie Wrz 09, 2012 2:27 pm

HestiNN

HestiNN
Gold Saint
Gold Saint
Fajnie że znalazł się ktoś kto w końcu na bieżąco dodaje swoje 2 grosze do mojej twórczości. Skoro tak się sprawy mają to wrzucam najnowszą prace:


Proszę tutaj o szerszą i dłuższą opinię.

59AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) - Page 3 Empty Re: AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Wto Wrz 11, 2012 6:10 pm

Inerno

Inerno
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Zacznę od tego, że oglądając to AMV pierwszy raz oglądało mi się go cudowanie. Kiedy przyszedł czas na analizę już tak świetnie nie było. To co chyba najbardziej się rzuca w oczy to kombinowanie z barwą/nasyceniem czy czymkolwiek innym przy "czerwono okim" Naruto. Efekt wygląda badziewnie, był on tutaj zupełnie nie potrzebny. Jedynym plusem są właśnie oczy, które przy odpowiedniej obróbce dałyby głębię i zapewne ciekawszy efekt zaskoczenia odbiorcy przy rozkręceniu się kawałka. Moim zdaniem oczy tego bohatera (jak na bohatera anime) są niezwykle hipnotyzujące (oczywiście w dobrej jakości). Szkoda, że nie wykorzystałeś w pełni ich potencjału. Nie wiem czemu akurat wybrałeś oczy, cień na opasce i część tła zamiast krwi spływającej z ust Naruto. Wygląda jednak na to, że nie do końca był to kontrolowany efekt. Unikaj tego jak ognia. Oczywiście są plusy korzystania z innowacyjnych, "nowo co poznanych" metod, jeśli są one na odpowiednio wysokim poziomie.

Uczepiłem się jednego fragmentu, a przecież są również pozytywy

Utwór, który wybrałeś pasował tutaj i w przeciwieństwie do poprzednich dwóch prac ten kawałek zdecydowanie ci leżał. Można było poczuć "moc" podczas wielu momentów. Synchronizacji nie można nic zarzucić. To co mnie zaskoczyło to połączenie wielu Anime, które nie są ze sobą chyba połączone wspólną tematyką o ile się nie mylę. Nie za bardzo wiem jaki był tego cel dlatego nie będę się wypowiadał na ten temat.


Co do początku samego AMV to też mu mam trochę do zarzucenia. Może nie konkretnie samemu początkowi, ale jak to zwykle bywa wszystko się z nim wiąże. Vegeta roni łzy, smutna melodia w tle, wyłania się Gogetta - jest coraz lepiej... i "bęc" wychodzi Naruto. Nie za bardzo wyszło budowanie klimatu, którego w ogóle nie ma. Trzeba przyznać jedno... AMV ogląda się niezwykle miło i przyjemnie.
Pozostało mi jeszcze dodać, że białe prostokąty spełniają swoją rolę, dynamizują dany fragment. Za to masz... no nie wiem... kciuka w górę :P Brakowało mi jeszcze przy Naruto (14-16 sek, ten w miniaturce) potrząśnięcia jeszcze mocniej kamerą/ekranem. Domyślnie jest to zrobione, ale w bardzo małym stopniu. Przydałoby się odrobinkę uwydatnić, ten jakże uwielbiany przeze mnie efekt.

Ogólnie rzecz biorąc robisz bardzo dobre AMV, które w połączeniu z odpowiednimi umiejętnościami, które jeśli tylko będziesz chciał na pewno zdobędziesz, dadzą ci filmy, które będą zbierały same pozytywne oceny. (Triplle "które", które mi się nie chce poprawiać, żeby zdanie było poprawne... :awesomeface:)Tak jak to często bywa ma się pomysł na coś, szkoda tylko, że brakuje skilla. Mimo to ludzie zawsze powtarzają, że bez pierwszego drugie nie ma sensu zatem musi w tym coś być.

KP: 3
/Feli

60AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) - Page 3 Empty Re: AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Czw Wrz 20, 2012 7:43 pm

HestiNN

HestiNN
Gold Saint
Gold Saint
Nowa Praca (Może lepsza):

61AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) - Page 3 Empty Re: AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Wto Lis 06, 2012 5:32 am

HestiNN

HestiNN
Gold Saint
Gold Saint
Wrzucam nową pracę która niestety nie doczeka się kontynuacji (raczej...) ponieważ musiałem zrobić formata... więc projekt z owym amv zniknął z powierzchni ziemi a raczej komputera :D lecz jeśli powróci wena co do tej piosenki to gwarantuje że jakoś skończę ten projekt ;). Czekam na komenty ^^

62AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) - Page 3 Empty Re: AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Wto Lis 06, 2012 7:09 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
AMV trzyma naprawdę wysoki poziom, z czego jestem bardzo zadowolony. Fajne, dynamiczne przejścia, ciekawie zastosowane efekty i naprawdę fajny pomysł na wykonanie pracy – w Twoim przypadku nie jest to nowość. Mimo to, z każdą pracą jest coraz lepiej. Błędy? Jedynie ten pieprzony czas video, który nie przekracza w Twoich pracach minuty. Pieprzonej minuty!... Jeszcze bym to zniósł, gdybyś nie wpieprzył prawie 20 sekund z napisem „To be continue…” i muzyką w tle – zmarnowany czas.

KP: 1
/Feli

63AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) - Page 3 Empty Re: AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Nie Lis 11, 2012 4:40 pm

HestiNN

HestiNN
Gold Saint
Gold Saint
Wybacz ale nie potrafie jeszcze wykonać amv trwającego powyżej choćby nawet i minuty ponieważ uwierz mi że nie jest wcale łatwo zgrać wszystko ze sobą a potem zacząć to efekcić... nie wymagaj ode mnie zbyt wiele ;x.

Następna praca (Uznaję ją za najlepszą)

64AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) - Page 3 Empty Re: AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Pon Lis 12, 2012 8:20 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Co mam Ci napisać? Jak zwykle, poziom pracy jest bardzo wysoki. Bardzo fajnie wykonane, dynamiczne przejścia. Ciekawie zastosowane efekty oraz ekstra pomysł na połączenie poszczególnych uniwersów i skakanie między nimi. Ja się domyślam, że nie jest wcale łatwo stworzyć takiego AMV – sklejanie, efekty i różnego typu sprawy, na których ja, zwykły człowiek, spriter, admin oraz posłaniec Haruhi, w ogóle się nie wyznaję. Ale nie warto poświęcić nieco więcej czasu i zwyczajnie przedłużyć czas trwania pracy, zamiast często wrzucać takie, które nie przekraczają nawet minuty?

KP: 1
/Feli

65AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) - Page 3 Empty Re: AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Nie Lis 18, 2012 12:20 pm

Agost

Agost
Super Saiyan
Super Saiyan
Oceniam AMV z 6 listopada. Cóż muszę przyznać, że jest to kawał świetnej roboty! Miałeś, naprawdę dobry pomysł na połączenie Dragon Balla z Naruto co wyszło ci wyśmienicie i widać, że nie jest to zrobione na siłę!
Co się tyczy efektów użytych w całości, szczerze powiedziawszy nie za bardzo znam się na nich lecz uważam, że dla przeciętnego odbiorcy jak ja są one niezwykle miłe dla oka, nadają pewnej dynamiczności.
Ostatnie i co dla mnie najważniejsze! Muzyka jest idealnie dobrana, zlewa się z tym co się dzieje w Video oraz nie jest nachalna co jest problemem wielu produkcji tego typu.
Powodzenia! i oby tak dalej.
Pozdrawiam!

/2 KP
/@Yoh

66AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) - Page 3 Empty Re: AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Nie Lis 25, 2012 4:06 pm

HestiNN

HestiNN
Gold Saint
Gold Saint
Dziękuje za teraźniejsze oceny chociaż chciałbym żeby było ich więcej (Nawet tych którzy nie mają o tym pojęcia) no ale nie bd do niczego zmuszał.
Nowa praca:

67AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) - Page 3 Empty Re: AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Pon Lis 26, 2012 3:11 pm

Neravi

Neravi
Notowany
Notowany
Więc tak:
Jest to bardzo udany AMV chyba jeden z najlepszych. Muzyka bardzo dobrze zgrywa się z obrazem co daje ten zarąbisty efekt. Za bardzo się na tym nie znam ale w porównaniu do moich kumpli masz zarąbistą AMV'kę. Często jak oglądam na youtube to np. robią takie AMV, że biorą jeden odcinek i dodają tylko głos, a ty widać, że poświęciłeś na to dużo czasu mimo krótkiego czasu filmiku. Spodobało mi się to, że aż z 2 anime zrobiłeś tą AMV, co mi się bardzo w tym podoba. Gdybyś dodał jakieś fajne efekty to dopiero by to był zarąbisty filmik.
Więc jeżeli tak zrobisz to może więcej ludzi będzie ci to oceniać i oglądać na yt.
Ćwicz dalej co da jeszcze lepszy efekt.


Pozdro Neravi

/1 KP
/@Yoh

68AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) - Page 3 Empty Re: AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Czw Lis 29, 2012 8:18 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Soundtrack
Całość jak zwykle jest bardzo dynamiczna i świetnie połączona z muzyką. Dodatkowo, w oczy rzucają się bardzo ładnie zastosowane efekty oraz przejścia z jednej sceny do drugiej. Podoba mi się fakt, że połączyłeś ze sobą kilka serii anime, tworząc naprawdę niezwykłe dzieło. Czego chcieć więcej? A no, można kilku rzeczy. Przede wszystkim, mniej Naruto – rozumiem, że lubisz tego tasiemca, ale chciałbym w Twoim wykonaniu zobaczyć również nieco inne AMV. Spokojniejsze ze scenami na przykład z Clannada czy Kanona. Zabawne, ze scenami na przykład z Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan… Wiem, że masz przy tym naprawdę dużo roboty, ale pamiętaj, że aby być naprawdę dobrym w danej dziedzinie, należy próbować wielu rzeczy. Na długość też bym ponarzekał, ale w tym przypadku to od początku była u mnie normalka – więc niczego nowego się nie musisz spodziewać. Pracuj dalej, osiągaj coraz lepsze efekty i wrzucaj swoje dzieła tutaj – gdzie mogę je skomentować z uśmiechem na twarzy.

KP: 2
/Feli

69AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) - Page 3 Empty Re: AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Sob Gru 29, 2012 9:28 pm

HestiNN

HestiNN
Gold Saint
Gold Saint
Pisałeś Yohu o jakiś amv "śmiesznym". Zrobiłem takowe i dziwie się że go nie wrzuciłem. Robiłem go głównie dla zwały i dla tego żeby ludzie sobie przypomnieli przy czym się kiedyś tańczyło jako bobas ^^. Chce abyście i wy to zobaczyli.

70AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) - Page 3 Empty Re: AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Pon Gru 31, 2012 8:03 pm

Orzeszek

Orzeszek
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Wow kiedy ja cie ostatnio widziałem na forum :D

amw fajne takie słodkie, podoba mi się to, że gdy jakieś słowo się powtarza to obraz się przybliża i oddala. Efekty są świetne i to jak naruto obrywa od sakury, masakra. Fajnie, że dodałeś tekst i z każde słowo jest podświetlane gdy jest śpiewane, miganie napisów jest fajnie. A tło jest bardzo fajne takie, takie migające, świecące i masakryczne

jeśli miałbym dać ocenę to jest to 10/10 !

a pozatym choco choco chocolate :57:

KP: 1
/Feli

71AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) - Page 3 Empty Re: AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Pon Sty 14, 2013 5:14 am

HestiNN

HestiNN
Gold Saint
Gold Saint
Wrzucam Kolejne ^^.


Do Yoha: nie wiń mnie ponownie za długość bo po prostu zbierałem w sobie wenę... i na razie tyle udało mi się zrobić.

Czekam na komentarze :)

72AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) - Page 3 Empty Re: AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Pon Sty 14, 2013 6:58 pm

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Fajne amv'ałki :D
Gdyby na forum był system jakichś nagród przydzielanych przez uzytkowników za pracę [sugestia dla adminów] np kp z własnej puli to dostałbyś ich parę ;d Widziałem 2 ostatnie prace i przypadły mi do gustu. Fajnie zobaczyć coś dobrego ;p

73AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) - Page 3 Empty Re: AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Nie Sty 20, 2013 6:58 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Stary, masz ogromnego plusa za wykorzystanie scen z anime "Shaman King". Poza tym, że zwyczajnie nie można przyczepić się do wykonania, bo wszystko ze sobą idealnie współgra, to jeszcze dodatkowo zgarniasz pochwały za naprawdę świetny pomysł na dany AMV. O długość będę się czepiał zawsze.

Zawsze.

74AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) - Page 3 Empty Re: AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Czw Sty 31, 2013 2:41 am

HestiNN

HestiNN
Gold Saint
Gold Saint
Dzięki Sołtys i Yoh za komenty ;).

Wrzucam kolejne amv troche dłuższe niestety napis i obraz na końcu zabrały troche czasu trwania o czym dobrze wiem no ale taki był zamiar. Akutalnie posiadam 200 widzów i mam zamiar wrzucić speciał już w niebawem. Teraz czekam na komentarze aktualnej pracy.

75AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) - Page 3 Empty Re: AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Sro Lut 13, 2013 9:12 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Mwahaha! Modły do przenajświętszej Haruhi zostały wysłuchane – zrobiłeś AMV trwającej dłużej niż minutę i masz za to u mnie ogromnego plusa, a także małe piwko bezalkoholowe. Wszystko idealnie ze sobą współgra, nie wykorzystałeś również jakiegoś mocniejszego kawałka, za co mogę Cię pochwalić. Bardzo dobrze zastosowane efekty, świetne przejścia… Szkoda jedynie, że do stworzenia tego wideo nie wykorzystałeś większej ilości anime. Chętnie zobaczyłbym jeszcze Dragon Balla czy Fairy Tail, ew. One Piece, skoro już idziemy w kierunku produkcji związanych ze słynnymi tasiemcami.

KP: 1
/Feli

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 3 z 4]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.