Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 4 z 4]

76AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) - Page 4 Empty Re: AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Sob Lut 23, 2013 12:48 pm

HestiNN

HestiNN
Gold Saint
Gold Saint
Mój specjał na 200 subów. Mam nadzieje że się spodoba :D.

77AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) - Page 4 Empty Re: AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Sro Maj 08, 2013 2:09 pm

HestiNN

HestiNN
Gold Saint
Gold Saint
Witam po mojej średniego czasu przerwie. Zanim wrzucę nową prace chciałbym powiedzieć parę słów na temat wypowiadania się w tym temacie. Bardzo mnie zasmucił i zdemotywował wasz brak zainteresowania moimi pracami. Rozumiem jest to forum o grafice (głównie sprite'ach) ale nie od parady zrobiliście taki dział. Nie którzy komentowali moje prace i chyba najdzielniejszym z nich był Yoh który też przestał je komentować. Słuchajcie... nawet głupie "fajne oby tak dalej" motywuje mnie do dalszego działa w tym kierunku przy czym bardziej staram się zdobyć szacunek w waszych oczach przez co próbuje działać w głównej tematyce waszego forum ale jeśli tego zainteresowania nie ma to człowiek się rozpada. Prosiłbym o większe zainteresowanie moimi pracami jak i tematem który tu założyłem, może jednak moja twórczość przyda wam się np: Do Reklamy waszego forum które (na prawdę jestem pod wrażeniem) rośnie ciągle w siłę. Proszę a raczej błagam was, zainteresujcie się też innymi a nie kręcicie się za własnym ogonem. AMV to po części też lekka zabawa w grafice np: Ustawianie odpowiednich kolorystyk, wycinanie masek lub ruchomych masek to też jest grafika. Mam nadzieję że przeczytaliście ten post uważnie i nie przyjmiecie go negatywnie tylko jako moje osobiste odczucie jak się czuję będąc tutaj. Skończmy już z niemiłym tematem i wrzucam kolejną swoją pracę (Trochę starszą no ale jak na początku wspominałem miałem lekką przerwę)


AMV z Serii - Resztki Weny... brak pomysłów.

78AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) - Page 4 Empty Re: AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Nie Lip 14, 2013 8:20 pm

HestiNN

HestiNN
Gold Saint
Gold Saint
Witam po ponownej przerwie... widzę że do tej pory nikt nie zainteresował się tym tematem ale mam nadzieję że w najbliższym czasie się to zmieni. Kolejna Praca:

79AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) - Page 4 Empty Re: AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Pon Lip 15, 2013 8:29 pm

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Naprawdę bardzo fajne amv, muzyka świetnie pasuje do postaci jaką jest Killer Bee, efekty zastosowane są również nieźle, szkoda trochę że amv kończy się w momencie gdy muzyka leci dalej, miałem nadzieję że rozkręci się jeszcze bardziej. No ale nic, jest naprawdę nieźle. Tak dalej :P
KP: 1
/Feli

80AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) - Page 4 Empty Re: AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Wto Lip 16, 2013 6:24 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Tak jak w większości wrzuconych przez AMV, tak również w tym przypadku, muzyka świetnie komponuje się z obrazem oraz postacią, którą jest Killer Bee. Całość pozostaje bardzo dynamiczna do samego końca, zaś odpowiednio zastosowane efekty dodają temu wszystkiemu odpowiedniego "smaczku". Wiesz, jakie jest moje zdanie na temat długości wykonywanych przez Ciebie AMV, dlatego pozwolę sobie już tej kwestii nie poruszać w komentarzach - będę się jedynie wrednie przypominał przy każdej, możliwej ocenie.
KP: 1
/Feli

81AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) - Page 4 Empty Re: AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Pon Lip 22, 2013 3:48 pm

HestiNN

HestiNN
Gold Saint
Gold Saint
Dziekuje za 2 komenty ^^ zawsze coś :P.
A teraz amv które powinno spodobać się yohowi pod względem długości ^^.

82AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) - Page 4 Empty Re: AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Wto Paź 22, 2013 6:29 pm

HestiNN

HestiNN
Gold Saint
Gold Saint
Kolejne amv tym razem w pełni oddane DBZ a raczej Trunkowi i jego słodkiej zemście ;).

83AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) - Page 4 Empty Re: AMV By HestiNN (TheSevenFight in YT) Czw Kwi 30, 2015 12:24 am

HestiNN

HestiNN
Gold Saint
Gold Saint
Witam witam, long time no see ;).
Ciesze się że to forum jeszcze stoi i jakoś prosperuje ^^.
Gomene za brak aktywności ale całkowicie zapomniałem że mam tutaj konto.
Wrzucam najczęście oglądane amv na moim kanale. Peace!

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 4 z 4]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.