Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Do kilku osobników TEGO forum. Empty Do kilku osobników TEGO forum. Sob Sie 28, 2010 6:50 pm

Fredka

avatar
Namekian
Namekian
Mam ochotę na zrobienie gifa, lecz nie takiego "o cześć Vegeta!" "a spierdalaj aa SSJ BIG BANG KAMEHAMEHAAA!!!!ononononee!!!" Wolę normalne sprity. A, że sam nie posiadam ich w większej ilości proszę was abyście pozwolili mi ich używać. Ale jeżeli będzie sprit np. Yoh'a92 to nie będzie się on nazywał Yoh92 a nawet nie Yoh, zupełnie jako inna osoba.

Proszę o pozwolenie użytkowników : Aiolia,Aladar,Cineg,Coolt,Mailman (nieaktywny),Rekinxxxl,Sezu ,Shun,Template,Yoh92,Woogy.

#Dase
Ja już obgadałem z Yohem i wiem że mogę pisać(w sumie on nic nie pisał alee) Pytam na gg a tych, których nie mam po prostu zapytam tutaj.

/Y



Ostatnio zmieniony przez Fredka dnia Sob Sie 28, 2010 7:21 pm, w całości zmieniany 2 razy

2Do kilku osobników TEGO forum. Empty Re: Do kilku osobników TEGO forum. Sob Sie 28, 2010 7:07 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Musisz się pytać indywidualnie, tak jak ja to robiłem do mego gifa Dark Datch Ultimate, gdzie sprity użytkowników ARS mają inne imiona ;] Pytaj na PW, CB itd, od tego na pewno nie jest dział pomoc (przydałby się nowy dział typu "requests").

3Do kilku osobników TEGO forum. Empty Re: Do kilku osobników TEGO forum. Sob Sie 28, 2010 8:31 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
W sumie nie spodziewałem się takiego tematu. Cóż.. Zamykam go, napisz do tych Userów na PW, a tymczasem u mnie masz pozwolenie na użycie Spritów.
Wiesz.. Na PW istnieje większe prawdopodobieństwo że dany Użytkownik Ci odpisze.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.