Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 3 z 5]

51[W-O-S] By Bumber. - Page 3 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Nie Sty 31, 2010 3:11 am

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Włosy - jak powiedział Aragami tamte były gorsze, ogólnie cieniowanie kwiczy, nie rozumiem co się dzieje ogólnie z ARS, tyle userów tyle w tym siedzi a nie potrafią cieniować jak dwumiesięczny newbie z Vortexa(nie bierz tego dosłownie do siebie, staram się ostro krytykować byście wyeliminowali swoje słabości, żeby nowe pokolenie dorównywało staremu). Tak jak mówił ktoś z Vortexa - zmień to base, owszem jest to dobre base ale przestarzałe, nie pasuje do tego stylu oparków w typowym ubranku. Te 'guziki' przesuń o 1 px w prawo, żeby to wyglądało realistycznie, cieniowanie leży totalnie, zwykły plastik, zero realizmu. Żywsze kolory dawaj ;/.


Tak jak mówiłem - staram się ostro krytykować, żebyście się poprawili, co nie znaczy, że jesteś ciota i zwykły gnój.



Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 2kp.
/S

52[W-O-S] By Bumber. - Page 3 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Nie Sty 31, 2010 9:57 pm

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Filike mi zrewampował włoski.

[W-O-S] By Bumber. - Page 3 G1l2iy8tkx2pjsn2hqt
Credit For:
- S-H
- Filike

Don't Use!

53[W-O-S] By Bumber. - Page 3 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Nie Sty 31, 2010 10:29 pm

Filike

Filike
Zbanowany
Zbanowany
No to tak. HAhaha XD. Moj revamp włosów i bluzy, więc tych dwóch części ocenie Ci tylko cienie. Na włosach cienie są dobre ale nie wspaniałe xd. Bluza.. Układ cieni mi się zdeka nie podoba ale ujdzie. Spodnie.. Ahh re pogniecenie.. Nie zabardzo to widac ale jak Ci robilem czerwony kolor to bylo bardziej widoczne. Buty kox. Więc moja ocena nic innego jak 9/10!

54[W-O-S] By Bumber. - Page 3 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Pon Lut 01, 2010 5:40 am

Shine

Shine
Jounin
Jounin
🤦, jeszcze gorzej to wyszło, chociaż bluza lepiej wygląda. Nudziło mi się to zrobiłem ci rivampa wzorując się na wcześniejszym oparku(przed revampem Filike) :P. Twoim zadaniem jest pocieniowanie go, żeby nie wyszedł na plastika, bo komentuje i mówię, że cieniowanie plastik to i tak wolisz swoje ;/ :pika1:.
[W-O-S] By Bumber. - Page 3 Bumber

Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 1kp.
/S

55[W-O-S] By Bumber. - Page 3 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Pon Lut 01, 2010 7:33 am

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Dobra dałem takie cienie. Mogę poprawić w każdej chwili bo teraz się wkurwiłem na swoją osobę i mi nie wychodzi.

[W-O-S] By Bumber. - Page 3 Q0fcobd20u3zkqyz7q7

Credit For:
- Shine
On to chyba od era robił.

/P
A credity? Albo jestem ślepy albo robiłeś od 0 ; s


Już poprawione.



Ostatnio zmieniony przez Bumber dnia Pon Lut 01, 2010 8:19 am, w całości zmieniany 1 raz

56[W-O-S] By Bumber. - Page 3 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Pon Lut 01, 2010 8:17 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Włoski są fajne, dobry kształt mają :D
Opaska jest lux Hey!
Koszula jest spoko, spodnie też niczego sobie :D
Buty są też fajne :D
Ocena to : 9.5/10

57[W-O-S] By Bumber. - Page 3 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Sro Lut 10, 2010 7:43 pm

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Dodaję WIP'a.


[W-O-S] By Bumber. - Page 3 G7e5vmpnfe9nuwgr45q

Bawiłem się troszeczkę.

Powiedzcie który lepiej wygląda.

58[W-O-S] By Bumber. - Page 3 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Sro Lut 10, 2010 7:58 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Dwójka lepsza... Ten pierwszy wygląda... Mhm... Gorzej :P.
(Choć różni się tylko tym, że ma usta ;P)
Włosy ładne, nieźle pocieniowane... Dobre odcienie... Mógłbyś tylko spróbować je podnieść dosłownie jeden piksel w górę ;].
Te mięśnie na brzuchu trochę nieudane, wyglądają sztucznie, poza tym przy tym kolorze koszulki są mało widoczne...
Kolor rękawiczek zupełnie mi tu nie pasuje... Może spróbuj zrobić je w kolorze opaski, lub coś o tym odcieniu ;].
Spodnie też całkiem, całkiem, ale trochę za słabe są 3 najjaśniejsze tony... Ostatni jest ok., choć pewnie jeżeli byś poprawił tamte, to ten też trzeba by przyciemnić...
W butach najciemniejszy ton powinien być mocniejszy...

Ładnie ;).

Akcja "Oceniam Kreatywnie" - 2kp.
/S

59[W-O-S] By Bumber. - Page 3 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Sro Lut 10, 2010 8:33 pm

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Trochę bawiłem się cieniowaniem i pocieniowałem takie coś:

[W-O-S] By Bumber. - Page 3 N8psp70kic288gll3swq
Credit For: Colonel Kinky

Będę się odwdzięczał.

60[W-O-S] By Bumber. - Page 3 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Czw Lut 11, 2010 7:31 pm

Krycha95

Krycha95
Don
Don
No więc, musze powedzeć b.ładne cienie szczegulnie na butka twarzy i spodniach.Popraw trochę cienie na stroju i będe świetnie, ćwicz dalej, bo ci dobrze idze.
8,8\10

61[W-O-S] By Bumber. - Page 3 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Pią Lut 12, 2010 2:32 pm

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Mam nowego bez opaski:

[W-O-S] By Bumber. - Page 3 T4bvf0mestvz85h1gav
Credit For:
- S-H

Robiony na szybko.

Na życzenie Dase'go. Powiedzcie czy lepsza z opaską czy bez.

62[W-O-S] By Bumber. - Page 3 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Pią Lut 12, 2010 2:42 pm

Danioss

Danioss
Don
Don
No a więc :D
Włoski takie trochę dziwnie uklepane (tam mi ise wydaje troche)
Cienie skóry są niezłe . Spodni też bluzki trochę słabo widać ale leżą. Na włoskach widzę .. ale tak strasznie słabo . rękawiczki ładne .mówisz Opaska . nie wiem to zależy na jaki Kolor. Moim zdaniem dobry pomysł . ale to tylko zależy jaki kolor masz na myśli .

63[W-O-S] By Bumber. - Page 3 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Pią Lut 12, 2010 4:34 pm

Raziel

Raziel
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Hmm...

Wipek ładny.

Plusy:

Ładne cienie na bluzce i spodniach.

Minusy:

Włosy i cienie na włosach. Trochę za bardzo przylizane, zła perspektywa włosów z przodu. Spróbuj poprawić ten kosmyk z przodu tak , aby to wyglądało tak jakoś poprawniej ;p

7/10

64[W-O-S] By Bumber. - Page 3 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Czw Lut 25, 2010 9:18 pm

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Dawno nic nie dodawałem.

[W-O-S] By Bumber. - Page 3 10363190473899613459

Jak coś ta pierwsza wersja to miał być Sharingan ale to jakiś tran będzie.

65[W-O-S] By Bumber. - Page 3 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Pią Lut 26, 2010 6:26 am

Filike

Filike
Zbanowany
Zbanowany
Hmm 1 wersja, sharingan? Może Ci się to udać, lecz jak sądze sharingan to czerwony kolor oka a nie tej białej części. Cienie są dobre tylko na włosach troche mi sie nie podobają. Pozostawiam ten krótki post i ocene 8/10

66[W-O-S] By Bumber. - Page 3 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Pią Lut 26, 2010 1:55 pm

Takesori

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Włosy są głupie za dużo konturów, każdego pukielu, czyli za dużo czarnych pikseli w środku fryzury!
Twarz i skóra niech będzie!
Obcisła koszulka to ci nie wyszła, a zwłaszcza klata, pocieniowanie biedne!
Pas i rękawice fajne!
Spodnie to mają nierealne cieniowanie co to za poziome ułożenia pikseli?
Butki fajne!

Daje ci 5/10 bo włosy walą po oczach!

/S
1KP

67[W-O-S] By Bumber. - Page 3 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Pią Lut 26, 2010 1:57 pm

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Takes ty nigdy nie widziałeś jak ja fałdy próbowałem robić? Widać że nie potrafisz nic odróżnić :P. Mi się takie włosy podobają i ich nie zmienię. Ja sam jestem tak ulizany czasami jak gdzieś wychodzę. Więc następnym razem proszę potraktować mój styl nie tak krytycznie bo sam nic nie potrafisz.

/S
1KP

68[W-O-S] By Bumber. - Page 3 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Pią Lut 26, 2010 2:06 pm

Sage

Sage
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
więc tak, włosy w środku mogłeś nie czarnym a mocno ciemnym brązem, koszulka nie pasuję mogłeś mniej konturów klaty i lepsze cieniowanie. Ten kolor pasa i rękawic brzydki. spodnie mogą być i buty też ładne. Skóra bardzo ładnie pocieniowana ale te czerwone oczko dziwne ; /

69[W-O-S] By Bumber. - Page 3 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Sob Lut 27, 2010 9:17 am

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
No a więc tak - Jakoś ułożenie włosów mi się nie podoba. Każdy kosmyk wygląda cholernie podobnie i jakoś to mi się nie podoba ;s Następnie to bluza. Ona miała być tak obcisła tak ? Ogólnie to źle nie jest, lecz przy ramieniu już te kreski na skos ciemniejsze do góry nie pasują.
Spodnie - Hmm... Czemu ty dodajesz na nim te dziwaczne kreski na środku spodni ? One tam nie są potrzebne ;s Chciałeś uzyskać taki efekt opuszczonych spodni i fałd tak ? No to powinieneś inaczej je pocieniować.
No a ten Sharingan strasznie Ci nie wyszedł. To wygląda jakby miał całe oczy we krwi. Żyłka mu pękła czy co ?
Tylko dwa pixele powinny być czerwone.

/S
3KP

70[W-O-S] By Bumber. - Page 3 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Nie Mar 14, 2010 3:26 pm

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
[W-O-S] By Bumber. - Page 3 23191874744456921397

Credit For:
- Shadow Hunter
- Sezu

Dodałem włoski z rewampa Seza i troche pocieniowałem go i nie wiem czy lepiej Powiedzcie cy jest lepiej czy gorzej niż w poprzednich?

71[W-O-S] By Bumber. - Page 3 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Nie Mar 14, 2010 3:37 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
Cienie na spodniach i tej jego bluzie wyglądają bardzo słabo. Na spodniach słabo wyglądają te ciemniejsze kreski. Są źle ułożone. Gdybyś je wziął o jeden pixel na dół i być może w środku tego ciemniejszego zamienił na ten jaśniejszy. A co do bluzy, to dodałeś za dużą taką różnicę między odcieniami. Moim zdaniem powinieneś zupełnie inaczej ją pocieniować. Zrezygnować z stylu bluza-klata i po prostu zrobić z niej bluzę. No i jeszcze rękaw źle wygląda.

/S
2KP

72[W-O-S] By Bumber. - Page 3 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Nie Mar 14, 2010 4:03 pm

Takesori

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Nie wierzę, że Sezu zrobił takie brzydkie włosy?
Słaba 3-tonówka, jeszcze cieniowanie nie pasujące, brzydkie włosy, nierealne cienie.
Skóra piękna.
Ta koszulka wygląda płasko i kwadratowo na ramieniu, cienie słabe, a powinny być dobrze zrobione mimo, że to ciemny kolor.
Pas i rękawice są super.
Spodnie kwadratowe i mimo widocznej 3-tonówki nie poprawiają bardzo ich wyglądu.

Daję ci 5/10 zmień te włosy, bo odrzucają

/S
1KP

73[W-O-S] By Bumber. - Page 3 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Pon Mar 15, 2010 8:21 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Włosy nie są aż takie złe tylko coś mi się w nich nie podoba może cieniowanie (pewnie sam lepszego byme nie zrobił xD) Kształt jakoś do mnie nie przemawia ;/
Buźka - cienie w porządku, oczka niebieskie xD ładnie
Bluzka nie podoba mi się ;/ tzn. cienie kalaty które się odbijają na niej mogłeś przesunąć je o pixel w prawo (nasze prawo) same cienie są dobre
Rękawice są ok cienie też ale kolor nie pasuuje wg. mnie to samo tyczy się paska nie pasują do całego oparka ;/
Spodnie dobrze pocieniowne nie mam zastrzeżeń
Buty też ok
Ogólnie oparek est ładny ale popraw to co napisałem xD ocena 3/5

Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 2KP.
/Y

74[W-O-S] By Bumber. - Page 3 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Pią Lip 02, 2010 8:24 am

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Oto mój najnowszy WIP. Trzeba w końcu znowu zacząć trenować.

[W-O-S] By Bumber. - Page 3 Wipek118

@EDIT
Zapomniałem o creditach :-D

Credit For:

- ShadowHunter



Ostatnio zmieniony przez Bumber dnia Pią Lip 02, 2010 8:43 am, w całości zmieniany 1 raz

75[W-O-S] By Bumber. - Page 3 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Pią Lip 02, 2010 8:34 am

Diwan

Diwan
Zbanowany
Zbanowany
Zacznijmy od głowy, włosy? co to ma być... Wygląda jak by miał szmatę na głowie, (bez obrazy xd) o co chodzi z tym czerwonym obok ucha? Psuje to całego wipka.
Klata jak to klata, żadna nowość, mięśnie na lewej ręce są trochę dziwne, z daleka wygląda jakby miał jakiegoś pryszcza/pęcherza?.
Podobają mi się rękawice na dłoniach, jednak czarne kontury je psują xd
Przy spodniach i butach się zbytnio nie namęczyłeś, przynajmniej ja tak myślę, trochę czarnego, objechałeś ciemniejszym po krawędziach... nic ciekawego, o Sołtysowych butach które ma co 5 opar nic nie będę pisał : d

Ogólnie wip jest dosyć słaby : / 5,9/10


/f
KP: 1

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 3 z 5]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Similar topics

-

» Bumber
» Bumber
» Bumber
» Bumber vs Takes
» Bilet vs Bumber

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.