Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 4 z 5]

76[W-O-S] By Bumber. - Page 4 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Pią Lip 02, 2010 8:44 am

Krychu269

Krychu269
Paramecia User
Paramecia User
A więc zacznijmy!

Pierw zacznijmy od głowy.Włosy są bardzo brzydkie znaczy takie coś to każdy zrobi żadnych kosmyków bajerów itp. cienie też nie są zachwycające choć złe nie są.Cieniowanie głowy fajnie wygląda z bliska i z daleka.

Klata bardzo mi się podoba ma dobre cienie i ładnie zaznaczone mięśnie.Ręce mi się też podobają ładnie wyglądają cieni tylko czegoś mi w nich brakuję.Te rękawiczki też są fajnie znaczy mi się podobają są oryginalne ale tak jak powiedział Diwan te czarne kontury psują efekt.Pas to tak trochę mniej fajnie wygląda z bliska ;/.

Spodnie mają cienie bardzo podobne do stylu pillowing(jeśli to nie jest pillowing)nie podobają mi się.Buty.Tramposze?Nic specjalnego!Prawie każdy takie coś zrobi!

moja ocena to: 6/10 oj popracuj jeszcze popracuj


/f
KP: 1

77[W-O-S] By Bumber. - Page 4 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Pią Lip 02, 2010 11:55 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Żadnej koszuli ,koszulki ,bluzy ,czy czegoś w tym stylu? To już 5 strona Twojego tematu ,a OPAR 'ek zdaje się być dosyć pusty i wykonany bez większej weny twórczej. Z tego co widziałem ,to wcześniej robiłeś bardziej "ambitne" prace... no nieważne. Bierzmy się do oceniania.

Tak więc włosy są wykonane jakoś tak mało ciekawie ,jakby dopiero co ,wyszedł od fryzjera. Ciekawi mnie ,co to jest to brązowe ,albo czerwone daleko nad uchem ,od razu przy włosach. Nie wiem ,czy to jest blizna ,czy pofarbowane włosy ,czy też może ma zaschniętą ,niezmytą krew po walce. Jeżeli chodzi o resztę głowy ,to wspomnę tylko o mało widocznym uchu.

Klatka piersiowa wyszła Ci bardzo ładnie ,jedynie mógłbyś troszkę przyciemnić lewy cycek u góry ,koło głowy. Nie wiem także co robi tamten ciemny pixel u góry ,po prawej stronie,prawego cyca... zdaje się ,ze go tam nie powinno być. Mięśnie brzucha podkreśliłeś delikatnie i jeżeli chodzi o mnie to wygląda to ładnie. Gorzej niestety wyglądają ręce. Niby cienie tam są ,ale kolory są na tyle niefortunnie porozmieszczane ,że wygląda to mało estetycznie. Kiedy już się przyjrzymy i jakimś cudem ujrzymy zarys bicepsa ,to kole w oczy jego kwadratowy kształt. Rękawiczki ,no mało pasują do koloru spodni ,ale koniec końców można to tak zostawić.

Pasek od spodni jest mało dopracowany ,z resztą jak i same spodnie. Widać ,że się tutaj niespecjalnie namęczyłeś. Jeżeli chodzi o buty ,to nie podoba mi się fakt ,iż zlewają się one ze spodniami.

Ocena końcowa 4+/10


/f
KP: 3

78[W-O-S] By Bumber. - Page 4 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Pią Lip 02, 2010 7:00 pm

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Trochę się pobawiłem i wyszło mi takie coś:

[W-O-S] By Bumber. - Page 4 48422555612521507410

Patrzałem na 10+ obrazków więc raczej nie dam bo wszystkie zamknąłem :(

Credit For:


- ShadowHunter

79[W-O-S] By Bumber. - Page 4 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Pią Lip 02, 2010 8:27 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Cienie twarzy dobre, kształt włosków jak i ich cienie są dobre ale zawsze może być lepiej :P Popraw te cienie na koszulce i git. Spodnie mi się nie podobają, może przez te cienie. Buty zwykłe i nie pasują moim zdaniem. Nanieś poprawki.
Ocena: 6.5/10

80[W-O-S] By Bumber. - Page 4 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Pią Lip 02, 2010 8:53 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Tak więc bierzmy się do roboty.

Włosy mają całkiem ładne cieniowanie ,z tym że sam kształt włosów mi specjalnie nie podchodzi. Twarz i reszta głowy jest ok. No mam jeszcze małe "ale" ,a mianowicie ta czarna kreska pod prawym okiem. Nie wiem ,czy to ma być jakaś farba ,czy np. resztka po poprawieniu jakiegoś kosmyka. Nie wiem jak Ci to wyjaśnić ,mam nadzieję ,że się domyślisz.

Jeżeli chodzi o koszulkę ,to absolutnie nie podoba mi się Twój styl cieniowania. Tak samo ten naszyjnik mógłbyś jakoś poprawić ,bo wygląda dość dziwnie. Słabo widoczne są mięśnie rąk ,tzn. biceps. Tak samo kolor bransolety nie pasuje do tego czerwonego koloru.

Jeżeli chodzi o spodnie ,to w przeciwieństwie do Brajana ,moim zdaniem są pocieniowane naprawdę ładnie. Jedynie ten pasek ... ghyyyy ,coś okropnego. Nie mogłeś zrobić jakiegoś normalnego koloru ? Jakiś zwyczajny pasek ,no nie wiem ,cokolwiek innego niż to. Jeżeli chodzi o buty ,to mógłbyś jakoś je zmienić. Może dodać jakiś kolor...

Ocena: 6/10


/f
KP: 2


81[W-O-S] By Bumber. - Page 4 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Pią Lip 02, 2010 10:05 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Dobrze że wróciłeś. Dużo osób z DBEvS i S-R ostatnio się nam zbiera, ale to nawet lepiej. Teraz tylko jeszcze osoby z DBS xD..
Dobra, ale nie będę Ci tu pieprzył. Oceniać to oceniać..

Kształt włosów jest dość.. osobliwy. Właściwie, nie podoba mi się w nich kilka kosmyków. No, ale o tym zaraz. Pierw mały obrazek:
[W-O-S] By Bumber. - Page 4 Dfgdgs111
Pierw jedynka. Otóż, zaznaczyłem te kosmyki dlatego że wydają mi się dziwne. Są dziwnie połączone i dziwnie opadają te ostatnie px. Podnieś je trochę w górę, myślę że uzyskasz dzięki temu ciekawszy efekt.
Numer dwa to dziwna przerwa między włosami. Dodaj tam jakiś kosmyk, albo pojedynczy włosek. Aktualnie to miejsce wygląda najgorzej bo jest najbardziej puste. Niszczy całe włosy.
Trójeczkę zaznaczyłem z prostego powodu. Otóż, dodaj tam jakiś kosmyk w górę albo coś w tym stylu. Teraz wygląda to dość.. płasko.
Czwórki bym nie zaznaczał, ale nie pasowały mi te włosy. Zaznaczyłem ją po to, byś na jej miejsce dodał jakiś kosmyk włosów, żeby nie było tak pusto.
Po tych zabiegach wygląd włosów powinien ulec poprawie. Nad cieniowaniem proponuję jeszcze trochę popracować bo jest dość słabe. Postaraj się cieniować od środka i pod światło. Jeżeli nie wiesz o co mi chodzi, popatrz na moje OPAR'ki. I na przyszłość, nie łącz każdego kosmyka włosów ze sobą (patrz. Moje OPAR'y).
Cieniowanie skóry ujdzie. Jest słabe, ale jeszcze można je darować. Mimo wszystko popracuj nad nim.
Podkoszulka dość stylowa, ale jednocześnie taka normalna. Rękaw na prawej ręce jest zbyt poziomy przez co łapka wygląda jakby była doklejona. Postaraj się to zmienić.
Skoro już jesteśmy przy rękach, to chciałbym zauważyć że na prawej ręce twojego OPAR'a są nadzwyczajnie słabe mięśnie. Zmodyfikuj je, pobaw się. Myślę że efekt w kilku przypadkach będzie na 100% lepszy niż teraz. Ale w których? Sprawdzisz sam i ocenisz.
Bandy i pasek normalne, niema co oceniać. Zmień kolor bo nie pasuje do czerni i czerwieni.
Cieniowanie podkoszulka jest dość dziwne, co za tym idzie słabe. Jeżeli chcesz pobaw się z nim. Choć wiem że podkoszulki bez niczego trudniej się cieniuje bo samemu nie wychodzi mi to mistrzowsko. Jednak, ćwiczę. I tobie też radzę ;)
Spodnie są bez cieni dość dobrze zrobione. Z cieniami wyglądają dziwnie. Zastosowałeś cieniowanie trzy-tonowe, z tym że najciemniejszy kolor jest słabo widoczny. Jest jakby to określić, zbyt ciemny. Rozjaśnij go trochę albo zastosuj inne kolory jeżeli chodzi o najjaśniejszy i średni.
Buty słabe. Naprawdę słabe. Zmień je nawet na buty Saiyańskie, byleby nie były całe szare. Jeden kolor dobrze się prezentuje tylko wtedy gdy OPAR jest naprawdę dobry. Dlaczego? Bo wtedy można pominąć te cholerne butki ;)

Ogółem.
Popełniasz błędy w cieniowaniu, trochę dajesz dupy na proporcjach i nie jesteś zbyt oryginalny. Zmieniając to pokażesz mi naprawdę ciekawego OPAR'a. Oczywiście, jego stworzenie wymaga czasu, ale uwierz mi że warto dać OPAR'a z którym pieprzyłeś się 1h, niż takiego z którym bawiłeś się 10-15 minut. No, chyba że jesteś Sezem, Shinem czy mną xd Wtedy czas odpada.
Ale, nami nie jesteś więc zanim coś wstawisz postaraj się by było dobre ;)

5/10



/f
KP: 3

82[W-O-S] By Bumber. - Page 4 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Nie Lip 04, 2010 10:46 am

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Poprawiłem to co mówiłeś. Bluzka mi cały czas nie wychodziła więc dałem suchoklatesa.

[W-O-S] By Bumber. - Page 4 Wipek120

Będę trenował ta bluzkę i jeżeli mi jakoś wyjdzie to dodam :-). Powiedzcie co mam zmienić. Będę się odwdzięczał.

Credit For:

- ShadowHunter

83[W-O-S] By Bumber. - Page 4 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Nie Lip 04, 2010 12:10 pm

Krycha95

Krycha95
Don
Don
No więc popracuj jeszcze troszkę nad włoskami i ich cieniami.Klata nieźle ci wyszła trochę popracuj nad nią jeszcze troszkę.Spodnie ładnie poceniowałeś, buty standard.Popraw trochę mięśnie ręki.
8\10

84[W-O-S] By Bumber. - Page 4 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Pon Lip 05, 2010 3:47 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Jak powiedział Krycha95, musisz popracować jeszcze nad cieniowaniem włosów i ich ogólnym kształtem. Co prawda, uległy one poprawie, ale to dalej nie jest to co naprawdę potrafisz.
Cieniowanie twarzy ujdzie, choć mogłoby ulec lekkiej poprawie.
Podoba mi się klata, wyszła Ci naprawdę nieźle. Mimo wszystko popracuj trochę nad cieniami oraz postaraj się zrobić coś z jej środkiem. Wydaje się jakby w środku była jakaś dziura. Skasuj ją poddając modyfikacjom klatę.
Pasek i bandy są mało oryginalne, dodaj do paska jakieś "sznurki" xd. Po prostu, spraw by nie był on taki pusty jak jest.
Cienie spodni ujdą, choć myślę że mogłyby być lepsze. Lewa noga wygląda na zbyt sztywną, postaraj się pobawić z prawą, aby tą "sztywność" skasować. Myślę że coś uda Ci się wymyślić ;) Ja już wiem jakbym to zrobił, ale to twój OPAR, poprawa należy do Ciebie, nie do mnie.
Buty mało oryginalne, pobaw się z nimi.

Ogólnie.
Nie jest źle, spodziewałem się że będzie gorzej. Popracuj nad cieniowaniem włosów i ich kształtem oraz zmodyfikuj lekko klatkę piersiową. Postaraj się także zmienić lekko pasek i cieniowanie spodni.
Buty mało oryginalne, zastąp czymś oryginalnym ^^

6/10

/f
KP: 3

85[W-O-S] By Bumber. - Page 4 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Pon Lip 05, 2010 7:30 pm

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
[W-O-S] By Bumber. - Page 4 Wipek121

Credit For:

- ShadowHunter

Poprawione:

- Dodałem bardziej widoczne mięśnie brzucha.
- Zmieniłem kolor butów.
- Dodałem sznurki do pasa.
- Zmieniłem trochę cieniowanie włosów.
- Zmieniłem trochę (Bardzo trochę) kształt włosów.

Powiedzcie co jeszcze poprawić ub czy robić z niego sprita.

Komentarz za komentarz !

86[W-O-S] By Bumber. - Page 4 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Czw Lip 08, 2010 11:24 am

Cineg

Cineg
Zoan User
Zoan User
Spoiler:

No, a więc zacznijmy. Włosy. Co to do cholery jest? Widziałeś je z daleka? Może i poprawiłeś je, bo są lepsze, ale dalej są do dupy. W każdym razie, jeżeli już robisz takie duże u góry, to czemu nagle takie malutkie z tyłu? I czemu jest taki odstęp między dwoma tylnymi kosmykami? Nieładnie to wygląda. Cieniowanie włosów ujdzie, ale nie jest za dobre.
Dalej, klata. 🤦 To, że zmieniłaś kolor klaty na ciemniejszy, wcale nie oznacza, że jest lepsza. Wygląda ciutkę lepiej niż w poprzedniej wersji, ale zlituj się nade mną i pocieniuj to inaczej. Weź sobie trzy, porządne odcienie skóry i zrób nimi klatę. Ważne miejsca zrób ciemniejsze, mniej ważne jaśniejsze, a resztę zostaw w spokoju. Wiesz jak to teraz wygląda? Ręka. Oh God DAMN IT! Co to kurna jest? To nawet mięśnia nie imituje i co najważniejsze, jeżeli to mięsień, to usuń ten jeden pikselek na dole. Wygląda zbyt kanciasto ten mięsień.
Spodnie. Po pierwsze, to wyglądają bardziej jak worek z ziemniakami. Po drugie, gdzie chciałeś zrobić to 'zagięcie'? A po trzecie: 🤦. Jak już, chcesz robić zagięcia na spodniach, to albo wyżej, czyli na kolanach, albo do cholery niżej, przy kostkach. No popatrz na spodnie. Czy tobie zaginają się one w połowie piszczela?!
Buty nie są złe, ale nie rewelacja.

Ogółem... :...: Może być.

@Josz
Sorka, że wykorzystałem twój pomysł(czy kogokolwiek to jest) z tym zaznaczaniem błędów. Nie mogłem się powstrzymać.

3kp

87[W-O-S] By Bumber. - Page 4 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Czw Lip 08, 2010 2:30 pm

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Twoje OPAR'ki poznałbym z kilometra :d

1.Twarz
Ciągle jest taka okrąglutka,jak u grubaska xD dziecinna taka. Daj więcej jasnego odcienia.

2. Włosy
Pochwalić moge tylko 2 najwyższe kosmyki. Reszta ma jakieś braki. To są za chude [jego prawa] to za krzywe [lewa]. Cieniowanie tak jak kosmyki. Na górze spoko ale reszta leży. Kosmyki na czole za chude.

3.Mięśnie
Brak czarnych pixeli pod klatką. To źle. Nierealna klata wyszła przez to.
Brak bicepsów i barów. Słabo to wygląda.

4. Krawędzie
Zrezygnuj z części krawędzi w pasku i bandach. Będą one przez to większe i lepsze. Im mniej czarnych krawędzi na takich duperelach tym więcej można elementów dodać.

5.Spodnie i buty
Buty bez rewelacji xd ale spoko. Lewa nogawa w spodniach za prosta. Czegoś jej brakuje. Cieniowanie tak jak na twarzy. Nie wiem jak to określić ;d Kojarzy mi się z takim małym dzieciaczkiem co maże pastelami po kartce : d

Pracuj dalej.

2kp

88[W-O-S] By Bumber. - Page 4 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Czw Lip 08, 2010 9:30 pm

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Oto poprawiony Opar:

[W-O-S] By Bumber. - Page 4 Beztytuuxgx
https://2img.net/r/ihimizer/img291/4412/beztytuuxgx.png

Credit For:


- ShadowHunter - Base
- Yoh92 - Cienie klaty.



Ostatnio zmieniony przez Bumber dnia Czw Lip 08, 2010 9:51 pm, w całości zmieniany 1 raz

89[W-O-S] By Bumber. - Page 4 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Czw Lip 08, 2010 9:39 pm

ChrisPLful

ChrisPLful
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Bardzo fajne podobaja mi sie szkoda ze ja nie umiem takich dużo osob cie tu lubi a mnie nikt :(

90[W-O-S] By Bumber. - Page 4 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Czw Lip 08, 2010 9:48 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Oceniam na szybko:

Włosy-Cieniowanie spoko , kształd ładny.
Twarz-Cienie Dobre.
Tułów-Klata ładna i jej cienie.
Ręka- umieśnienie ujdzie, cienie teś, frotka taka sobie.
Pasek-Ładny
Spodnie-kształtem normalne, cienie nieco słabe.
Buty-Git

7,5/10 - ocene osłabiły spodnie i kilka szczegółów, ale ogólnie pracka bardzo fajna ^^.

91[W-O-S] By Bumber. - Page 4 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Pią Lip 09, 2010 6:44 pm

Halls

Halls
Logia User
Logia User
No to zaczynamy :

Klata jest dobrze pocieniowania i widoczna, mięśnie rak są dla mnie kitowe bo (dla mnie) ich nie widać (dziwne ułożenie). Nie podobają mi się cienie twarzy, są zbyt ciemne, pasek i wrotki podobają mi się pod względem cieniowania. Spodnie to najlepsza sprawa, podoba mi się ich łagodne cieniowanie, dzięki czemu ma to o wiele lepszy wygląd, butki nie ma co oceniać bo to są jak każde butki.
Włosy to nie zbyt dobra sprawa, nie chodzi o cienie (cienie są dobre) ale ich ułożenie, dla mnie ułożenie włosów nie jest dobre bo są zbyt włoski jeden na drugi rzucony i (według mnie)
psuję to wygląd całego opara. Dwa kosmyki nie są zbyt dobrze ułożone więc radził bym ci je poprawić.

Ocenka 8/10

/f
KP: 2

92[W-O-S] By Bumber. - Page 4 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Pon Lip 12, 2010 8:32 pm

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Nowa praca! Chyba robię postępy!

[W-O-S] By Bumber. - Page 4 Wipek122

93[W-O-S] By Bumber. - Page 4 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Wto Lip 13, 2010 9:56 am

Diwan

Diwan
Zbanowany
Zbanowany
A więc zacznijmy od góry...

Włosy jako tako dobrze ci wyszły, ale moim zdaniem, inni mogą myśleć inaczej, ale moim zdaniem cienie są trochę dziwne, od góry, jasny ciemny, a zaraz na więcej niż połowie włosów najciemniejszy mogłeś rozszerzyć cienie, lub zrobić 4 - tonowe zamiast 3 - tonowego.
Do cieni na twarzy nie mam żadnych zastrzeżeń, nie są oryginalne, ale bardzo realistyczne, dużo osób robi właśnie w ten sposób.

Klata.

Ahh, powiem ci, że nic ciekawego, klata jak każda klata, a nawet powiem, że z daleka wygląda troszkę plastikowo, nie cierpię czarnych kontur na klacie, to psuje cały efekt.
Ręka wygląda z deka jakby była złamana, najbardziej z tego wszystkiego nie podoba mi się ten pas... proszę, błagam ! Nigdy nie widziałem bardziej plastikowej rzeczy.

Spodnie, buty?

Cienie na spodniach są całkiem ładne, przyznam, udały ci się, nie mam do nich nic więcej do powiedzenia, buty jak to buty, dużo takich widziałem w całym LSW xd

Ogólnie nie jest źle, ale jak to każdy opar ma wiele błędów, no niestety zdarza się, 7,4/10

2kp

94[W-O-S] By Bumber. - Page 4 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Wto Lip 13, 2010 10:36 am

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Dodałem kilka wersji i poprawiłem mięsień ręki.

[W-O-S] By Bumber. - Page 4 Wipek124

Powiedzcie która kolumna najlepiej wygląda.

Credit For:

- ShadowHunter

Koment za koment!

95[W-O-S] By Bumber. - Page 4 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Wto Lip 13, 2010 11:14 am

Diwan

Diwan
Zbanowany
Zbanowany
Powiem tak, najbardziej podoba mi się wersja środkowa z dołu, ten kosmyk dodaje to coś do włosów, i pozbyłeś się klaty, która tak mi się nie podobała xD Ale... na twoim miejscu zmieniłbym kolor kosmyku na biały, tak wiem to niezbyt oryginalne, ale czerwony kosmyk? wtf?

Mięśnie na ręce kompletnie ci nie wyszły, musisz nad nimi popracować.

7,3/10

96[W-O-S] By Bumber. - Page 4 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Sro Lip 21, 2010 2:25 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Ocenię pierwszą wersję, bo reszta jest słabasza.
To tak, włosy są zrobione dobrze ale nie podobają mi się te czarne pixele, które tak dociągnołeś do tych pierwszych dwóch kosmyków. Cieniowanie ujdzie w tłoku, paleta jest dobra, nie za ciemna, nie za jasna. Sam kształt włosów podoba mi się xD
Twarz ładnie pocieniowana ocka niebieskie xD Klata szczególnie mi się podoba, cieniowanie aż czterotonowe KoX xD Ręce, nie podobają mi się wgl. konkretnie chodzi o mięśnie. Frotki zwykłe, kolor frotek jak i paska pasują do opara. Kolorystycznie OFc.... Spodnie też rewelacji nie ma, mogłeś dać więcej czarnych pixeli xD No ale cienie też nie są, aż tak złe xD Butki zwykłe
Najlepszą wersją tego opara, jest wersja pierwsza. Czerwień wgl. tu nie pasuje. Ocena 3+/5


/f
KP: 2

97[W-O-S] By Bumber. - Page 4 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Sro Lip 21, 2010 2:36 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Poprzednio oceniałem na szybko i nie miałem czasu przyjrzeć się z bliska twej pracy teraz mam go więcej i mogę uważniej ocenić twego OPAR'a.

Włosy z kształtu takie sobie a cienie są niezłe. W drugiej wersji bez koszulki te czerwone banany brzydko wyglądają za to w trzeciej te białe włosy z tyłu mogą być. Klata dobrze zrobiona i pocieniowana(ja tak myślę)w wersji z koszulką, koszulka wyglada nieźle z bliska, ale z daleka już mniej, cienie ma nawet nawet, ręka dobrze umięśniona i pocieniowana, ale ta frotka mi sią już nie podoba. Pasek dobry i cienie również, zaś spodnie z kształtu normalne a cienie dobre, ale nie najlepsze. Buty normalne, dobre cienie.

Ogólnie nieco kolory w moich oczach się gryzą np. niebieski z czerwonym, ale to szczegół jeśli tobie się tak podoba to twój wybór, nic nie poradzę, i według mnie najlepsza wersja jest ta bez czerwonych bananów i białych włosów z tyłu.

Ocena 6/10


/f
KP: 2

98[W-O-S] By Bumber. - Page 4 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Sro Lip 21, 2010 3:40 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Najlepsza jest wersja bez poprawek, chociaż i ona zbytnio nie zadowala :/
Włosy mają ciekawe kształty lecz w dolnych kosmykach można by było poprawić parę rzeczy, np. mógłbyś bardziej "rozczochrać" włosy w środku bo teraz wydają mi się zbyt proste i takie sztywne.
Klata wykonana całkiem nieźle no i goły tors pasuje do tego opara. Pasek i opaski na ręce to zwykły plastik, nie podobają mi się :/
Spodnie konturowo są spoko, buty także.

A teraz cienie

Włosy satak pocieniowane że wydaje mi się że końcówki są zwrócone do przodu, a tak nie powinno być, popraw je i dodaj w środku tych włosów jakiś kosmyk(nieczarnymi konturami tylko ciemniejszym odcieinem koloru)Twarz jest pocieniowana nieźle, większosć osób tak cieniuje. Klata ma niezłe cienie ale nie podoba mi się że z czarnymi konturami, najlepiej by było jak byś to zmienił. Ręka to kompletna porażka musisz zmienić te cienie bo te jego mięśnie wyglądają jak by miał zmiażdżoną rękę a potem napompowaną. Pasek i opaski na ręce to zwykły plastik, tak już wspomniałem, a więc popraw je.
Spodnie są słabo pocieniowane ale w ujdą w tłoku(najlepiej popatrz się jak inni cieniują spodnie) Buty mają całkiem spoko cienie.

Włosom nie dodawaj kosmyków żadnego koloru bo to je tylko psuje, koszulki też nie dawaj bo jest sux :/ Ogólnie czerwnoy kolor wgl tu ine pasuje


/f
KP: 2

99[W-O-S] By Bumber. - Page 4 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Pią Lip 23, 2010 9:18 pm

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
[W-O-S] By Bumber. - Page 4 24330503583644941170

Pobawiłem się z niektórymi rzeczami.

Koment za koment!

100[W-O-S] By Bumber. - Page 4 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Sob Lip 24, 2010 11:21 am

Filike

Filike
Zbanowany
Zbanowany
znalazłem temat ! haha :D
Włosy za duże cienie wporządku. Klata dobra, cienie też. Mięśnie nie wiem czemu nie podobają mi się. Ten "pas" jest jakiś taki nietegowaty. Spodnie i cienie dobre, i zrobiłeś fałdy ;p. Ocena 6/10 za to co mi sie nei podoba. Arrivederci Roma ;)

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 4 z 5]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Similar topics

-

» Bumber
» Bumber
» Bumber
» Bumber vs Takes
» Bilet vs Bumber

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.