Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1„Żałośni ludzie są żałośni...” Empty „Żałośni ludzie są żałośni...” on Nie Lut 17, 2013 7:44 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
17/02/2013 (edycja)
Zmieniłem zabezpieczenia wszystkich artykułów znajdujących się na ARS PBF Wiki - wcześniej, możliwość ich edytowania miał każdy użytkownik przeglądający zbiór informacji na temat wspólnie stworzonego przez Nas świata. Od teraz, poziom zabezpieczeń blokuje nowych oraz niezarejestrowanych userów. Jeżeli nie macie żadnych problemów z edycją treści swoich artykułów, to być może rozwiązaliśmy po raz kolejny problem pewnego idioty. Niektórych stron, mimo wszystko nie możecie edytować ze względu na fakt, iż do tego uprawnienia posiadają jedynie administratorzy.

16/02/2013
Bywa, iż niektórzy nie potrafią pogodzić się z porażką oraz otrzymaniem bana na forum – świetnym przykładem takowego użytkownika jest słynny Takesori. Ostatnimi czasy, jego celem okazuje się być ARS PBF Wiki, którą wspólnie budujemy – zbiór informacji związanych ze światem, który przez dwa lata gry, udało Nam się wspólnie stworzyć. W nazwie oraz treści niusa, pozwolę zacytować sobie pewną mądrą osobę – „Żałośni ludzie są żałośni”. Jak rozwiązać kolejny problem z największym debilem w historii Anime Revolution Sprites? Przez chwilę rozważałem sprawdzenie IP, a następnie kontakt z dostawcą jego sieci – takich trolli internetowych należy przecież tępić jak najbardziej skutecznymi metodami. Stwierdziłem jednak, że nie ma to sensu – prawdopodobnie zgłoszenie zostałoby zignorowane, a ten żałosny człowieczek wznowiłby swoje ataki na PBF Wiki na jeszcze większą skalę. Po co sprawiać sobie problemy, skoro rozwiązanie może znajdować się pod samym noskiem? Muszę sprawdzić jeszcze kilka rzeczy oraz upewnić się, iż zmiany nie wpłyną na możliwość edycji treści Wiki przez aktywnych graczy. Być może, wkrótce uda się uniemożliwić takim debilom dostęp do modyfikowania informacji zamieszczonych na Wiki.

Spis zadań na PBFie zostanie zaktualizowany zaraz po zakończeniu trwającego turnieju sztuk walk – niewielkim zmianom ulegną nagrody przyznawane za prawidłowe wykonanie danego zlecenia. Prawdopodobnie, aktualizacji oraz niewielkiej modyfikacji ulegną również ważniejsze informacje, zamieszczone na PBF Wiki.Zachęcamy wszystkich użytkowników do brania udziału w konkursach organizowanych przez administrację forum – ostatnimi czasy otrzymujemy bardzo małe ilości prac, bądź nie pojawiają się one w ogóle. Jeżeli sytuacja się nie zmieni, będziemy zmuszeni zawiesić „nieopłacalne” konkursy. Staramy się cały czas wymyślać jakieś ciekawe akcje, bądź wprowadzać różnego rodzaju innowacje, które urozmaicałyby użytkownikom czas spędzany na forum – jeżeli również macie jakieś ciekawe pomysły, chętnie wysłuchamy Was w odpowiednim dziale (Propozycje).
Aktualizacji uległ spis przywilejów, które są dla Was dostępne za odpowiednią ilość Kreatywnych Punktów, a także spis życzeń, które możecie wypowiedzieć po wezwaniu Shenrona - po co to piszę? Ot tak, w ramach przypomnienia.Ostatnio zmieniony przez Yoh dnia Nie Lut 17, 2013 9:35 pm, w całości zmieniany 2 razy„Żałośni ludzie są żałośni...” Swfo1d „Żałośni ludzie są żałośni...” Ateam11 „Żałośni ludzie są żałośni...” Fteam10

„Żałośni ludzie są żałośni...” Wkkeewowlarge

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

2„Żałośni ludzie są żałośni...” Empty Re: „Żałośni ludzie są żałośni...” on Nie Lut 17, 2013 3:09 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
pozwolę zacytować sobie pewną mądrą osobę – „Żałośni ludzie są żałośni”
Nie mam pojęcia, o kogo ci może chodzić.

Yoszu, jeśli się da zablokować możliwość edycji niezarejestrowanym, zrób to. Tak na początek. Zarejestrowanych będzie łatwiej zidentyfikować.

Btw, wiecie co? Nie mam jak na razie lepszego pomysłu, więc będzie tak.
Po 25 kp dla Bercika, Maxa i Woogyego Jatamana za naprawienie szkód wyrządzonych w ciągu tych dwóch trollfestów. Bo mogę tak zrobić.
Dobrze wiem, że to nie wymagało aż takiego poświęcenia czy nakładu pracy - revert do poprzedniej, już istniejącej wersji, one nie są permanentnie kasowane. Ale i tak znaleźli na to chwilę, żeby poprawiać wszystkie.

Tak właściwie, jak tak patrzę w edycje, to jedna mi się wydaje dość ciekawa.
ta konkretnie, w której Aki na swoim haśle nie naprawił szkód, tylko zastąpił "/Takesori" przez "/Takes"

Tylko mnie to dziwi?„Żałośni ludzie są żałośni...” 21br5af

3„Żałośni ludzie są żałośni...” Empty Re: „Żałośni ludzie są żałośni...” on Nie Lut 17, 2013 3:26 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Tak właściwie, jak tak patrzę w edycje, to jedna mi się wydaje dość ciekawa.
ta konkretnie, w której Aki na swoim haśle nie naprawił szkód, tylko zastąpił "/Takesori" przez "/Takes"

Tylko mnie to dziwi?
Domyślam się dlaczego. Z tego, co widziałem podobna sytuacja miała miejsce w artykule "Scorpio Saint", gdzie ten niezidentyfikowany użytkownik, który nie mamy pojęcia kim jest, dwa razy edytował artykuł - raz usunął wszystko, drugi raz dopisał "/takes". No i wymagane było dwukrotne cofanie edycji. W przypadku Akiego zapewne sytuacja była podobna, tylko ta ślepota tego nie zauważyła i cofnęła tylko raz.

Okej, ma to sens.
Nie no, bo trochę to było przerażające.
Czyli ta sprawa wyjaśniona.

4„Żałośni ludzie są żałośni...” Empty Re: „Żałośni ludzie są żałośni...” on Nie Lut 17, 2013 6:38 pm

Aki

Aki
Jounin
Jounin
To bylo tak, że pokazywało mi, że nie mogę cofnąć edycji, w której Takes mi wszystko usunął, dopóki nie cofnę tej, w której tylko zmienił nick, po czym to zrobiłem, ale mimo wszystko nie mogłem cofnąć edycji, w której usunął wszystko, wtedy do akcji wkroczył Max cudotwórca i naprawił wszystko <3.

Jestem za tym, by ich w ten sposób wynagrodzić.

Tak btw. V, naprawdę myślałeś, że spiskuję z Takesem albo, co jeszcze gorsze, nim jestem? ;_;

5„Żałośni ludzie są żałośni...” Empty Re: „Żałośni ludzie są żałośni...” on Nie Lut 17, 2013 7:05 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Nawet nie chciałem o tym myśleć, a niestety nie zauważyłem z początku tej drugiej takesowej edycji, do której był ten pierwszy revert.
I btw, już im je wpisałem. I nie, nie będzie takich bonusów, jeśli jeden zacznie wandalizować, drugi naprawiać, a potem się zamienią. Byłby raczej karnecik na darmowe warny. To tak w odpowiedzi na pewne dywagacje na c-boxie.„Żałośni ludzie są żałośni...” 21br5af

6„Żałośni ludzie są żałośni...” Empty Re: „Żałośni ludzie są żałośni...” on Nie Lut 17, 2013 9:33 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Zmieniłem zabezpieczenia wszystkich artykułów znajdujących się na ARS PBF Wiki - wcześniej, możliwość ich edytowania miał każdy użytkownik przeglądający zbiór informacji na temat wspólnie stworzonego przez Nas świata. Od teraz, poziom zabezpieczeń blokuje nowych oraz niezarejestrowanych userów. Jeżeli nie macie żadnych problemów z edycją treści swoich artykułów, to być może rozwiązaliśmy po raz kolejny problem pewnego idioty. Niektórych stron, mimo wszystko nie możecie edytować ze względu na fakt, iż do tego uprawnienia posiada jedynie administratorzy . Nie kłam, jesteś tam jedynym.
/Nie. Przywileje administratora ma jeszcze konto ARSNPC./

W razie problemów, proszę o poinformowanie mnie poprzez prywatną wiadomość, bądź postem pod powyższym niusem.

NPC się nie liczy, bo nie jest samodzielnym userem, a naszym agentem.
Czepiasz się.Ostatnio zmieniony przez Yoh dnia Pon Lut 18, 2013 12:42 pm, w całości zmieniany 1 raz„Żałośni ludzie są żałośni...” Swfo1d „Żałośni ludzie są żałośni...” Ateam11 „Żałośni ludzie są żałośni...” Fteam10

„Żałośni ludzie są żałośni...” Wkkeewowlarge

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

7„Żałośni ludzie są żałośni...” Empty Re: „Żałośni ludzie są żałośni...” on Pon Lut 18, 2013 11:29 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Oj narzekacie z tym Takesorim ,przynajmniej jest trochę zabawniej :)
Co do konkursów chciałbym osobiście brać w nich większy udział ,ale od bitych 2 miechów nie mam chwili wytchnienia. Dzisiaj miałem egzamin ,jutro też i rozpoczyna się nowy semestr :/
Przynajmniej skończy się zdecydowanie szybciej niż zwykle to bywało ;p

EDIT Down
Trololololo xdOstatnio zmieniony przez Zbir dnia Pon Lut 18, 2013 6:34 pm, w całości zmieniany 1 raz

8„Żałośni ludzie są żałośni...” Empty Re: „Żałośni ludzie są żałośni...” on Pon Lut 18, 2013 12:45 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Zbir napisał:Oj narzekacie z tym Takesorim ,przynajmniej jest trochę zabawniej :)
Powiedz to użytkownikom, którzy poświęcali czas na przywracanie starych wersji artykułów : )„Żałośni ludzie są żałośni...” Swfo1d „Żałośni ludzie są żałośni...” Ateam11 „Żałośni ludzie są żałośni...” Fteam10

„Żałośni ludzie są żałośni...” Wkkeewowlarge

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.