Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 4]

26[O-S-W] By najtor - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By najtor Pią Gru 17, 2010 6:50 pm

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
1. Gdy zuploadujesz plik to kopiuj drugi a nie pierwszy link a potem umieśc go między :
[img][/img]
Userzy będą wdzięczni.

2.Ogólnie praca słaba. No ale trzeba od czegoś zacząć. Jedyne co mogę ci doradzić to to abyś przyglądał się pracom bardziej doświadczonych userów i na ich podstawie będziesz wiedział co poprawić.

To tyle ;o

27[O-S-W] By najtor - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By najtor Pią Gru 17, 2010 6:57 pm

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Oj, jeszcze ci dużo brakuje do perfekcji. Jesteś jak ja kiedyś :D. Cienie na klatce dziwne :P. Ogólnie to ja z daleka nie widzę żadnych cieni. Dziwnie wygląda to twoje ubranie. Włoski także dziwnie pocieniowane. To czerwone na ręce to co to jest? Buty masakryczne ci wyszły chociaż to według mnie najprostsza część opara :D. Pobaw się troszkę więcej z tonami :P. Daj ciemniejsze i jaśniejsze a nie takie bardzo podobne do siebie. Cieni twarzy to jeżeli się nie przyjrzę to są 2-tonowe :P. Dobra ogólnie to opar dziwnie ci wyszedł. Nie obraź się że tak cię potraktowałem :P.

Ocenka: 4/10

2kp

28[O-S-W] By najtor - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By najtor Sob Gru 18, 2010 5:20 pm

najtor

najtor
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Następna praca :
[O-S-W] By najtor - Page 2 Ludki
Credit for :
- Smokuxd ( base )
- Saske

@Down : Kurde, zapomniałem o cieniach na twarzy, zaraz to poprawie

Poprawa :
[O-S-W] By najtor - Page 2 Ludki
@Down : Saske, przepraszam Cię, ale jednak wzorowałem się na kosmykach przy czole. Oh, oops...



Ostatnio zmieniony przez najtor dnia Sob Gru 18, 2010 7:14 pm, w całości zmieniany 3 razy

29[O-S-W] By najtor - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By najtor Sob Gru 18, 2010 6:44 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Włosy nieco mnało ciekawe z ksztaltu, mogło być ciekawiej, ale najgorzej nie jest. Cieniowanie dość słabe. Zero cieni na skórze, powinieneś tam też cieniować. Kamizelka , jakaś kanciasta, to szare coś pod kamizelką, najlepiej nie wygląda. Spodnie z kształtu już całkiem całkiem, buty mogą być, oóglnie popracuj nad ształtami włosów i ubrań, i nad cieniowaniem, ale najpierw kształty. Cieniowanie nie dość że dziwnie rozmieszczone cienie to jeszcze tony mają niedużą różnice zaledwie nieco ciemniejsze.

Dużo pracy przed tobą jeszcze, ale pewnie z czasem prace będą coraz lepsze(przynajmniej mam nadzieję).

30[O-S-W] By najtor - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By najtor Sob Gru 18, 2010 7:09 pm

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
Chyba zapomniałeś o credicie dla mnie, bo chyba wzorowałeś się na włosach z mojego revampu twojego oparu. Ale co tam.

Praca dość słaba, ale idziesz w dobrym kierunku.

4/10

31[O-S-W] By najtor - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By najtor Sob Gru 18, 2010 7:16 pm

najtor

najtor
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Następna :
jakoś z nudów...
[O-S-W] By najtor - Page 2 Ludv
Proszę o ocenki.
Credit for :
- Smokuxd



Ostatnio zmieniony przez najtor dnia Nie Gru 19, 2010 10:20 am, w całości zmieniany 1 raz

32[O-S-W] By najtor - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By najtor Nie Gru 19, 2010 10:10 am

Kanishima

Kanishima
Wizard
Wizard
Kształt postaci nie jest najgorszy.
Cienie na włosach to masakra to nawet ja bym tak nie potrafił :)
Cieniowanie na koszulce i spodniach słabe spróbuj się nauczyć cieniowania 3 tonowego.
Buty zwykły recolor i do tego słaby.
Robiłeś na Base Smoka xD ? bo opaski na nadgarstkach to ten sam kolor co u jego base :) włosy mogły by mieć bardziej wyraźne kosmyki
Ocena 3/10 << oceniałem względem poziomu Forum ARS :)

KP: 1
/Feli

33[O-S-W] By najtor - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By najtor Nie Gru 19, 2010 11:21 am

najtor

najtor
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Następne O-S-W ;D
[O-S-W] By najtor - Page 2 Czek
Credit for :
-Smokuxd
-Saske
- Yoh
Ocenki mile widziane ;3
@Edit : ( usunąłem rękawki )
[O-S-W] By najtor - Page 2 Czek

Cóż, praca przypomina mi nowego Yosza, nie wiem co ty o tym sądzisz, ale niektórzy są spostrzegawczy i to mogą dostrzec. Bądźmy szczerzy. Robiłeś tego opara, patrząc obok na pracę naszego admina. /CT.

@ Edit : Widziałem, że ktoś tak napisze po tym jak mnie o tym powiadomili na cb.

Nie patrzyłem na jego prace tylko na revampa zrobionego przez Saske z mojego opara.

Coolt jak chcesz mogę to usunąć ale to wtedy będzie nie fair wobec mnie -.-

No dobra, skoro nie wzorowałeś się na Yoszu to sorry. Miałem takie pierwsze skojarzenie, więc tak zareagowałem.

@edit : Ok, nic się nie stało.

A to nowy opar albo spar :
[O-S-W] By najtor - Page 2 Elegant
Nie chciałem robić double posta więc napisałem tu.
Credit for :
-Smokuxd
- Yoh



Ostatnio zmieniony przez najtor dnia Sob Gru 25, 2010 5:33 pm, w całości zmieniany 4 razy

34[O-S-W] By najtor - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By najtor Nie Gru 19, 2010 6:33 pm

Pitu

avatar
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
wiec ja ocenie tylko tego ostatniego ;)
Spodnie jakies znajome ale fajne ladnie pocieniowane duzy plus pasek kozacki wlosy ah wlosy pocieniowane tylko na bokach nieznam sie na wlosach wiec napisze tylko to (lecz te zlote czy zulte pasemke sa bardzo ladne)pozostala mi koszula cieniowanie widac tez jest nawet dobrze wykonana jedyna moja uwaga to tym! tym! tym! koles niema ust:/ wiec zrobiles kawal dobrej roboty jedynie wlosy i niewidoczne usta wiec prosze twoja ocena to 7,7/10:D

35[O-S-W] By najtor - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By najtor Sob Gru 25, 2010 1:09 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Ocenie ci tą ostatnią pracę.

Włosy nie są najgorsze, jednak mogłyby być lepsze, za dużo tych kosmyków w górze. Cieniowanie jakieś takie słabe, mogłeś się bardziej postarać, w dodatku odcienie mogłyby się bardziej różnić, te jaśniejsze kosmyki jakieś za sztywne się wydają, cieniowanie dziwaczne i tak samo jak z ciemnymi włosami, odcienie mogłyby być lepsze. Cieniowanie twarzy takie sobie, ale możesz nad nimi jeszcze popracować. Koszulka może być, kołnierzyk całkiem fajnie ci wyszedł, cieniowanie może być, ale zawsze może być lepsze. To coś czerwone, nie wiem czy to pas czy bluzka z pod spodu, może być. Spodnie z wyglądu dobre, cieniowanie dziwne, ale zarazem ciekawe, może takie zostać. Buty mogą być, jednak ta ciemna cześć niepocieniowana, a mogłaby być. Ogólnie opar taki sobie, poćwicz nad włosami i cieniowaniem, i dobieraj lepsze odcienie.

KP(CHRISTMAS): 4
/Feli

36[O-S-W] By najtor - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By najtor Sob Gru 25, 2010 4:46 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Coolt jak chcesz mogę to usunąć ale to wtedy będzie nie fair wobec mnie ._.
To jest raczej nie fair wobec mnie. Bądźmy szczerzy, przy pierwszej pracy się wzorowałeś, przy drugiej popełniłeś jeszcze większy błąd. Credit albo warn, ostrzegam. Powinieneś domyślić się za co. Jeżeli spróbujesz wmówić mi że Credita nie powinieneś dać bo nie ma za co, to nie dość że natychmiast dostaniesz Warna to w dodatku wklepię Ci jeszcze drugiego za próbę oszukania Admina O.o

37[O-S-W] By najtor - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By najtor Pon Gru 27, 2010 11:23 am

najtor

najtor
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Nowość tzn. edit poprzedniej pracki xd :
[O-S-W] By najtor - Page 2 Opar
Credit for : Smokuxd ( base )
Ocenki mile widziane.

38[O-S-W] By najtor - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By najtor Pon Gru 27, 2010 1:45 pm

Kanishima

Kanishima
Wizard
Wizard
cieniowanie juz lepsze chociaz dalej slabe :)
wlosy mi sie kaplenie nie podobaja i cienie sa brzydkie ta zlota grzywka nie pasuje zwlaszcza te po prawej stronie.
OPAR nudny pomysl nad orginalnym niepowtarzalnym ubiorem :)
na twoim miejscu zmienil bym ciuchy przynajmniej koszulke
wlosy tez dalobysie poprawic albo zmienic .

ocena 3|10 wg Forum ARS

prosze sie nie czepiac ze bez polskich znaköw ale jestem w niemczech i wracam 3 stycznia.
zycze szczesliwego nowego roku i sylwka xd

KP: 1
/Feli

39[O-S-W] By najtor - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By najtor Sob Sty 01, 2011 8:03 pm

najtor

najtor
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Nowa paca :
[O-S-W] By najtor - Page 2 Ludki
Proszę o ocenki :)
Credit for : Smokuxd

40[O-S-W] By najtor - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By najtor Nie Sty 02, 2011 12:09 pm

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Skoro prosiłeś, to ocenię :P.
Zaczynając od góry , kształt włosów słaby , za bardzo chaotyczny.W górnej części włosy są ściśnięte na siłę. Cieniowanie mi się nie podoba, cienie są brzydkie. Popatrz sobie jak cieniują bardziej zaawansowani, tylko nie kradnij im stylu, a sam stwórz swój. Twarz pocieniowana w miarę. Mógłbyś lekko zmienić mu oczy na bardziej groźne. W 2 postaci te bandaże są brzydkie, mi się wcale nie podobają. Może gdybyś je lepiej pocieniował lub coś zmienił jakoś by to wyglądało. Zbroja mi się nie podoba, cieniowanie nie jest zbyt dobre. Spodnie , a raczej cieniowanie jest słabe.Poczytaj poradnik napisany przez Yoh'a. A na pewno ci pomoże. Ogólnie praca słaba ale widać postępy, poczytaj poradniki na cieniowanie a na pewno będzie lepiej.

KP: 2
/Feli

41[O-S-W] By najtor - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By najtor Nie Sty 02, 2011 12:20 pm

najtor

najtor
Super Saiyan God
Super Saiyan God
To coś xd :
[O-S-W] By najtor - Page 2 Mumioczek
Credit for : Smokuxd

42[O-S-W] By najtor - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By najtor Nie Sty 02, 2011 5:17 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Obiecałem że ocenie wczoraj ale nie miałem czasu, sorki.

Ciekawy pomysł, słabe wykonanie. Głowa, bandaże nie powinny mieć aż tak prostych i czarnych konturów. Powinieneś brać szare kolory aby oznaczyć jego zagięcia. Bandaże na klacie wydają mi się krzywe do tego cieniowanie także nie zachwyca, już niech będą te dwa tony ale popraw to. Cieniowanie skóry to pillowing ? Wygląda to okropnie nie ma mięśni. No i ta nieszczęsna opaska, albo nie ma ona cieni albo prawie nie widoczne. Do tego krzywe. Pasek zbyt szeroki i słąbe cienie na nim. Jak dlamnie powinien być bardziej wkomponowany w bandaże. Cienie na spodniach są w miare okey, choć wymagają małych poprawek, tak czy siak musisz jeszcze dużo popracować.
Buty są okey.
Powiem ci żebyś jak narazie poćwiczył cieniowanie, nawet najgorsza praca dobrze pocieniowana jakoś wygląda. U ciebie cieniowanie jest na bardzo niskim poziomie, a więc bierz się do pracy ! Ćwicz !

KP: 2
/Feli

43[O-S-W] By najtor - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By najtor Nie Sty 02, 2011 6:20 pm

Gazille

Gazille
Olympic God
Olympic God
Ogólnie nie jest źle, ciekawie wygląda ta bandana na głowie, ale mógłbyś trochę nad tym popracować żeby lepiej to wyglądało, na klacie kompletnie zwaliłeś.
Cienie na skórze... co to ma być? Najciemniejszy kolor skóry i najjaśniejszy do siebie nie pasują, mogłeś dać jakiś pośredni.
Cienie na spodniach nie są złe, ale trochę tam tego ciemnego brakuje przy kolanach.
Na butach to ja nie wiem co ty tam zrobiłeś : /
Ogólnie to opar jest trochę słaby, jakbyś nad nim popracował mogłoby wyjść coś fajnego, 3,9/10

KP: 1
/Feli

44[O-S-W] By najtor - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By najtor Nie Sty 02, 2011 7:06 pm

najtor

najtor
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Nowa pracka myślę że, dobra :
[O-S-W] By najtor - Page 2 Blackorwhite
Credit for : Smokuxd

45[O-S-W] By najtor - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By najtor Pon Sty 03, 2011 8:04 pm

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Powiem ci wprost! Praca jest słaba. Widać, że się nie starasz:P. Cały czas robisz podstawowe błędy jakie ja robiłem kiedyś :D. Jak już masz cieniować w taki sposób bluzkę to próbuj bardziej w niebo ponieważ chyba stamtąd pada słońce, a nie z głębi ziemi :D. Cienie twarzy nie najlepsze ale mogą być. Musisz jeszcze pracować. Pamiętaj, że zawsze tylna część jest cieniowana najciemniejszym tonem :P. Spodnie ujdą ponieważ nie ty je chyba cieniowałeś. Jeżeli ty to dosyć słabo :P. Buty także słabiutko. Pas i rękawiczki są dziwnie pocieniowana chociaż dosyć dobrze :P. Ogólnie jest to kijowa praca. Skilla masz cały czas takiego samego :P. Żadnych zmian.

Ocenka: 4/10

1kp

46[O-S-W] By najtor - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By najtor Wto Sty 04, 2011 4:43 pm

najtor

najtor
Super Saiyan God
Super Saiyan God
@Up, Bumber pozwoliłem Ci abyś pojechał moją pracę, ale sprawiedliwie a nie "Spodnie ujdą ponieważ nie ty je chyba cieniowałeś. Jeżeli ty to dosyć słabo" ... 🤦

@Topic
Moja praca robiłem wszystko sam oprócz base xd
[O-S-W] By najtor - Page 2 Heheke
Credit for : Smokuxd ( base )
Proszę o ocenki ale sprawiedliwe a nie jak UP ...

47[O-S-W] By najtor - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By najtor Sro Sty 05, 2011 3:29 pm

Sage

Sage
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Ostatni:
Czasami 3 tonowy cien a czasami 2, brzydko to się komponuje...
Szal brzydko zachodzi na ramię lepiej gdyby był z tyłu, ale sam szal ładny.
Włosy troszeczke mi nie pasują, sam krztałt oraz cieniowanie.
Reszta ładnie.

48[O-S-W] By najtor - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By najtor Nie Sty 16, 2011 3:06 pm

najtor

najtor
Super Saiyan God
Super Saiyan God
No, trochę mnie nie było ,ale jakoś nie miałem weny twórczej :awesomeface: . Ale do rzeczy, mój nowy opar :
[O-S-W] By najtor - Page 2 Kolo

49[O-S-W] By najtor - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By najtor Nie Sty 16, 2011 6:52 pm

Kanishima

Kanishima
Wizard
Wizard
Dobra ocenie tego OPARA i postaram się ująć to szczegółowo.
Zacznijmy od
1. Włosy - zacznijmy od kształtów które są karygodne, kosmyk z tyłu nie pasuje tak jakby wyrastał z innego kosmyka nie mając połączenia z głową. na środku zbyt wiele kosmyków które nie wyglądają ciekawie lewa strona głowy też nie pasuje. Cieniowanie 3 tonowe okey ale to wygląda jak jak... no właśnie nie wiem
cienie źle rozstawione.
2. Tors - Kamizelka nie jest czymś nowym, cienie też słabo rozłożone.
ramiona cieniowanie już z base.
dłonie, ręce ? to chyba albo wyciąłeś z czegoś albo nie wiem ponieważ cienie inaczej rozłożone niż na reszcie toru i jeszcze brak cieni na pięściach.
3.Pasek chyba najlepsza część OPARA.
4.W końcu Nogi niestety nie rozumiem jak można robić OPARA używając cieniowania 3 tonowego na torsie a 2 tonowego na spodniach. Ponad to kolory się za mocno zlewają ze sobą co nie świadczy o dobrym wyglądzie.
Buty myślę że są dziwnie złączone z nogami.
I jeszcze jedna rzecz zauważyłem, iż prawa noga (lewa OPARA) przy pięści jest strasznie kanciasta.

Tutaj mała uwaga i pomoc jak pada słonce w większości prac cieniuje się biorąc pod uwagę że słonce jest pod takim kontem. To tak jakbyś nie wiedział.
[O-S-W] By najtor - Page 2 Cieniowanie

I pamiętaj "że ciężką pracą można stać się najlepszym, wystarczy trenować i mieć wyobraźnię"

KP: 2
/Feli

50[O-S-W] By najtor - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By najtor Pon Sty 17, 2011 1:32 pm

najtor

najtor
Super Saiyan God
Super Saiyan God
No, zależy mi bardzo na waszej ocenie ponieważ, chciałbym zrobić z niego przynajmniej wipa.
[O-S-W] By najtor - Page 2 Najtor
Proszę o ocenki. :)

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 4]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Similar topics

-

» [Gif] by Najtor
» Najtor
» Do gif by Najtor
» Najtor

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.