Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 4 z 4]

76[O-S-W] By najtor - Page 4 Empty Re: [O-S-W] By najtor Pią Paź 14, 2011 12:08 pm

najtor

najtor
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Poprawiona wersja, zmieniłem włoski i cieniowanie ^^
[O-S-W] By najtor - Page 4 Poprawkay

77[O-S-W] By najtor - Page 4 Empty Re: [O-S-W] By najtor Pią Paź 14, 2011 1:32 pm

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Dobra, zacznijmy od włosów. Z daleka wyglądają lepiej, niż z bliska. Zamiast najciemniejszego odcienia zieleni powinieneś użyć czarnego outline'u do tych kosmyków opadających na czoło. Ogólnie rzecz biorąc cieniowanie włosów nie jest najlepsze, szczególnie tych nieszczęsnych kosmyków na czole. Przy bluzie powinieneś zmienić odcień najciemniejszy albo średni, bo są za bardzo do siebie podobne i się zlewają. Przy kapturze, lewej ręki(od jego strony) i lewej nogi użyj tylko średniego i najciemniejszego odcienia, uzyskasz wtedy efekt perspektywy, wtedy lepiej uwypuklisz to, że są one dalej od reszty ciała. O zgrozo dlaczego on ma taki długi palec o.O ? Nie no, nie za dobrze to wygląda, jakby miał środkowy palec zamiast kciuka xD. Ta ręka ma też jakieś dziwne cieniowanie, słabe. Spodnie nie są jakieś złe, tylko nie potrzebnie użyłeś, aż czterech odcieni. Wystarczyłoby - tak jak już wcześniej mówiłem - pocieniować lewą nogę dwu tonowo. Emm... co to jest to niebieskie na prawej nodze? Dobra, nie ważne, ogólnie przy dolnej części prawej nogi jest za dużo tego najciemniejszego odcienia. Buty też nie są jakieś najwspanialsze, ale nie są najgorsze. Ogólnie rzecz biorąc, ćwicz dalej...

KP: 2
/Yoh

78[O-S-W] By najtor - Page 4 Empty Re: [O-S-W] By najtor Pon Paź 17, 2011 2:49 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Yey. Kolejna ocena...

Włosy kształtem na pewno są lepsze od poprzednich i to się ceni. I także na tym wychwalanie się kończy. Brakuje mi czarnych kontur przy kosmykach spadających na czoło. Cieniowanie leży - wszędzie. Włosy, twarz, bluza i spodnie, chociaż w tym ostatnim przypadku nie jest aż tak tragicznie. Ten palec... wspominałem o nim wcześniej. Hm... nie wiem co jeszcze mógłbym tu ocenić więc na tym zakończę tego posta. Pow!

KP: 1
/Yoh

79[O-S-W] By najtor - Page 4 Empty Re: [O-S-W] By najtor Pią Gru 23, 2011 11:21 am

najtor

najtor
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Nowy:
[O-S-W] By najtor - Page 4 Scaled.php?server=215&filename=miodzio
Yyy...No to oceniajcie ^^

80[O-S-W] By najtor - Page 4 Empty Re: [O-S-W] By najtor Sro Gru 28, 2011 3:56 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Nikt nic nie ocenia ? Znowu forum umiera ,żeby w ostatniej chwili ożyć ? Musicie sie rozruszać ludzie !
Tak więc słowy nie wyglądają najgorzej ,ale tak czy siak zdają się być nieprzemyślane. Rozstaw kosmyk nie ma większego sensu ,a samo cieniowanie wymaga poprawy ,mimo ,ze straszne nie jest. Twarz za to wygląda tragicznie. Dobór koloru skóry do poprawy ,odcienie zdecydowanie za bardzo rzucają się w oczy ... inaczej - sam kolor skóry nie jest zły ,ale nie pasuje do reszty ubrań. cieniowanie twarzy takze do poprway ( generalnie całego opara ). Sam pomysł na ubrania mało ciekawy. Zdecydowanie zbyt często widzę na tym forum widzę OPAR'y z dokładnie takim samym designem. Niebieskie jeansy ,ciemna kurta z obciętymi rękawami i bandaże na ręce ... no i czarne włosy. Dodatkowo ręka postaci jest zdecydowanie za bardzo kwadratowa ,postaraj się to poprawić.
Genralnie nie jest aż tak źle ,ale brakuje mi tutaj oryginalności ,tyle.

KP: 2
/Feli

81[O-S-W] By najtor - Page 4 Empty Re: [O-S-W] By najtor Czw Gru 29, 2011 9:23 pm

najtor

najtor
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Dzięki Ci Zbirze, że się nade mną ulitowałeś i oceniłeś go.
To jest mój pierwszy "custom", głowę wziąłem z mojego base.
[O-S-W] By najtor - Page 4 Opar133452
Proszę o oceny. :)

82[O-S-W] By najtor - Page 4 Empty Re: [O-S-W] By najtor Pią Gru 30, 2011 1:46 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Nie bardzo rozumiem, co to ma być za poza - nie bardzo rozumiem powód takiego rozstawienia nóg. Cieniowanie włosów jest coraz lepsze. W przypadku twarzy, za dużo jasnego odcienia, zdecydowanie za mało średniego i ciemnego. Płaszcz pocieniowany dosyć dziwacznie, aczkolwiek nie twierdzę że źle - można powiedzieć, iż jest w przyzwoicie. Spodnie pocieniowane dosyć dziwnie. Nie wiem co to za poza, jak powinny być pocieniowane, żeby było to zrobione prawidłowo. Popracuj zwłaszcza nad okolicami krocza. Ściemnij również prawą nogę OPAR'a - z jego perspektywy, nie z Twojej.

Ogólnie rzecz biorąc... Sporo pracy przed Tobą. Widać poprawę i ogólną chęć do tworzenia prac, jednak jeszcze musisz się szkolić w tej dziedzinie grafiki.

[O-S-W] By najtor - Page 4 Traini

KP: 2
/Feli

83[O-S-W] By najtor - Page 4 Empty Re: [O-S-W] By najtor Pią Mar 30, 2012 6:20 pm

najtor

najtor
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Kolejny oparek, wiem, że cieniowanie nie jest dobre, ale to się jeszcze ogranie. : ]
[O-S-W] By najtor - Page 4 Scaled.php?server=12&filename=padumi
Credit to :
-Onis (base)

84[O-S-W] By najtor - Page 4 Empty Re: [O-S-W] By najtor Sob Mar 31, 2012 12:22 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Włosy wykonane w miarę dobrze. Nie ma tragedii jeżeli chodzi o ilość kosmyków i ich ułożenie, jednak mogłoby być ich trochę więcej niż aktualnie. Cieniowanie twarzy wymaga lekkich poprawek. Więcej ciemnego odcienia po lewej stronie twarzy OPAR'a oraz pixele w średnim odcieniu pod opadającym na czoło kosmykiem. Brak klatki piersiowej. Klinga paska jest zdecydowanie za wielka, zabiera zbyt dużo cennej przestrzeni jaką mógłbyś przeznaczyć na przykład na lepsze wykonanie koszulki. Sama koszula jest wykonana na 'odwal się'. Cieniowanie dosyć słabe. Nie kasuj outline'u. Praca wygląda bez niego dosyć dziwnie, jeżeli przesadzisz. A w tym przypadku znacząco przesadziłeś. Spodnie oraz buty ujdą. Całość mogłaby być lepiej pocieniowana, ale myślę, że z czasem będzie Ci to lepiej wychodziło. Czekam na więcej prac, oby lepszych niż ta, którą właśnie skomentowałem ; )


KP: 2
/Feli

85[O-S-W] By najtor - Page 4 Empty Re: [O-S-W] By najtor Sob Mar 31, 2012 12:46 pm

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Widać że się starasz,ale zacznijmy od początku,troszeczkę dziwne te włosy dziwny kształt i cieniowanie,jakoś dziwnie wygląda te tułowie chodzi mi o bluze,spodni nie zmieniłeś więc do cieni się nie mogę doczepić,nie jest żle ale morze być lepiej,staraj się więcej 6/10.


KP: 1
/Feli

86[O-S-W] By najtor - Page 4 Empty Re: [O-S-W] By najtor Pon Lip 20, 2015 10:58 pm

najtor

najtor
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Od razu chcę przeprosić wszystkie osoby, które musiały patrzyć na moje błędy ortograficzne Oh, oops... oraz te które próbowałem "oszukać", stare dzieje.
Po długiej przerwie stworzyłem coś takiego
[O-S-W] By najtor - Page 4 O054is
Credit:
THEWORDLESS

Z racji tego, że nie doszukałem się base na tym portalu, (pewnie jestem głupi i znajdują się pod pierwszym linkiem) wziąłem pierwszą lepszą z google.
Nie mówię, że ta praca jest lepsza od tych co robiłem, ale tak działają nudy na człowieka. Awesome Face

87[O-S-W] By najtor - Page 4 Empty Re: [O-S-W] By najtor Wto Lip 21, 2015 10:10 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Witamy z powrotem :). Nie liczę, że zabawisz tutaj długo, ale zawsze miło widzieć starych kompanów.
Co do base, to są one dostępne w przypiętych tematach na pierwszej stronie działu OSW:
https://anrevosprites.forumpl.net/t166-spis-base-sprites

Jeżeli chodzi o prackę, to wygląda ona dość tradycyjnie- brązowa koszula, puszyste, czarne włosy i dresowe spodnie. Co do cieniowania to nie jest one w sumie takie złe, jak na tak długą przerwę, jest ok :). Tylko staraj się jaśniej cieniować części ciała, które są bliżej Nas. Chodzi mi w tym momencie dokładniej o spodnie. Podoba mi się, że użyłeś takiego jaskrawego koloru, czego częst się ludzie boją. Art jest dzięki temu ciekawszy i wyróżnia się nieco z tłumu ^^.
Fajnie czasami tutaj coś zobaczyć, więc częstuj Nas swoimi prackami od czasu do czasu. Jeżeli nie, to też ok. Nie zamierzam nikomu niczego wypominać, bo każdy swoje życie ma, a ja też od dawna jestem na odwyku ;p.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 4 z 4]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

Similar topics

-

» [Gif] by Najtor
» Najtor
» Do gif by Najtor
» Najtor

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.