Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Moje gify :D Empty Moje gify :D Pon Gru 20, 2010 10:30 pm

R.I.P

avatar
Zbanowany
Zbanowany
O to link:
1.odc. https://www.youtube.com/watch?v=CqmDuQQTzWI
2.odc. https://www.youtube.com/watch?v=WeWRAMwclvE&feature=related
Nie oceniać surowo bo się uczę :)

2Moje gify :D Empty Re: Moje gify :D Pon Gru 20, 2010 10:45 pm

RUDOLF

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Fajny jest 2 odc

/Fajny twój post... warn.
/D

3Moje gify :D Empty Re: Moje gify :D Wto Gru 21, 2010 7:46 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Gif mi się nie podoba, słaby jest ze względu na to że co sprite to inny Np. Byakuya i "Inue", w gifie znajduje się sporo błędów w pisowni, albo zdanie nie ma sensu(jak dla mnie) Np" zginiesz ze zabiłeś Renjego zaboje cie" interpunkcja wiele daje i łatwiej czasem zrozumieć o co chodzi a czasem to może wprowadzić nas w błąd, ale nie będę więcej mówił o ortografii ponieważ sam za dobry z niej nie jestem :/. Tło… a raczej coś, co się robi w paincie kilka sekund, mogłeś dać jakieś ciekawsze. Teraz te napisy, na początku nie było pokazane, kto mówi tylko napisy były nad daną postacią i jakoś dało się pokapować, o co chodzi w tym dialogu, ale nagle, gdy zjawia się Byakuya odnajdują się obrazki głów postaci i wreszcie wiadomo, kto co mówi. Gdy dochodzi do momentu z Ulqiorrą… napisy wyglądają bardzo brzydka z tym niebieskim czymś i nagle znowu znikają te obrazki głów. Ichigo dostaje Power up, gdy „Inue” każe mu nie umierać: | „bardzo oryginalne” (nie kojarzy mi się to w żadnym wypadku z jedną sceną w trakcie walki z Grimmjow’em.) To na temat 1 gifa, gdy już zebrałem się na obejrzenie drugiej części zaciekawiło nie, nie sory rozśmieszył mnie moment od 0:54 WTH?! Następny taki fragment to 1:33 o ile mi się wydaję to, to „coś” to Garganta?
No i potem znów się pojawiają obrazki, yay! Ogólnie gif jak dla mnie słaby, już ładniej by wyglądał bez kolorowego tła, a tymczasem pracuj, pracuj.

2kp

4Moje gify :D Empty Re: Moje gify :D Wto Gru 21, 2010 6:03 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Dodaj tag do nazwy tematu.

5Moje gify :D Empty Re: Moje gify :D Pią Gru 24, 2010 11:22 am

Pitu

avatar
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Odcinek 1
Ja tez sie wypowiem niejestem masterem nienie znam sie tylko troche ale nierobie podstawowych blendow:/ pierwsze inue 20metrow a reszta po 10metrow to takie niefer..:Ddrugie kiedy gadali z espadom4 to byly takie inne kolory w literach Niedobrze masz 3/5 choc niejestem fanem bleach a no i jeszcze troche ci cos nieposzlo po mysli kiedy ichigo dostal tego hita w kark i po chwili wstal bez ran... mogles w paincie chociaz czerwonom kreske zrobic za to minus 2.5/5
Odcinek 2
No tu juz wszystko lepiej niebede ci wytykal wiecej blendow bo mi sie niechce ale to co mnie wyrwalo z transu oglondania to ten wybuch on trwal zadlugo no wybacz ale idzie ladnie plynnie a tu nagle stop tutaj czekasz 20sekund:/ reszta byla ok
6.66/10

6Moje gify :D Empty Re: Moje gify :D Wto Gru 28, 2010 3:04 pm

HestiNN

HestiNN
Gold Saint
Gold Saint
Ty mi mówisz o przeskokach a sam masz ich sporo. Do tego jeszcze nie dopasowane sprity niektore sa innego rodzaj. Historia mogla by byc bardziej ambitniejsza. 0,5/5

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.