Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[Sprite] by Szczepanex xD Empty [Sprite] by Szczepanex xD Pon Gru 27, 2010 9:20 pm

szczepan

szczepan
Don
Don
[Sprite] by Szczepanex xD 57325032497510957144

sprit



Ostatnio zmieniony przez szczepan dnia Czw Cze 23, 2011 1:55 pm, w całości zmieniany 2 razy

2[Sprite] by Szczepanex xD Empty Re: [Sprite] by Szczepanex xD Wto Gru 28, 2010 5:17 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Do włosów nie mam większych zastrzeżeń. Jak na jednego z pierwszych Spritów i tak wyszły Ci całkiem dobrze.

Cienie na klatce piersiowej niestety prawdopodobnie bazowe, wątpię byś wykonał taką klatkę piersiową, a w takim stanie zostawił spodnie. Gdybyś jeszcze dodał na jej miejsce jakąś koszulę, bluzę czy cokolwiek twojego autorstwa, prawdopodobnie poświęcił bym więcej czasu na opisanie co jest nie tak. Tu nie włożyłeś za wiele pracy.
Opaska i pasek nie wyglądają zachwycająco, tradycyjnie pasek z klingą i koniec. A opaski? Tu nawet się nie namęczyłeś, nie było bowiem za bardzo nad czym się męczyć.
Cieniowanie spodni jest bardzo słabe. Zwyczajnie Ci się nie chciało tego robić i odpuściłeś sobie stosując lekko zmodyfikowany Pillowing. Ogólny wygląd spodni prezentuje się naprawdę źle.
Buty.. Nawet tu nie bardzo chciało Ci się poprawiać błędów. Złoty element jest nieco za mały, a cienie miejscami źle rozłożone.
Tyle na temat wykonania.

Sprit ma strasznie mało póz. Zdecydowanie za mało żeby nazwać go dobrym Spritem. Za mało "Meele" czyli u Ciebie, "attack". Jeden "punch", złapanie i 3 kopniaki? Niee, to zdecydowanie za mało na to by użyć Sprita w jakiejkolwiek animacji czy komiksie, chyba że jako postać drugoplanowa żeby wszedł, powiedział coś i wyszedł. W niektórych pozach, miejscami buty są za ciemne.
Ataki energetyczne polegają tu tylko na wystawianiu jednej ręki przed siebie i wystrzeleniu jakiejś techniki. Jeżeli tylko na tyle Cię stać, nie potrzebnie brałeś się za tworzenie Sprita. Tego nikt do animacji czy komiksu nie użyje, niestety. Kiedy siedzi, nie ma klatki piersiowej i jedna noga nie jest pocieniowana o_O WTF?
W "attack" w kopniakach są błędy na nogach. Tam gdzie jest biała, powinien być jeszcze ten złoty element.
Następny jakże ciekawy błąd.. Czemu do cholery w dwóch pozach w "attack" nie ma paska? Oh, shit! Nie tylko tu o_O Przy używaniu każdej techniki znika mu klinga z paska, a on i opaski na rękach zmieniają kolor na szary i bez cieni. Interesujące...
Nazwy ataków niezbyt ciekawe..

Ogółem.. Jeżeli robiłeś go i kończyłeś z przymusu, a nie kiedy miałeś na to ochotę to trzeba było się w ogóle za niego nie brać. Sprit jest co najmniej słaby, ma w cholerę błędów które można zauważyć gołym okiem. Zamiast poświęcić na jego wykonanie więcej czasu by było co wykorzystać w animacji, to nie.. Musiałeś grać na czas jakby ktoś miał Cię zabić jak go nie skończysz. Nikt go nie użyje w jakiejkolwiek animacji czy komiksie ze względu na ograniczoną ilość póz.. Człowieku, zastanów się czy to co robisz, chce Ci się robić czy nie. Jeżeli nie, odpuść sobie i weź się za to jak będziesz miał ochotę :x
W skrócie.. Sprit jest żałośnie słaby. Ograniczona ilość póz i słabe wykonanie, do którego de facto niewiele się przyłożyłeś, mówią same za siebie.

kp; 3
Feli

3[Sprite] by Szczepanex xD Empty Re: [Sprite] by Szczepanex xD Wto Gru 28, 2010 2:42 pm

R.I.P

avatar
Zbanowany
Zbanowany

fajny sprit

4[Sprite] by Szczepanex xD Empty Re: [Sprite] by Szczepanex xD Sob Lip 14, 2012 2:53 pm

szczepan

szczepan
Don
Don
Oto nowy sprite oceniajcie

Shui D. Kazuri

:D :D :D :D :D

5[Sprite] by Szczepanex xD Empty Re: [Sprite] by Szczepanex xD Pon Lip 16, 2012 11:35 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Cieniowania nie jestem w stanie ocenić; po kliknięciu w link, cały sprit jest zmniejszony, nie da się go powiększyć. Pomysł na wykonanie postaci dość marny - biała podkoszulka, niebieskie spodnie i włosy, które są jedynym elementem, nad którym tak naprawdę musiałeś dłużej posiedzieć, a żeby uzyskać jeszcze w miarę ciekawy efekt. Ilość póz nie zaskakuje, jednak to nic nie szkodzi - najpotrzebniejsze są. Zaniepokoiły mnie jedynie dwa ataki energetyczne, jednak pozycje, jakie postać przybiera do ich wykonania mogą być wykorzystywane również do wystrzeliwania innych technik.
Jak na razie, szału nie ma - może być lepiej. Bynajmniej, wiem, że stać Cię na stworzenie lepszej pracy.

KP: 2
/Feli

6[Sprite] by Szczepanex xD Empty Re: [Sprite] by Szczepanex xD Wto Lip 17, 2012 8:24 am

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
Sprite wygląda nawet fajnie. Po powiększeniu widać dość słabe cieniowanie. Podkoszulka ma słabe cienie, lecz wiem jak trudno pocieniować kolor biały. Niebieskie spodnie trochę rażą w oczy tych kolorem niebieskim. Włosy podobają mi się, lecz cieniowanie nie za bardzo. Cieniowanie poszczególnych włosków są trochę słabe, użyłbym trochę mniej średniego tonu koloru. Póz nie jest za mało i nie jest za dużo, po prostu jest w sam raz, lecz dorobiłbym odrobinę tych póz, lecz tylko dla wyglądu kosmetycznego.

Sprite wygląda fajnie, lecz trzeba nad nim jeszcze trochę popracować, by wyglądał przyzwoicie. :)

KP: 1
/Feli

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.