Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[Rysunki] Mały z tabletem ;d Empty [Rysunki] Mały z tabletem ;d Pią Sty 28, 2011 8:30 am

Maly

Maly
Second Child
Second Child
[Rysunki] Mały z tabletem ;d Rysunek2h
taki trening z tabletem ^.^

2[Rysunki] Mały z tabletem ;d Empty Re: [Rysunki] Mały z tabletem ;d Pią Sty 28, 2011 8:43 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Całkiem fajny obrazek, ale jest niedociągnięć Np:
-Kosmyki włosów(ogólnie), nie nie są takie złe, ale mogły by być lepsze, bo gdzieniegdzie wyglądają słabo, jak na przykład te pośrodku
-Oko po mojej lewej nie ma Brwi a u tego po prawej już jest.
-Oczy bym poprawił tak jak to jest że do połowy są czarne, ale tak też nie jest źle.
-Kształt szczęki?
-Przez te rękawy na początku nie wiedziałem co jest rękami a co nie, ale potem jakoś się połapałem.

Poza tymi szczegółami rysunek całkiem fajny, a teraz go pokoloruj.

3[Rysunki] Mały z tabletem ;d Empty Re: [Rysunki] Mały z tabletem ;d Pią Sty 28, 2011 9:16 am

Maly

Maly
Second Child
Second Child
[Rysunki] Mały z tabletem ;d Rysunek2

Ok poprawione :d
Chciałem dodać kolor ale nie wyszło więc zrobiłem cienie które też nie wyszły ;/

Nowy rysunek tak wiem podobny ale dopiero uczę się rysować i inna poza nie bardzo mi wychodzi.
[Rysunki] Mały z tabletem ;d Rysuneczek

4[Rysunki] Mały z tabletem ;d Empty Re: [Rysunki] Mały z tabletem ;d Pią Sty 28, 2011 4:02 pm

Mimie

Mimie
Second Child
Second Child
Ogółem ładnie, ale szczęka zbyt szeroka jak na kobiete/dziewczyne.
Po za tym ja preferuje normalny ołówek i kartkę, a nie jakieś "
tablety" więc nie będę się rozpisywał.

5[Rysunki] Mały z tabletem ;d Empty Re: [Rysunki] Mały z tabletem ;d Pią Sty 28, 2011 5:34 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
'Kaichou Wa Maid-sama'? No, no.. Nie powiem, Misaki wygląda całkiem fajnie. Jak na pracę wykonaną tabletem, nie jest źle. Cienie są dobre, choć nie mistrzowskie. Mam wrażenie że widziałem to w trakcie oglądania odcinków Anime, mniej więcej w połowie xd
Druga praca wygląda fajnie, ale jest gorzej wykonana. Zbyt mały nosek, zbyt opuszczone usta, zbyt 'pulchna' twarz. Cienie dobre.

Ogółem..
Prace wyglądają bardzo fajnie jak na takie które wykonałeś tabletem. Mimo to, pewne błędy są :d

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.